Jump to content

[Επίσημο] Nokia N95 8GB


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

gnorizei kapoios na moy protini programma antivirus internet security esti oste na prostateyetai apo pithanoys ious to nokia n95 8gb?

 

Μη σε απασχολεί ακόμα, δεν υπάρχει μέχρι στιγμής απειλή ιών για symbian

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παιδια το πείρα και εγω επιτέλους το κινητό απο ελβετια με 500 e! και τωρα ετοιμαζομαι να του βάλω ελληνικά άλλα έχω μια ερώτηση!

εαν πάρω backup και μετά αλλάξω γλωσσα με την αναβάθμιση μπορώ να περάσω το buck up με την παλία γλώσσα πίσω?

 

thank you!

i am back at last .....

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb

Link to comment
Share on other sites

παιδια το πείρα και εγω επιτέλους το κινητό απο ελβετια με 500 e! και τωρα ετοιμαζομαι να του βάλω ελληνικά άλλα έχω μια ερώτηση!

εαν πάρω backup και μετά αλλάξω γλωσσα με την αναβάθμιση μπορώ να περάσω το buck up με την παλία γλώσσα πίσω?

 

thank you!

Ναι, μπορείς να το περάσεις κανονικά!

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια εχω το κινητο εδω και 2 μερες και το αναβαθμισα στην τελευταια εκδοση του λογισμικου.

Παρατηρω (δεν ξερω αν ηταν και πριν την αναβαθμιση) οτι οταν κανω zoom στην Ελλάδα στα κοντινα πλανα χαλάνε τα χρώματα του χάρτη , φαινονται πρασινα και δεν ξεωριζει η στερια απο την θαλασσα ή μερικα γινονται μπλε εκει που δεν θα επρεπε να υπαρχει θαλασσα.

Οι ακτογραμμεσς φαινονται βεβαια κανονικα ενω σε τελικο zoom σε επιπεδο πολεων δεν υπαρχει καποιο προβλημα.

Το εχει παρατηρησει κανεις αλλος η μονο στο δικο μου κινητο γινεται;

Link to comment
Share on other sites

μπορεί να μου πει κανείς με ποιο πρόγραμμα μετατρέπει ταινίες σε mp4 μορφή με πολύ καλό αποτέλεσμα;
Link to comment
Share on other sites

μπορεί να μου πει κανείς με ποιο πρόγραμμα μετατρέπει ταινίες σε mp4 μορφή με πολύ καλό αποτέλεσμα;

Εγω μετατρεπω με το Any Video Converter και εχει παρα πολυ καλο αποτελεσμα. Απλα δεν μπορει να ενσωματωσει υποτιτλους. Πρεπει η ταινια να τους εχει απο πριν.

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις ποτε θα το φερει η vodafone; δεν μπορω να καταλαβω εχει τσακωθει με την alpha copy;

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

και εγώ που είμαι ιταλία έχω παρατηρήσει το ίδιο με τον χάρτη, πολλές φορές τα νερά μου φαίνονται πράσινα και διορθώνονεται μόνο εαν το κάνω ζοομ!

i am back at last .....

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους! Μια ερωτησουλα: Εκατσα και διαβασα λιγο για το κινητο και σκοπευω να το αγορασω αυριο απλα εχω ενα προβλημα. Διαβασα οτι ακομα και σε ελληνικα μαγαζια μπορει να ειναι το κινητο παραεισαγωγης. Μπορω εγω να δω απο εξω απο τη συσκευασια του αν ειναι ελληνικο η μηπως φαινεται μονο αν ανοιξω το κινητο με καποιο κολπο; Και αν γινεται ετσι πως; Ευχαριστω εκ των προτερων!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους! Μια ερωτησουλα: Εκατσα και διαβασα λιγο για το κινητο και σκοπευω να το αγορασω αυριο απλα εχω ενα προβλημα. Διαβασα οτι ακομα και σε ελληνικα μαγαζια μπορει να ειναι το κινητο παραεισαγωγης. Μπορω εγω να δω απο εξω απο τη συσκευασια του αν ειναι ελληνικο η μηπως φαινεται μονο αν ανοιξω το κινητο με καποιο κολπο; Και αν γινεται ετσι πως; Ευχαριστω εκ των προτερων!

 

Καλησπερα :)

Πριν το ανοιξεις ,δεν νομιζω οτι μπορεις να κανεις κατι .

Μπορεις ομως πριν απομακρυνθεις απο το ταμειο :p,

να ανοιξεις την συσκευασια για να τσεκαρεις το περιεχομενο.

Απο την στιγμη που η συσκευη θα εχει ΚΑΙ Ελληνικους χαρακτηρες

στο πληκτρολογιο,θα εισαι οκ .

 

Αντε με το καλο να το παρεις !:)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

πριν 10 μερες βγηκες θελεις κι αλλο?:P Η δεν το χεις παρει χαμπαρι...?

 

δεν προσεξα οτι ηταν πριν απο 10 μερες γιατι τοτε δεν ειχα το κινητό....:lol::lol:

 

μολις το πηρα την εβαλα αμεσως...και δεν ειδα ημερομηνία......

για την "15" μιλαμε ετσι...?:)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα :)

Πριν το ανοιξεις ,δεν νομιζω οτι μπορεις να κανεις κατι .

Μπορεις ομως πριν απομακρυνθεις απο το ταμειο :p,

να ανοιξεις την συσκευασια για να τσεκαρεις το περιεχομενο.

Απο την στιγμη που η συσκευη θα εχει ΚΑΙ Ελληνικους χαρακτηρες

στο πληκτρολογιο,θα εισαι οκ .

 

Αντε με το καλο να το παρεις !:)

 

Διαβασα μερικα ποστ ομως που ελεγαν καποια παιδια οτι ειχε ελληνικα και μετα απο αναβαθμιση χανοντουσαν! Και οτι επρεπε να ελεγξουν ενα product code για να δουν απο ποια χωρα ειναι. Αυτο πως το ελεγχω; Φαινεται εξωτερικα στο κουτι η πρεπει να ανοιξω το κουτι;

Link to comment
Share on other sites

Διαβασα μερικα ποστ ομως που ελεγαν καποια παιδια οτι ειχε ελληνικα και μετα απο αναβαθμιση χανοντουσαν! Και οτι επρεπε να ελεγξουν ενα product code για να δουν απο ποια χωρα ειναι. Αυτο πως το ελεγχω; Φαινεται εξωτερικα στο κουτι η πρεπει να ανοιξω το κουτι;

Αν έχει ελληνικούς χαρακτήρες στο πληκτρολόγιο δεν υπάρχει περίπτωση να είναι παρα-εισαγωγής ώστε να χάσεις τα ελληνικά.

 

Πληροφοριακά σου αναφέρω το product code μπορείς να το δεις στην ετικέτα πίσω από τη μπαταρία. Είναι ένας επταψήφιος κωδικός.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Μετά από ένα εφιαλτικό πέρασμα από το φρικτό p990 ήρθα και εγώ στην συντροφιά σας.

Είμαι πλέον κάτοχος του Ν95_8 Gb. ΑΠΛΑ ΤΕΛΕΙΟ!!!!

Θέλω μόνο μία χάρη, εάν υπάρχει μία λίστα με εφαρμογές-παιχνίδια κ.λ.π. συμβατά με το Ν95_8 Gb.

Γνωρίζω τα γνωστά μαγαζιά για να τα βρω. ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΘΕΛΩ.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Μετά από ένα εφιαλτικό πέρασμα από το φρικτό p990 ήρθα και εγώ στην συντροφιά σας.

Είμαι πλέον κάτοχος του Ν95_8 Gb. ΑΠΛΑ ΤΕΛΕΙΟ!!!!

Θέλω μόνο μία χάρη, εάν υπάρχει μία λίστα με εφαρμογές-παιχνίδια κ.λ.π. συμβατά με το Ν95_8 Gb.

Γνωρίζω τα γνωστά μαγαζιά για να τα βρω. ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΘΕΛΩ.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Αφού γνωρίζεις τα γνωστά μαγαζιά κοίταξε λίγο στα stickys θέματα του ενός από αυτά και θα δεις ότι έχει "Sticky: Applications That Work On N95 + Links".

:D

Link to comment
Share on other sites

Αν έχει ελληνικούς χαρακτήρες στο πληκτρολόγιο δεν υπάρχει περίπτωση να είναι παρα-εισαγωγής ώστε να χάσεις τα ελληνικά.

Πληροφοριακά σου αναφέρω το product code μπορείς να το δεις στην ετικέτα πίσω από τη μπαταρία. Είναι ένας επταψήφιος κωδικός.

 

Διαβασα μερικα ποστ ομως που ελεγαν καποια παιδια οτι ειχε ελληνικα και μετα απο αναβαθμιση χανοντουσαν! Και οτι επρεπε να ελεγξουν ενα product code για να δουν απο ποια χωρα ειναι. Αυτο πως το ελεγχω; Φαινεται εξωτερικα στο κουτι η πρεπει να ανοιξω το κουτι;

 

Αυτα που διαβασες αναφεροντουσαν στην γλωσσα της συσκευης.

Οπως λεει και ο φιλος Itchrist86, αν η συσκευη εχει ΚΑΙ Ελληνικα στο πληκτρολογιο εισαι Οκ .Τσεκαρεις επισης και το product code.

 

Μετά από ένα εφιαλτικό πέρασμα από το φρικτό p990 ήρθα και εγώ στην συντροφιά σας.

Είμαι πλέον κάτοχος του Ν95_8 Gb. ΑΠΛΑ ΤΕΛΕΙΟ!!!!

Θέλω μόνο μία χάρη, εάν υπάρχει μία λίστα με εφαρμογές-παιχνίδια κ.λ.π. συμβατά με το Ν95_8 Gb.

Γνωρίζω τα γνωστά μαγαζιά για να τα βρω. ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΘΕΛΩ.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Ελπιζω να γνωρζεις το λειτουργικο της συσκευης σου ...

Για να δεις τι εφαρμογες κλπ κυκλοφορουν ,διαβαζεις αυτο

http://my-symbian.com/main/index6.php?cat=6

 

Για κατεβασμα εδω , xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

παιδια πως πεφτουνε ετσι οι τιμες??

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=22&category=69978004&product=1026976 :X

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια πως πεφτουνε ετσι οι τιμες??

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=22&category=69978004&product=1026976 :X

απο την στιγμή που είναι στα σκαριά το ν96..αρχίζει η κατηφόρα:O

Link to comment
Share on other sites

δηλαδή πόση ώρα κάνει;:blink:

 

kai 10 lepta mporei na kanei!!!thimame me to aplo n95 me mia sigekrimeni anavathmisi ekane to poly 40 defterolepta!!tora mexri na piaso sima,exo ftasei ston proorismo moy!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...