Jump to content

[MOTO] Kawasaki Ninja 250


tsekis_han
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ο PCMan εννοει το χαρτι απο μεσα. Οχι τα πλαστικα.

Δεν είναι χάρτινο, σαν πλαστική μεμβράνη είναι και είναι αυτοκόλλητο. Το χαρτί ξεθοριάζει, αυτό δεν παθαίνει τίποτα.

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 240
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τεσπα!Σιγουρα μπορουσαν να κανουν κατι καλυτερο αλλα καποιος βαριοταν,γιατι κατα τ'αλλα το υπολοιπο μηχανακι απλα φυσαει..
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Και πως σας φαινεται αυτο φιλοι μου?

 

 

Οριστε! Αυτος ειναι ο ηχος του, αυτο ειναι το κοντερ που μεταμορφωνεται τα βραδυα....:D

Link to comment
Share on other sites

ΜΗΝ βάζεις τέτοια ρε συ, με pstn είμαι!!! :p

 

Απλά μαμάει :D

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

@XronisR σορρυ αλλα τώρα είναι εξεταστική περίοδος και δεν μπορώ να μπαίνω στο ιντερνετ και στο σπίτι δεν έχει έρθει ακόμα ιντερνετ :(

 

Το ninja υπάρχει στην αντιπροσωπεία τώρα?

Η έκθεση μοτοσυκλέτας στην αθήνα πότε έιναι ?Νομίζω Μάρτιο ή αρχές Απρίλη.

DRAGONBALL RULEZ

BEST METAL BANDS: SLIPKNOT, CRADLE OF FILTH, CHILDREN OF BODOM

Link to comment
Share on other sites

RS για πιστα

Ninja για πολη

(Το ninja εχει μεγαλυτερη τελικη απο RS αλλα μην αρχισεις...αν θες θα σου δωσω το msn μου να το εξαντλησουμε το θεμα ;) )

 

Αnub1s ξερω ποιο βιντεο λες. Αυτη δεν ειναι για ninja. Η Remus δυστηχως δε βγαζει εξατμισεις για αυτο το μοντελο. Αυτος ο κυριος (το λεει και στα comments) την εβαλε με μοντα σε συνεργειο. Ειναι ειδικα φτιαγμενη για 250 δυκυλινδρο.

 

PS: Αυτο το βιντεακι με το κοντερ του rs δεν ειναι καλο παραδειγμα. Ειναι το παλιο μοντελο με τα 40 αλογα και ειμαι σιγουρος οτι εχει πειραχθει αρκετα. Το καλαταβαινω απο τον ηχο.

 

PS2: Προ-παραγγελειες αρχιζουν αρχες Απριλιου! Τους τα εχω πρηξει στη kawasaki :P

Link to comment
Share on other sites

Ετσι οπως χιονιζει ειπα να κανω τον Αγιο Βασιλη με τα δωρα χωρις τη μπακα και τα κοκκινα. Αλλα με ενα e-mail....:D

 

Αγαπητοί Φίλοι,

 

Με το παρόν e-mail σας ενημερώνουμε ότι οι προπαραγγελίες για την νέα Ninja 250 έχουν αρχίσει από τα Υποκαταστήματα μας!

 

Η τιμή λανσαρίσματος της νέας μοτοσυκλέτας θα είναι 3.990 Ευρώ και αναμένεται στο τέλος Απριλίου του 2008.

 

Επισκεφθείτε μας στις εξής διευθύνσεις γιά περισσότερες πληροφορίες:

LION MOTO 1, Μιχαλακοπούλου 197, Αθήνα, Τηλ. 210 7778007-8

LION MOTO 2, Kαλιρρόης 29 & Ιγγλέση, N. Kόσμος, Τηλ. 210 9235333

LION MOTO 3, Λ. Δεκελείας 18, Ν. Χαλκηδόνα, Τηλ. 210 2529710

 

Στη διάθεση σας γιά οποιαδήποτε πληροφορία,

Kawasaki

Link to comment
Share on other sites

Δε θα προλαβει. Το RS250 ειναι εργαλειο απο τους ουρανους!

 

Δε θα συνεχισω αλλο με τη συγκριση ειναι ανουσιο. Εχω νεα!

 

Σημερα πηγα βολτα να δω ποιο μαγαζακι μπορει να παρει το RS μου και να μου δωσει ενα ninja με την διαφορα εννοειται. Το RS δυστηχως...δεν το πουλας ευκολα! Αλλοι το παιρναν 2000 αλλοι 2300 αλλοι 2500. Τα κανονισα με εναν γνωστο σε ενα μαγαζακι που ξερω και το πηρε 2700. Του εδωσα αλλα 1300 και μου ειπε πως θα το εχει τελος Μαρτιου.

(το rs μου εχει 2,000 χιλιομετρα '06 μοντελο και ειναι οπως ειπε ενας απο τους μαγαζατορες "χαρτι"! Αλλα που να βρει να το πουλησει, και θα του μεινει...και διαφορες τετοιες μπαρουφες.)

 

Και να του λεω εγω..."μα βγαινει τελη Απριλιου! απο την kawasaki μου το ειπαν!" Και αυτος να λεει "dont worry, θα στο εχω εγω! Θα παρεις απο την πρωτη φουρνια!" Τεσπα...

Το μηχανακι μου το κρατησα μεχρι να μου φερει το αλλο η να βρει αγοραστη. Οταν το παρω παιδες...θα το δειτε!

Link to comment
Share on other sites

Οσο καλο και να ειναι το Kawa...δυσκολα θα εδινα το RS125 του '06 γι'αυτο...Το CBRακι μου το εδινα ευχαριστως!:lol:
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Εγω κοιτα πως το βλεπω.

 

Δινω 2Τ παιρνω 4Τ με σχεδον ιδια δυναμη + οτι μπορω να φυγω και κανα ταξιδακι το καλοκαιρι με το μηχανακι! Και επισης για τον ηχο...ακουγεται λιγο κουφο αλλα αλλο να ακους 2κ και 4κ μηχανακι παρα ενα 1κ διχρονο. :P

Link to comment
Share on other sites

Εγω κοιτα πως το βλεπω.

 

Και επισης για τον ηχο...ακουγεται λιγο κουφο αλλα αλλο να ακους 2κ και 4κ μηχανακι παρα ενα 1κ διχρονο. :P

 

Den katalava ti ennois...

Link to comment
Share on other sites

e entaksi dld tora pouliseis kainourio mixanakia aksias 5000euro mixanaki oneiro pollon pitsirikadon gia 2500 xiliarikia??kai fysika den ksereis kai ti soi einai to kawasaki akoma....nomizo oti viastikes....

Yamaha Crypton R 2006

Fiat Stilo 1.2 2004

Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα φοβο γι'αυτο...αλλα γενικα εγω βαριεμαι ευκολα τα μηχανακια που περνουν απο τα χερια μου. Αυτο το RS ηταν το δευτερο μου. Το πρωτο αναγκαστηκα να το πουλησω περυσι για οικονομικους λογους αλλα εμεινα με την κ**λα και ετσι το ξανατσιμπησα!

 

Θελω δε θελω δε μπορω απλα να το βαλω σε αγγελια και να φυγει. Ειναι πολλα τα λεφτα για 125 και δεν τα εχουν πολλοι πιτσιρικαδες. Αυτοι που τα εχουν ειναι πανω απο 20-22 και εννοειται πως δε πας για 125 σε τετοια ηλικια με αυτα τα λεφτα.

 

madloufo εννοω τον ηχο του 4Τ δικυλινδρου σε συγκριση με τον 2Τ μονοκυλινδρο. Ειναι κουφο αλλα ο ηχος κανει μεγαλη διαφορα για μενα. Πολυ φασαρια το 2Τ...απλα το βαρεθηκα φαινεται. Καλο, χρυσο, μαματο αλλα...αν σου μπει η ψειρα...

Link to comment
Share on other sites

Σας χερετο ολους παιδια γραφτικα προσφατα στο φορουμ :D σκευτομε να βγαλω διπλομα για 125

και να παρο τιν Ninja 250R φισικα αμα ειναι και σε

καλι τιμι θα ιθελα καμια γνομι γιατι δεν εχω ασχολιθει

με μιχανες :D :cool: :ninja: :X

Link to comment
Share on other sites

Θα ειθελα να μαθω ποσο περιπου τουλαχιστον τελικη

βγαζει το kawasaki λαμβανοντας ιποψι χορις κοφτες και γραναζι τελικον :ninja::)

Link to comment
Share on other sites

Ψαξε στο youtube μπας και βρεις κανα βιντεακι. Οριστε παντως στατιστικα της μηχανης.

 

Ποπο μια κωλαρα....

 

http://www.motorbikes.be/en/Aprilia_RS_125_2006.aspx

 

http://www.motorbikes.be/en/Kawasaki_Ninja_250R_2008.aspx

 

http://www.motorbikes.be/en/Aprilia_RS_125_2004.aspx

 

http://img135.imageshack.us/img135/3564/08ninja250r08jq1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Και οριστε η πληροφορια που ζητηθηκε πριν λιγο...

 

AΓΑΠΗΤΕ ΚΥΡΙΕ,

 

Η ΕΚΘΕΣΗ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 29/03-06/04 ΣΤΟ ΠΡΩΗΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ.

 

ΣΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΣΑΣ,

ΤΕΟΜΟΤΟ Α.Ε.

Link to comment
Share on other sites

παιδια μου απανδισαν απο τιν kawasaki για τι Ninja

η τιμι θα ειναι 3,990Ε

 

να και το e-mail

-------------------------------------------------------

Αγαπητοί Φίλοι,

 

Με το παρόν e-mail σας ενημερώνουμε ότι οι προπαραγγελίες για την νέα Ninja 250 έχουν αρχίσει από τα Υποκαταστήματα μας!

 

Η τιμή λανσαρίσματος της νέας μοτοσυκλέτας θα είναι 3.990 Ευρώ και αναμένεται στο τέλος Απριλίου του 2008.

 

Επισκεφθείτε μας στις εξής διευθύνσεις γιά περισσότερες πληροφορίες:

LION MOTO 1, Μιχαλακοπούλου 197, Αθήνα, Τηλ. 210 7778007-8

LION MOTO 2, Kαλιρρόης 29 & Ιγγλέση, N. Kόσμος, Τηλ. 210 9235333

LION MOTO 3, Λ. Δεκελείας 18, Ν. Χαλκηδόνα, Τηλ. 210 2529710

 

Στη διάθεση σας γιά οποιαδήποτε πληροφορία,

Kawasaki

Link to comment
Share on other sites

To πισω μέρος το 250r ειναι πολύ ωραίο και σαν μηχανή ωραία είναι ,μου φαίνεται ότι την αδικούν οι φοτο , στα βίντεο φαίνεται πολύ πιο ωραία.Αλλα εντάξει αυτά γούστα είναι.

 

Ευχαριστώ itachi216 .Nα θυμηθώ να κλείσω εισητήρια και να φορτίσω την μπαταρία την φωτογραφικής μου :P

DRAGONBALL RULEZ

BEST METAL BANDS: SLIPKNOT, CRADLE OF FILTH, CHILDREN OF BODOM

Link to comment
Share on other sites

Κοιτάξτε και αυτό το βίντεο με την yoshimura εξάτμιση.

Απλά τέλεια!!!!!!!!!!!!

 

Ειναι πανεμορφο το ατιμο....:(

ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...