Jump to content

Sony Ericsson T610i


Tomby
 Κοινοποίηση

tha pernate to risko na balete mia TFT othoni sto T610 sas?  

38 members have voted

  1. 1. tha pernate to risko na balete mia TFT othoni sto T610 sas?

    • NAI
      13
    • OXI
      25


Recommended Posts

Ρε παιδια να ρωτησω κατι.Μολις εβαλα την r3c παρατηρησα οτι η οθωνη καπως σα να θολωσε και η αποδοση στις foto ψιλοχαλασε.Ωφειλετε στην αναβαθμηση η τα επεξε η οθωνη.Μηπως με την r4d φτιαχνετε?thanks
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Quicksilver (17 Ιαν. 2004 , 18:51)

 

Ekei meno kai exo megali empeiria apo daftous.

Eilikrina an mporeis apefyge tous.

 

Piga telika tin paraskeui to proi kai tous eipa oti dithen otan paizo paixnidia merikes fores kanei restart. mou leei mia kopela asto kai ela se miamisi ora na to pareis. Oute ti tha tou kanei eipe oute poso tha kostisei. Telika to pira kai sikothika kai efyga!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος geo666 (17 Ιαν. 2004 , 22:08)

 

Ρε παιδια να ρωτησω κατι.Μολις εβαλα την r3c παρατηρησα οτι η οθωνη καπως σα να θολωσε και η αποδοση στις foto ψιλοχαλασε.Ωφειλετε στην αναβαθμηση η τα επεξε η οθωνη.Μηπως με την r4d φτιαχνετε?thanks

 

 

File mou mallon den diavazeis arketa to thread. Ftaei h R3C. Diavaze perissotero na mathaineis pantos.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bpel86 (18 Ιαν. 2004 , 01:09)

 

Piga telika tin paraskeui to proi kai tous eipa oti dithen otan paizo paixnidia merikes fores kanei restart. mou leei mia kopela asto kai ela se miamisi ora na to pareis. Oute ti tha tou kanei eipe oute poso tha kostisei. Telika to pira kai sikothika kai efyga!!!

 

 

H ksanthia ekei einai MEGALI SKYLA. An arxiso na sou leo ti mou eipe gia ta cover...(kai oxi mono)..... :wacko: :blink: :wacko:

Exeis pantos elpithes gia kali eksypiretisi an moiazeis tou Brad Pitt :D

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα κι εγώ σήμερα την R4C003 στη Θεσσαλονίκη στο service center της Δωδεκανήσου.

Χωρίς χρέωση αν και στην αρχή με ρώτησαν αν έχει κάποιο πρόβλημα το κινητό και θέλω να το κάνω αναβάθμηση. Οπότε για να είμαι σίγουρος ότι δεν θα μου ζητήσουν χρέωση τους είπα ότι δεν μπορούσα να διαβάσω τα μηνύματα στην κάρτα μου τα οποία είχαν αποθηκευτεί από άλλο κινητό και ότι κολλάει μερικές φορές.

Μου είπανε ο.κ. και όντως σε 20 λεπτά το πήρα πίσω με την νέα version περασμένη. Σημ. πριν είχα την R1L!

 

Οι διαφορές που είδα με μια πρόχειρη ματιά είναι:

-Τώρα βλέπω στα sms, στον "φάκελο SIM" τα sms που δεν μπορούσα να δω πριν.

-Το μενού πάει λίγο πιο γρήγορα

-Η Java πάει σφαίρα

-Νομίζω ότι και οι φωτό βγαίνουν λίγο καλύτερα

-Πάντως αποθηκεύονται με τα μισά ΚΒ από πριν!

-Στην "Ψυχαγωγία" το υπομενού "JAVA" έχει μετονομαστεί "Παιχνίδια & άλλα".

-Αυτό με τον κατάλογο και την αναζήτηση που αναφέρθηκε προηγουμένως!!! Επιτέλους!

-Αυτό επίσης με τις σημειώσεις που ακούγονται δυνατά όπως οι ήχοι κλήσης!

 

Επίσης δεν μου χάθηκε τίποτε κατά την αναβάθμιση. Ούτε ονόματα ούτε ήχοι, εικόνες κλπ.

:happy:

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους κατάφερα και εγώ να αφήσω το τηλέφωνο για αναβάθμιση στην Ελλάδα, αν και τη στιγμή που το άφησε η κοπέλλα μου δεν μου ερχόταν τίποτα στο μυαλό να πω ως πρόβλημα, οπότε πλήρωσα τα 20Ε......

 

Όντως είναι αρκετά πιο γρήγορο, δεν έχασα τίποτα (αν και η γκόμενα εκεί πέρα δεν ήξερε να μας πει εκ των προτέρων τι θα γινόταν), και νομίζω ότι πλέον το κινητό αξιοποιεί πιο καλά το hardware του :cool:

Samsung Galaxy S8

LG G4

Asus Transformer T100

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έχω πρόβλημα με τις υπέρυθρες ΜΑ-620.

 

 

Ενώ στέλνω κανονικά αρχεία,εικόνες,κτλ δεν μπορώ να κάνω με τίποτα συγχρονισμό.

Μου λέει unable to detect the device και σταματάει.

 

Έχω βάλει την ταχύτητα στις υπέρυθρες 38,4

Ξέρει κανείς τί να κάνω?

Πέρασαν...panasonic g500,sony z1,motorola startac,ericsson 768,nokia 3210,sony z5,siemens sl45i,sonyericsson t68i,nokia 7210,panasonic gd87,sonyericsson p800,orange spv,nokia 6600,qtek 8080,sonyericsson t610,samsung sgh-i530,qtek 8010,qtek s100,treo 650,motorola mpx220,nokia n70,qtek 8310,qtek s200,ubiquio 401,htc TyTN, htc p3300, apple iphone 2G, iphone 3G, iphone 3GS, iphone 4, Motorola Droid Razr, HTC One X, Samsung S3, S4, Sony Z1, 1+1, Note4 ...... :p
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος jimbou (20 Ιαν. 2004 , 03:52)

 

Ρε παιδιά έχω πρόβλημα με τις υπέρυθρες ΜΑ-620.

 

 

Ενώ στέλνω κανονικά αρχεία,εικόνες,κτλ δεν μπορώ να κάνω με τίποτα συγχρονισμό.

Μου λέει unable to detect the device και σταματάει.

 

Έχω βάλει την ταχύτητα στις υπέρυθρες 38,4

Ξέρει κανείς τί να κάνω?

 

Παράξενο.

Ki εγώ με ΜΑ-620 και Τ610 δεν έχω πρόβλημα και έχω κι εγώ την ταχύτητα στα 38,4. Δοκίμασε μήπως στην 57,6 ... :worry:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dinosss (21 Ιαν. 2004 , 14:49)

 

Για να ανακεφαλαιωσουμε:

R4C=R4d ????

 

Ειναι η ιδια εκοση,μονο που η R4d ειναι για live;

Η μηπως προκειται για διαφορετικες;

 

Εμένα πάντως προχθές μου έβαλαν αυτήν που γράφω λίγο πιο πάνω δηλ. R4C003 και είναι κανονικό όχι live. :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Το Τ610???Πότε ακριβώς το αγόρασες?Αν το πήρες τώρα πρόσφατα,τότε δυστυχώς σε κλέψανε και αρκετά μάλιστα γιατί η τιμή του κυμαίνεται μεταξύ 280 και 290!
Link to comment
Share on other sites

280 στο πλαίσιο, non-live αν και μου φαίνεται λίγο δύσκολο να έχει τόσο μεγάλη διαφορά συγκριτικά με όλα τα υπόλοιπα καταστήματα του είδους.Συνήθως οι τιμές "παίζουν" στα ίδια επίπεδα οπότε για να μην σε αγχώνω χωρίς λόγο-αν και τώρα το έχεις αγοράσει,οπότε δεν έχει και ιδιαίτερη σημασία-θα το ψάξω από κοντά και ενημερώνω!

 

 

 

 

Δυστυχώς δεν έκανα λάθος...279 τελική τιμή με Φ.Π.Α. και χωρίς Vf-live στο Πλαίσιο!

Link to comment
Share on other sites

Εντελώς άσχετο, αλλά αφού πήγα το Τ610 για αναβάθμιση στην Πανεπιστημίου και έβαλαν την R4D, έδωσα το παλιό μου Τ68 στην κοπέλα μου και πήγε επίσης στο ίδιο SC (κεντρικό) για να κάνουν αναβάθμιση και σε αυτό...............και το κόλλησαν!!!!!!!!!! Και όχι μόνο αυτό, αλλά της είχαν πει αρχικά 15Ε (επειδή το κινητό είναι εκτός εγγύησης), και μετά της είπαν ότι θα πρέπει να πληρώσει 88Ε για να της δώσουν καινούριο!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :rolleyes:

 

Είναι σαν να πηγαίνω το αυτοκίνητό μου για αλλαγή λαδιών, να το τρακάρουν μέσα στο συνεργείο, και μετά να μου ζητάνε να πληρώσω ΕΓΩ τις ζημιές και την επισκευή (ή ακόμα και καινούριο αυτοκίνητο!!!!!!!!!!).

 

Κάτι δεν πάει καλά στα SonyErricson Service Centers μου φαίνεται....... :whistle:

Samsung Galaxy S8

LG G4

Asus Transformer T100

Link to comment
Share on other sites

Μήπως με την R4D το Τ9 τώρα "θυμάται" και τις λέξεις που του αποθηκεύουμε ?

 

:(

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kyramas (22 Ιαν. 2004 , 13:23)

 

Μήπως με την R4D το Τ9 τώρα "θυμάται" και τις λέξεις που του αποθηκεύουμε ?

 

:(

 

οντως σωστη ερωτηση!!καποιος που ηξερε το προβλημα ας μας απαντησει αν διορθωθηκε!!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kyramas (22 Ιαν. 2004 , 13:23)

 

Μήπως με την R4D το Τ9 τώρα "θυμάται" και τις λέξεις που του αποθηκεύουμε ?

 

:(

 

οντως σωστη ερωτηση!!καποιος που ηξερε το προβλημα ας μας απαντησει αν διορθωθηκε!!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ilka71 (22 Ιαν. 2004 , 15:49)

 

οντως σωστη ερωτηση!!καποιος που ηξερε το προβλημα ας μας απαντησει αν διορθωθηκε!!

 

 

Απ'ότι φαίνεται όχι, δεν το βλέπω να δουλεύει...... :(

Samsung Galaxy S8

LG G4

Asus Transformer T100

Link to comment
Share on other sites

δοκιμασε να γραψεις την λεξη "μυστικα" και μετα πηγαινε να την ξαναγραψεις σε αλλο μηνυμα.θα δεις οτι το "Υ" δεν το εχει στην ελληνικηη θεση στο 8 αλλα στην αγγλικη στο 9!!απιστευτο και δεν νομιζω να εχει διορθωθει.
Link to comment
Share on other sites

Kαλά δεν το ξέρουνε ?

Το Τ9 δεν το δοκιμάσανε ?

Μια ζωή του πεταματού οι Έλληνες...

 

:(

Link to comment
Share on other sites

μου ειπαν γνωστοι οτι σε λιγο καιρο θα αποσυρθει απο την αγορα το Τ610 .Ισχυει κατι τετοιο??

 

σκεφτομουν μεταξυ και αλλων μοντελων να το παρω.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson T610i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...