Jump to content

Ευτυχισμένοι Μαζί (Mega)


n80_s700i
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι ρε ****το, μου την έσπασε λίγο χτες που ακριβώς όταν ο Μάρκος πήρε πρέφα ότι μάλλον τον θέλει αυτή ξαφνικά "της πέρασε" και "δεν ήταν τελικά ερωτευμένη" κλπ. Δεν ξέρω, ίσως επειδή πέρασα πρόσφατα (τα τελευταία 2 χρόνια δηλαδή) κάτι παρόμοιο που μια θέλει ο ένας και δε θέλει ο άλλος και μετά το αντίστροφο μέχρι να γίνει το... "κακό" (:p) και σπάζομαι που το βλέπω να το περνάει ο Μάρκος τώρα, μάλλον συμπάσχω ή κάτι τέτοιο. :lol:

 

kako timing! :lol:

pantos teleio epeisodio!!to mikro mikro agoraki den einai fovero? :happy:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 986
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

kako timing! :lol:

pantos teleio epeisodio!!to mikro mikro agoraki den einai fovero? :happy:

 

akrivws!!! fovero to mikro.

 

auth h seira mou aresei olo kai perissotero. teleies atakes, o mpezos den paizete opws kai h lexou, teleio senario,.......genika is great:D!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

αν η σειρα παει κ για του χρονου,

φυσιολογικο ειναι να τρεναρουν τη σχεση μαρκου-ευας.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Έμαθα ότι η σειρά θα συνεχίσει και του χρόνου. Την παρασκευή(13/06) θα παίξει το τελευταίο επεισόδιο για φέτος.
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή σειρά, μακάρι να συνεχίσει και του χρόνου. Από ό,τι φαίνεται έτσι θα γίνει,

Θα χρειαστεί πάντως μια ανανέωση στη θεματολογία, πέρα από το "ειδύλλιο" Μάρκου-Εύας.

Έχει αρχίσει και κουράζει, εμένα τουλάχιστον.

Ελπίζω να το αντιληφθούν οι υπεύθυνοι του σεναρίου και κάνουν τις όποιες διορθωτικές/ανανεωτικές κινήσεις. :)

 

Δεν ξέρω αν έχει ήδη αναφερθεί, ο Μπέζος συμμετέχει στη συγγραφή του σεναρίου? Έχει άλλο πόστο εκτός του πρωταγωνιστή?

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Την Παρασκευή αυτή είναι το τελευταίο επεισόδιο.

 

Ελπίζουμε σε ανάλογη συνέχεια και του χρόνου.

Link to comment
Share on other sites

Η σειρά τα σπάει! Φοβερές ατάκες και καταπληκτικοί ηθοποιοί! Η καλύτερη φετινή σειρά!:)

 

+1

 

To μόνο κακό με τη σειρά είναι ότι ξεχνάω κάποιες φορές να τη δω.:dash:

Link to comment
Share on other sites

Φοβερή σειρά με πολύ καλή επιλογή ηθοποιών!

Θα συνεχιστεί και του χρόνου απ'ότι έχω ακούσει

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

+1

 

To μόνο κακό με τη σειρά είναι ότι ξεχνάω κάποιες φορές να τη δω.:dash:

 

Το βαζει σε επαναληψη νομιζω καθε Σαββατο η μηπως κυριακη...:worry:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Eλπίζω το καλοκαίρι να παίξει επανάληψη.1 στις 2 φορές ξεχνάω να τη δω.:dizzy: Και του χρόνου να αλλάξει μέρα.:p
Link to comment
Share on other sites

Η σειρα ειναι γαματη! Η καλυτερη στην ελληνικη τηλεοραση:happy:
My name was Maemo, then it became Meego and now I'm getting a third one. I am Sailfish.
Link to comment
Share on other sites

an kai thn anakalupsa sxetika arga, pragmatika h seira ta spaei, poly euxaristh kai arketo gelio!!!!

exei kati apo to feeling tou Ekeines k Egw :D :D ("kati" eipa gia na mhn 8ewrh8w ierosulos :p )

 

pali kala pou exei anebei sto greek-movies...

HTC One X+ || Android Revolution HD 8.0 || Sense 5.0 || TWRP Recovery
Link to comment
Share on other sites

Καλα πολυ προπαγανδα για γαβρο ειδικα οι αντρες ολα κοκκινα μπουρνουζια εσωρουχα

κλπ.............:)))))))))))))

 

Και φαντάσου ότι ο Μπέζος είναι Παναθηναϊκός και η Λέχου Ολυμπιακός αν δεν κάνω λάθος.

Link to comment
Share on other sites

Και φαντάσου ότι ο Μπέζος είναι Παναθηναϊκός και η Λέχου Ολυμπιακός αν δεν κάνω λάθος.

 

Βασικά σε όλα τα σήριαλ για τον Ολυμπιακό λέει, δε νομίζω να είναι Παναθηναϊκός.

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Βασικά σε όλα τα σήριαλ για τον Ολυμπιακό λέει, δε νομίζω να είναι Παναθηναϊκός.

 

Στο Άκρως Οικογενειακό πάντως θαυμάζει τον Νικοπολίδη στο cl με τον Παναθηναικό... :p

Link to comment
Share on other sites

Και φαντάσου ότι ο Μπέζος είναι Παναθηναϊκός και η Λέχου Ολυμπιακός αν δεν κάνω λάθος.

 

Το αντίστροφο νομίζω. Δηλαδή, είμαι σίγουρος ότι ο Διονύσης είναι Ολυμπιακός, τώρα αν η Ελένη είναι Παναθηναϊκός ή ΑΕΚ δεν κόβω το κεφάλι μου. :p

And now all I do is sit in my darkened room

And on occasion break my silence to howl at the moon

To curse every nerve and neuron in my brain

That won't stop the pain I'm feeling

And let me stop thinking...

Link to comment
Share on other sites

Το αντίστροφο νομίζω. Δηλαδή, είμαι σίγουρος ότι ο Διονύσης είναι Ολυμπιακός, τώρα αν η Ελένη είναι Παναθηναϊκός ή ΑΕΚ δεν κόβω το κεφάλι μου. :p

 

Εννοώ κανονικά και όχι στη σειρά. Στη σειρά όλοι οι άντρες είναι ολυμπιακοί και οι γυναίκες παναθηναϊκοί. Το μόνο σίγουρο έιναι ότι η κοπέλα που κάνει την Εύα (Ιωάννα Πηλιχού) είναι παναθηναϊκός και κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...