Jump to content

Μικρά & χρήσιμα freeware προγραμματάκια


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Μάλλον θέλει να βρει ποιά αρχεία έχει διπλά. Ψάξε για DupFinder ή DupeFinder.

 

ακριβως!ευχαριστω πολυ eLeKtriK EyE και KCB!:D

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κανενα πρόγραμμα, που να του δίνω 10-15 wallpapers και να τα αλλαζει αν τακτα χρονικα διαστήματα? (πχ 5'' ή 30'' ή 1 λεπτό)?
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κανενα πρόγραμμα, που να του δίνω 10-15 wallpapers και να τα αλλαζει αν τακτα χρονικα διαστήματα? (πχ 5'' ή 30'' ή 1 λεπτό)?

http://www.webshots.com

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,θελω ενα προγραμματακι μικρο που να κανει resize εικονες.

μονο αυτο θελω να κανει,για να ειναι μικρο κ να μην μπερδευομαι με τις δεκαδες λειτουργιες του.

ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,θελω ενα προγραμματακι μικρο που να κανει resize εικονες.

μονο αυτο θελω να κανει,για να ειναι μικρο κ να μην μπερδευομαι με τις δεκαδες λειτουργιες του.

ευχαριστω!

 

image resizer απο Microsoft PowerToys for Windows XP.

 

Μολις το κανεις εγκατασταση, δεξι κλικ στην εικονα που θες και εχει επιλογη resize. Ποιο ευκολο δεν υπαρχει.:)

Link to comment
Share on other sites

image resizer απο Microsoft PowerToys for Windows XP.

 

Μολις το κανεις εγκατασταση, δεξι κλικ στην εικονα που θες και εχει επιλογη resize. Ποιο ευκολο δεν υπαρχει.:)

Μπορείς να κάνεις και mass resize με αυτο! :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ok,το κατεβασα,το εβαλα,αλλα που πηγε?

 

Τι εννοεις που πηγε?:p

 

Θα το βρεις στο start menu. Αλλα δεν το ανοιγεις. Πας στην εικονα που θες, κανεις δεξι κλικ και εχει επιλογη resize. Με αυτη, στην ουσια μπαινεις στο προγραμμα. Ειναι ενσωματομενο στο shell των Windows.

Link to comment
Share on other sites

Θέλω απο ενα dvd το οποίο έχει 4 θέματα να απομονώσω το ενα απο τα τέσσερα θέματα και να το γράψω σε ένα άλλο dvd .Ξέρει κανείς κανένα πρόγραμμα που να κάνει αυτόν τον διαχωρισμό ετσι ώστε να γράφεται και να παίζει στο νεο dvd?
Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

αχα.τωρα μαλιστα!καταλαβα!νομιζα πως ηταν προγραμμα.

ευχαριστω πολυ!

 

 

μα είναι πρόγραμμα!:)

Αγγελίες στο Buy & Sell Μόνο..
Link to comment
Share on other sites

Browzar

With Browzar you can search and surf the web without leaving any visible trace on the computer you are using.

http://www.browzar.com/

 

Αν εχει δωθει παλιοτερα ,sorry :O

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Ίσως έχει ξαναναφερθεί, επειδή όμως με ένα μικρό ψάξιμο που έκανα δεν βρήκα τίποτα......

Μπορεί να μου πει κάποιος ένα καλό πρόγραμμα για να κάνω κάποια DVD μου σε AVI (DivX)?

Στο στόμα του σκύλου....

Link to comment
Share on other sites

Ίσως έχει ξαναναφερθεί, επειδή όμως με ένα μικρό ψάξιμο που έκανα δεν βρήκα τίποτα......

Μπορεί να μου πει κάποιος ένα καλό πρόγραμμα για να κάνω κάποια DVD μου σε AVI (DivX)?

 

Καλησπερα.:worry: εδω.θα βρεις αρκετα προγραμματα.;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Yparxei kanena programmataki pou na ftiaxnei mp3 playlist ?

Thelo na grafo me to nero mp3 cd alla to nero den ftiaxnei playlist...(h toulaxiston den xero ego!)

thx

[sIGPIC][/sIGPIC]Ericsson 197,337,388,768,688,788,T39,T68_SE P900,K500,P910,K750,W800,K800,W910,T650,C905,X1,X10mini+pro_Nokia 6150,3210,8210,7110,6510,3650,6100,6600,6680,9500_Motorola MicroTac 7500,StarTac130,V3x,K1_Panasonic G500,GD90,GD92_Siemens C25,SL45,SX1,S65_Sharp GX20,GX30_Samsung D600,B2100,Galaxy SIII, Sonim XP1, Qtek8010,2020i,S100,9100,8310_iPAQ 6515,hx4700_O2 XDA IIs_Dell Axim X51V_FSC N560_MIO A701_SONY Xperia S,J,T,,Z,Z2_Z5_iPhone 3GS,4,5.6,7
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα....

Υπάρχει κάποιος τρόπος ή κάποιο προγραμματάκι ώστε να μπορώ να καταγράφω όταν μιλάω στο msn με κάμερα με κάποιον?

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.:worry: εδω.θα βρεις αρκετα προγραμματα.;)

 

Ευχαριστώ για την βοήθεια....ξέρω και εγώ κάποια προγράμματα...αυτό που ήθελα κυρίως είναι κάποια πρόταση για κάποιο πρόγραμμα που να είναι καλό αλλάκαι εύκολο στη χρήση....

Στο στόμα του σκύλου....

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν θέλω να χαιρετήσω το φορουμ...

Είναι το πρώτο μου post εδώ και απλά τα βρίσκω όλα πολύ ενδιαφέροντα!:)

 

Δέν ξέρω αν είναι το σωστο μέρος για να κάνω την ερώτηση αλλά θα ήθελα

να μάθω αν υπάρχει κάποιος εδώ που να ξέρει πως ακριβώς χρησιμοποιούμε

το SHOUTcast(live streaming απο το winamp).

 

Thnx!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο forum.

 

Ρίξε μια ματιά σε αυτό το topic: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=66209

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την βοήθεια....ξέρω και εγώ κάποια προγράμματα...αυτό που ήθελα κυρίως είναι κάποια πρόταση για κάποιο πρόγραμμα που να είναι καλό αλλάκαι εύκολο στη χρήση....

καλησπερα.εγω χρησιμοποιουσα το super dvd ripper το οποι με 3 βηματα εκοιγες με την μια ταινια σε divx.βεβαια τωρα αυτο το αφησα στο παρελθον και την θεση του την πηρε το dvd recorder.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...