Jump to content

[Επίσημο] Nokia N95 8GB


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

8a einai elliniko vodafone i apo agglia???An einai elliniko tsimpa to;)

Egw twra parigeila ena n95-8gb sfragismeno apo agglia unlocked 5 katostarika;)

 

τελικα θα παρω ενα αλλο απο γερμανο ελληνικο ημερων με 530 ευρο καλα ειναι;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

τελικα θα παρω ενα αλλο απο γερμανο ελληνικο ημερων με 530 ευρο καλα ειναι;

 

apo ton savva 8a to pareis???(savasgr)

An nai tote einai teleio gt to exw dei;)

Eimai koumparos tou:p:happy:

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

apo ton savva 8a to pareis???(savasgr)

An nai tote einai teleio gt to exw dei;)

Eimai koumparos tou:p:happy:

 

χαχα!!σοβαρα;

μικρος ο κοσμος...

ωραια...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

1. Μήπως κάποιος φίλος γνωρίζει πώς να απενεργοποιήσω την (εκνευριστική) ειδοποίηση στην κάτω γραμμή εργαλείων των ΧΡ που λέει ότι "υπάρχουν νέες ενημερωμένες εκδόσεις της Nokia PC Suite" που εμφανίζεται μετά από κάθε νέα εκκίνηση του PC?

Δεν πρέπει να γίνεται...

Το έψαξα, αλλά δεν βρήκα κάτι σχετικό.

 

2. Τελικά τι καλό έφερε πραγματικά η νέα έκδοση 20.κλπ; Διόρθωσε την εμφάνιση των εικοδίων στο "Μητρώο" ώστε να γνωρίζουμε ότι κάποιος μας κάλεσε από το σπίτι ή από τη δουλειά του;

Όχι δεν το έφτιαξαν αυτό.

 

3. Θα μπορούσε να διαδαχθεί πάντως η Nokia κάτι από την συνάδελφό της, την Sony Ericsson: όταν έχουμε δεχθεί κλήση από το σπίτι κάποιου, στα Sony Ericsson έχουμε τη δυνατότητα μέσα από το μητρώο να ανοίξουμε την επαφή και να τον καλέσουμε στο κινητό του, χωρίς να χρειάζεται να βγουμε από το μητρώο και να τον ψάχνουμε στις επαφές!

Δεν γίνεται αυτό!

 

4. Όταν θέλουμε απλώς να διαβάσουμε κάτι από το πεδίο "Σημείωση" μέσα από μια επαφή (π.χ. πού συναντήσαμε κάποιον), δεν μπορούμε να δούμε τα περιεχόμενα της Σημείωσης αν δεν μπούμε μέσα πατώντας "Επεξεργασία". Αυτό είναι χρονοβόρο και χαζό. Έπρεπε να υπάρχει στις επαφές η επιλογή "Προβολή επαφής" ώστε να βλέπουμε τα περιεχόμενά της at a glance, που λέμε.

Δεν θα διαφωνήσω εδώ.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Itchrist86, όταν λες ότι "Αυτό ήδη γίνεται χρόνια τώρα..." εννοείς ότι γίνεται με κάποιο τρόπο και στο Ν95 (8GB)? Αν ναι, θα μπορούσες να μου/μας πεις πώς; Μήπως με εφαρμογή τρίτου; Σ'ευχαριστώ για τις γρήγορες απαντήσεις σου...
Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβως θες να πεις? Αν πατησεις απλα το πρασσινο πληκτρο κλησης θα καλεσει τον αριθμο ειτε εισαι στο μητρωο ειτε στα μνμ κλπ

[sIGPIC][/sIGPIC]

Why So Serious?

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον εννοεί να μπορείς να πάρεις σε άλλον αρθμό της συγκεκριμένης επαφής από αυτόν που υπάρχει στο μητρώο. Για παράδειγμα η κλήση στο μητρώο να είναι από το κινητό και να μπορεί κάποιος να επιλέξει να πάρει στο σταθερό. Αυτό δυστυχώς δε νομίζω ότι μπορεί να γίνει.
Link to comment
Share on other sites

Φίλε Itchrist86, όταν λες ότι "Αυτό ήδη γίνεται χρόνια τώρα..." εννοείς ότι γίνεται με κάποιο τρόπο και στο Ν95 (8GB)? Αν ναι, θα μπορούσες να μου/μας πεις πώς; Μήπως με εφαρμογή τρίτου; Σ'ευχαριστώ για τις γρήγορες απαντήσεις σου...

Συγνώμη φίλε έχεις δίκιο, απλά εγώ δεν διάβασα σωστά τα γραφόμενά σου.:O

Στην αρχή θεώρησα πως γράφεις αυτό που λέει ο johnsour.

 

Edit: Διορθώθηκε και στο παραπάνω post.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Προς στιγμήν ψάχτηκα κι εγώ και αναρωτιόμουν πώς γίνεται... :confused:
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Προς στιγμήν ψάχτηκα κι εγώ και αναρωτιόμουν πώς γίνεται... :confused:

Πάνο, άνθρωπος είμαι, λάθη κάνω:O... σπάνια βέβαια!:p

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Πάνο, άνθρωπος είμαι, λάθη κάνω:O... σπάνια βέβαια!:p
Άντεεεε! :tease:

Να σου πω την αλήθεια, εύχομαι να μην έκανες λάθος και απλά να μην το είχα πάρει χαμπάρι εγώ ότι γίνεται.

Πάντως θα έπρεπε κάτι τέτοιες ευκολίες να υπάρχουν σε κοτζάμ Symbian OS. ;)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, μόλις έκανα αναβάθμιση, hard format και τα πάντα. Τα δεδομένα από την "κάρτα μνήμης" πως τα σβήνουμε; Δηλαδή να κάνουμε format ΚΑΙ στην "κάρτα μνήμης";
See you at the bitter end.. ;)
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, μόλις έκανα αναβάθμιση, hard format και τα πάντα. Τα δεδομένα από την "κάρτα μνήμης" πως τα σβήνουμε; Δηλαδή να κάνουμε format ΚΑΙ στην "κάρτα μνήμης";

 

πηγαινεις στο σκληρο δισκο του τηλ.σου

και κανεις -μορφοποιηση- και χανονται ολα.:O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Oταν κανεις αναβαθμιση η hard format χανονται μονο τα δεδομενα που εχεις στο C = Mνημη τηλεφωνου.

 

Εαν θελεις να σβησεις τα παντα απο την καρτα μνημης θα πρεπει να την κανεις format μεσα απο το κινητο.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ ρε παιδιά, αλλά ξέρει κανείς που ακριβώς πρέπει να πάω; Αμαρτία είναι τόσα λεφτά κινητό να το στείλω από το μπαλκόνι μεσημεριάτικα! :mad:

 

EDIT: Παιδιά ευχαριστώ, μετά από μιάμιση ώρα το βρήκα. Να είστε καλά!

See you at the bitter end.. ;)
Link to comment
Share on other sites

Eργαλεια\ βοηθηματα\ Μνημη\ Επιλογες\ μορφοποιηση
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.Δεν μπορω με τιποτα να συνδεσω το Ν 95 8g με το απλο Nokia pc suite 6, ενω το Νseries pc suite μου το βλεπει μια χαρα.Υπαρχει περιπτωση να φταιει το Service Pack 3 το οποιο κατεβασα στο pc(XP home)?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια διαβασα οτι με τα τελευταια updates το gps ειναι ισάξιο με αυτο που εχει το 82.....(ταχύτατη συνδεση με δορυφορο δηλαδη.....κτλ...)

αληθεύει κατι τετοιο....????

Link to comment
Share on other sites

παιδια διαβασα οτι με τα τελευταια updates το gps ειναι ισάξιο με αυτο που εχει το 82.....(ταχύτατη συνδεση με δορυφορο δηλαδη.....κτλ...)

αληθεύει κατι τετοιο....????

 

Κοιτα δ μπορω να σου πω ακριβως γιατι δ εχω δει πως λειτουργει ενα Ν82 απο κοντα, αλλα οπως ανεφερα σε προηγουμενο post μου, προσωπικα επαθα πλακα! -> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2356100#post2356100

[sIGPIC][/sIGPIC]

Why So Serious?

Link to comment
Share on other sites

Εγινε φιλε μου σε ευχαριστώ.......

 

αν επιβεβαιωθεί τις επομενες μερες η απατη της νοκια για το σαρ του 82 εχω φυγει για το 958g με την μια........

(δεν καίω το κεφαλι μου εγω για κανενα φλας......)......

πολυ καλα τα νεα...για το gps...χαιρομαι.....:)

Link to comment
Share on other sites

To diko mou n95 8gb 8a einai edw pempti to poli paraskeui:)

Eimai polu xaroumenos:lol::p:);)

Elpizw na min to metanoiwsw:)Eixa kai aplo 95 kai n82 kai prepei na pw oti me to n82 eixa meinei arketa euxaristimenos;)

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

To diko mou n95 8gb 8a einai edw pempti to poli paraskeui:)

Eimai polu xaroumenos:lol::p:);)

Elpizw na min to metanoiwsw:)Eixa kai aplo 95 kai n82 kai prepei na pw oti me to n82 eixa meinei arketa euxaristimenos;)

 

ean eixes minei euxaristimenos me to n82,tote me to n958gb tha ksetrelatheis,para polu kalo tilefono,kai to kiriotero foveri mpataria gia auta pou prosferei.

Link to comment
Share on other sites

ean eixes minei euxaristimenos me to n82,tote me to n958gb tha ksetrelatheis,para polu kalo tilefono,kai to kiriotero foveri mpataria gia auta pou prosferei.

 

Πραγματικά το μόνο που μένει , είναι η νοκια να εφευρέσει το Ν96 που θα ψηνει και καφέ. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Na kai mia foto apo ta 2a mwra mou:)

 

http://imageshack.gr/files/nlfvy9d9rejhb9qfns1e_thumb.jpg

 

I'm In Love:love::lol:

Pantws paidia upereuxaristimenos me to kinitaki poli apla ta SPAEI

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

Na kai mia foto apo ta 2a mwra mou:)

 

http://imageshack.gr/files/nlfvy9d9rejhb9qfns1e_thumb.jpg

 

I'm In Love:love::lol:

Pantws paidia upereuxaristimenos me to kinitaki poli apla ta SPAEI

 

καλημερα. μπορεις να μου πεις ποιο ειναι το θεμα που εχεις στο Ν95 8 γιγα? πολυ

καλο στον player που βλεπω :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...