Jump to content

ETEN Glofiish X600


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μήπως κατάφερε κανείς να λύσει τα προβλήματα του ενσύρματου hands free?

Έχει αναφερθεί και πιο πριν αλλά δεν διάβασα κάποια λύση.

Δεν παίζει ήχο σε βίντεο και μουσική (μόνο σε κλήσεις ουσιαστικά δουλεύει) και το κουμπί του δεν λειτουργεί.

 

Εδώ κάπου έχεις κλείσει τον ήχο είτε στο κινητό είτε στο handsfree είτε τον έχεις βάλει στο ηχείο στις ρυθμίσεις...

Κατά τα άλλα το κουμπί δεν υπάρχει τρόπος να λειτουργήσει...

 

υγ: επίσης αν κάποιος κατάφερε να παίξει το ραδιόφωνο από το εξωτερικό ηχείο στα ελληνικά WM6

 

Δες παλιότερο post δικό μου... Αν θες να παίξει σωστά το ηχείο βάλε την αγγλική 264 ROM

........

I'm back :p
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

τελικά πήρα το x650 σήμερα και είναι πολύ ωραίο

Υπάρχει ένας πόλεμος που μαίνεται στο σύμπαν -

αλλά σε σκοτεινούς καιρούς αναδεικνύονται οι μεγάλοι ηγέτες...

Ogame

Link to comment
Share on other sites

Μήπως κατάφερε κανείς να λύσει τα προβλήματα του ενσύρματου hands free?

Έχει αναφερθεί και πιο πριν αλλά δεν διάβασα κάποια λύση.

Δεν παίζει ήχο σε βίντεο και μουσική (μόνο σε κλήσεις ουσιαστικά δουλεύει) και το κουμπί του δεν λειτουργεί.

 

υγ: επίσης αν κάποιος κατάφερε να παίξει το ραδιόφωνο από το εξωτερικό ηχείο στα ελληνικά WM6

 

wwe 264rom(αγγλικη) και το hfree και ο ηχος του ραδιοφωνου απο τα ηχεια

παιζουν κανονικα

 

 

νομιζω οτι αρχιζουν καποιες ερωτησεις να επαναλαμβανονται

Link to comment
Share on other sites

νήπως μπορεί κανείς να μου πει πώς να ρυθμίσω το wi-fi ?

Υπάρχει ένας πόλεμος που μαίνεται στο σύμπαν -

αλλά σε σκοτεινούς καιρούς αναδεικνύονται οι μεγάλοι ηγέτες...

Ogame

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ, μήπως ξέρεις πώς να ρυθμίσω το wi-fi να μπαίνει από το modem router του σπιτιού μου και όχι από τη vodafone.

Υπάρχει ένας πόλεμος που μαίνεται στο σύμπαν -

αλλά σε σκοτεινούς καιρούς αναδεικνύονται οι μεγάλοι ηγέτες...

Ogame

Link to comment
Share on other sites

και μετά τι κάνω ?

Υπάρχει ένας πόλεμος που μαίνεται στο σύμπαν -

αλλά σε σκοτεινούς καιρούς αναδεικνύονται οι μεγάλοι ηγέτες...

Ogame

Link to comment
Share on other sites

Μήπως κατάφερε κανείς να λύσει τα προβλήματα του ενσύρματου hands free?

Έχει αναφερθεί και πιο πριν αλλά δεν διάβασα κάποια λύση.

Δεν παίζει ήχο σε βίντεο και μουσική (μόνο σε κλήσεις ουσιαστικά δουλεύει) και το κουμπί του δεν λειτουργεί.

 

υγ: επίσης αν κάποιος κατάφερε να παίξει το ραδιόφωνο από το εξωτερικό ηχείο στα ελληνικά WM6

 

Προσπαθώντας να βρω άκρη διαπίστωσα ότι αν πειραξω το slider του volume της συσκευης ξαφνικά παίζει. Αν όμως καθως παιζει αυξιμιεώσω την ενταση από την ρύθμιση της εφαρμογής (πχ pocket player) σταματαει και πάλι απο τη αρχή

HP 19BII, palm m125 , palm Tungsten, Qtek G100, ETEN Glofiish X600, HTC Diamond, HTC Diamond 2, Galaxy 3, ΖΤΕ V970, Cubot S308
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις αν προκειται περί ρύθμισης ή αν πρέπει να επιλεγεί διαφορετικός "προσαρμογεας" ωστε το wifi να εντοπίζει όλα τα δίκτυα που υπαρχουν?

Ενω το Laptop βλεπει 7 το pda βλεπει 1

 

ευχαριστω

HP 19BII, palm m125 , palm Tungsten, Qtek G100, ETEN Glofiish X600, HTC Diamond, HTC Diamond 2, Galaxy 3, ΖΤΕ V970, Cubot S308
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ξερει κανεις αν προκειται περί ρύθμισης ή αν πρέπει να επιλεγεί διαφορετικός "προσαρμογεας" ωστε το wifi να εντοπίζει όλα τα δίκτυα που υπαρχουν?

Ενω το Laptop βλεπει 7 το pda βλεπει 1

 

Bale to WiFiFoFum kai tha breis polla perissotera.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα σήμερα από πλαίσιο ένα x600 στην Ελληνική έκδοση.

 

Λίγο που το έψαχνα ανακάλυψα ένα καμμένο pixel όταν έβαλα την camera.

Αυτό έγινε διακριτό όταν έγινε μαύρη η οθόνη ενώ περίμενα να ανοίξει το πρόγραμμα. Το καμμένο pixel είναι στο κέντρο στο στο επάνω μέρος της οθόνης.

 

'Οταν έχει άλλο χρώμμα δε φαίνεται, αλλά όταν είναι αρκετά σκούρο κάποιο χρώμα ή όταν φυσικά είναι μαύρο φαίνεται λίγο ή πολύ αντίστοιχα!

 

Τι προβλέπεται σε αυτή την περίπτωση; Εάν θέλω μπορώ να ζητήσω την αντικατάσταση της συσκευής; Η απόδειξη έγραφε αντικατάσταση έως 7 εργάσιμες ημέρες. Τι λέτε;

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε το πίσω... Θα το πάρουν χωρίς πολλά πολλά...

 

(by the way είσαι και λίγο γκαντέμης, γιατί σε αυτές τις οθόνες δεν είναι πολύ συχνά τα καμένα pixel...)

I'm back :p
Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα σήμερα από πλαίσιο ένα x600 στην Ελληνική έκδοση.

 

Λίγο που το έψαχνα ανακάλυψα ένα καμμένο pixel όταν έβαλα την camera.

Αυτό έγινε διακριτό όταν έγινε μαύρη η οθόνη ενώ περίμενα να ανοίξει το πρόγραμμα. Το καμμένο pixel είναι στο κέντρο στο στο επάνω μέρος της οθόνης.

 

'Οταν έχει άλλο χρώμμα δε φαίνεται, αλλά όταν είναι αρκετά σκούρο κάποιο χρώμα ή όταν φυσικά είναι μαύρο φαίνεται λίγο ή πολύ αντίστοιχα!

 

Τι προβλέπεται σε αυτή την περίπτωση; Εάν θέλω μπορώ να ζητήσω την αντικατάσταση της συσκευής; Η απόδειξη έγραφε αντικατάσταση έως 7 εργάσιμες ημέρες. Τι λέτε;

 

οταν ενα προιον πουλιεται ηδη χαλασμενο λεγεται doa(dead on arrival) και προβλεπεται αμεση αντικατασταση και οχι επισκευη(πιθανον να σου δωσουν

πιστωτικο υπολοιπο και να μπορεις να αγορασεις οτι θελεις)

 

πηγαινε για αντικατασταση οσο εισαι μεσα στην προθεσμια

Link to comment
Share on other sites

Katarhas na zitisio signoni gia ta greeklish.grafo apo pc pou ehei germanika windows.Antikatestisa telika tin siskei mou X600 sto plaisio opos sas eipa kai auto pou prosexa einai i apistefti diafora stin litourgia.ola anigoun pio grigora gsm ,wifi,bluetooth,efarmoges,radio k.a.

na protimate lipon agglika windows giati ta ellinika distihos den tin palevoun.otan to pira stenahorethika giati ehw to mio kai oaei sfera kai to X600 me ta ellinika windows mou fanike halia.alla twra malist.na sa pw episis oti i version tou litourgikou einai i exis WWE 030 0321.

na rwtisw twra to exeis,kanontas restart emfanizei katw aristera to 2008/03/04 kai 17:55. ti simenei auto? euharistw gia to thavmasio forum kai na zitisw kai pali signomi gia ta greeklish.

 

πηγα σημερα στο πλαισιο (mall) και τους ζητησα ενα x600 με τη rom που πηρες και συ,μου ειπαν οτι δεν εχουν αλλα και δεν ειχαν φερει ποτε με 321 rom

πες μου σε παρακαλω σε ποιο πλαισιο το πηρες γιατι θελω να παρω ενα για ενα φιλο

Link to comment
Share on other sites

Το είχα παραγγείλει στο Mall από προηγούμενη εβδομάδα και μάλλον εσύ θα ενδιαφέρθηκες το μεσημέρι και με πήραν από κει τηλ μήπως και δεν το θέλω.:lol:

 

Αυτό θα έπαιρνες εσύ!!!

 

Πες μου πως θα δω τι rom έχει;

Μόνο στο mall είπες ότι δεν είχε ή γενικώς δεν είχε σε κανένα κατάστημα;

Link to comment
Share on other sites

Το είχα παραγγείλει στο Mall από προηγούμενη εβδομάδα και μάλλον εσύ θα ενδιαφέρθηκες το μεσημέρι και με πήραν από κει τηλ μήπως και δεν το θέλω.:lol:

 

Αυτό θα έπαιρνες εσύ!!!

 

Πες μου πως θα δω τι rom έχει;

Μόνο στο mall είπες ότι δεν είχε ή γενικώς δεν είχε σε κανένα κατάστημα;

 

το μηνυμα για τη ρομ το εκανα στο maximo που ειχε γραψει οτι πηρε την αγγλικη ρομ 321(εσυ διαβασα οτι πηρες ελληνκη ρομ)

σε εσενα αναφερθηκα στο πιο πανω μυνημα (πηγαινε το για αντικατασταση)

Link to comment
Share on other sites

πηγα σημερα στο πλαισιο (mall) και τους ζητησα ενα x600 με τη rom που πηρες και συ,μου ειπαν οτι δεν εχουν αλλα και δεν ειχαν φερει ποτε με 321 rom

πες μου σε παρακαλω σε ποιο πλαισιο το πηρες γιατι θελω να παρω ενα για ενα φιλο

 

min to zitiseis me rom sigekrimena.apla zitise to me agglika windows.tha sto feroun me 1 mera kathisterisi.pistevw na einai me tin sigekrimeni rom.mehri stigmis paei poli kala.na eihe kai ligo parapano ram!!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι έχεις δίκιο, λάθος είδα... ακόμη από το leiser δεν έχει καθαρίσει η όραση μου:)

 

Θα πάρω αύριο να ρωτήσω αν την κάνουν την αντικατάσταση.

Ευχαριστώ!!

Link to comment
Share on other sites

min to zitiseis me rom sigekrimena.apla zitise to me agglika windows.tha sto feroun me 1 mera kathisterisi.

 

σε ποιο πλαισιο πηγες γιατι στο mall μου ειπαν οτι δε το φερνουν με αγγλικη

μονο με ελληνικη

Link to comment
Share on other sites

σε ποιο πλαισιο πηγες γιατι στο mall μου ειπαν οτι δε το φερνουν με αγγλικη

μονο με ελληνικη

thessaloniki stin kalamaria.den nomizw na volevei...pare tilefono kai rotise tous.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια hard reset γινετε με το να πατησεις την γραφιδα οπως στο soft reset και το power συχρονως και μονο αυτο η να πατησεις αυτα που προανεφερα και μετα το κουμπι του κλεισιματος τηλεφωνου???Εχω μπερδευτει τελειως!
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια hard reset γινετε με το να πατησεις την γραφιδα οπως στο soft reset και το power συχρονως και μονο αυτο η να πατησεις αυτα που προανεφερα και μετα το κουμπι του κλεισιματος τηλεφωνου???Εχω μπερδευτει τελειως!

 

http://www.hardreset.eu/index_en.html

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ETEN Glofiish X600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...