Jump to content

ETEN Glofiish X600


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν κλείνουν ποτέ τα ΕΤΕΝ & ιδιαίτερα σχεδόν όλα τα ppc φίλε μου...

Θα το βάλεις στην φόρτιση σε κατάσταση stand by δηλαδή με σβηστή οθόνη

 

ΩΡΑΙΟΣ!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Κατι πολυ σημαντικο πανω σε αυτο. Ποτε μη φορτιζετε το Χ600 (και γενικοτερα τα ΕΤΕΝ) οταν αυτο εχει σβησει εντελως απο μπαταρια. Το σωστο ειναι αν αυτο γινει, αφου το βαλετε στο φορτιστη να το εκκινησετε και μετα απλα να το αφησετε σε αναμονη (σβηστη οθονη), διαφορετικα υπαρχει σοβαρος κινδυνος να μη φορτισει ποτε πληρως (και να ειναι αναμμενο πρασινο το led και οχι κοκκινο οπως πρεπει κατα τη διαρκεια της φορτισης).
Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω κάτι όταν θα πληκτρολογώ κάτι θα εμφανίζεται πληκτρολόγιο στην οθόνη ?

Υπάρχει ένας πόλεμος που μαίνεται στο σύμπαν -

αλλά σε σκοτεινούς καιρούς αναδεικνύονται οι μεγάλοι ηγέτες...

Ogame

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
να ρωτήσω κάτι όταν θα πληκτρολογώ κάτι θα εμφανίζεται πληκτρολόγιο στην οθόνη ?

 

E nai... pws alliws tha pliktrologeis?

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

http://www.etencorp.com/Support/download.php?do=login

Στο παραπανω link ειναι διαθεσιμη επιτελους η 0264 WWW ENGLISH με τις ακολουθες διορθωσεις :

Support SDHC

Update Operation display name of Russia and Sweden

Update Connection Wizard settings for Hong Kong, Russia, Singapore, Taiwan,

UK,

Fix Bluetooth Manager sometimes fail to pair devices.

Improve the stability of FM Tuner

Fix some Backup Utility bugs

Fix Wireless Manager, when switch GSM on/off continuously, GSM can’t be

on/off normally.

Improve Task Manager stability.

Fix cannot connect to PC via USB after soft-reset if cable is plugged before

reset.

Improve audio quality when listening to music

Improve audio quality of phone.

Update the white balance value of camera

Fix after close FM Tuner, there is no sound when listen to MP3 or make phone

call.

Link to comment
Share on other sites

to thema re paidia einai oti den boro na kano register stin eten gia na katebaso tin rom...

mou leei oti exo lathos s/n mipos borei kapoios na mou tin stilei me kapoio mail?

as mou steilei kapoios pm

 

 

το ιδιο πραγμα συμβαινει και με μενα

εστειλα email στην eten και μου ειπαν να τους στειλω imei και

s/n ,τα εστειλα αλλα τιποτα ...

Link to comment
Share on other sites

το ιδιο πραγμα συμβαινει και με μενα

εστειλα email στην eten και μου ειπαν να τους στειλω imei και

s/n ,τα εστειλα αλλα τιποτα ...

 

se autin tin periptosi ftaiei to plaisio?

an einai na ta poume ena xeraki mazi tous...mias kai piran kai tin antiprosopia tis eten stin ellada...

Link to comment
Share on other sites

Μια από τα ίδια και με μένα όπως έχω ξαναπεί εδώ. Και εγώ έστειλα mail στην ΕΤΕΝ με τα στοιχεία του PDA αλλά απάντηση δεν πήρα. Δεν μπορώ να καταλάβω τι παίζει με τα Χ600 του Πλαισίου. Αν στελνανε τουλάχιστον μια απάντηση απο την ΕΤΕΝ ισως να μπορούσαμε να κάνουμε κάποια κίνηση.
Link to comment
Share on other sites

Μια από τα ίδια και με μένα όπως έχω ξαναπεί εδώ. Και εγώ έστειλα mail στην ΕΤΕΝ με τα στοιχεία του PDA αλλά απάντηση δεν πήρα. Δεν μπορώ να καταλάβω τι παίζει με τα Χ600 του Πλαισίου. Αν στελνανε τουλάχιστον μια απάντηση απο την ΕΤΕΝ ισως να μπορούσαμε να κάνουμε κάποια κίνηση.

 

Περίεργο... και εγώ από το Πλαίσιο το πήρα (Αγγλική έκδοση), και μπόρεσα να κανω registration στην ΕΤΕΝ χωρις πρόβλημα :confused:

Θα περίμενε κανείς ότι το Πλαίσιο είναι υποχρεωμένο να μας παράσχει support σε τέτοιες περιπτώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Περίεργο... και εγώ από το Πλαίσιο το πήρα (Αγγλική έκδοση), και μπόρεσα να κανω registration στην ΕΤΕΝ χωρις πρόβλημα :confused:

Θα περίμενε κανείς ότι το Πλαίσιο είναι υποχρεωμένο να μας παράσχει support σε τέτοιες περιπτώσεις.

 

δεν ξερω αν παιζει ρολο αλλα το δικο μου φοραει την ελληνικη εκδοση

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αν παιζει ρολο αλλα το δικο μου φοραει την ελληνικη εκδοση

 

 

kai emena elliniki ekdosi....apo oti fantazomai kati paizei me tis ellinikes ekdoseis....malon exoune bleksei "ta boutia tous"...

episis exo kai problima me ton ixo sto bluetooth handsfree...

Link to comment
Share on other sites

παιδια μοθ γραφει connected κανονικα στο wifi μου με wep αλλα μολις ανοιγω μια σελιδα μου λεει o explorer connection lost plz try again.Φυσικα ειμαι συνδ στο ασυρματο ακομι.Τι φταιει???

TrelosPlanitis.blogspot.com

- ολα τα τρελά εδώ .. -

Link to comment
Share on other sites

http://www.etencorp.com/Support/download.php?do=login

Στο παραπανω link ειναι διαθεσιμη επιτελους η 0264 WWW ENGLISH με τις ακολουθες διορθωσεις :

Support SDHC

Update Operation display name of Russia and Sweden

Update Connection Wizard settings for Hong Kong, Russia, Singapore, Taiwan,

UK,

Fix Bluetooth Manager sometimes fail to pair devices.

Improve the stability of FM Tuner

Fix some Backup Utility bugs

Fix Wireless Manager, when switch GSM on/off continuously, GSM can’t be

on/off normally.

Improve Task Manager stability.

Fix cannot connect to PC via USB after soft-reset if cable is plugged before

reset.

Improve audio quality when listening to music

Improve audio quality of phone.

Update the white balance value of camera

Fix after close FM Tuner, there is no sound when listen to MP3 or make phone

call.

 

η καινουργια ρομ ειναι και στα ελληνικα?

και μηπως μπορεις να την ανεβασεις καπου ?

Link to comment
Share on other sites

Το site της eten διορθωθηκε και πλεον εχει την 064 για download ετοιμη!!

 

re paidia oso kai an diorthothike to thema einai oti den boroume na kanoume register gia na tin katebasoume....

opoios borei as tin anebasei kapou etsi oste na boroume kai emeis pou den boroume na kanoume register na tin paroume....

Link to comment
Share on other sites

re paidia oso kai an diorthothike to thema einai oti den boroume na kanoume register gia na tin katebasoume....

opoios borei as tin anebasei kapou etsi oste na boroume kai emeis pou den boroume na kanoume register na tin paroume....

 

 

μολις την βρηκα απο το site eten-user

http://eten-users.eu/index.php?showtopic=13323

 

 

και εδω την κατεβαζετε αμεσα

http://rs324.rapidshare.com/files/94776363/X600_WWE_A42_030_0264_for_XP.EXE

Link to comment
Share on other sites

Όσο κι αν έχω προσπαθήσει δεν μπορώ να συνδεθώ στον internet,κάθε βοήθεια καλοδεχούμενη,επίσης το weather tab όταν το πρωτοπήρα έκανε update αλλά τις τελευταίες βδομάδες δεν κάνει τίποτα.Πως κάνει Update μέσω wifi?περιμένω απάντήσεις :D
Link to comment
Share on other sites

Ρώτησα σήμερα στο ΠΛΑΙΣΙΟ τόσο για το πρόβλημα με τα Serial numbers όσο και για την αναβάθμιση με χρήση του αγγλικου firmware. Για τα serials μου είπαν ότι είναι πρόβλημα τησ ΕΤΕΝ και κάποια στιγμή θα το λύσει. Οσο αφαρά την αναβάθμιση του ελληνικού firmware με το αγγλικο μου είπαν οτι δε χάνεται η εγγυηση εφόσον είναι κατεβασμένο απο το επίσημο site της εταιρίας και δεν είναι κάποιο πειραγμένο firmware, μαλιστα με παροτρυναν να βάλω το αγγλικό γιατί είναι καλύτερο!!!
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, πήρα εχθές από Πλαίσιο ένα Χ600 και θα ήθελα να ρωτήσω τους αρχαιότερους και σοφότερους τα παρακάτω:

1. πόση ώρα κρατάει η μπαταρία με νορμάλ χρήση χωρίς wifi και χωρίς GPS

Το δικό μου μετά από τις 8 ώρες φόρτιση κράτησε περίπου 8 ώρες και έφτασε στο 20% :(

2. όταν έχω τα ακουστικά και δέχομαι κλήση δεν ακούγετε ούτε το τηλέφωνο αλλά ούτε κάποιος ήχος από τα ακουστικά, έτσι πρέπει να είναι :blink:

3. Κανένα κόλπο για τον συγχρονισμό με USB? μόνο με ΒΤ μπορεσα να συγχρονίσω :blink: Με το καλώδιο δεν βλέπει τίποτα !!!!

 

Είναι το 5ο PDA μου και τόσα προβλήματα Δεν ξαναείχα ποτέ :mad:

Ε-11, Ε-300, Loox, Mio

Link to comment
Share on other sites

Όσο κι αν έχω προσπαθήσει δεν μπορώ να συνδεθώ στον internet,κάθε βοήθεια καλοδεχούμενη,επίσης το weather tab όταν το πρωτοπήρα έκανε update αλλά τις τελευταίες βδομάδες δεν κάνει τίποτα.Πως κάνει Update μέσω wifi?περιμένω απάντήσεις :D

 

Eγω ειχα προβλημα με wifi και ρυθμισεις wind plus.H λυση ειναι εδω:

http://nysteri.wordpress.com/2007/10/06/wind-plus-wifi-wm/

 

Ακομη κατεβασε την καινουργια rom + να εχεις security στο router σου wep γιατι αλλιως διαβασα εχει κατι προβληματα..αυτα

TrelosPlanitis.blogspot.com

- ολα τα τρελά εδώ .. -

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, πήρα εχθές από Πλαίσιο ένα Χ600 και θα ήθελα να ρωτήσω τους αρχαιότερους και σοφότερους τα παρακάτω:

1. πόση ώρα κρατάει η μπαταρία με νορμάλ χρήση χωρίς wifi και χωρίς GPS

Το δικό μου μετά από τις 8 ώρες φόρτιση κράτησε περίπου 8 ώρες και έφτασε στο 20% :(

2. όταν έχω τα ακουστικά και δέχομαι κλήση δεν ακούγετε ούτε το τηλέφωνο αλλά ούτε κάποιος ήχος από τα ακουστικά, έτσι πρέπει να είναι :blink:

3. Κανένα κόλπο για τον συγχρονισμό με USB? μόνο με ΒΤ μπορεσα να συγχρονίσω :blink: Με το καλώδιο δεν βλέπει τίποτα !!!!

 

Είναι το 5ο PDA μου και τόσα προβλήματα Δεν ξαναείχα ποτέ :mad:

Ε-11, Ε-300, Loox, Mio

 

1. κραταει μια μερα

2. ακουγετε απο τα ακουστικα νομιζω

3. δεν εχω προβλημα με συχρονισμο.Κανεβασε την τελευταια rom και το τελευταιο microsoft active sync και ολα θα ειναι ενταξει.Συχρονισμο εννοεις γενικα connect ή της επαφες με outlook kll?

TrelosPlanitis.blogspot.com

- ολα τα τρελά εδώ .. -

Link to comment
Share on other sites

.Συχρονισμο εννοεις γενικα connect ή της επαφες με outlook kll?

Κατέβασα το 4.5 αλλά δεν συνδέεται καθόλου, θα κάνω μια προσπάθεια με την rom. Το πηγα πριν λίγο στο πλαίσιο γιατι η μπαταρία με τρομαξε, μονο μισή περίπου μέρα :( και με τα ακουστικά δεν είδα φως, μου είπαν θα το κοιτάξουν και θα το πάρω αύριο. Θα σας ενημερώσω ...

:worry:

Link to comment
Share on other sites

καταφερα να γραφτω στο site της eten με το s/n κανονικα

αλλα ενω μπορω να κατεβασω το manual σε pdf σε διαφορες γλωσσες στο software δε μου δειχνει τιποτα για κατεβασμα

μηπως παιζει ρολο οτι εχω δηλωσει ελληνικο os ?

και κατι αλλο υπαρχει για κατεβασμα η 263 στα ελληνικα?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ETEN Glofiish X600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...