Jump to content

ETEN Glofiish X600


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
@athanaso77

 

Ευχαριστώ και πάλι φίλε μου. Να ρωτήσω όμως κάτι...πάλι...? Έβαλα το PCM και πέρασα την ελληνική γλώσσα κι όλα οκ. Αλλά.... Πήγα Φίτρο-Επιλογές-Επιλογή Γλώσσας αλλά έχει μόνο Greek. Και οι επαφές μου είναι στα αγγλικά. Με αποτέλεσμα να μην μπορώ να επιλέξω τα γράμματα.... Πώς μπορώ να το ξαναγυρίσω στα αγγλικά? Δεν υπάρχει επιλογή άλλη... Μόνο αν το απεγκαταστήσω και το κάνω ξανά setup? (και δεν περάσω την ελληνική γλώσσα...:p)

 

Me to PCM Keyboard mporeis na grafeis kai agglika kai ellinika. Psaksto ligo kai des to link pou sou esteila gia na sigourefteis oti ta exeis kanei akribws opws ta leei ekei.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Me to PCM Keyboard mporeis na grafeis kai agglika kai ellinika. Psaksto ligo kai des to link pou sou esteila gia na sigourefteis oti ta exeis kanei akribws opws ta leei ekei.

 

Thank u για την άμμεση απάντηση!! Πηγαίνω στη σελίδα και δεν ανοίγει. Είναι εντελώς λευκή! Όπως και ολόκληρο το site. Θα προσπαθήσω και αργότερα. Ευχαριστώ πάντως φιλαράκι. :):)

 

(Δεν έλεγα πάντως για το Keyboard αλλά για το Contacts. Το Keyboard δεν μπορώ να το κατεβάσω...ακόμα) :p

[sIGPIC][/sIGPIC] ΠΑΟΚ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ

Ο Π.Α.Ο.Κ. είναι... ΣΤΑΣΗ ΖΩΗΣ... Η μπάλα είναι μόνο η αφορμή...

Γι'αυτό γίναμε Π.Α.Ο.Κ. ρε μάγκες...ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΜΙΚΡΟΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΜΕ ΤΟΥΣ ΙΝΔΙΑΝΟΥΣ...

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Thank u για την άμμεση απάντηση!! Πηγαίνω στη σελίδα και δεν ανοίγει. Είναι εντελώς λευκή! Όπως και ολόκληρο το site. Θα προσπαθήσω και αργότερα. Ευχαριστώ πάντως φιλαράκι. :):)

 

Exei proswrino problima to site. Ypomoni ligo.

 

(Δεν έλεγα πάντως για το Keyboard αλλά για το Contacts. Το Keyboard δεν μπορώ να το κατεβάσω...ακόμα) :p

 

Op... sorry. Oson afora to PocketCM contacts ean exeis tis epafes me latinikous xaraktires den briskw to logo na peraseis to arxeio me ta ellinika. Bebaia... yparxei i dynatotita (ean to psakseis ligo ena arxeio text einai) na to allakseis kai stin akri i mpara na min einai elliniki alla aggliki akoma kai me to arxeio twn ellinikwn perasmeno.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Exei proswrino problima to site. Ypomoni ligo.

 

 

 

Op... sorry. Oson afora to PocketCM contacts ean exeis tis epafes me latinikous xaraktires den briskw to logo na peraseis to arxeio me ta ellinika. Bebaia... yparxei i dynatotita (ean to psakseis ligo ena arxeio text einai) na to allakseis kai stin akri i mpara na min einai elliniki alla aggliki akoma kai me to arxeio twn ellinikwn perasmeno.

 

Thanks again ρε σφαίρα!!!!:D:cool: Θα το ψάξω και αν είναι...πάλι εδώ θα βρεθούμε για να πρήξω κόσμο...:p:p

 

 

 

Λίγο που το είδα δεν βγάζω άκρη... Μάλλον για unistall και install again το βλέπω... Thanks anyway!!

[sIGPIC][/sIGPIC] ΠΑΟΚ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ

Ο Π.Α.Ο.Κ. είναι... ΣΤΑΣΗ ΖΩΗΣ... Η μπάλα είναι μόνο η αφορμή...

Γι'αυτό γίναμε Π.Α.Ο.Κ. ρε μάγκες...ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΜΙΚΡΟΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΜΕ ΤΟΥΣ ΙΝΔΙΑΝΟΥΣ...

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα ,εχω ενα προβληματακι με το Χ 600 μου.

Ξαφνικα μου ανοιγει και ψαχνει να κανει συνδεση gprs και μενει unlocked , με αποτελεσμα να κανω κλησεις (που δεν καταλαβενω οτι γινοντε,και να χρεωνομε ).

αααα και κατι αλλο ,πως κανω hard reset .

thank's

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Ξαφνικα μου ανοιγει και ψαχνει να κανει συνδεση gprs και μενει unlocked

 

Βάλε το No Data.

 

πως κανω hard reset .

 

http://www.hardreset.eu/eten_glofiish_x600_hard_reset_soft_reset_en.html

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

παιδια δοξα τω Θεω καταφερα και περασα την ελλ ρομ.το ξυπνητηρι παλι δεν λειτουργει.μηπως υπαρχει καμια λυση..?οπως επισης για τα μνματα,πως γραφουμε με 160 χαρακτηρες..?:Oαυτα τα ολιγα...
Link to comment
Share on other sites

παιδια μηπως υπαρχει κανενα προγραμμα για να διαβαζει το pda pdf αρχεια...?:p

 

υπαρχει και στο ανεβασα εδω

http://rapidshare.com/files/148671799/Adobe_Reader_LE.cab.html

Link to comment
Share on other sites

παιδια δοξα τω Θεω καταφερα και περασα την ελλ ρομ.το ξυπνητηρι παλι δεν λειτουργει.μηπως υπαρχει καμια λυση..?οπως επισης για τα μνματα,πως γραφουμε με 160 χαρακτηρες..?:Oαυτα τα ολιγα...

-ξυπνητηρι βαλε το ppc enalarm

-για μηνυματα 160 η λυση εδω

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=163832

Link to comment
Share on other sites

Παιδες δεν ξερω εαν εχει συμβει σε καποιον αλλον,αλλα πολλες φορες ενω βαζω το κινητο να φορτισει,

δεν φορτιζει και το λαμπακι ειναι αναμμενο.

Μηπως ειναι καποιο προγραμμα που μου το κανει αυτο?

Εχω την ελληνικη 030,,,381

Link to comment
Share on other sites

Παιδες δεν ξερω εαν εχει συμβει σε καποιον αλλον,αλλα πολλες φορες ενω βαζω το κινητο να φορτισει,

δεν φορτιζει και το λαμπακι ειναι αναμμενο.

Μηπως ειναι καποιο προγραμμα που μου το κανει αυτο?

Εχω την ελληνικη 030,,,381

Φιλαράκο Nitse θα σου πρότεινα να αναβαθμίσεις άμεσα στην αγγλική 382 διότι πολλά προβλήματα, συμπεριλαμβανομένου και αυτό της μπαταρίας, λύνονται.

 

Είχα και 'γω πολλά προβλήματα με την μπαταρία όπως να μου έχει ένδειξη 55% και μετά από μισή ώρα να σβήνει το κινητό, καθώς και πάμπολλα προβλήματα με κολλήματα, επανεκκινήσεις και αδυναμία σωστής λειτουργίας με το handsfree bluetooth που έχω.

 

Μετά από την αναβάθμιση στην τελευταία αγγλική rom (382) όλα φαίνονται μία χαρά (την έχω εγκατεστημένη εδώ και τρεις μέρες).

geia!
Link to comment
Share on other sites

Ωραια αφου το λετε ετσι θα ειναι να την κανω την αναβαθμιση,

την αγγλικη την περναω κανονικα οπως κανω αναβαθμιση την ελληνικη?

απλα τρεχω την ρομ?

Link to comment
Share on other sites

Ωραια αφου το λετε ετσι θα ειναι να την κανω την αναβαθμιση,

την αγγλικη την περναω κανονικα οπως κανω αναβαθμιση την ελληνικη?

απλα τρεχω την ρομ?

Ναι απλά τρέχεις το exe κανονικά όπως την ελληνική.

 

Α πάρε και backup ότι χρειάζεσαι από το κινητό και αν έχεις κάρτα μνήμης πάνω βγάλτην πριν την αναβάθμιση για καλό και για κακό!

 

καλή επιτυχία!

geia!
Link to comment
Share on other sites

Ωραια αφου το λετε ετσι θα ειναι να την κανω την αναβαθμιση,

την αγγλικη την περναω κανονικα οπως κανω αναβαθμιση την ελληνικη?

απλα τρεχω την ρομ?

 

-επειδη προκειται να βαλεις ρομ σε αλλη γλωσσα απο αυτην που εχεις τωρα στο κινητο πρεπει να διαβασεις πρωτα εδω

http://www.navimania.gr/showthread.php?t=4528

 

-αφου αλλαζεις ρομ μην παρεις backup ,βαλτα παλι απο την αρχη

το πιο πιθανον ειναι να σου διμιουργησει προβληματα

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
-αφου αλλαζεις ρομ μην παρεις backup ,βαλτα παλι απο την αρχη

το πιο πιθανον ειναι να σου διμιουργησει προβληματα

 

Backup apo alli ROM oute egw synistw. Backup ta PIM info omws aneta. :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μετά από την αναβάθμιση στην τελευταία αγγλική rom (382) όλα φαίνονται μία χαρά (την έχω εγκατεστημένη εδώ και τρεις μέρες).

 

Δε θελω να σε απογοητευσω και πραγματικά ευχομαι η 382 να σου χει λύσει ολα τα προβλήματα αλλα ..... μια απο τα ιδια και η 382 στα αγγλικα αυτη τη φορά :alien:

HP 19BII, palm m125 , palm Tungsten, Qtek G100, ETEN Glofiish X600, HTC Diamond, HTC Diamond 2, Galaxy 3, ΖΤΕ V970, Cubot S308
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! 2 ερωτήσεις...again! :p

 

1.Λόγω του ότι είναι win mobile παίζει να υπάρχει κάποιο πρόγραμμα ή κάτι σαν κάδος ανακύκλωσης???!! (μάλλον μ@λ@κία ερώτηση ε??? :O:O )

 

2.Που θα μπορέσω να βρω το πρόγραμμα destinator? (όχι τους χάρτες...το πρόγραμμα).

 

Thanks again! :)

[sIGPIC][/sIGPIC] ΠΑΟΚ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ

Ο Π.Α.Ο.Κ. είναι... ΣΤΑΣΗ ΖΩΗΣ... Η μπάλα είναι μόνο η αφορμή...

Γι'αυτό γίναμε Π.Α.Ο.Κ. ρε μάγκες...ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΜΙΚΡΟΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΜΕ ΤΟΥΣ ΙΝΔΙΑΝΟΥΣ...

Link to comment
Share on other sites

Δε θελω να σε απογοητευσω και πραγματικά ευχομαι η 382 να σου χει λύσει ολα τα προβλήματα αλλα ..... μια απο τα ιδια και η 382 στα αγγλικα αυτη τη φορά :alien:

 

παντως και γω με την 382 δεν εμεινα ευχαριστημενος και ξαναγυρισα στη 32J

(381 δεν ειχα βαλει)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! 2 ερωτήσεις...again! :p

 

1.Λόγω του ότι είναι win mobile παίζει να υπάρχει κάποιο πρόγραμμα ή κάτι σαν κάδος ανακύκλωσης???!! (μάλλον μ@λ@κία ερώτηση ε??? :O:O )

 

2.Που θα μπορέσω να βρω το πρόγραμμα destinator? (όχι τους χάρτες...το πρόγραμμα).

 

Thanks again! :)

 

2. δυο μεριες

http://www.navimania.gr/showthread.php?t=5384

και στο γνωστο μαγαζι

http://www.ipmart-forum.com/

Link to comment
Share on other sites

παντως και γω με την 382 δεν εμεινα ευχαριστημενος και ξαναγυρισα στη 32J

(381 δεν ειχα βαλει)

 

Τι εννοείς φίλε? Δεν έχεις την rom με το περιβάλλον της HTC?? Ή μήπως είναι αυτή η 32J???

 

2. δυο μεριες

http://www.navimania.gr/showthread.php?t=5384

και στο γνωστο μαγαζι

http://www.ipmart-forum.com/

 

Thanks man! :)

[sIGPIC][/sIGPIC] ΠΑΟΚ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ

Ο Π.Α.Ο.Κ. είναι... ΣΤΑΣΗ ΖΩΗΣ... Η μπάλα είναι μόνο η αφορμή...

Γι'αυτό γίναμε Π.Α.Ο.Κ. ρε μάγκες...ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΜΙΚΡΟΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΜΕ ΤΟΥΣ ΙΝΔΙΑΝΟΥΣ...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ETEN Glofiish X600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...