Jump to content

Χρήση καμερών παρακολούθησης διαδηλώσεων από ΕΛ.ΑΣ.


getolika
 Κοινοποίηση

Χρήση καμερών παρακολούθησης διαδηλώσεων από ΕΛ.ΑΣ.Υπέρ ή κατά;  

64 members have voted

  1. 1. Χρήση καμερών παρακολούθησης διαδηλώσεων από ΕΛ.ΑΣ.Υπέρ ή κατά;



Recommended Posts

Χτες κατα την διαρκεια της πορειας 2 συνδικαλιστες της δεη ως συμβολικη διαμαρτυρια επικσλυψαν 2 καμερες.Το αξιοπεριεργο ?Οι συλληψεις γιναν ωρες μετα σε αλλο μερος..Που τους βρηκαν αν δεν τους ειχαν φακελωσει?κι πως ξερανε οτι ηταν ακριβως αυτοι οι δυο?Αρα μην ξανακουσω οτι δεν υπαρχει φακελωμα απο απλα μια φατσα.

 

ξανακανε πλιζ ενα εντιτ στην τελευταια σου φραση,γιατι δεν βγαζω νοημα.

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 87
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τι δεν καταλαβαινεις?Αυτα που ηθελα να γραψω ακριβως,εγραψα..Το καλυτερο ειναι να καταλαβαινουν οσοι μπορουν να καταλαβουν.Τους υπολοιπους τι να τους κανουμε?

 

 

gkr εισαι λιγο υπερβολικος?

Link to comment
Share on other sites

Χτες κατα την διαρκεια της πορειας 2 συνδικαλιστες της δεη ως συμβολικη διαμαρτυρια επικσλυψαν 2 καμερες.Το αξιοπεριεργο ?Οι συλληψεις γιναν ωρες μετα σε αλλο μερος..Που τους βρηκαν αν δεν τους ειχαν φακελωσει?κι πως ξερανε οτι ηταν ακριβως αυτοι οι δυο?Αρα μην ξανακουσω οτι δεν υπαρχει φακελωμα απο απλα μια φατσα.

 

Πως το ήξεραν; Γιατί πριν "κουκουλώσουν" τις κάμερες, προφανώς οι κάμερες κατέγραψαν τις φάτσες τους (που αυτή είναι η δουλειά τους;;).

 

Τώρα πως ήξεραν ποια είναι τα ονόματα αυτών που είχαν καταγράψει τις φάτσες τους; Αν εννοείς αυτό, ελπίζω να μην φαντάζεσαι ότι η ΕΛ.AΣ. έχει κανένα τρομερό σύστημα αναγνώρισης από αυτά που βλέπεις στις αμερικανικες ταινίες και από τη φάτσα σου βγάζει το όνομα κτλ. Εδώ όλοι γνωριζόμαστε μεταξύ μας. Κι εγώ κι εσύ να τους βλέπαμε στα κανάλια μπορεί να τους αναγνωρίζαμε. Αν είναι κάποιοι από τους "επαγγελματίες" συνδικαλιστές που βλέπεις κάθε μέρα στα κανάλια, λες να θέλει πολύ να τους αναγνωρίσουν;;

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν εγινε σε χωριο η εδωμεσα.Που ειμαστε 100 ατομα .Στην Αθηνα εγινε κι τους βρηκαν..:mad:Κι αυτο το αναφερω μονο κι μονο επειδη λενε καποιοι στο post αυτο οτιδεν υπαρχει φακελωμα .Κι να σε δουν στην καμερα να εισαι στην διαδηλωση .Τι θα σου κανουν?Υπαρχει λοιπον..
Link to comment
Share on other sites

Τι δεν καταλαβαινεις?Αυτα που ηθελα να γραψω ακριβως,εγραψα..Το καλυτερο ειναι να καταλαβαινουν οσοι μπορουν να καταλαβουν.Τους υπολοιπους τι να τους κανουμε?

 

 

gkr εισαι λιγο υπερβολικος?

Γιατί; Παρανόμησαν και πιάστηκαν. Από πότε είναι υπερβολή η τήρηση του νόμου;

 

 

Μα δεν εγινε σε χωριο η εδωμεσα.Που ειμαστε 100 ατομα .Στην Αθηνα εγινε κι τους βρηκαν..:mad:Κι αυτο το αναφερω μονο κι μονο επειδη λενε καποιοι στο post αυτο οτιδεν υπαρχει φακελωμα .

Από εδώ δε βλέπω να προκύπτει κανένα φακέλωμα:

Ο βουλευτής του ΚΚΕ Δ.Τσιόγκας κατήγγειλε την «παγίωση» της πολιτικής που νομιμοποιεί την παρουσία «χαφιέδων σε συγκεντρώσεις».

 

Αναφερόμενος στη χρήση καμερών κατά την πορεία για το Ασφαλιστικό, κατέκρινε τη σύλληψη συνδικαλιστών, που «μόλις πήγαν να μπουν στα αυτοκίνητα τους» για να πάνε στα σπίτια τους, τους συνέλαβαν. Οι εργαζόμενοι «να αναλάβουν οι ίδιοι τον αγώνα για την κατάργηση των καμερών και της παρακολούθησης» είπε ο κ. Τσιόγκας.

 

Αφού είχαν ποιοί το έκαναν δεν ήθελε και πολύ για να τους βρουν μέσα στην πορεία και να τους πιάσουν στο τέλος.

 

Τελικά θα μας πεις πως τους φακελώνουν με τις κάμερες; Γιατί έχει γίνει καραμέλα αυτή η λέξη τελείως...

 

Κι να σε δουν στην καμερα να εισαι στην διαδηλωση .Τι θα σου κανουν?Υπαρχει λοιπον..

Τίποτα. Εκτός κι αν κάνεις φασαρία όπου και θα είναι πιο εύκολο να σε βρουν.

Link to comment
Share on other sites

Αυτοί που προκαλούν τις φασαρίες αποτρέπουν τον κόσμο από το να πάει να διαδηλώσει και όχι η αστυνομία.

 

Και όποιος δε θέλει να δει τη φάτσα του στις κάμερες, μάλλον κάτι κρύβει. Ο απλός κόσμος δεν έχει να φοβάται τίποτα.

 

Ακριβώς έτσι. :up:

 

Και κάτι που διάβασα για πεζή περιπολία αστυνομικών, δεν μπορούν, είναι κατειλλημένοι σε φρούρηση πολιτικών, δημοσιογράφων και επιχειρηματιών (γενικά «παραγόντων» του δυστυχή αυτού τόπου).

 

To 8ema einai, poioi einai autoi pou prokaloun tis fasaries, AN voleuei tin astunomia kai to kratos h sullipsi tous, apo POU proerxontai kai an 8a voi8hsoun oi kameres se kati...

 

Nomizw oti oi xrisi kamerwn einai GELIO metro.

Kai epipros8eta to mono pou 8a mporesoun na kanoun, einai na anazwpurwsoun tin orgi orismenwn.

 

Aporw gia tis epiloges tis dimoskopisis....uper/kata

 

Ma kala(?!) den mas peisan olous oti einai gia to kalo mas...:whistle:

 

(zhtw suggnwmh gia ta greeklish alla to pc pou exw einai kapws idiotropo ..)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

Χτες κατα την διαρκεια της πορειας 2 συνδικαλιστες της δεη ως συμβολικη διαμαρτυρια επικσλυψαν 2 καμερες.Το αξιοπεριεργο ?Οι συλληψεις γιναν ωρες μετα σε αλλο μερος..Που τους βρηκαν αν δεν τους ειχαν φακελωσει?κι πως ξερανε οτι ηταν ακριβως αυτοι οι δυο?Αρα μην ξανακουσω οτι δεν υπαρχει φακελωμα απο απλα μια φατσα.

 

Το αποκλείεις βέβαια να τους "έδωσαν" συνάδελφοί τους, έτσι;

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια απλή ερώτηση; Τη δουλειά των καμερών την κάνουν και οι αστυνομικοί που περιπολούν (παρακολουθούν δηλαδή αν γίνεται κάτι παράνομο). Αυτοί γιατί δε σας ενοχλούν και σας ενοχλούν μόνο οι κάμερες;

 

Και στο τέλος, με τις κάμερες, αν κατηγορηθείς άδικα για μια παράβαση π.χ. σε μια πορεία, έχεις ένα επιπλέον στοιχείο για να αποδείξεις την αθωότητα σου - παύει πλέον να ισχύει ο λόγος σου εναντίον του αστυνομικού.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be RUNNING AROUND IN DARKENED ROOMS, MUNCHING MAGIC PILLS and listening to REPETITIVE ELECTRONIC MUSIC." Kristian Wilson, Nintendo, Inc, 1989
Link to comment
Share on other sites

Aκριβως αυτο, ειχαν την εικονα του ποιοι καλυψαν τις καμερες.Τους παρακουλουθησαν.Μπορει να χουν ,οχι μποορει να χουν σιγουρα εχουν δικους τους μεσα..Αυτο παιδια δεν ειναι δημοκρατια..Ειναι τρομοκρατια...Δεν ξερεις ποιος θα σε καρφωσει..Εχουμε φτασει σε ενα σημειο να μην μπορουμε να κουνηθουμε χωρις να φοβομαστε οτι μας κοιτουν..

 

Gkr ,απλα με αυτο που λες θα με τρελανεις τελειως...Ειναι αδικημα να καλυψεις ως ενδειξη διαμαρτυριας 2 καμερες?Βρες μου τι παρανομια ειναι?Φθορα ξενης περιουσιας?Τις καλυψαν ...Δεν τις κατεστρεψαν..Τους συνελαβαν κι μετα απο μιση ωρα τους ειχαν αφησει...

 

Κι φασαρια να κανει καποιος δεν εχει κανενα δικαιωμα να τον βλεπουν..Αν δεν γνωριζετε τι ειναι η δημοκρατια κι ποια ειναι τα δικαιωματα του ατομου μην εκφραζεται λσνθασμενες αποψεις.Δεν εχει δικαιωμα κανεις να καταργει ελευθεριες του ατομου..Το να εκφραζει κανεις την αγανακτηση του ειναι δικαιωμα του.Βεβαια δεν εχουν ολα τα ατομα την ιδια καλιεργεια κι μορφωση ωστε να καταλαβαινουν ποτε ειναι κατι στερηση ελευθεριας..

 

Panpap αυτη την φορα πιασαν καποιους που τους αφησαν μετα σε μιση ωρα..Γιατι απλα δεν ειχαν κανει τιποτα

Link to comment
Share on other sites

Τι δεν καταλαβαινεις?Αυτα που ηθελα να γραψω ακριβως,εγραψα..Το καλυτερο ειναι να καταλαβαινουν οσοι μπορουν να καταλαβουν.Τους υπολοιπους τι να τους κανουμε?

 

 

gkr εισαι λιγο υπερβολικος?

γραφεις κατι χωρις ιχνος συνταξης,σου ζηταμε ευγενικα διευκρινηση κα πας να βγεις απο πανω;;:mad:για μαζεψου λιγο!

εντ οφ ντισκασιον:!:

 

 

Αυτοί που προκαλούν τις φασαρίες αποτρέπουν τον κόσμο από το να πάει να διαδηλώσει και όχι η αστυνομία.

 

Και όποιος δε θέλει να δει τη φάτσα του στις κάμερες, μάλλον κάτι κρύβει. Ο απλός κόσμος δεν έχει να φοβάται τίποτα.

Σωστα.

απο την αλλη ομως εστω οτι ενας φιλησυχος παει να διαδηλωσει ειρηνικα,και "κατα λαθος" βρισκεται μπλεγμενος σε μια ιστορια που δε θα το ηθελε..τοσα προσφατα παραδειγματα εχουμε

τελικα η χρηση των καμερων ειναι δικοπο μαχαιρι!

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Ωραια ,διδαξε εσυ συνταξη κι γραμματικη ,να παω εγω να φτιαξω δοντια .Να δουμε που θα μας παει..Μια χαρα ειναι η συνταξη γλυκια μου.Εσυ δεν καταλαβες τι λεει..

Απο εκει που εψαχνα το επιρημματικο κατηγορουμενο να μου πεις οτι δεν ξερω να μιλαω .Ε ,ειναι γελοιο.

Απο θεμα συνταξης ,γραμματικης,λεξιλογιου, κτλ ειναι σχετικη η δουλεια μου .Ετσι μην μου λετε ασχετα..

 

Μου αρεσει που συμφωνεις με τον gkr κι μετα αναιρεις οτι λεει ..Κατα τα αλλα ,τι να πω?Δεν βγαινει συμπερασμα..

 

Και επισης γιατι μολις μου βγηκε το ματι .Πριν απο το και δεν μπαινει κομμααα.Το και συνδεει δυο προτασεις ,το κομμα τις χωριζει.Απο την μια τα χωριζεις?Απο την αλλη τα συνδεεις?Τεραστιο λαθος.

Link to comment
Share on other sites

Gkr ,απλα με αυτο που λες θα με τρελανεις τελειως...Ειναι αδικημα να καλυψεις ως ενδειξη διαμαρτυριας 2 καμερες?Βρες μου τι παρανομια ειναι?Φθορα ξενης περιουσιας?Τις καλυψαν ...Δεν τις κατεστρεψαν..Τους συνελαβαν κι μετα απο μιση ωρα τους ειχαν αφησει...

Παρακώλυση της λειτουργείας των καμερών υποθέτω.

 

Κι φασαρια να κανει καποιος δεν εχει κανενα δικαιωμα να τον βλεπουν..Αν δεν γνωριζετε τι ειναι η δημοκρατια κι ποια ειναι τα δικαιωματα του ατομου μην εκφραζεται λσνθασμενες αποψεις.Δεν εχει δικαιωμα κανεις να καταργει ελευθεριες του ατομου..Το να εκφραζει κανεις την αγανακτηση του ειναι δικαιωμα του.Βεβαια δεν εχουν ολα τα ατομα την ιδια καλιεργεια κι μορφωση ωστε να καταλαβαινουν ποτε ειναι κατι στερηση ελευθεριας..

 

Panpap αυτη την φορα πιασαν καποιους που τους αφησαν μετα σε μιση ωρα..Γιατι απλα δεν ειχαν κανει τιποτα

Ναι. Εξήγησέ μας λοιπόν εσύ γιατί είναι στέρηση ελευθερίας και πως μας φακελώνουν με τις κάμερες (3η φορά το ρωτάω), για να μορφωθούμε και εμεις οι ακαλλιέργητοι.

Link to comment
Share on other sites

Εφοσον σε μιση ωρα τους ειχαν αφησει .Μαλλον δεν υφισταται καποια τετοια κατηγορια:p:p.Αλλιως θα ηταν ακομη μεσα..

 

Που ξερεις εσυ οτι αυτο το συμβαν δεν θα παει στον προισταμενο σου αυριο?Η οτι την επομενη φορα που θα γινει κατι καποιο γεγονος με αναρχικο κι εσυ εισαι διπλα οτι δεν θα συλλαβουν εσενα?Επειδη ετυχε να εισαι σε 2 συμβαντα?Κι αυτο ειναι υποπτο.Εχουν ξαναγινει αυτα..

Link to comment
Share on other sites

Εφοσον σε μιση ωρα τους ειχαν αφησει .Μαλλον δεν υφισταται καποια τετοια κατηγορια:p:p.Αλλιως θα ηταν ακομη μεσα..

Ο εισαγγελέας διέταξε να αφεθούν ελεύθεροι οι δύο εργαζόμενοι στη ΔΕΗ και για την υπόθεση θα διενεργηθεί έρευνα.

Link to comment
Share on other sites

Aρα δεν υπαρχει κατηγορια..Καλα την ερευνα αστην..:lol:Στα υπολοιπα απαντηση υπαρχει?

Δεν ξέρω από αυτά, αλλά νομίζω πως το οτι θα διεξαχθεί έρευνα δε σημαίνει πως δεν πρόκειται να υπάρξει και στο μέλλον κατηγορία.

Όχι, δεν υπάρχει, γιατί εκκρεμούν δικές σου απαντήσεις στις ερωτήσεις που έκανα χτες. Αλλά και πάλι αυτό το παραλήρημα είναι ανάξιο συζήτησης οπότε παραιτούμαι... :)

Link to comment
Share on other sites

Πες οτι δεν μπορω να απαντησω κι ασε τα υπολοιπα...:lol::pΑΚαποια πραγματα εξαλλου ειναι εμφανη..Δεν εκκρεμει καμια απαντηση μου..Κι να εκκρεμουσε δεν ειναι δικαιολογια αυτο..Απλα ειναι ο εγωισμος καποιων υπερμετρος.
Link to comment
Share on other sites

Έχει καταντήσει αηδία το όλο θέμα των «προσωπικών» δεδομένων.

Σύμφωνα με μια παροιμία «Είπαν του τρελλού να κλάσει κι αυτός ξεκωλιάστηκε». Έτσι κι εμείς, με τα προσωπικά δεδομένα. Το έχουμε βρει τώρα. Ότι και τι, τρέχουμε στον Δαφέρμο.

Σε λίγο, οι καθαρίστριες θα χρειάζονται την άδεια της «Αρχής» για να καθαρίσουν τις τουαλέτες, γιατί έτσι όπως το πάμε και οι κουράδες θα θεωρούνται προσωπικά δεδομένα (ή μήπως είναι; :worry: ).

Έχουμε χάσει κάθε μέτρο. Δημοκρατία χωρίς αρχές και νόμους (όσο κι αν δεν μας αρέσουν), είναι αναρχία.

Έλεος! Όχι άλλον λαϊκισμό...

 

 

Nomizw oti oi xrisi kamerwn einai GELIO metro.

 

Aporw gia tis epiloges tis dimoskopisis....uper/kata

Θα μπορούσες να αιτιολογήσεις το γιατί είναι γελοίο μέτρο;

Επίσης, εσύ τι επιλογές θα έβαζες στην δημοσκόπηση;

 

Αυτο παιδια δεν ειναι δημοκρατια..Ειναι τρομοκρατια...

Έχεις δίκιο... Μια 17 Νοέμβρη που μας χρειάζεται να μας φέρει στον ίσιο δρόμο...

 

Δεν ξερεις ποιος θα σε καρφωσει..Εχουμε φτασει σε ενα σημειο να μην μπορουμε να κουνηθουμε χωρις να φοβομαστε οτι μας κοιτουν..

Πολλές ταινίες βλέπεις Χριστινούλα. Στην Ελλάδα του σήμερα είμαστε και όχι στην Κίνα ή την Σοβιετική Ένωση.

Εγώ πάντως δεν φοβάμαι να κουνηθώ, ούτε και νιώθω μάτια πάνω μου. Λες να είμαι η εξαίρεση; :worry:

 

 

Κι φασαρια να κανει καποιος δεν εχει κανενα δικαιωμα να τον βλεπουν..Αν δεν γνωριζετε τι ειναι η δημοκρατια κι ποια ειναι τα δικαιωματα του ατομου μην εκφραζεται λσνθασμενες αποψεις.Δεν εχει δικαιωμα κανεις να καταργει ελευθεριες του ατομου..Το να εκφραζει κανεις την αγανακτηση του ειναι δικαιωμα του.Βεβαια δεν εχουν ολα τα ατομα την ιδια καλιεργεια κι μορφωση ωστε να καταλαβαινουν ποτε ειναι κατι στερηση ελευθεριας..

Θα σου κάνω μια υποθετική ερώτηση (και σε όσους έχουν την ίδια με σένα άποψη) και θα ήθελα μια ειλικρινή και χωρίς υπεκφυγές απάντηση. Την ίδια ερώτηση την είχα θέσει και σε άλλο παρόμοιο θέμα, αλλά απάντηση δεν πήρα.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2125666#post2125666

Αν κάποιος ασυνείδητος (στην Πανεπιστημίου π.χ. που αναφέρθηκε) παρέσερνε με το αυτοκίνητό του και άφηνε (ου μη γένοιτο) να πεθάνει αβοήθητος κάποιον πολύ δικόν σου, θα προσέφευγες στο καταγγεγραμμένο υλικό της κάμερας, όπου ενδεχομένως θα μπορούσες να ανακαλύψεις τον ένοχο, ή θα είχες αναστολές λόγω της πεποίθησης και της γνώμης που έχεις γι' αυτόν τον τρόπο επόπτευσης;
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

xristinoula έχω ρωτήσει κάτι στο ποστ #38. Όταν γράψεις αναλυτικά την άποψή σου, θα δούμε αν θα συνεχίσω το διάλογο μαζί σου...
Link to comment
Share on other sites

Aiswpos δεν σου απαντησα γιατι δεν ηθελα να στο χαλασω σε προηγουμενο ποστ.Εχει ξαναγινει αυτο που λες.Εχουν χτυπησει ατομο με αμαξι μπροστα σε καμερα κυκλοφοριας τον εγκατελειψε κι εφυγε..Με αλλα λογια στην Ελλαδα εισαι.Οταν τις χρειαζεσαι οι καμερες δεν θα δειξουν τιποτα..Ακομη το ψαχνουν το αμαξι.Το ειχα ακουσει που το ειχε πει ο Βερυκιος στη πρωινη εκπομπη...Μισο να βρω το ποστ 32.Δεν το βρηκα το ερωτημα..
Link to comment
Share on other sites

Aiswpos δεν σου απαντησα γιατι δεν ηθελα να στο χαλασω σε προηγουμενο ποστ.Εχει ξαναγινει αυτο που λες.Εχουν χτυπησει ατομο με αμαξι μπροστα σε καμερα κυκλοφοριας τον εγκατελειψε κι εφυγε..Με αλλα λογια στην Ελλαδα εισαι.Οταν τις χρειαζεσαι οι καμερες δεν θα δειξουν τιποτα..Ακομη το ψαχνουν το αμαξι.Το ειχα ακουσει που το ειχε πει ο Βερυκιος στη πρωινη εκπομπη...Μισο να βρω το ποστ 32.Δεν το βρηκα το ερωτημα..

Θεωρώ ότι η απάντησή σου, δεν τόσο σαφής όσο η ερώτηση μου.

Νομίζω ότι υπεκφεύγεις.

Ένα ναι, ή ένα όχι θα ήταν αρκετό. ;)

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Η απαντηση μου δεν ειναι σαφης γιατι δεν θελω να στο χαλασω.Οχι δεν θα κατεφευγα γιατι ξερω οτι δεν θα βρω τιποτα..Εισαι στην Ελλαδα οπου τιποτα δεν λειτουργει σωστα.Αν περιμενεις απο καμερα να βρεις ενοχο ονειροπολεις..

 

 

Γιατι να μπουν καμερες εκει ακριβως που γινονται συλλαλητηρια?Γιατι να καταγραφονται οι διαδηλωτες?Πρεπει να ξερουν ποιοι ειναι?Ποιοι ειναι αντιθετοι με την εκαστοτε εξουσια?Κι σε ξαναρωταω αν καποιος διαδηλωτης δουλευει στο δημοσιο πχ ποιος μου λεει εμενα οτι δεν θα βρεθει η εικονα πεσκεσι στον προισταμενο του?Εγω δεν θελω να ξερει κανεις που ημουν την συγκεκριμενη ωρα.Μηπως να μας βαλουν κι ενα μικροτσιπ?Σαφως κι ειναι στερηση ελευθεριας να το κανουμε big brother κι να καταγραφουμε οποιον θελουμε..

Link to comment
Share on other sites

Η απαντηση μου δεν ειναι σαφης γιατι δεν θελω να στο χαλασω.Οχι δεν θα κατεφευγα γιατι ξερω οτι δεν θα βρω τιποτα..

Τι να μου χαλάσεις; :worry:

Όσο για την απάντησή σου, είμαι σίγουρος ότι πιέστηκες για να την γράψεις. Είμαι επίσης σίγουρος 1000% ότι θα έκανες χρήση του υλικού, έστω κι αν είχες ελάχιστες ελπίδες να έχεις αποτέλεσμα. Μιλάμε για τον δικό μας άνθρωπο κι όχι το αυτοκίνητο.

Μην τα αρνούμαστε όλα, μόνο και μόνο για να μπορούμε να στηρίζουμε την όποια θέση μας στο κάθε φόρουμ ;)

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...