Jump to content

Sony Ericsson T610i


Tomby
 Κοινοποίηση

tha pernate to risko na balete mia TFT othoni sto T610 sas?  

38 members have voted

  1. 1. tha pernate to risko na balete mia TFT othoni sto T610 sas?

    • NAI
      13
    • OXI
      25


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Προς Kamilaris

-----------------

Αρα δεν υπάρχει δυνατότητα αύξησης του ήχου με κανένα πρόγραμμα γιατί έχει φτιαχτεί με ένταση στο full. Υπάρχουν όμως άλλα κομμάτια που ανά κανάλι έχουν διαφορετική ένταση και μπορείς να τα ανεβάσεις. Απλά αν μια τρομπέτα π.χ. πρέπει να ακούγετε σιγά τότε θα παραποιήσεις το τραγούδι και δεν θα σου αρέσει. Τέλος υπάρχει και το velocity δίπλα από το volume.

Someone, Somewhere in Summer Time
Link to comment
Share on other sites

Προς xraysr0x

----------------

Για την JAVA και μόνο κουμπάρε αξίζει τον κόπο.

Επίσης όταν τραβήξεις φωτό πιάνει λιγότερη μνήμη στο τηλέφωνο. Δηλ. μια φωτό που παλιά ήθελε 45-50 ΚΒ τώρα θέλει 17-22 ΚΒ

Πολλοί είπαν ότι είναι χειρότερη η φωτό άν και δεν κατάλαβα πραγματικά κάτι τέτοιο.

Someone, Somewhere in Summer Time
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον cybernec

 

Wirelessly posted (SonyEricssonT610/R201 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Mipws yparxei kapoio link me tous default ixous kai tis eikones etsi wste an svistoun na ta ksanabroume ?

 

 

Κοίταξε εδώ ....Πρίν να την αλλάξουν πάντως απο εκεί τα βρήκα τα original themes, games, wallpapers και τις μουσικούλες ! :D

 

@papi

Και να σκεφτείς ότι την Java δεν την χρησιμοποιώ ! :lol: Το ξερα βέβαια πως την έκανε καλύτερη αλλά εγώ μόνο mophun games βρήκα που να αξίζουν !

Και κάτι που πρόσεξα...οι gif που περνάω πάνω είναι πολύ πιο γρήγορες απο την R1A που είχα ! :rolleyes:

Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away..
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (SonyEricssonT610/R201 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την emufear

Αρχικό Μήνυμα από τον cybernec

 

Ποιά είναι γνώμη σας, αξίζει να δώσω τα 15€ για να βάλω το καινούριο sw ? (Το κινητό μου είναι μόλις 3 ημερών)

 

 

Θα πεις ψέματα ότι έχει πρόβλημα το κινητό σου, κολλάει π.χ., καθυστερεί η java (αλήθεια) και θα στην κάνουν τζαμπέ... Αλλιώς δεν αξίζει με τους κλέφτες! :mad:

 

Me protrepeis na pw psemata ? Ts-ts-ts kako paidi...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον cybernec

 

Wirelessly posted (SonyEricssonT610/R201 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

 

 

Θα πεις ψέματα ότι έχει πρόβλημα το κινητό σου, κολλάει π.χ., καθυστερεί η java (αλήθεια) και θα στην κάνουν τζαμπέ... Αλλιώς δεν αξίζει με τους κλέφτες! :mad:[/b]

 

Me protrepeis na pw psemata ? Ts-ts-ts kako paidi...

 

 

Δεν λες ψέματα έτσι! Την αλήθεια λες! :mad:

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Παιδία γειά σε όλους. Εγώ πήγα χθες στον αντιπρόσωπο της SE στα Χανιά για να μου βάλει την R3C και τί μου είπε ο αθεόφοβος για να μήν τον χαρακτηρίσω διαφορετικά; Ότι η R3C που ήρθε στην Ελλάδα δεν έχει υποστήριξη στην Ελληνική γλώσσα και ότι όσοι την βάλατε δεν θα έχετε ελληνικά. Οτάν του είπα ότι σε άλλες πόλεις βάζουν την R3C κανονικά μου είπε ότι απκλείεται... Τί να πω... Παντώς δεν ανέφερε τίποτα για χρήματα.
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (SonyEricssonT610/R201 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την JohnDentist

Παιδία γειά σε όλους. Εγώ πήγα χθες στον αντιπρόσωπο της SE στα Χανιά για να μου βάλει την R3C και τί μου είπε ο αθεόφοβος για να μήν τον χαρακτηρίσω διαφορετικά; Ότι η R3C που ήρθε στην Ελλάδα δεν έχει υποστήριξη στην Ελληνική γλώσσα και ότι όσοι την βάλατε δεν θα έχετε ελληνικά. Οτάν του είπα ότι σε άλλες πόλεις βάζουν την R3C κανονικά μου είπε ότι απκλείεται... Τί να πω... Παντώς δεν ανέφερε τίποτα για χρήματα.

 

Exei dyo service center sta Xania. Se poion apo apo tous dyo phges? Egw xtes rwthsa ston "kriko" kai mou eipe o.k. se mish wra ginetai h douleia

kai dinw 15β¬.

 

Link to comment
Share on other sites

Πήγα σε αυτό που είναι απέναντι από την εθνική τράπεζα στην Τζανακάκη. Ο άλλος για να σου κάνει μια αναβάθμιση μόνο που δεν σου ζητάει και ποινικό μητρώο. Εσύ την έκανες την αναβάθμιση; Κάτι μου είπε επίσης ότι αναβαθμίζει τώρα το σύστημα του και δεν μπορεί να με εξυπηρετήσει παρά μόνο μετά από μια δυο μέρες.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον JohnDentist

 

Παιδία γειά σε όλους. Εγώ πήγα χθες στον αντιπρόσωπο της SE στα Χανιά για να μου βάλει την R3C και τί μου είπε ο αθεόφοβος για να μήν τον χαρακτηρίσω διαφορετικά; Ότι η R3C που ήρθε στην Ελλάδα δεν έχει υποστήριξη στην Ελληνική γλώσσα και ότι όσοι την βάλατε δεν θα έχετε ελληνικά. Οτάν του είπα ότι σε άλλες πόλεις βάζουν την R3C κανονικά μου είπε ότι απκλείεται... Τί να πω... Παντώς δεν ανέφερε τίποτα για χρήματα.

 

 

Παναγία μου το πόσο άσχετοι είναι δε λέγεται!! :angry:

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον sharkcra

 

Prospathousa edo kai poly kairo na energopoihso to e-mail tou mycosmos apo to kinito mou (T610) kai katalava ta parakato:

 

1. Einai ADYNATON na syndetheis meso WAP eite WAP over GPRS kai na laveis emails. (Server not Found). Den eimai sigouros alla theoritika, o monos tropos einai na exeis pragmatiko GPRS me miniaio pagio (29,34 euro horis Φ.Π.Α) (xrisimopoiontas vevaia account me diaforetiko APN (internet). Enas kalos tropos gia na laveis ta mail einai na mpeis sto site ths COSMOTE meso wap kai na dialekseis apo tis epiloges to e-mail.

 

2. An pali nte kai kala thelete na diavazete ta mail apo ta menu tou T610 (Messaging -> Email) EINAI DYNATON meso mias opoiasdhpote ISP syndeshs (Etsi ki allios to wap ths COSMOTE kai h klhsh se opoiondhpote ISP meso ΕΠΑΚ apo to kinito sas, exoun akrivos thn idia hreosh. βλ. http://www.cosmote.gr/el/content.asp?style=styles&ns=-10001&cid=16205) Pisteyo oti oloi sas exete ena ISP account gia syndesh sto Internet me to PC sas :p . etsi sas para8eto tis parakato Settings :

 

A. gyriste thn glossa tou menu sta agglika (Sorry alla den xrhsimopoio ta ellinika menu)

 

B. Apo ta menu goto : Connectivity ->>Data comm. ->>Data accounts ->>New Account, epilogi _GSM data_ dialekse Name: π.χ. ΗΟL ή ΟτeΝet κλπ. kai pathste OK sthhn epomenh pathste EDIT

Phone no : 89625xxxxx (arithmos EPAK tou ISP) ->> OK

User ID : to username tou ISP ->> OK

Password : to password tou ISP

kai telos pathste SAVE. Etsi 8a exete ena kainourio Data account.

 

C. epilekste to account pou molis dimiourghsate kai pathste SELECT kai meta EDIT. Me to joystick dialekse PASWORD REQEST sto OFF,

DATA RATE = 9.6 kbits/s (Prosoxh!!! ean dialeksete 14.4, 19.2 ,28.8 den 8a doulepsei!!!!!)

DIAL TYPE = ISDN (Ean h syndesi sas DEN yposthrizei pano apo 56 kb/s dialekse ANALOGUE

DNS ADDRESS = afiste to keno

kai telos pathste to plhktro ths epistrofhs mexri na vgeite sto kentriko menu.

 

D. Apo to kenriko menu go to Messaging ->> Email->> Option ->> Edit Account ->> New Account .onomaste to account me kati ths epiloghs sas π.χ. Mycosmos. kai OK

Connect Using = dialekse to account tou ISP poy dimioyrghses prin.

Protocol = POP3 (gia mycosmos, cosmote, HOL, κλπ. ) ή ΙΜΑP

Incoming Server = 195.167.65.249 (gia mycosmos) ή τον mail server tou email sas

Incoming Port = 110

Mailbox = to username gia to email account

Password = to password gia to email account

Outgoing Server = 195.167.65.249 (gia mycosmos) ή τον mail server tou email sas

Outgoing Port = 25

E-mail address = to email sas

 

kai telos pathste SAVE

gyriste piso sto menu me ta options kai pathste SET ACCOUNT kai dialekse to email account pou molis dimiourghsate. and......

 

VOILA!!!!!!

 

Μe ayto ton tropo kai mia syndesh ACN NETCARTA katafera na pairno kai na stelno emails katey8eian sto kinito mou.

Fysika ola ayta isxyoun gia POP3 email accounts kai OXI gia HOTMAIL YAHOO κλπ.

An kapoios kserei pos na doyme HOTMAIL kai YAHOO apo to T610 ektos tou mobile.msn.com as mas to pei!!!!

 

Greetings to all T610 Users!!!!

------------------------------------------------------------------------------------

 

Μήπως γνωρίζεις τους αριθμούς των Incoming και Outgoing Servers της Forthnet για να τους περάσω στο δικό μου Τ-6101;

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον tsikis

Outgoing server: mail.panafonet.gr (ανεξάρτητα σε ποιο Provider ανήκουμε)

........

 

2)Προσοχή:

Δεν μπορούν να διαβαστούν e-mail με ελληνικούς χαρακτήρες μέσω PC Σε πολύ μεγάλα e-mail ίσως υπάρξει πρόβλημα στην ανάγνωση.

 

3)Η δυνατότητα διαχείρισης e-mail ισχύει μόνο με την χρήση της υπηρεσίας Wireless Internet και

όχι με την χρήση απλού Wap over GPRS .

 

 

1) Γιατί δεν βάζεις τον δικό σου provider πχ, mail.hol.gr , με κωδικό πρόσβασης τον κωδικό σου ,καλώντας τον αριθμό EΠΑΚ (που σου ζητά να απομνημονεύσει η συσκευή) και με χρέωση κανονική....

 

2)Email με Ελληνικούς χαρακτήρες σε κεφαλαία μπορούν....με την ρύθμιση "Τρόπος λήψης: Κεφ+κειμενο"

 

3)Ολες οι ρυθμίσεις που έκανες είναι με χρήση GPRS ,αλλά όμως μπορεί στην Panafonet να λειτουργεί καλά ,αν είσαι σε άλλο δίκτυο internet.....ώσπου και αν συνδεθεί....το ίδιο σου κοστίζει !

 

 

Για λήψη email :

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?threadid=1350&perpage=20&pagenumber=7

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον xraysr0x

 

Κοίταξε εδώ ....Πρίν να την αλλάξουν πάντως απο εκεί τα βρήκα τα original themes, games, wallpapers και τις μουσικούλες ! :D

 

Βρήκα τα original ringtones στο yahoo groups : http://groups.yahoo.com/group/Sony_Ericsson_T610/files/Ringtones/Original%20Sony%20Ericsson/

Τώρα ψάχνω για τα allpapers

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον xraysr0x

 

Κοίταξε εδώ ....Πρίν να την αλλάξουν πάντως απο εκεί τα βρήκα τα original themes, games, wallpapers και τις μουσικούλες ! :D

 

 

 

original themes edw

original ringtones edw

 

gia ta alla psakste,ola egw 8a sas ta vrw? :P

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον tsikis

 

me ayton ton tropo pou sou egrapsa ego apla pairno ta email mou....oxi apo vodafone alla apo freemail.apla ta pairno me ayton ton tropo..

 

 

 

Δεν κατάλαβες,ότι δεν υπάρχει λόγος να λαμβάνεις ή να στέλνεις email μέσω Vodafone όταν με χρέωση κλήσης μπορείς να το κάνεις απευθείας στον internet provider σου, χωρίς μεσάζοντες και χάσιμο χρόνου ή δεδομένων από την καθυστέριση.....

 

Αυτό που διεκρίνησες τώρα (freemail,hotmail κλπ) όντως έτσι λαμβάνεται πιό εύκολα όπως περίγραψες.....όμως το ζητούμενο από την αρχική ερώτηση ήταν να γίνεται από την μόνιμο provider (όπως κατάλαβα εγώ)

Link to comment
Share on other sites

γεια σας......

μήπως ξέρετε πόσο έχει το Τ610? ο γερμανός το πουλάει 305€ αλλά δεν το έχει και το plaisio ζητάει 377€........τι γίνετα?????

ευχαριστώ!!!

Link to comment
Share on other sites

thanks!!!αλλά όταν ρώτησα στο germano δεν μου είπαν ότι είναι προρυθμισμένο σε VODA LIVE....για απλή συσκευή εννοήθηκε...δεν το πήρα γιατί το είχε μόνο σε red.το plaisio το έδινε σάββατο πρωί με 377 και όταν τους είπα ότι ο germanos το δίνει 305 μου είπαν ότι η τιμή που τους έχει δώσει η Ericsson είναι με 377.....τι γίνεται?θέλουν να ξεστοκάρουν ή είναι η κανονική τιμή?...πάντως δεν θέλω το LIVE...

 

και πάλι ευχαριστώ!!!

Link to comment
Share on other sites

άσε τι εννοήθηκε και ρώτα αν είναι voda live ή όχι

ρώτα επίσης αν μπορούν να φέρουν από άλλο Γερμανό το χρώμα που θέλεις

Ζωή είναι αυτό που συμβαίνει την ώρα που εσύ κάνεις σχέδια για το μέλλον.

 

c_k / ck_test

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Gary Kokkin

 

Δεν κατάλαβες,ότι δεν υπάρχει λόγος να λαμβάνεις ή να στέλνεις email μέσω Vodafone όταν με χρέωση κλήσης μπορείς να το κάνεις απευθείας στον internet provider σου, χωρίς μεσάζοντες και χάσιμο χρόνου ή δεδομένων από την καθυστέριση.....

 

Αυτό που διεκρίνησες τώρα (freemail,hotmail κλπ) όντως έτσι λαμβάνεται πιό εύκολα όπως περίγραψες.....όμως το ζητούμενο από την αρχική ερώτηση ήταν να γίνεται από την μόνιμο provider (όπως κατάλαβα εγώ)

 

 

Το θεμα ειναι οτι πληρωνεις τα μαλιοκεφαλα σου (και θα πρεπει ο παροχος σου να υποστηριζει κλησεις data κατι που συνηθως γινεται κατοπιν αιτησης και νομιζων και καποιων φραγκων).... ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον tsikis

 

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΛΑΜΒΑΝΩ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ ΤΑ EMAIL ΜΑΟ ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ VODAFONE..ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΣΥΝΔΕΣΗ COSMOTE H STET.

ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΕΧΟΥΝ VODAFONE ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΔΟΥΝ ΤΑ EMAIL ΤΟΥΣ ΜΕΣΩ ΤΟΥ T610 ΟΡΙΣΤΕ ΟΙ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ:

 

---------------------------------------------------------------------------------

ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ E-MAIL ΓΙΑ ΣΥΣΚΕΥΗ ERICSSON T610 GPRS -Wireless

 

GPRS Account Settings

Από το κεντρικό μενού της συσκευής επιλέγουμε διαδοχικά : connectivity - Data comm. - data accounts. - new account. - gprs data, πληκτρολογούμε το όνομα της σύνδεσης που θα δημιουργήσουμε (π.χ. Panafonet).

 

Στην συνέχεια συμπληρώνουμε τα παρακάτω πεδία ως εξής:

· Όνομα APN: internet.vodafone.gr

· User ID: 30694xxxxxxx (όπου χχχχχχχ ο 7ψήφιος αριθμός του κινητού Panafon)

· Κωδικός : xxxx (4ψήφιος αριθμός της επιλογής μας)

 

Στο τέλος πατάμε save.

 

E-mail Account Settings

Από το κεντρικό μενού της συσκευής επιλέγουμε διαδοχικά : messaging - Email - options - edit account. - new account. Πληκτρολογούμε το όνομα της σύνδεσης (π.χ. Panafonet).

 

Στην συνέχεια συμπληρώνουμε τα παρακάτω πεδία ώς εξής:

· Connect using: επιλέγουμε το όνομα λογαριασμού που έχουμε δημιουργήσει (π.χ. Panafonet).

· Protocol: επιλέγουμε POP3

· Incoming server: πληκτρολογούμε για Panafonet (mail.panafonet.gr)

· Incoming port: 110

· mailbox: πληκτρολογούμε το username που έχουμε στον Provider

· password: πληκτρολογούμε τον κωδικό που χρησιμοποιούμε στον Provider

· Outgoing server: mail.panafonet.gr (ανεξάρτητα σε ποιο Provider ανήκουμε)

· Outgoing port: 25

· E-mail address: το e-mail που έχουμε στον Provider (π.χ. username@panafonet.gr)

· Download: επιλέγουμε τι επιθυμούμε να λαμβάνουμε Κεφαλίδες και κείμενα ή μόνο Κεφαλίδες

· From name: το όνομα του αποστολέα

· Signature: η συμπλήρωση του είναι προαιρετική

· Copy outgoing: επιλέγουμε ενεργό εάν επιθυμούμε να αποθηκεύονται τα εξερχόμενα ή μη ενεργό εάν όχι.

· Check interval: επιλέγουμε μη ενεργό

 

Πατάμε το πλήκτρο επιστροφής επανειλημμένα μέχρι να βγούμε και πάλι στο κεντρικό μενού.

Αποστολή και Λήψη: Για λήψη επιλέγουμε διαδοχικά: Messaging - Email - Send and Receive.

 

Για αποστολή επιλέγουμε διαδοχικά: Messaging - Email - Write New.

 

Προσοχή:

Δεν μπορούν να διαβαστούν e-mail με ελληνικούς χαρακτήρες μέσω PC Σε πολύ μεγάλα e-mail ίσως υπάρξει πρόβλημα στην ανάγνωση.

 

Η δυνατότητα διαχείρισης e-mail ισχύει μόνο με την χρήση της υπηρεσίας Wireless Internet και

όχι με την χρήση απλού Wap over GPRS .

----------------------------------------------------------------------------------

 

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΑ ΟΡΙΣΜΕΝΟΥΣ-ΕΣ!!! :D :D

 

Εντάξει, όμως εμείς εδώ μιλάμε για διαχείριση e-mail με την χρήση απλού Wap ή Wap over GPRS, καθώς στην Cosmote για να έχεις σύνδεση Wireless Internet, πρέπει κάθε μήνα να τους "ακουμπάς" 29,34 Ευρώ σαν πάγιο και επειδή εγώ και πολλοί άλλοι, όπως είμαι σίγουρος, χρησιμοποιούμε το κινητό κυρίως ή και αποκλειστικά για Wap surfing, παρά σαν modem για web surfing, επομένως μας περισσεύουν αυτά τα 40 ΜΒ δωρεάν που παρέχει για downloading, ψάχνουμε να βρούμε κάποιο τρόπο να κάνουμε το κέφι μας μέσω του απλού Wap ή Wap over GPRS, με λιγότερα έξοδα.

Πρόσφατα η Cosmote μας εξέπληξε ευχάριστα με το Wap Advanced που άρχισε να παρέχει (δωρεάν μέχρι 31-10-03) και εγώ προσωπικά θα ήμουν ευτυχής, εάν παρείχε το Wireless Internet, έστω με λιγότερα δωρεάν ΜΒ (π.χ. 15-20 ΜΒ), αλλά με μικρότερο πάγιο (π.χ. με 10-15 Ευρώ το μήνα), ώστε να συμφέρει και σ' εμάς τους χρήστες του απλού Wap over GPRS (ελπίζω κάποιος αρμόδιος να διαβάσει αυτό το post και να το σκεφτεί, όπως τους το έγραψα πριν καιρό, πριν είναι αργά και αρκετοί συνδρομητές τους αλλάξουν εταιρία.

Παρακαλώ, εάν κανείς σας ξέρει τους αριθμούς για τους Incoming και Outcoming Servers της Forthnet (194.219...κλπ), ας μου τους δώσει, για να τους περάσω στο δικό μου Τ-610, σύμφωνα μέ όσα έγραψε ο "Sharkcra" στις 26 και 27-8-03.

Many thanks

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον fabo114

 

Το θεμα ειναι οτι πληρωνεις τα μαλιοκεφαλα σου (και θα πρεπει ο παροχος σου να υποστηριζει κλησεις data κατι που συνηθως γινεται κατοπιν αιτησης και νομιζων και καποιων φραγκων).... ;)

 

Η stet υποστηρίζει data χωρίς να το ζητήσεις. Πριν πάρω BT dongle έστελνα με mail τις εικόνες καλώντας τον αριθμό της OTEnet. Απ' ότι είδα πάντως στον λογαριασμό η χρέωση του data ήταν πάνω-κάτω ίδια με του απλού wap (όχι over gprs). :worry:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα στις 16/10 από το Πλαίσιο με σύνδεση Vodafone 120 την απλή συσκευή όχι την Live 106€ με ΦΠΑ! Την Live συσκευή την έδιναν 88€με ΦΠΑ. Σκέτη συσκευή την έδιναν (δεν ξέρω για απλή ή Live) 290€.

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson T610i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...