Jump to content

ETEN Glofiish X600


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ωραια απο την στιγμη που λετε οτι ο skyfire ειναι ο καλυτερος browser,ειπα και εγω να τον βαλω.

Αλλα κοιτα που δεν τρεχει,,, σταματαει γραφει check flight mode--- Acquiring data connection....

Τι κανω λαθος παλι ρε παιδια????

Link to comment
Share on other sites

παιδια που μπορω να βρω οδηγιες για να περασω την καινουργια ρομ??

τωρα εχω την 32j

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

HP 19BII, palm m125 , palm Tungsten, Qtek G100, ETEN Glofiish X600, HTC Diamond, HTC Diamond 2, Galaxy 3, ΖΤΕ V970, Cubot S308
Link to comment
Share on other sites

παιδια ο καλυτεροs browser einai o skyfire.ta kanei ola.αμα το δοκιμασετε θα παθετε πλακα

 

 

στο γνωστο φορουμ

http://www.ipmart-forum.com/showpost.php?p=2432078&postcount=490

 

καλο φαινεται

στο auto focus

Link to comment
Share on other sites

Να κανω μια ερωτηση αν ξερει καποιος σημερα μπαινοντας στο site της eten ειδα εκτος από την 411 και μια καινουργια 411 με ονομα αρχειου "ETEN_X600_GER_A42_030_0411" εχει τιποτα αλλαγες?
Link to comment
Share on other sites

Ωραια απο την στιγμη που λετε οτι ο skyfire ειναι ο καλυτερος browser,ειπα και εγω να τον βαλω.

Αλλα κοιτα που δεν τρεχει,,, σταματαει γραφει check flight mode--- Acquiring data connection....

Τι κανω λαθος παλι ρε παιδια????:wacko:

ξερει κανεις??????

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Αυτα τα ρομσ (αν και δεν ξέρω επακριβώς τι είναι) ισχύουν και για το χ610 ,χ650 ή όχι?:-D

 

Οι ROMs είναι συγκεκριμένες για την κάθε συσκευή και απευθύνονται αποκλειστικά σε αυτή.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Εχθες περασα την καινουργια ρομ 5.2 και ειναι πολυ ομορφη.Το προβλημα που εχω ειναι οτι ανοιγει μονο του το active sync συνεχεια .Επισης δεν μου δουλευει το ακουστικο του τηλεφωνου[μαλον εχει καει] ενω δουλευουν τα hands free και το εξωτερικο ηχειο[το προβλημα το ειχα πριν αλλαξω τη ρομ]. Αν μπορει να βοηθησει καποιος ......ευχαριστω εκ των προτερων
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Το ακουστικό για να μην δούλευε ούτε πριν, ούτε τώρα, μάλλον είναι hardware πρόβλημα όντως. Όσον αφορά για το ActiveSync, δες εδώ για το πως θα το λύσεις.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για το active sync το ελυσα.Τωρα με το ακουστικο το προβλημα παρουσιαστηκε ξαφνικα κι ετσι αλλαξα παλι τη ρομ μηπως στρωσει.Μολις την εβαλα εκανα κληση και δουλεψε για λιγο αλλα ο ηχος ηταν ''βραχνος'' και μετην 2η κληση δεν ακουγα τιποτα.Ερωτησεις....ποιο προγραμμα μου λειπει και δεν ανταποκρινετε το κουμπι που εχουν τα hands free[μανισια] 2 στα προγραμματα-Applications δεν κανει τιποτα το Black Bars[τι ειναι αυτο] 3 εκανα Pim Back up στην καρτα και μετα απο hard reset αλλαξε μορφη[το σχεδιακι που εμφανιζετε αριστερα ] και οταν πηγα να το τρεξω μου εγραψε ''αγνωστη μορφη κλπ''.....???????ΘΕΛΩ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΓΡΑΨΩ οτι το χ600 το πηρα τον απριλιο και μετα απο 2 εβδομαδες ηθελα να το σπασω-πεταξω-διαλυσω..και ψαχνωντας στο διαδικτιο βρηκα αυτο εδω το site και σωθηκα.Εχω διαβασει ολες τις σελιδες ξεκινωντας απο τη 1η[οπως πρεπει] καιθελω να πω οτι ο athanaso 77 και πολα αλλα παιδια εδω[και απο το navimania] εχουν κανει πολυ μεγαλη δουλεια για ολους εμας τους ασχετους και μη και τους αξιζει ενα ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ....ουφ τα εγραψα, αντε γεια σας κουρασα
Link to comment
Share on other sites

εκανα τη βλακεια και αγορασα bluethooth hands free ORBIT απο τον Γ...... Ας μην την κανει κι αλλος.Εσεις ακουτε κανονικα και ο αλλος ακουει παρασιτα και βοες...Χαλια
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
2 στα προγραμματα-Applications δεν κανει τιποτα το Black Bars[τι ειναι αυτο]

 

Όταν βάλεις κάποιο black theme ενδεχομένως οι πάνω και κάτω μπάρες να γίνουν γκρι. Τρέχοντας το Black Bars τις κάνει μαύρες όπως θα έπρεπε να είναι. Δεν κάνει κάτι παραπάνω.

 

3 εκανα Pim Back up στην καρτα και μετα απο hard reset αλλαξε μορφη[το σχεδιακι που εμφανιζετε αριστερα ] και οταν πηγα να το τρεξω μου εγραψε ''αγνωστη μορφη κλπ''.....???????

 

Εγκατέστησε το PIM Backup και μετά θα πας μέσα από αυτό να βρεις το συγκεκριμένο αρχείο για να κάνεις restore.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

ΕΛΛΗΝΙΚΑ Η ΕΚΔΟΣΗ NEW ETEN X600 PDAVIET ROM version 5.2, by Erick Will ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ? ΑΝ ΟΧΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ? ΑΝ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΠΑΝΑΦΕΡΟΥΜΕ ΣΕ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΚΔΟΣΗ...
Link to comment
Share on other sites

πληκτρολογιο εδω http://www.navimania.gr/showthread.php?t=5652 .Τωρα για ελληνικα υποστηριζει θα κανεις αλλαγη στο regional settings αλλα το μενου παραμενει στημ αγγλικη γλωσα
Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα σας . Και χρονια Πολλα

Θα ηθελα να ρωτησω εχει παρει κανενας θηκη απο το Πλαισιο για το Χ 600 ?

Δεν υπαρχει στο Site τους και μονο μεσω τηλεφωνου .

Θα ηθελα να ρωτησω αν ξερει κανενας πως ειναι (Οριζοντια ή Καθετη)

 

Γινεται τα μυνηματα να ειναι σαν συζητηση ?

Υπαρχει καποιο προγραμμα ?

Ο εξυπνος ανθρωπος παραδεχεται παντα το λαθος του, ο πονηρος βρισκει δικαιολογιες αλλα ο βλακας παντα επιμενει!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Γινεται τα μυνηματα να ειναι σαν συζητηση ?

Υπαρχει καποιο προγραμμα ?

 

Γίνεται by default στα WM6.1

 

Για WM5 ή WM6... http://mobilitytoday.com/news/008017/txtr_software_release

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλη Χρονια σε ολους...Μετα απο μια εβδομαδα με την καινουργια ρομ 5.2 δεν μου συνεβει κανενα προβλημα πουθενα..Δοκιμασμενο bluetooth hands free με καλη ποιοτητα ηχου το ΝΟΚΙΑ ΒΗ-215 35ευρω απο Γερμανο.μετα απο 24 ωρες χρηση με 5-6 κλησεις η μπαταρια του χ600 εφτασε στο 65% Για τον φιλο που ρωτησε για θηκη υπαρχουν πολα σχεδια[οριζοντια παντα] σε καταστηματα κινητης τηλεφωνιας σε τιμες 10-20 ευρω.Αρκει να θυμασε να κλεινεις το power button πριν το βαλεις στη θηκη.........δεν μπορεις να φανταστεις τι μπορει να κανει η οθονη αφης αν την αφησεις ανοιχτη μεσα σε μια θηκη
Link to comment
Share on other sites

 

 

Μα εκει περιγραφει σε εκδοση γνησια

δεν εχει να τρεξεις εφαρμογη και να δημιουργηθει στο temp φακελος

Αρα ειναι ετοιμος σε ΒΙΝ μορφη!

οκ!

αλλαζω την καταληξη σε dat αλλα παλι δεν το βλεπει!

γραφει incompatible

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε το αρχείο από το λινκ που υπάρχει στη διεύθυνση που γράφεις, αποσυμπίεσε το σε ένα φάκελο στον υπολογιστή σου, βάλε εκεί και το αρχείο temp.bin(που το έχεις μετονομάσει σε temp.dat) και ακολούθησε τις οδηγίες απο εκεί και μετά που αναφέρονται στο λινκ.
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον έχεις ενεργοποιημένη την "απόκρυψη επεκτάσεων για γνωστούς τύπους αρχείων".

Πήγαινε Ο Υπολογιστής μου -> Εργαλεία -> Επιλογές Φακέλων -> Προβολή και έλεγξέ το.

Link to comment
Share on other sites

Καλη χρονια κι απο εμενα !!

 

Μολις φλασαρα την 5.2 αλλα

δεν τρεχει το NOdata! Το εγκαθιστω αλλα μολις παω να το τρεξω βγαζει σφαλμα. Τι κανουμε????

HP 19BII, palm m125 , palm Tungsten, Qtek G100, ETEN Glofiish X600, HTC Diamond, HTC Diamond 2, Galaxy 3, ΖΤΕ V970, Cubot S308
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ETEN Glofiish X600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...