Jump to content

[Επίσημο] Nokia N95 8GB (Pre-Release)


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια ας μην ασχολουμαστε με τα αστοχα σχολια του καθε ασχετου που μπαινει και λεει την μ.... του!

Εδω καιγομαστε! Ποτε θα ερθει? Ποσο θα κανει κτλ... Εχω παθει πλακα ειναι τελειο ελπιζω να μην αργησει να ερθει!

[sIGPIC][/sIGPIC]Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σοβαρό μειονέκτημα του Ν958GB έναντι του "απλού" Ν95 είναι για μένα η ύπαρξη ενσωματωμένης μνήμης, η οποία ούτε αφαιρείται ούτε αντικαθίσταται.

Κάποια στιγμή οι χρήστες του "απλού" Ν95 θα έχουν στη διάθεσή τους πολλή περισσότερη μνήμη, με την κυκλοφορία μεγαλύτερων καρτών μνήμης micro-SDHC.

 

Φυσικά σε όλα τα υπόλοιπα η συσκευή φυσάει, από το χρώμα μέχρι τις υπόλοιπες βελτιώσεις σε μπαταρία κλπ.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Σοβαρό μειονέκτημα του Ν958GB έναντι του "απλού" Ν95 είναι για μένα η ύπαρξη ενσωματωμένης μνήμης, η οποία ούτε αφαιρείται ούτε αντικαθίσταται.

Κάποια στιγμή οι χρήστες του "απλού" Ν95 θα έχουν στη διάθεσή τους πολλή περισσότερη μνήμη, με την κυκλοφορία μεγαλύτερων καρτών μνήμης micro-SDHC.

 

Φυσικά σε όλα τα υπόλοιπα η συσκευή φυσάει, από το χρώμα μέχρι τις υπόλοιπες βελτιώσεις σε μπαταρία κλπ.

Για μενα δεν ειναι τοσο το μεγεθος (8giga ειναι υπερβολη για κινητο ποσο μαλλον περισσοτερο) οσο το οτι δεν αποσπαται και θα ειναι κουραστικο να μεταφερεις φωτο,κτλ με το καλωδιο ή το b/t.

Ελπιζω η ενσωματωμενη μνημη να μην ειναι νοκια,πραγμα που ακοκλειεται,αλλα οπου ειχα νοκια μνημη flash ειχε προβλημα,πχ το 6680 πριν αγορασω πιο μεγαλη καρτα ειχα της Νοκια μεσα,και μια ωραια μερα ολα ειχαν σβηστει,παρομοιο μου εχει τυχει με το 6630 αλλα εκει μετα απο κανα δυο μερες τα ξαναβρηκε ολα????????

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ας μην ασχολουμαστε με τα αστοχα σχολια του καθε ασχετου που μπαινει και λεει την μ.... του!

Εδω καιγομαστε! Ποτε θα ερθει? Ποσο θα κανει κτλ... Εχω παθει πλακα ειναι τελειο ελπιζω να μην αργησει να ερθει!

 

υπομονη θα ερθει και αυτο με το

καλο...τοσο καιρο περιμεναμε το απλο.:):)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για μενα δεν ειναι τοσο το μεγεθος (8giga ειναι υπερβολη για κινητο ποσο μαλλον περισσοτερο) οσο το οτι δεν αποσπαται και θα ειναι κουραστικο να μεταφερεις φωτο,κτλ με το καλωδιο ή το b/t.

Ακριβώς. Επίσης περιορίζεται η αυτονομία σου π.χ. αν είσαι διακοπές ή οπουδήποτε αλλού εκτός της βάσης σου. Φαντάσου να θέλεις να τραβήξεις πολλά βίντεο και φωτογραφίες στη μέγιστη ποιότητα και επιπλέον έχεις και αποθηκευμένη μουσική. Στη σημερινή εποχή τα 8GB δεν είναι απεριόριστα, πόσο μάλλον αν σκεφτούμε για σημαντικό χρονικό ορίζοντα, π.χ. αγοράσει κάποιος τη συσκευή και θέλει να την κρατήσει 2-3 χρόνια.

 

Επίσης ας φανταστούμε το σενάριο να χαλάσει η συσκευή (χτύπα ξύλο :)) και δεν προλάβεις να σβήσεις κάποια ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα σου από την μνήμη, π.χ. προσωπικές φωτογραφίες, βίντεο, μηνύματα, σημειώσεις κλπ, που δεν θέλεις βρε αδερφέ να τις δει ο οποιοσδήποτε. Σε αντίστοιχη περίπτωση, σε οποιοδήποτε τηλέφωνο με κάρτα μνήμης απλά θα έκανες φορμάρισμα στη μνήμη του τηλεφώνου, θα αφαιρούσες και την κάρτα και θα ξένοιαζες.

 

Γι' αυτό είναι σημαντικό μειονέκτημα για μένα αυτός ο τομέας του Ν95 8GB. Κατά τα άλλα άψογο.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Ακούω να λέτε πολλοί για την μνήμη ότι σίγα βάζω κάρτα μνήμης ακόμα και μεγαλύτερη από 8gb. Δεν βλέπετε ότι το κινητό σύμφωνα με την Nokia παίρνει μέχρι 2gb; Και αν πάρει μεγαλύτερη μνήμη που ξέρετε ότι δεν θα σέρνεται και δεν θα κολάει όταν θα είναι αρκετά γεμάτη η μνήμη; Και μέχρι να βγουν αυτές οι μνήμες μπορεί να έχει βγει ο αντικαταστάτης ακόμα και του Ν95 8gb. Επιπλέον σκεφτείται το κόστος. Αν καταφέρει να πάρει ποτέ κάρτα 8gb το απλό Ν95, λογικά δεν θα έχει κάτω από 100€, οπότε συμφέρει;
Link to comment
Share on other sites

Kai alla logo tis ipodoxis kartas mnimis exeis esi ti dinatotita posi mnimi 8eleis na baleis kai oxi na eisai stantar sta 8gb.

Σαν θα πεθάνω βάλτε μου,το κινητό στ'αυτάκι,για να μιλάω στα βαθιά με κανα πιπινάκι!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3 KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά θεωρώ τα 8GB όχι απλώς υπεραρκετά,αλλά περιττά.

Μόνο αν θέλεις να χρησιμοποιήσεις το κινητό σου τηλέφωνο σαν σκληρό δίσκο χρειάζεσαι μεγαλύτερη μνήμη.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι καθόλου περιττά όταν τα 60 gb του ipod μου είναι πολύ λίγα για να φιλοξενήσουν τη μουσική μου δισκοθήκη και αν μη τι άλλο το Ν95 είναι και ένα πολύ καλό audio/video player οπότε τα 8 gb είναι μάλλον λίγα για αυτή τη χρήση...
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι καθόλου περιττά όταν τα 60 gb του ipod μου είναι πολύ λίγα για να φιλοξενήσουν τη μουσική μου δισκοθήκη και αν μη τι άλλο το Ν95 είναι και ένα πολύ καλό audio/video player οπότε τα 8 gb είναι μάλλον λίγα για αυτή τη χρήση...

 

Τιιιιιιιιι??? Εχεις βαλει 60Γιγα τραγουδια και τα ακους ολα?? Πως το κανεις αυτο ρε συ??

Εγω πανω απο 2Γιγα βασικα δεν χρειαζομαι!!! Βαζω ολα τα καινουρια, πολλα παλια που μου αρεσουν και ειμαι οκ!!

Ειναι παρα πολλα για να τα κουω και παλι!!!

 

Απλως τα 8Γιγα τα θελει το κινητο για εικονες/ βιντεος, GPS locations/suggestions και τωρα πλεον παιχνιδια!!!;)

Για να δουμε τι αλλο θα μας δωσουν για να αξιοποιησουμε την μνημη 100% και οχι μονο με μουσικη!!!

Η αγάπη αποτελείται απο μια μοναδική ψυχή που κατοικεί σε δύο σώματα! (Αριστοτέλης)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Proud Owner of a Xbox360 fully updated!!! (http://www.enternity.gr)

Next Generation Consoles WAR:http:// http://www.vgchartz.com/

Link to comment
Share on other sites

Ακούω να λέτε πολλοί για την μνήμη ότι σίγα βάζω κάρτα μνήμης ακόμα και μεγαλύτερη από 8gb. Δεν βλέπετε ότι το κινητό σύμφωνα με την Nokia παίρνει μέχρι 2gb; Και αν πάρει μεγαλύτερη μνήμη που ξέρετε ότι δεν θα σέρνεται και δεν θα κολάει όταν θα είναι αρκετά γεμάτη η μνήμη; Και μέχρι να βγουν αυτές οι μνήμες μπορεί να έχει βγει ο αντικαταστάτης ακόμα και του Ν95 8gb. Επιπλέον σκεφτείται το κόστος. Αν καταφέρει να πάρει ποτέ κάρτα 8gb το απλό Ν95, λογικά δεν θα έχει κάτω από 100, οπότε συμφέρει;

 

Από επίσημο site της ΝΟΚΙΑ είναι πλέον στα 4gb.

Οπότε με την έλευση και των καρτών των 8gb, δε θα αργήσει να γίνει και official και τα 8gb, αρκεί να μην έχει παρενέργειες η χρήση της κάρτας αυτής, όπως για παράδειγμα να μπουκώνει το κινητό.Αλλιώς μπορεί να πάει και πιο πάνω άνετα η χωρητικότητα.

 

Όσο για το θέμα της χωρητικότηας και το πόσο έιναι αρκετό για τον καθένα, εξαρτάται από τον χρήστη.

Άλλος γουστάρει να κουβάλαει τη full δισκοθήκη του με bitrate στα 256,άλλος να έχει τα άπειρα video, άλλος να παίζει n-cage.Άρα το θέμα της χωρητικότητας και το αν είναι αρκετό, είναι σχετικό.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Τιιιιιιιιι??? Εχεις βαλει 60Γιγα τραγουδια και τα ακους ολα?? Πως το κανεις αυτο ρε συ??

Εγω πανω απο 2Γιγα βασικα δεν χρειαζομαι!!! Βαζω ολα τα καινουρια, πολλα παλια που μου αρεσουν και ειμαι οκ!!

Ειναι παρα πολλα για να τα κουω και παλι!!!

 

Απλως τα 8Γιγα τα θελει το κινητο για εικονες/ βιντεος, GPS locations/suggestions και τωρα πλεον παιχνιδια!!!;)

Για να δουμε τι αλλο θα μας δωσουν για να αξιοποιησουμε την μνημη 100% και οχι μονο με μουσικη!!!

 

παιδια μην ξεχνατε οτι τα Ν95 εχουν μια αρκετα μεγαλη οθονη.εγω εφτιαξα ταινιες mp4 με 350mb η καθεμια.αρα ο χωρος σε μια μνημη χρειαζεται

Link to comment
Share on other sites

Απαράδεκτη η ΝΟΚΙΑ για μενα φίλοι μου...Ακόμα καλά καλά το απλό δεν κυκλοφόρησε και σε 3 μήνες μας πετάει το ν95 8gb απαράδεκτο αποψή μου...Ευχαριστώ
Μπάμπης
Link to comment
Share on other sites

Το απαράδεκτο της υπόθεσης δεν είναι ότι βγάζει ένα κινητό με επιπλέον χαρακτηριστικά (γιατί δεν είναι αυτή η περίπτωσή μας) αφού αυτό θα ήταν αποδεκτό. Αν μόλις είχες πάρει το N95 θα έλεγες "εντάξει, βγήκε νέο μοντέλο, την πάτησα τι να κάνω".

 

Το απαράδεκτο που κάνει η ΝΟΚΙΑ είναι ότι βγάζει αναβάθμιση του N95 που κυρίως διορθώνει τα κουσούρια του προηγούμενου (RAM, slider, ταχύτητα κάμερας).

 

Θα έπαιρνα το N95 στις 29/8 που ανακοινώθηκε το Ν95 8Gb και το "γλίτωσα" για μια ημέρα. Για τους παραπάνω λόγους θα περιμένω το 8Gb και όχι για την κατά 0,2 ίντσες (μόλις 7.6% αύξηση της διαγωνίου) μεγαλύτερη οθόνη και ούτε φυσικά για την ενσωματωμένη μνήμη που σαφώς θεωρώ (όπως πιστεύω και η πλειοψηφία των power users στους οποίους απευθύνεται το κινητό) *μειονέκτημα*.

If it works, don't fix it.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ας μην ασχολουμαστε με τα αστοχα σχολια του καθε ασχετου που μπαινει και λεει την μ.... του!

Εδω καιγομαστε! Ποτε θα ερθει? Ποσο θα κανει κτλ... Εχω παθει πλακα ειναι τελειο ελπιζω να μην αργησει να ερθει!

 

Σε μενα πηγαινε αυτο?

 

Ειδες ποσο σε τσουζουν τα αδικα 700+ ευρουδακια που χαλασες??

 

Το χαιρομαι πολυ ειδικα για σενα!!

 

και οταν λεω αδικα, ειναι αδικα σε σχεση με το νεο N95.

Link to comment
Share on other sites

Το απαράδεκτο της υπόθεσης δεν είναι ότι βγάζει ένα κινητό με επιπλέον χαρακτηριστικά (γιατί δεν είναι αυτή η περίπτωσή μας) αφού αυτό θα ήταν αποδεκτό. Αν μόλις είχες πάρει το N95 θα έλεγες "εντάξει, βγήκε νέο μοντέλο, την πάτησα τι να κάνω".

 

Το απαράδεκτο που κάνει η ΝΟΚΙΑ είναι ότι βγάζει αναβάθμιση του N95 που κυρίως διορθώνει τα κουσούρια του προηγούμενου (RAM, slider, ταχύτητα κάμερας).

 

Θα έπαιρνα το N95 στις 29/8 που ανακοινώθηκε το Ν95 8Gb και το "γλίτωσα" για μια ημέρα. Για τους παραπάνω λόγους θα περιμένω το 8Gb και όχι για την κατά 0,2 ίντσες (μόλις 7.6% αύξηση της διαγωνίου) μεγαλύτερη οθόνη και ούτε φυσικά για την ενσωματωμένη μνήμη που σαφώς θεωρώ (όπως πιστεύω και η πλειοψηφία των power users στους οποίους απευθύνεται το κινητό) *μειονέκτημα*.

 

ρε παιδια flash memory 8 γιγα εχει και οχι σκληρο δισκο.εγω δεν νομιζω οτι θα εχει προβληματα.

[sIGPIC][/sIGPIC]AEK FC. FUN
Link to comment
Share on other sites

Ούτε εγώ πιστεύω ότι θα έχει προβλήματα η ενσωματωμένη μνήμη, απλά δεν αφαιρείται ούτε αναβαθμίζεται. Βέβαια κάποιους μπορεί να μην τους ενοχλεί αυτό :confused:

 

Οι distributors γνώριζαν την ακριβή ημερομηνία παραλαβής του N95 τουλάχιστον ένα μήνα πριν. Ίσως σύντομα έχουμε παρόμοια πληροφορία για το 8Gb. Να υπενθυμίσω ότι ο product manager σε Q&A στο launch event είχε πει για κυκλοφορία τον Οκτώβριο.

If it works, don't fix it.
Link to comment
Share on other sites

Το απαράδεκτο της υπόθεσης δεν είναι ότι βγάζει ένα κινητό με επιπλέον χαρακτηριστικά (γιατί δεν είναι αυτή η περίπτωσή μας) αφού αυτό θα ήταν αποδεκτό. Αν μόλις είχες πάρει το N95 θα έλεγες "εντάξει, βγήκε νέο μοντέλο, την πάτησα τι να κάνω".

 

Το απαράδεκτο που κάνει η ΝΟΚΙΑ είναι ότι βγάζει αναβάθμιση του N95 που κυρίως διορθώνει τα κουσούρια του προηγούμενου (RAM, slider, ταχύτητα κάμερας).

 

Θα έπαιρνα το N95 στις 29/8 που ανακοινώθηκε το Ν95 8Gb και το "γλίτωσα" για μια ημέρα. Για τους παραπάνω λόγους θα περιμένω το 8Gb και όχι για την κατά 0,2 ίντσες (μόλις 7.6% αύξηση της διαγωνίου) μεγαλύτερη οθόνη και ούτε φυσικά για την ενσωματωμένη μνήμη που σαφώς θεωρώ (όπως πιστεύω και η πλειοψηφία των power users στους οποίους απευθύνεται το κινητό) *μειονέκτημα*.

Έτσι φίλε μου πολύ καλά τα λες...εγώ το έχω 3 μήνες και όταν ανακοινώθηκε το Ν95 8gb έγεινα έξαλως φίλε δε μπορεί να μας κοροιδεύει συνέχεια η NOKIA

Μπάμπης
Link to comment
Share on other sites

Σε μενα πηγαινε αυτο?

 

Ειδες ποσο σε τσουζουν τα αδικα 700+ ευρουδακια που χαλασες??

 

Το χαιρομαι πολυ ειδικα για σενα!!

 

και οταν λεω αδικα, ειναι αδικα σε σχεση με το νεο N95.

 

Χωρίς να παίρνω θέση υπέρ του μεν ή του δε, όποιος παίρνει 1 κινητό μόλις πρωτοβγαίνει στα 700+€, δεν τον πολυνοιάζει αν βγει 1 κινητό που είναι λίγο βελτιωμένο μετά από 7-8 μήνες.Του αρκεί που το πήρε μόλις πρωτοβγήκε.

Οπότε κάτι σχόλια σχετικά με τσούξιμο δεν νομίζω πώς έχουν βάση.Γούσταρε να το πάρει όποτε το πήρε και τέλος.Τουλάχιστον αυτός έπαιζε με αυτό το κινητό μήνες πριν.Εσύ με τι παίζεις τώρα???

 

Και να μην ξεχνάμε τα παρακάτω.

Το Ν95 βγήκε περίπου τον Απρίλη και τον Ν95-8gb μάλλον θα παίξεθ προς Δεκέμβρη.Οπότε για με 8μήνες διαφορά, για ποια κοροϊδία κλπ μιλάτε?Συνέχεια βγαίνουν και θα βγαίνουν νέα και καλύτερα μοντέλα.Στη συγκεκριμένη περίπτωση τα επιπλέον στοιχεία του νένου κινητού είναι πράγματα που μπορεί να ενσωματωθούν με τον καιρό στο παλιότερο μοντέλο (όπως η μπαταρία και η μεγάλη μνήμη).

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Σε μενα πηγαινε αυτο?

 

Ειδες ποσο σε τσουζουν τα αδικα 700+ ευρουδακια που χαλασες??

 

Το χαιρομαι πολυ ειδικα για σενα!!

 

και οταν λεω αδικα, ειναι αδικα σε σχεση με το νεο N95.

 

Το υφος το προσβλητικο και ειρωνικο δεν εχει καμια θεση σε αυτο το φορουμ και παρακαλω τους mods να επαναφερουν την ταξη.

 

Χωρίς να παίρνω θέση υπέρ του μεν ή του δε, όποιος παίρνει 1 κινητό μόλις πρωτοβγαίνει στα 700+€, δεν τον πολυνοιάζει αν βγει 1 κινητό που είναι λίγο βελτιωμένο μετά από 7-8 μήνες.Του αρκεί που το πήρε μόλις πρωτοβγήκε.

Οπότε κάτι σχόλια σχετικά με τσούξιμο δεν νομίζω πώς έχουν βάση.Γούσταρε να το πάρει όποτε το πήρε και τέλος.Τουλάχιστον αυτός έπαιζε με αυτό το κινητό μήνες πριν.Εσύ με τι παίζεις τώρα???

 

Και να μην ξεχνάμε τα παρακάτω.

Το Ν95 βγήκε περίπου τον Απρίλη και τον Ν95-8gb μάλλον θα παίξεθ προς Δεκέμβρη.Οπότε για με 8μήνες διαφορά, για ποια κοροϊδία κλπ μιλάτε?Συνέχεια βγαίνουν και θα βγαίνουν νέα και καλύτερα μοντέλα.Στη συγκεκριμένη περίπτωση τα επιπλέον στοιχεία του νένου κινητού είναι πράγματα που μπορεί να ενσωματωθούν με τον καιρό στο παλιότερο μοντέλο (όπως η μπαταρία και η μεγάλη μνήμη).

 

Συμφωνω απολυτα φιλε μου, ετσι ειναι τα πραγματα ολοι εχουν καποια τρελλα εμεις εδω με τα κινητα τι να κανουμε? Αυτοι θα βγαζουν κι εμεις οσο μπορουμε θα τα παιρνουμε και θα τα χαιρομαστε! :)

[sIGPIC][/sIGPIC]Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Η αγάπη αποτελείται απο μια μοναδική ψυχή που κατοικεί σε δύο σώματα! (Αριστοτέλης)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Proud Owner of a Xbox360 fully updated!!! (http://www.enternity.gr)

Next Generation Consoles WAR:http:// http://www.vgchartz.com/

Link to comment
Share on other sites

Μου αρεσει που οι πιο πολλοι κραζουν το νεο Ν95, αλλα ξαφνικα γεμισαν αγγελιες με Ν95. Γιατι αραγε??? :lol::lol:

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

Μου αρεσει που οι πιο πολλοι κραζουν το νεο Ν95, αλλα ξαφνικα γεμισαν αγγελιες με Ν95. Γιατι αραγε??? :lol::lol:

 

Αυτά βλέπω και εγώ και τρελένομαι! Μερικοί "θάβουν" το Ν95 8gb γιατί έδωσαν 700€ και βλέπουν να βγαίνει το καινούργιο και όπως και να έχει δεν το αντέχουν. Να πω ότι στην θέση τους και εμένα θα μου κακοφαινόταν αλλά δεν θα προσπαθούσα να θάψω το Ν95 8gb που είναι σαφώς καλύτερο από το Ν95 αλλά θα τα έχωνα στην Νokia. Όλοι τώρα θα τρέξουν να πουλήσουν τα Ν95 για να πάρουν το Ν95 8gb και ας προσπαθούν να του βρουν προβλήματα.

Link to comment
Share on other sites

Το κραξιμο που αναφερεις υπηρχε λιγο-πολυ παντα :rolleyes: !!

 

Θα ηταν καλυτερα ομως να σχολιαζουμε τις δυνατοτητες του καινουριου μοντελου και οχι κατι εξω απο αυτο...

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΝΕΝΑς ΔΕ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΕΡΕΧΕΙ ΤΟ ν95 8gB απλα πιστευω οτι δεν αξιζει να μπεις στη διαδικασια να πουλησεις το Ν95 το απλο γι αυτο,η διαφορα δεν ειναι και τεραστια
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...