Jump to content

Sony Ericsson T610i


Tomby
 Κοινοποίηση

tha pernate to risko na balete mia TFT othoni sto T610 sas?  

38 members have voted

  1. 1. tha pernate to risko na balete mia TFT othoni sto T610 sas?

    • NAI
      13
    • OXI
      25


Recommended Posts

καλησπέρα και απο μενα.

αυτο που λέτε με το ασετόν ισχύει??μήπως ξεθωριάζει το κινήτο??

pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από τον luke

 

καλησπέρα και απο μενα.

αυτο που λέτε με το ασετόν ισχύει??μήπως ξεθωριάζει το κινήτο??

 

 

Eμενα ρωτας; :whistle:

Δεν το εχω δοκιμασει, απο αλλου το ακουσα :o

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια,

 

Μηπως ξερει κανεις αν με την αναβαθμιση χανεται τιποτα απο τα αποθηκευμενα αρχεια του τηλεφωνου (π.χ. εικονες, ηχοι, κλπ)? Επισης μηπως ξερετε ποσος χρονος χρειαζεται για να το αναβαθμισουν?

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα δεν χάνεται κατά την αναβάθμιση.

 

Ο χρόνος είναι σχετικός (Αινσταιν).

Εξαρταται από το SC και τον φόρτο εργασίας.

Προτίμησε κάποιο εκτός κέντρου και υπολόγισε καμιά ώρα.

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας.Γιάτι έβγαλαν την εμφάνιση του χρόνου αναμονής και ομιλίας που υπολείπεται σε ώρες που γινόταν με τα πλαινά κουμπιά; :(
Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολους,

 

Μηπως ξερετε ποια ειναι η σωστη αναλυση για εικονα για να φαινεαι σωστα σαν backround? Εγω νομιζα οτι ειναι 128χ160 αλλα μου ειπαν πως επειδη φαινονται μονιμα κατι εικονειδια πανωκαι κατω απο την εικονα πρεπει να ειναι 128χ128. Οποιος γνωριζει ας με βοηθησει.

 

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

εγώ ρε παιδιά δεν μπορώ να μπω στο "μυστικό μενου".

Παταω >*<<*<* αλλά δεν μπορώ να μπω. Για την ακρίβεια μπήκα μια φορά αλλά απο τότε δεν μπορω να ξαναμπω

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Gka

 

Γειά σας.Γιάτι έβγαλαν την εμφάνιση του χρόνου αναμονής και ομιλίας που υπολείπεται σε ώρες που γινόταν με τα πλαινά κουμπιά; :(

 

 

 

Ayto to feature polu xristes empeiroi kai mi, epeidi den elegan na katalavoun tin arxi tis leitourgias tou, to theorousan poio poli bug opote kai i SE fenete to evgale gia na exei to kefali tis isixo! :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει μπαταρία μεγαλύτερη από την στανταρ που περιλαμβάνεται στη συσκευασία του κινητού;
Εγκαταλείψτε την ελπίδα για ένα καλύτερο παρελθόν!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Alexkass

 

να πω κάτι που είναι πολύ θετικό. το τ610 συμπεριφέται σαν fat δίσκος όταν το βλέπω με bt από το ipaq, ενώ το 7650 και π800 όχι... δηλαδή η SE ίσως έχει αρχίσει να υιοθετεί την τεχνική της siemens. :)

 

 

Mporeis na kaneis browse sto T610 apo to ipaq? Pws to kaneis auto?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον nickolas

 

Γεια σε ολους,

 

Μηπως ξερετε ποια ειναι η σωστη αναλυση για εικονα για να φαινεαι σωστα σαν backround? Εγω νομιζα οτι ειναι 128χ160 αλλα μου ειπαν πως επειδη φαινονται μονιμα κατι εικονειδια πανωκαι κατω απο την εικονα πρεπει να ειναι 128χ128. Οποιος γνωριζει ας με βοηθησει.

 

Ευχαριστω.

 

128x128 gia wallpaper

128x160 gia screensaver

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον dub

 

εγώ ρε παιδιά δεν μπορώ να μπω στο "μυστικό μενου".

Παταω >*<<*<* αλλά δεν μπορώ να μπω. Για την ακρίβεια μπήκα μια φορά αλλά απο τότε δεν μπορω να ξαναμπω

 

ola ayta tha ta kaneis apo thn katastash anamonhs!dhladh tha eisai sthn anamonh kai tha patas >*<<*<*,an den sou petyxei tha ksanabgaineis se katastash anamonhs kai tha ta ksanapatas!
Link to comment
Share on other sites

Εγω δουλευω σε ξενοδοχειο. Σημερα καποιος μου συστησε έναν Γερμανο ο οποιος έχει καταστημα κινητων στην χωρα του. Μου ειπε ότι μπορει να μου στειλει το Τ610 με 250 ευρω +30-40 ευρω εξοδα αποστολής. Μονο μου είπε ότι δεν έχει ελληνικό μενου

Πως σας φαινεται η τιμη?

Αν δεν έχει ελληνικο μενου αυτο δεν σημαινει ότι δεν δέχεται και ελληνικη πληκτρολογηση στα μηνυματα, ή ότι δεν θα εμφανιζει τα ελληνικα sms που λαμβανω, έτσι?

Τον ρωτησα αν υπάρχει μεγαλυτερη μπαταρια και μου είπε ότι δεν υπάρχει και δεν θα βγει τετοια διοτι ο τυπος της μπαταριας είναι εσωτερικος και δεν μπορει να βαλεις μεγαλυτερη και να προεξεχει, όπως γινεται στο Τ39. Ειναι αληθεια αυτο ή δεν καταλαβα καλά τι μου ειπε.

Link to comment
Share on other sites

Guest powerulez

Foti:

 

otan leei den exei ellhniko menou ara den ipostirizei katholou ellinikous xaraktires ara oute ellhniko sms alla oute onomata pou exeis perasmena stin karta sou me ellhnika gramata den tha emfanizonte...

oso gia tin mpataria alithevei...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Fotis_Greece

 

Εγω δουλευω σε ξενοδοχειο. Σημερα καποιος μου συστησε έναν Γερμανο ο οποιος έχει καταστημα κινητων στην χωρα του. Μου ειπε ότι μπορει να μου στειλει το Τ610 με 250 ευρω +30-40 ευρω εξοδα αποστολής. Μονο μου είπε ότι δεν έχει ελληνικό μενου

Πως σας φαινεται η τιμη?

Αν δεν έχει ελληνικο μενου αυτο δεν σημαινει ότι δεν δέχεται και ελληνικη πληκτρολογηση στα μηνυματα, ή ότι δεν θα εμφανιζει τα ελληνικα sms που λαμβανω, έτσι?

Τον ρωτησα αν υπάρχει μεγαλυτερη μπαταρια και μου είπε ότι δεν υπάρχει και δεν θα βγει τετοια διοτι ο τυπος της μπαταριας είναι εσωτερικος και δεν μπορει να βαλεις μεγαλυτερη και να προεξεχει, όπως γινεται στο Τ39. Ειναι αληθεια αυτο ή δεν καταλαβα καλά τι μου ειπε.

 

 

 

νομιζω οτι εφοσον ειναι απο γερμανια και εφοσον ειμαστε στην ευρωπαικη ενωση :) η εγγυηση της sony ericsson θα πρεπει να σε καλυπτει.

οποτε πας σe ενα sony-ericsson service center εδω και τους λες οτι π.χ. σου σβηνει και καμια φορα κολλαει και σου περνανε κανονικα την εκδοση την ελληνικη και ολα οκ ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον powerulez

 

TELOS STO T610 LIVE!!!!!!!!!!

 

TO http://WWW.MYT610.COM VRIKE TI LISI!!

 

MPOREIS NA KANEIS UPDATE KAI UNLOCK TO T610LIVE SE APLO T610!

fisika me to azimioto...20evropoula

 

 

λίγο δύσκολο μου φαίνεται σαν διαδικασία.Και που θα βρείς καλώδιο t28 που λεεί? :confused:

pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον luke

 

λίγο δύσκολο μου φαίνεται σαν διαδικασία.Και που θα βρείς καλώδιο t28 που λεεί? :confused:

 

exw ena cable alla den kserw an to unlocking einai allos typos 'h to idio! :!:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον akismei

 

νομιζω οτι εφοσον ειναι απο γερμανια και εφοσον ειμαστε στην ευρωπαικη ενωση :) η εγγυηση της sony ericsson θα πρεπει να σε καλυπτει.

οποτε πας σe ενα sony-ericsson service center εδω και τους λες οτι π.χ. σου σβηνει και καμια φορα κολλαει και σου περνανε κανονικα την εκδοση την ελληνικη και ολα οκ ;)

 

 

Kαλύπτει την υποχρέωση επισκευής ,όχι το software ή εργασία.......και σε χρεώνουν ! (με απόδειξη παίρνεις επιστροφή της αξίας επισκευής από Γερμανία....) -Kοιτάνε από SN έαν το εισήγαγαν αυτοί (Εricsson Hellas) ....

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Gary Kokkin

 

Kαλύπτει την υποχρέωση επισκευής ,όχι το software ή εργασία.......και σε χρεώνουν ! (με απόδειξη παίρνεις επιστροφή της αξίας επισκευής από Γερμανία....) -Kοιτάνε από SN έαν το εισήγαγαν αυτοί (Εricsson Hellas) ....

 

 

 

παντως ο αδερφος μου στην αγγλια με αγορασμενο τ68 απο ελλαδα (και μεσα στην εγγυηση) εκανα δωρεαν αναβαθμιση στο κινητο :) και περασε την r7 την ελληνικη ;)

οποτε δεν μπορω να καταλαβω για ποιο λογο να πληρωσεις εδω.

η εγγυηση ισχυει για ολη την ευρωπαικη ενωση και απ`οτι θυμαμαι ανηκουμε ακομα σε αυτην :D

 

παντως το καλυτερο ειναι να παρει τηλεφωνο σε καποιο service center και να ρωτησει εαν γινεται και εαν θα κοστισει.καλυτερα να τους πει οτι το κινητο κολλαει καμια φορα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον iliasp

 

exw ena cable alla den kserw an to unlocking einai allos typos 'h to idio! :!:

 

 

αν κάποιος κανει την διαδικασια ας μας ενημερώσει.

ειναι φοβερα εκνευριστικο το vodafone live σε κάθε σημειο του κινητου,σε κάθε κουμπακι του κινητου.

pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον haki

Η R1L προσφερει περαν απο τις γνωστες αλλαγες και μια αλλη που τη θεωρω σημαντικωτατη. Επιλεγοντας την καμερα, στα πληκτρα 1-2-3-4 εχεις τους τεσσερεις τυπους επιλογων που επρεπε να μπεις στο μενου για να τους επιλεξεις. Ειδικα με το 1 εχεις στην ουσια ενα ζουμ 2 προς 1. Στο 2 εχεις νυχτερινη ληψη, στο 3 τα εφφε και στο 4 το timer. Eπισης, κινωντας το joystick δεξια-αριστερα αυξομειωνεται η ποσοτητα του χρωματος τησ φωτο. Πολυ ωραιες λειτουργιες! :D

Φίλε Χάκι, πολύ πρακτική όντως η βελτίωση αυτή...

 

Μπορείς, αν δεν σε κουράζει, να συνοψίσεις και τις άλλες μεταβολές, έτσι όπως εσύ τις παρατήρησες; Μήπως υπάρχει κανένα νέο bug; Παρατήρησες βελτίωση στην αυτονομία; Προστέθηκε, ενδεχομένως, το σίγμα τελικό (ς) ;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εχτές διαπίστωσα το εξής, και αν όντως ισχύει (δοκιμάστε το) πρόκειται γιά νέο bug του 610!

 

Σε ήδη καταχώρηση με ένα νούμερο, πήγα να προσθέσω φωνητική εντολή....Την καταχωρώ κανονικά και προστίθεται το γνωστό συνεφάκι, ένδειξη ότι καταχωρήθηκε....Όταν πατάω το δεξί κουμπί και προφέρω το όνομα με πάει κανονικά στη καταχώρηση, όμως μετά μου ζητά διευκρίνηση αν πρόκειται γιά κινητό ή σπίτι...όμως η καταχώρηση είχε μονή καταγραφή....Λέω σπίτι και πέρνει τηλέφωνο άλλη επαφή!!!

 

Το πρόβλημα λύθηκε με το να διαγράψω την εν λόγω επαφή και να την ξαναπεράσω ξανά και να κάνω άμεσα την φωνητική αντιστοίχιση- πριν δηλ. αποθηκευτεί....

 

Σας παρακαλώ, ελέγξτε το και εσείς αυτό και σχολιάστε το.... :!:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καντε post εδω τις εντυπωσεις σας απο παιχνιδια που εχετε δοκιμασει στο Τ610.(π.χ αν δουλευει καλα η Java kai h Morphun, ποια παιχνιδια τρεχουν καλα κλπ.) ετσι ωστε να εχουμε μια εντυπωση για το ποια παιχνιδια παιζουν καλα.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson T610i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...