Jump to content

[MOTO] Suzuki Address 125


aerox
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αναλογα τα χιλιομετρα που εχεις εγω εχω 14.000km και κατι και παει τοσο οταν ηταν ποιο καινουργιο δεν πηγαινε τοσο και ειδικα μεχρι 3-4 χιλιαδες συνηθως πηγαινε 110 χιλιομετρα σπανεια να πλησιαζε 118κμ:X
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

αναλογα τα χιλιομετρα που εχεις εγω εχω 14.000km και κατι και παει τοσο οταν ηταν ποιο καινουργιο δεν πηγαινε τοσο και ειδικα μεχρι 3-4 χιλιαδες συνηθως πηγαινε 110 χιλιομετρα σπανεια να πλησιαζε 118κμ:X

 

εμενα εχει 4.400κμ....και οταν τυχαινει να κανω(ξερεις τι.....δεν μπορω να πω)τις κανω καρφωτες.....:cry::cry:

Link to comment
Share on other sites

Γεία σας παιδια...Ειμαι νεος στο φορουμ...Αλλα παρακολουθω τισ συζητησεις σας απο παλια..!!Και εμενα το address μου εχει βγαλει τελικεσ 125-130 εκει ηταν ο δικτης..!!Οπως του Αποστολη..!!:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Γεία σας παιδια...Ειμαι νεος στο φορουμ...Αλλα παρακολουθω τισ συζητησεις σας απο παλια..!!Και εμενα το address μου εχει βγαλει τελικεσ 125-130 εκει ηταν ο δικτης..!!Οπως του Αποστολη..!!:rolleyes:

 

εκει καπου απο 125-130 πρεπει να κοφτιζει η τεταρτη....αλλα...δεν μπορω να καταλαβω γιατι δν τα παει παντα και γιατι τωρα παει μεχρι 120...:cry: θα το γραναζωσω και θα βαλω και ενα μπουζι ηριδιου μηπως και κατεβει λιγο πιο κατω ο δεικτις.....

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν θα του κανω τιποτα απο μηχανικα τωρα..Εχω αρχισει ομως και το φτιαχνω εξωτερικα...!!!

 

για ριξε καμια φωτο....:)

 

ρε μαγκες λετε να μπενει αυτο στο address?http://www.akyriakopoulos.gr/shop/product_info.php?products_id=412&osCsid=793720d69deb2ee1b5a72800e5c157e8

Link to comment
Share on other sites

παιδιά μια πληροφορία... ποσο αέρα βάζουμε στα λάστιχα? τo βιβλίο μας λέει 25 μπροστά και 41 πίσω..... γιατί μου φαίνεται λίγο κουλό????
Link to comment
Share on other sites

παιδιά μια πληροφορία... ποσο αέρα βάζουμε στα λάστιχα? τo βιβλίο μας λέει 25 μπροστά και 41 πίσω..... γιατί μου φαίνεται λίγο κουλό????

 

και εμενα λιγο κουλο μου ακουγεται....ρωτα καποιον λαστιχα θα ξερει σιγουρα

Link to comment
Share on other sites

παιδιά μια πληροφορία... ποσο αέρα βάζουμε στα λάστιχα? τo βιβλίο μας λέει 25 μπροστά και 41 πίσω..... γιατί μου φαίνεται λίγο κουλό????

 

Παρα πολυ κουλο ακουγεται.

Link to comment
Share on other sites

να κανω μια ερωτηση ειναι φυσιολογικο να καιει λιγο λαδι το μηχανακι μεσα στην πολη θεσσαλονικη απο σταματα 3εκινα?
http://i445.photobucket.com/albums/qq178/191yamaha/yoshimura_logo.gif
Link to comment
Share on other sites

να κανω μια ερωτηση ειναι φυσιολογικο να καιει λιγο λαδι το μηχανακι μεσα στην πολη θεσσαλονικη απο σταματα 3εκινα?

 

μπα οχι.. βγαζει κ καπνο? η μονο η σταθμη κατεβηκε? ποσα χλμ εχεις?

 

εγω εχω 34.000 κ πακετο δουλευω και δεν καιει σταγονα:)

Link to comment
Share on other sites

να κανω μια ερωτηση ειναι φυσιολογικο να καιει λιγο λαδι το μηχανακι μεσα στην πολη θεσσαλονικη απο σταματα 3εκινα?

εισαι σιγουρος πως ειναι λαδι?βγαζει συνεχομενα καπνο?

 

μπα οχι.. βγαζει κ καπνο? η μονο η σταθμη κατεβηκε? ποσα χλμ εχεις?

 

εγω εχω 34.000 κ πακετο δουλευω και δεν καιει σταγονα:)

 

οταν εννοεις πακετο?σαν και εμενα κοφτες και ετσι?

Link to comment
Share on other sites

εισαι σιγουρος πως ειναι λαδι?βγαζει συνεχομενα καπνο?

 

 

 

οταν εννοεις πακετο?σαν και εμενα κοφτες και ετσι?

 

κοφτες δεν το αφηνω πολυ να βαραει,αλλα συνηθως αλλαζω ανα 25χλμ/ω..25-50-75..

 

πακετας ναι..100-140 χλμ την μερα

Link to comment
Share on other sites

οχι καπνο δεν βγαζη να πεις κατι αλλα κατεβηκε η σταθμη του λιγο εχω την εντυπωση! εχω 12.000
http://i445.photobucket.com/albums/qq178/191yamaha/yoshimura_logo.gif
Link to comment
Share on other sites

μηπως να το ξαναδεις? γιατι ελαχιστα να γερνει δειχνει οτι να ναι.. βαλτο σε κανενα ισιο μερος και καντο μια βολτα πρωτα και αστο να κατσει:)
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μπορει καποιος να μου πει πως μπορω να ανεβασω καμια φωτο απο το address Μ?..:):)

 

Πας και ανοίγεις λογαριασμό στο bikepics η στο imageshack και τα ανεβάζεις εκεί και μας δίνεις τα λινκ από τις εικόνες:)

Youtube΄s Channel:Kamilaririder

check out my bikepics account

http://64.19.142.11/p1.bikepics.com/pics/2010%5C12%5C15%5Cbikepics-2114379-200.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω πολυ παιδια!

 

τι εγινε?δεν καιει να φανταστω ε?

Link to comment
Share on other sites

Υπενθυμίζω ότι η γραφή SMS απαγορεύεται. Ευχαριστώ.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Μαγκες για κοιταξτε αυτο....http://mototrade.gr/osCommerce/product_info.php?products_id=1253

 

μονο 55 ευρω αν κανει δουλεια στο address.....:-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...