Jump to content

Sony Ericsson T610i


Tomby
 Κοινοποίηση

tha pernate to risko na balete mia TFT othoni sto T610 sas?  

38 members have voted

  1. 1. tha pernate to risko na balete mia TFT othoni sto T610 sas?

    • NAI
      13
    • OXI
      25


Recommended Posts

καλησπερα.μπορω να σβησω[και πως] τα παιχνιδια που εχει το τ610 απο τη μανα του και βαλω απο το morphun αλλα?η εγκατασταση πως γινεται?και κατι αλλο για να κανω το 610 modem η συσκευασια εχει cd μεσα me to προγραμμα?η θα το βρω στο ιντερνετ?και που?ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από τον kamilaris

 

καλησπερα.μπορω να σβησω[και πως] τα παιχνιδια που εχει το τ610 απο τη μανα του και βαλω απο το morphun αλλα?η εγκατασταση πως γινεται?και κατι αλλο για να κανω το 610 modem η συσκευασια εχει cd μεσα me to προγραμμα?η θα το βρω στο ιντερνετ?και που?ευχαριστω

 

To cd εχει τους drivers για το modem, αλλα θες τους κατεβαζεις απο τη sonyericsson.com

Για να σβησεις τα παιχνιδια απλως πατας c και διαγραφονται (για το minigolf δε ξερω σε ολα τα αλλα πιανει παντως ;) )

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ξερεις κανενας σε ποιο σημειο του site της sonyericsson ειναι οι drivers για το τ610 που το κανουν μοδεν για συνδεση με το pc μεσω υπερυθρων?η εγω ειμαι στραβος και δεν το βλεπω@!
Link to comment
Share on other sites

Απλό: πήγαινε στο Global Support Area, βάλε "Τ610" στο Product Finder, και μετά πήγαινε στο Software τμήμα του μικρού παραθύρου που θα σου βγάλει, και μπες στο "Drivers, scripts and patches".

 

Voila!!!! ;)

Samsung Galaxy S8

LG G4

Asus Transformer T100

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον kamilaris

 

ευχαριστω!για να εγκαταστησω ενα παιχνιδι morphum η java πως το κανουμε?

 

 

Απλώς το στέλνεις από το PC μέσω ΒΤ ή υπερύθρων. Μπορείς να το κάνεις και με USB/σειριακό καλώδιο, αλλά χρειάζεσαι το full Ericsson suite ;)

 

Μπορείς βέβαια να κάνεις αυτό που κάνω και εγώ, αν έχεις κάποιο PPC: ανεβάζεις όλα αυτά που θέλεις σε ένα directory στο PPC, και μετά τα στέλνεις μέσω του IR port ;)

Samsung Galaxy S8

LG G4

Asus Transformer T100

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον kamilaris

 

γραφει οτι ειναι για windows xp kαι 2000 !εγω που εχω windows ΜΕ τι κανω ?κανουνε για το δικο μου συστημα?

 

 

Ερμ, δεν ξέρω, τίποτα δεν είναι απίθανο. Μπορείς να δοκιμάσεις και να δεις αν θα δουλέψει......

Samsung Galaxy S8

LG G4

Asus Transformer T100

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον After

 

Εχω αναφερθει ξανα περι αυτου,αλλα θα το ξαναπω!

ΟΛΑ αλλαζουν!

 

 

 

Συμφωνα με τα παραπανω,καλο ειναι να λες οτι ολα ΜΠΟΡΟΥΝ να αλλαξουν.. :rolleyes:

 

 

Την πρωτη φορα που αναφερθηκες παντως, λεγαμε για αλλαγη ΙΜΕΙ μετα απο αναβαθμιση, οχι γενικα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον NLS

 

όταν το αλλάζει η εταιρία (που εκδίδει και τα ΙΜΕΙ εξάλλου) είναι μια χαρά και το σημειώνουν πάνω στα χαρτιά του εκείνοι αλλιώς τι... παράνομοι είναι; εναντίων του εαυτού τους;

 

Να ρωτήσω γιατί να αλλάξει μια εταιρία το ΙΜΕΙ ενός τηλεφώνου; :confused:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τελικα πηγα το κινητο μου απο εκει που το πηρα και τους λεω θελει αλλαγμα επειδη ειναι η w19 και ειναι ελλατωματικες οι εκδοσεις κατω απο w21!Οχι μου λενε αυτοι λαθος! Αναβαθμιση θελει και θα ειναι οκ.Κανουν την αναβαθμιση και μαλιστα απο voda σε κανονικο μενου περιμενω 2 ωρες, το δοκιμαζουμε μαζι και παλι τα ιδια (φυσιμα ακουστικου, τρεμοπεγμα οθονης)!!!Πρεπει να περιμενω τωρα 1 βδομαδα για να μου το αντικαταστησουν :(

Τουλαχιστον τους ειπα να βρουν αμα μπορουν την κανονικη εκδοση του κιν και οχι branded.Kαι στη περιπτωση που δε βρουν θα μου το αλλαζουν το μενου σε κανονικο...

 

ΥΠ:Οι μελλοντικοι κατοχοι του Τ610 να προσεξουν παρα πολυ την βδομαδα παραγωγης και να μη τρωνε τις μ@λ@#$ περι αναβαθμισης.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον kamilaris

 

γραφει οτι ειναι για windows xp kαι 2000 !εγω που εχω windows ΜΕ τι κανω ?κανουνε για το δικο μου συστημα?

 

 

Auta pou leei gia winXP ,einai pio "kontina" sta winME

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο. -------Oscar Wilde
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον JΑR

 

Τελικα πηγα το κινητο μου απο εκει που το πηρα και τους λεω θελει αλλαγμα επειδη ειναι η w19 και ειναι ελλατωματικες οι εκδοσεις κατω απο w21!Οχι μου λενε αυτοι λαθος! Αναβαθμιση θελει και θα ειναι οκ.Κανουν την αναβαθμιση και μαλιστα απο voda σε κανονικο μενου περιμενω 2 ωρες, το δοκιμαζουμε μαζι και παλι τα ιδια (φυσιμα ακουστικου, τρεμοπεγμα οθονης)!!!Πρεπει να περιμενω τωρα 1 βδομαδα για να μου το αντικαταστησουν :(

Τουλαχιστον τους ειπα να βρουν αμα μπορουν την κανονικη εκδοση του κιν και οχι branded.Kαι στη περιπτωση που δε βρουν θα μου το αλλαζουν το μενου σε κανονικο...

 

ΥΠ:Οι μελλοντικοι κατοχοι του Τ610 να προσεξουν παρα πολυ την βδομαδα παραγωγης και να μη τρωνε τις μ@λ@#$ περι αναβαθμισης.

 

 

Σε ποιό Center φίλε?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον kamilaris

 

πως βλεπουμε την εβδομαδα παραγωγης?με το συστημα με τα βελακια και τα αστερακια?

 

 

πάνω στο αυτοκόλητο μέσα στην πλάτη του κινητού

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

Ανακοίνωση προς όλο το κοινό που αγαπάει το SonyEricsson Τ610:

 

Το SonyEricsson T610 FAQ είναι εδώ!!

 

Θέλω μια χάρη από όλους σας: Να μπείτε, να το τσεκάρετε, και οτιδήποτε στραβό/λάθος/ελλειπές υπάρχει, να επικοινωνήσετε μαζί μου (με pm εννοείται) για να κάνουμε αυτό το faq, το καλύτερο και πληρέστερο faq που υπάρχει!!! Να δείξουμε την δύναμη και γνώση που κυκλοφορεί στο myphone.gr!!

 

Λοιπόν, στο διαταύτα τώρα, αφού υπάρχει το faq, δεν υπάρχει πλέον λόγος να είναι επισημασμένα τα δύο τέρατα του forum, που αφορούν στο Τ610.

 

Μια χάρη προς όλους: Δεν θέλω να ξαναεμφανιστούν μηνύματα τύπου "διάβασε το faq", "να μην τα ξαναλέμε", "κάνε ένα search", "μην ανοίγεις καινούριο θέμα", "μην γράφεις καινούριο post" και άλλα παράπονα/παρατηρήσεις που έχουν κατά καιρούς εμφανιστεί στο forum. Σας το λέω, ότι θα διαγράφονται αυτοστιγμής.

 

Ο καθένας, είναι ελεύθερος να γράφει ό,τι θέλει, αρκεί να είναι μέσα στο θέμα, που εν προκειμένω, είναι τα SonyEricsson και το Τ610 συγκεκριμένα.

Προσοχή, δεν γίνεται κανένας απολύτως διαχωρισμός από τα υπόλοιπα εξίσου σημαντικά και σπουδαία κινητά της Sony, της Ericsson και της SonyEricsson, απλά αυτό "πουλάει" αυτή την στιγμή περισσότερο απ'όλα..

 

Όλοι είναι ελεύθεροι να γράφουν όμορφα κι ωραία, αυτά που θέλουν. Όποιος έχει την καλή προαίρεση να απαντήσει, ας απαντήσει. Μαζί με την πλήρη απάντηση, να βάζει και το link του faq. Όχι όμως σκέτο το link. Όποιος όμως θέλει να κάνει παρατήρηση, ας την κάνει στον εαυτό του. Τέρμα οι παρατηρήσεις. Να γίνουμε άνθρωποι σε τελική ανάλυση. Δεν είμαστε υπολογιστές. Μπορεί να τους χειριζόμαστε, αλλά πάνω απ'όλα είμαστε άνθρωποι και είμαστε μια παρέα.

 

Αυτά τα λίγα. Συγνώμη για την ενόχληση.

 

Φιλικά,

Στράτος Νικολαΐδης (aka SNikolaidis)

Διαχειριστής της περιοχής SonyEricsson.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ανακοίνωση προς όλο το κοινό που αγαπάει το SonyEricsson Τ610:

 

Το SonyEricsson T610 FAQ είναι εδώ!!

 

Θέλω μια χάρη από όλους σας: Να μπείτε, να το τσεκάρετε, και οτιδήποτε στραβό/λάθος/ελλειπές υπάρχει, να επικοινωνήσετε μαζί μου (με pm εννοείται) για να κάνουμε αυτό το faq, το καλύτερο και πληρέστερο faq που υπάρχει!!! Να δείξουμε την δύναμη και γνώση που κυκλοφορεί στο myphone.gr!!

 

Λοιπόν, στο διαταύτα τώρα, αφού υπάρχει το faq, δεν υπάρχει πλέον λόγος να είναι επισημασμένα τα δύο τέρατα του forum, που αφορούν στο Τ610.

 

Μια χάρη προς όλους: Δεν θέλω να ξαναεμφανιστούν μηνύματα τύπου "διάβασε το faq", "να μην τα ξαναλέμε", "κάνε ένα search", "μην ανοίγεις καινούριο θέμα", "μην γράφεις καινούριο post" και άλλα παράπονα/παρατηρήσεις που έχουν κατά καιρούς εμφανιστεί στο forum. Σας το λέω, ότι θα διαγράφονται αυτοστιγμής.

 

Ο καθένας, είναι ελεύθερος να γράφει ό,τι θέλει, αρκεί να είναι μέσα στο θέμα, που εν προκειμένω, είναι τα SonyEricsson και το Τ610 συγκεκριμένα.

Προσοχή, δεν γίνεται κανένας απολύτως διαχωρισμός από τα υπόλοιπα εξίσου σημαντικά και σπουδαία κινητά της Sony, της Ericsson και της SonyEricsson, απλά αυτό "πουλάει" αυτή την στιγμή περισσότερο απ'όλα..

 

Όλοι είναι ελεύθεροι να γράφουν όμορφα κι ωραία, αυτά που θέλουν. Όποιος έχει την καλή προαίρεση να απαντήσει, ας απαντήσει. Μαζί με την πλήρη απάντηση, να βάζει και το link του faq. Όχι όμως σκέτο το link. Όποιος όμως θέλει να κάνει παρατήρηση, ας την κάνει στον εαυτό του. Τέρμα οι παρατηρήσεις. Να γίνουμε άνθρωποι σε τελική ανάλυση. Δεν είμαστε υπολογιστές. Μπορεί να τους χειριζόμαστε, αλλά πάνω απ'όλα είμαστε άνθρωποι και είμαστε μια παρέα.

 

Αυτά τα λίγα. Συγνώμη για την ενόχληση.

 

Φιλικά,

Στράτος Νικολαΐδης (aka SNikolaidis)

Διαχειριστής της περιοχής SonyEricsson.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Nαι ομως στο faq δε αναφερεις απο πια εκδοση και μετα δεν υπαρχει το προβλημα με το φυσιμα,και στη περιπτωση που υπαρχει τι πρεπει να κανουμε (επισκευη ή αντικατσταση);
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson T610i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...