Jump to content

[S60 3rd Edition] Next Gen N-Gage games


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

κανε αυτο:

πατα το κουμπι που σβηνεις κ αναβεις την συσκευη μια φορα, θα δεις τα προφιλ, αλλα κατω κατω εχει Αφαιρεση καρτας Μνημης.

Πατα το, περιμενε μεχρι να σου πει πατα οκ και το πατας, τωρα συνδεσε το με μαζικη αποθηκευση.;)

 

Απορω πως δεν το σκεφτηκα, τελικα μολις εκανα αυτο ταχτοποιηθηκε το θεμα. :) Ευχαριστω πολυ φιλε.

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 778
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

na rotiso kati? nomima stin ellada mporoume na agorasoume ke na peksoume pexnidia tou ngage?

 

Ναι μπορεις .

 

Εαν δεν υπαρχει ιδιαιτερος λογος ,να χρησιμοποιεις

Ελληνικους μικρους χαρακτηρες !

Ευχαριστω ..

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

THQ.Wireless.Star.Wars.The.Force.Unleashed.v1.00.N-GAGE.SymbianOS9.1.Κανει πιατσα απο χθες στο γνωστο <<μαγαζακι>>.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

 

Μετά από πολύ διάβασμα στο forum εξακολουθώ να μην βγάζω άκρη από την διαδικασία! Έχω ένα Ν81, σε αυτήν τη συσκευή προσπαθώ να εγκαταστήσω το N-gage. H απορία μου είναι η εξής: Τι κάνω με το παλιό N-gage (το κάνω απεγκατάσταση ή βάζω απλά το καινούριο στην κάρτα μνήμης). Το δεύτερό το έχω κάνει και μου κολαει το κινητό!

Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση πως θα βαλω το π.χ. σταρ warsτην στιγμη που ειναι σπασμενο σε 4-5 μερη ανοιγω μα zip το ενα και μετα με λεει για δισκετα για να συνεχισω τι πρεπει να κανω?
Link to comment
Share on other sites

Θα πρεπει να πας χειροκινητα στο part2 να το επιλεξεις και να συνεχισεις ετσι μεχρι να τελειωσουν ολα τα part ...
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας...

Καθως περναω το αρχειο sis στο κινητο μου και το ανοιγω, αυτο με πηγαινει στο n-gage application και προσπαθει να κανει εγκατασταση... Ομως μου βγαζει μηνυμα File corrupted..Delete now? Μηπως ξερετε τι φταιει και πως μπορω να το διορθωσω? Σας ευχαριστω...

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έκανα πρόσφατα τη διαδικασία αυτό που χρειάζεσαι είναι από το γνωστό μαγαζάκι το

πακετάκι του Drakkarious μια και πρέπει να "hackέψεις" το file system του κινητού σου.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Μια βοήθεια για το πως να ξεκινήσω θέλω. Κατεβάζω το n-gage το κάνω εγκατάστασή αλλά κολαει το κινητό και μου σβήνει το παιχνίδι! Έχω ένα Ν81.

Εγκαθιστώ τίποτα άλλο πρώτα ή κατευθείαν το n-gage?

Link to comment
Share on other sites

Έχει κάνει κάνεις εγκατάσταση n-gage παιχνίδι σε Ν82 που να έχει την τελευταία έκδοση ; :worry:
εγω. μολις τωρα περναω το σταρ γουορς μια χαρα
Link to comment
Share on other sites

εγω. μολις τωρα περναω το σταρ γουορς μια χαρα

 

Ρωτάω γιατί από τότε που έκανα αναβαθμίσει δεν μπορώ να βάλω τίποτα.

Κάνω ότι έκανα και πριν αλλά δεν γίνετε ποια. Δοκίμασα να εγκαταστήσω ξανά τα σύνεργα αλλά δεν μπαίνουν.

Αφού δεν έχεις πρόβλημα εσύ τότε κάτι συμβαίνει σε μένα.:O

Link to comment
Share on other sites

απλα πριν κανω αναβαθμηση φροντισα να χακαρω το κινητοι με τη μεθοδο ντρακαριους και να βαλω και το ακτιβφαιλ στο κινητο...αν δεν τα εκανεσ...
Link to comment
Share on other sites

απλα πριν κανω αναβαθμηση φροντισα να χακαρω το κινητοι με τη μεθοδο ντρακαριους και να βαλω και το ακτιβφαιλ στο κινητο...αν δεν τα εκανεσ...

 

Δεν τα έκανα :O Έπρεπε να είχα μελετήσει περισσότερο το θέμα πριν :confused:.

Σ΄ ευχαριστώ για τις πληροφορίες :).

Link to comment
Share on other sites

Δεν τα έκανα :O Έπρεπε να είχα μελετήσει περισσότερο το θέμα πριν :confused:.

Σ΄ ευχαριστώ για τις πληροφορίες :).

τιποτα φιλε. παντως μην αγχωνεσαι απλα υπομονη. θα βγει νεο σπασιμο στανταρ
Link to comment
Share on other sites

μια βοηθεια.εκανα την αναβαθμιση στην νεα εκδοση και τα παιχνιδια δν λειτουργουν to app trk δν μπορω να το περασω καθολου.επισεις δν μπορω ουτε καν να τα διαγραψω.κανεις καμια ιδεα???
Link to comment
Share on other sites

μια βοηθεια.εκανα την αναβαθμιση στην νεα εκδοση και τα παιχνιδια δν λειτουργουν to app trk δν μπορω να το περασω καθολου.επισεις δν μπορω ουτε καν να τα διαγραψω.κανεις καμια ιδεα???

 

Αν εχεις το τηλεφωνο που φαινεται κανε μια αναζητηση στο <<μαγαζακι>>.Κατι εχει παρει το ματι μου.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Αν εχεις το τηλεφωνο που φαινεται κανε μια αναζητηση στο <<μαγαζακι>>.Κατι εχει παρει το ματι μου.

 

το οποιο μαγαζακι σερνετε.οκ θα κειταξω thanks

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Γεια σας!Εχω ενα Ν78.Στο κινητο μου εχει μια εφαρμογη για να κατεβασω το Ν-Gage αλλα οταν το παταω δεν μου το κατεβαζει.Μηπως η υπηρεσια δεν ισχυει για την Ελλαδα ή πρεπει εγω να κανω κατι αλλο;

 

Ρε παιδια θα μου εξηγησει κανεις πως μπορω να βαλω αυτα τα παιχνιδια στο Ν78;Διαβαζω και δεν καταλαβαινω τιποτα απο ολα αυτα που λετε..........

Nokia 7650,7200,6234,n73,n78, Sony Ericsson Satio, Nokia N8, Lenovo A820, A806, Doogee F3 PRO, Ulefone Paris, Xiaomi Redmi 4x, Xiaomi Redmi Note 5 dual camera, Xiaomi Pocophone F1 :happy:
Link to comment
Share on other sites

το Mineshaft.Pro.Series.Golf.v1.39.N-GAGE.SymbianOS9.1 προστεθηκε στην λιστα μου των σπα-σμενων ngage παιχνιδιων

 

Να σε ρωτησω κατι;Γινεται αυτα τα παιχνιδια να παιξουν στο ν78;Αν ναι μπορεις να μου τα στειλεις;::D

Nokia 7650,7200,6234,n73,n78, Sony Ericsson Satio, Nokia N8, Lenovo A820, A806, Doogee F3 PRO, Ulefone Paris, Xiaomi Redmi 4x, Xiaomi Redmi Note 5 dual camera, Xiaomi Pocophone F1 :happy:
Link to comment
Share on other sites

μεχρι στιγμης δεν ειναι αλλα μαλλον θα γινει συμβατο.τα παιχνιδια μπορω να σου δωσω links απο τωρα αμα θες.
Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...