Jump to content

Πανελλήνιες Εξετάσεις 2008


chrismd
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

γεια σας παιδεια!εδωσα πανελληνιες εξετασεις φετος και εγραψα 17050 μορια απο 3 πεδιο.τελικα περασα μαθηματικο αθηνας,μια σχολη που μου αρεσει παρα πολυ!βλεπετε εχω κολλημα με τα μαθηματικα!μονο που οι γονεις μου ηθελαν να περασω κατι σχετικο με την ιατρικη πχ οδοντιατρικη.το θεμα ειναι να ξαναδωσω και το 2008 ξανα η να παω στο μαθηματικο?πρεπει να σας πω οτι και εγω εχω τις αμφιβολειες μου για το μαθηματικο καθως αναρωτιεμαι αν υπαρχει ζητηση στην αγορα εργασιας.γι'αυτο δεν ξερω τι να κανω.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

γεια σας παιδεια!εδωσα πανελληνιες εξετασεις φετος και εγραψα 17050 μορια απο 3 πεδιο.τελικα περασα μαθηματικο αθηνας,μια σχολη που μου αρεσει παρα πολυ!βλεπετε εχω κολλημα με τα μαθηματικα!μονο που οι γονεις μου ηθελαν να περασω κατι σχετικο με την ιατρικη πχ οδοντιατρικη.το θεμα ειναι να ξαναδωσω και το 2008 ξανα η να παω στο μαθηματικο?πρεπει να σας πω οτι και εγω εχω τις αμφιβολειες μου για το μαθηματικο καθως αναρωτιεμαι αν υπαρχει ζητηση στην αγορα εργασιας.γι'αυτο δεν ξερω τι να κανω.

 

Χμμ,εσύ η ίδια λες ότι τα γουστάρεις τα μαθηματικά! Έχω την εντύπωση ότι αν πας σε κάποια ιατρική θα το κάνεις για χατήρι των γονιών σου...ίσως κάνω λάθος,αλλά αυτό μου βγάζει το μήνυμα σου!

Εγώ πιστεύω ότι αφού σ αρέσουν τα μαθηματικά,κι είσαι ήδη μέσα στο τμήμα(συγχαρητήρια παρεπιπτόντως!) αξίζει να το κυνηγήσεις! Και μην μένεις στα μαθηματικά...έχει άπειρες επιλογές μετά! Από οικονομικά μέχρι αστρονομία! Αλλά αυτά θα τα δεις και μόνη σου από μέσα...ρίξε μια ματιά στα μεταπτυχιακά και θα καταλάβεις!;)

Καλή τύχη!

Link to comment
Share on other sites

Χμμ,εσύ η ίδια λες ότι τα γουστάρεις τα μαθηματικά! Έχω την εντύπωση ότι αν πας σε κάποια ιατρική θα το κάνεις για χατήρι των γονιών σου...ίσως κάνω λάθος,αλλά αυτό μου βγάζει το μήνυμα σου!

Εγώ πιστεύω ότι αφού σ αρέσουν τα μαθηματικά,κι είσαι ήδη μέσα στο τμήμα(συγχαρητήρια παρεπιπτόντως!) αξίζει να το κυνηγήσεις! Και μην μένεις στα μαθηματικά...έχει άπειρες επιλογές μετά! Από οικονομικά μέχρι αστρονομία! Αλλά αυτά θα τα δεις και μόνη σου από μέσα...ρίξε μια ματιά στα μεταπτυχιακά και θα καταλάβεις!;)

Καλή τύχη!

 

+1!καλυτερα να κανεις αυτο που θες παρα αυτο που θελουν οι γονεις σου!η ζωη δεν ειναι μονο τα λεφτα,πρεπει&να την απολαμβανεις!..εγω παλι φετος δινω πρωτη φορα,απο τεχνολογικη,&ευελπιστω να περασω μηχανολογων μηχανικων ΕΜΠ:rolleyes:!αν&μαρεσει πιο πολυ το αντιστοιχο τμημα της πατρας:wacko:..αλλιως σκεφτομαι μηπως δηλωσω&ΣΜΑ!..καλη τυχη σε ολους

[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς τι παίζει με το βιβλίο "Αρχές Οικονομικής Θεωρίας";

Το δώσανε στα σχολεία σας;

 

Ξαναδίνω πανελλαδικές και το ψάχνω στα βιβλιοπωλεία αλλά κανείς δεν το έχει (σε ένα από αυτά που πήγα μου είπαν ότι "αλλάζει" γι' αυτό δεν έχει βγει ακόμα)

 

;;;

 

 

:)

https://www.e-steki.gr - Forum γενικών συζητήσεων!

Link to comment
Share on other sites

+1!καλυτερα να κανεις αυτο που θες παρα αυτο που θελουν οι γονεις σου!η ζωη δεν ειναι μονο τα λεφτα,πρεπει&να την απολαμβανεις!..εγω παλι φετος δινω πρωτη φορα,απο τεχνολογικη,&ευελπιστω να περασω μηχανολογων μηχανικων ΕΜΠ:rolleyes:!αν&μαρεσει πιο πολυ το αντιστοιχο τμημα της πατρας:wacko:..αλλιως σκεφτομαι μηπως δηλωσω&ΣΜΑ!..καλη τυχη σε ολους

 

και εγω εκει που θες και ΄συ θελω να περασω.:D πιστευω με ενα συστηματικο διαβασμα χωρις υπερβολες θα περασουμε:):):)

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ θεωρητική είμαι..εμείς τα πήραμε ολα τα βιβλία..και ευτυχώς και εμείς ξέρουμε τους καθηγητες που θα έχουμε..έλεος πάντως η καθηγήτρια μας παρέδωσε ολη την εισαγωγή στα αρχαια μεχρι και τον πρωταγορα..σε ενα 45 λεπτο(περιληπτικά) και μας είπε πως θα γραψουμε διαγώνισμα την τρίτη που ξαναέχουμε:ninja:. Όταν το ειπα στο φροντιστήριο μου είπαν πως μερικοί φιλόλογοι θεωρούν ως δεδομένο οτι τα έχουμε μάθει απο το φροντιστήριο:blink:
Link to comment
Share on other sites

Ναι πράγματι πολλοι καθηγητές δεν κανουν σωστη παραδοση γιατι νομιζουν οτι θα το μαθουν τα παιδια στο φροντιστηριο..ελεος δηλαδη:mad:
Link to comment
Share on other sites

Όταν το ειπα στο φροντιστήριο μου είπαν πως μερικοί φιλόλογοι θεωρούν ως δεδομένο οτι τα έχουμε μάθει απο το φροντιστήριο:blink:

Πρώτη φορά το ακούω αυτό. :blink:

 

Και πέρσι στο σχολείο οι καθηγητές είχαν κουραστεί να μας λένε ότι δεν τους νοιάζει τι κάνουμε στο φροντιστήριο και να δίνουμε μεγάλη σημασία στο σχολικό μάθημα.

 

Απαράδεκτο κατ' εμέ να υπάρχουν τέτοιοι καθηγητές.

Αν είχαν κάποιον να τους επιτηρεί θα βλέπαμε τι θα θεωρούσαν δεδομένο...

 

Anyway, γνωρίζει κανείς τι γίνεται με το βιβλίο "Αρχές Οικονομικής Θεωρίας"; Σας το έχουν δώσει;

 

-philos

https://www.e-steki.gr - Forum γενικών συζητήσεων!

Link to comment
Share on other sites

. Όταν το ειπα στο φροντιστήριο μου είπαν πως μερικοί φιλόλογοι θεωρούν ως δεδομένο οτι τα έχουμε μάθει απο το φροντιστήριο:blink:

 

απαραδεκτο...ρε μπας και σας κανει πλακα?ακομα καλα καλα δεν ξεκινησατε!ωραια αν τα εχετε μαθει απο το φροντηστηριο ποιος ο λογος να υπαρχει το σχολειο,για ρωτηστε την να δουμε τι θα πει?εμας παντως μας ελεγαν ακριβως το αντιθετο"δεν μας νοιαζει τι κανετε στα φροντηστηρια" και στρηριζαν αυτη την αποψη απο την αρχη μεχρι το τελος,ε σημειο μαλιστα να τσακωνονατι με "βιαστικους "μαθητες οι οποιοι ηθελαν να προχωρησουν καθως τα ειχαν διδαχτει πολυ πριν στο φροντιστηριο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ θεωρητική είμαι..εμείς τα πήραμε ολα τα βιβλία..και ευτυχώς και εμείς ξέρουμε τους καθηγητες που θα έχουμε..έλεος πάντως η καθηγήτρια μας παρέδωσε ολη την εισαγωγή στα αρχαια μεχρι και τον πρωταγορα..σε ενα 45 λεπτο(περιληπτικά) και μας είπε πως θα γραψουμε διαγώνισμα την τρίτη που ξαναέχουμε:ninja:. Όταν το ειπα στο φροντιστήριο μου είπαν πως μερικοί φιλόλογοι θεωρούν ως δεδομένο οτι τα έχουμε μάθει απο το φροντιστήριο:blink:

 

Εισαγωγή εννοείς τις μεθόδους του Σωκράτη, το θάνατο του Σωκράτη, το βίο του Πλάτωνα, τις μεθόδους των σοφιστών, και όλα τα εισαγωγικά του Πρωταγόρα.

Εμείς στα θερινά πάντως την εισαγωγή την είχαμε κάνει σε τρία μαθήματα, παράλληλα όμως με το κείμενο του Πρωταγόρα. Και μάλιστα μερικές φορές είχαμε και δύο ενότητες μαζί, πχ 2+3, 4+5, σύν τα ερμηνευτικά του φροντιστηριακού βιβλίου. Εκεί να δεις χαμός. Τι να πρωτοκατανοήσεις. Τι να πρωτομάθεις απ'έξω.

Ας μη το κρύβουμε.

Διψάμε για ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κανείς που να ξέρει επίσημα την ύλη του ΑΟΔΕ για το 2008?Δεν κάνω φροντιστήριο στο ΑΟΔΕ και το διαβάζω μόνος μου γιατί άμα περιμένω να το αρχίσουμε στο σχολείο θα περάσουν μέρες.Έχω την ύλη του 2005 και το διαβάζω κανονικά αλλά θέλω να είμαι απολύτος σίγουρος για αυτό που διαβάζω.Όσοι το κάνετε στο φροντιστήριο μήπως ξέρετε??
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κανείς που να ξέρει επίσημα την ύλη του ΑΟΔΕ για το 2008?Δεν κάνω φροντιστήριο στο ΑΟΔΕ και το διαβάζω μόνος μου γιατί άμα περιμένω να το αρχίσουμε στο σχολείο θα περάσουν μέρες.Έχω την ύλη του 2005 και το διαβάζω κανονικά αλλά θέλω να είμαι απολύτος σίγουρος για αυτό που διαβάζω.Όσοι το κάνετε στο φροντιστήριο μήπως ξέρετε??

 

οπως ξαναπαμε η υλη επισημα θα αργησει λιγο να ανακοινωθει.ως τοτε δες την περσυνη εδω

http://www.ekp.gr/files/Exetastea_Yli_G_Lykeiou.pdf

αρχες οκτωμβρη,το αργοτερο, θα δημοσιευτει και η επισημη

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πρώτη φορά το ακούω αυτό. :blink:

 

Και πέρσι στο σχολείο οι καθηγητές είχαν κουραστεί να μας λένε ότι δεν τους νοιάζει τι κάνουμε στο φροντιστήριο και να δίνουμε μεγάλη σημασία στο σχολικό μάθημα.

 

Απαράδεκτο κατ' εμέ να υπάρχουν τέτοιοι καθηγητές.

Αν είχαν κάποιον να τους επιτηρεί θα βλέπαμε τι θα θεωρούσαν δεδομένο...

 

Anyway, γνωρίζει κανείς τι γίνεται με το βιβλίο "Αρχές Οικονομικής Θεωρίας"; Σας το έχουν δώσει;

 

-philos

 

Στις Αρχές Οικονομικής Θεωρίας , να αγοράσεις και να λύσεις το βοήθημε του Σαββάλα (του Χατζηανδρέου)!Καλή μελέτη

Link to comment
Share on other sites

Κανένας από θεωρητική?:blink:Όλο για τεχνολογική και θετική διαβάζω!

 

εγώ φέτος ήμουν θεωρητική. αν θες κάτι συγκεκριμένο στείλε μου pm...΄

Καλή επιτυχία σε όλους!

 

Και εγώ θεωρητική είμαι..εμείς τα πήραμε ολα τα βιβλία..και ευτυχώς και εμείς ξέρουμε τους καθηγητες που θα έχουμε..έλεος πάντως η καθηγήτρια μας παρέδωσε ολη την εισαγωγή στα αρχαια μεχρι και τον πρωταγορα..σε ενα 45 λεπτο(περιληπτικά) και μας είπε πως θα γραψουμε διαγώνισμα την τρίτη που ξαναέχουμε:ninja:. Όταν το ειπα στο φροντιστήριο μου είπαν πως μερικοί φιλόλογοι θεωρούν ως δεδομένο οτι τα έχουμε μάθει απο το φροντιστήριο:blink:

 

Καλύτερα να φύγει η εισαγωγή γρήγορα, και εμάς έτσι μας έκανε πέρυσι...

Εννοείται ότι αυτές οι σελίδες δεν μαθαίνονται αμέσως και ότι πρέπει να τις ξέρεις ήδη από το φροντιστήριο. Και καλό είναι επίσης το γεγονός ότι θα την γράψετε σε 2 μέρη. Και μας είπε "την επόμενη φορά διαγώνισμα" και τελικά το γράψαμε μέσα οκτωβρίου γιατί κάθε φορά τύχαινε κάτι!

Link to comment
Share on other sites

Στις Αρχές Οικονομικής Θεωρίας , να αγοράσεις και να λύσεις το βοήθημε του Σαββάλα (του Χατζηανδρέου)!Καλή μελέτη

Πιστεύεις ότι θέλει βοήθημα η Οικονομία ε; :( (ξανα δίνω πανελλαδικές χωρίς φροντιστήριο - πέρσι ΔΕΝ έκανα Οικονομία άρα πρώτη φορά έρχομαι σε επαφή με αυτό το μάθημα ).

 

 

 

-philos

https://www.e-steki.gr - Forum γενικών συζητήσεων!

Link to comment
Share on other sites

Βασικά αυτο που κατάλαβα εγώ είναι οτι επειδη τα φροντιστήρια αρχιζουν πιο νωρίς απο οτι τα σχολεία και η καθηγήτρια ξέρει οτι τα παιδιά το πρώτο που μαθαινουν ειναι η εισαγωγή και θεώρησε πως τα ξέρουμε...δεν νομίζω να συνεχισει παντως με τον ίδιο ρυθμο..απλα το έκανε για να φτάσει το φροντιστήριο μάλλον..πιστεύω πως απο εδώ και πέρα θα πηγαίνει κανονικά..
Link to comment
Share on other sites

Βασικά αυτο που κατάλαβα εγώ είναι οτι επειδη τα φροντιστήρια αρχιζουν πιο νωρίς απο οτι τα σχολεία και η καθηγήτρια ξέρει οτι τα παιδιά το πρώτο που μαθαινουν ειναι η εισαγωγή και θεώρησε πως τα ξέρουμε...δεν νομίζω να συνεχισει παντως με τον ίδιο ρυθμο..απλα το έκανε για να φτάσει το φροντιστήριο μάλλον..πιστεύω πως απο εδώ και πέρα θα πηγαίνει κανονικά..

 

Ουτε αυτο ειναι σωστο ομως, ακομα και μονο για την εισαγωγη...

Εστω και ενας να μην παει φροντιστηριο απο το τμημα δεν μπορει να τα περασει ετσι...

Και ποιος την βαζει να συναγωνιζεται στο "τρεξιμο" το φροντιστηριο??:down:

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

Ουτε αυτο ειναι σωστο ομως, ακομα και μονο για την εισαγωγη...

Εστω και ενας να μην παει φροντιστηριο απο το τμημα δεν μπορει να τα περασει ετσι...

Και ποιος την βαζει να συναγωνιζεται στο "τρεξιμο" το φροντιστηριο??:down:

 

Ακριβώς. Είναι απαράδεκτη αυτή η καθηγήτρια. Και επειδή τυχαίνει να ξέρω τα κομμάτια αυτά της εισαγωγής, δεν είναι καθόλου εύκολο να τα μάθεις σε μικρό χρονικό διάστημα. Εδώ εγώ που τα έκανα το καλοκαίρι στα θερινά, έγραψα και διαγώνισμα, κάτι θα ξεχάσω. Δεν είναι παίξε γέλασε. Θα πέσει σίγουρα μια ερώτηση εισαγωγής στις Πανελλήνιες. Αν είναι να τα πηγαίνουμε με ταχύτατο ρυθμό να πως συσσωρεύονται τα κενά και ειδικά σε ένα μάθημα αυξημένης βαρύτητας, όπου στο γνωστό γράφεις πιο εύκολα απ'ότι στο άγνωστο γιατί σίγουρα έχεις διδαχθεί τα πάντα.

Ας μη το κρύβουμε.

Διψάμε για ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς. Είναι απαράδεκτη αυτή η καθηγήτρια. Και επειδή τυχαίνει να ξέρω τα κομμάτια αυτά της εισαγωγής, δεν είναι καθόλου εύκολο να τα μάθεις σε μικρό χρονικό διάστημα. Εδώ εγώ που τα έκανα το καλοκαίρι στα θερινά, έγραψα και διαγώνισμα, κάτι θα ξεχάσω. Δεν είναι παίξε γέλασε. Θα πέσει σίγουρα μια ερώτηση εισαγωγής στις Πανελλήνιες. Αν είναι να τα πηγαίνουμε με ταχύτατο ρυθμό να πως συσσωρεύονται τα κενά και ειδικά σε ένα μάθημα αυξημένης βαρύτητας, όπου στο γνωστό γράφεις πιο εύκολα απ'ότι στο άγνωστο γιατί σίγουρα έχεις διδαχθεί τα πάντα.

 

Ναι όμως ο χρόνος σας πιέζει και η ύλη πρέπει να έχει βγει μέχρι τον Φεβρουάριο για να γράφετε μετά διαγωγίσματα και να κάνετε απουσίες. Αν κάποιος δεν πηγαίνει φροντιστήριο δεν σημαίνει ότι όλη η τάξη πρέπει να μείνει πίσω και η ύλη να βγει τον Μάιο... Ας κάτσει όλη νύχτα να διαβάζει εισαγωγή, άσε που είχατε σαββατοκύριακο μπροστά σας. Εγώ πάντως αρχαία γνωστό δεν έκανα φροντιστήριο, απλώς ο καθηγητής που έκανα άγνωστο ιδιαίτερα μου δάνεισε όλα τα βοηθήματα του γνωστού (4 μεταίχμιο και 3 εκδοτικός όμιλος συγγραφέων καθηγητών αν θυμάμαι καλά) και ό,τι κυκλοφορούσε από σημειώσεις sos σε εφημερίδες και είχαμε μια καταπληκτική καθηγήτρια στο σχολείο που το ξέρει χρόνια το μάθημα και της είμαι ευγνώμων... Να ξέρετε, είναι πολύ σημαντικό ο καθηγητής που σας κάνει μάθημα στο σχολείο να έχει εμπειρία του μαθήματος... Στην λογοτεχνία και τα λατινικά επειδή η καθηγήτριά μας ήταν τεμπέλα και άσχετη, ερχόταν αδιάβαστη και μας υπαγόρευε ότι διάβαζε εκείνη την ώρα στο βοήθημα, δεν γράψαμε καλά σε αντίθεση με άλλα σχολεία που το 50% των μαθητών είχε στα λατινικά βαθμό 98-100% (σε εμάς το μεγαλύτερο ήταν 96)

Link to comment
Share on other sites

Να προτείνω και γω στα παιδιά να εφαρμόσουν μια τακτική που εφαρμόσαμε και εμείς πριν τις εξετάσεις.

Να πείτε τον διευθυντή σας 3-4 εβδομάδες πριν τις εξετάσεις (για να πάνε όλοι σίγουρα) να κάνετε μια προσομοίωση των πανελλαδικών.

 

Όχι απλά να γράψετε διαγωνίσματα αλλά να πηγαίνετε στο σχολείο μέρα παρά μέρα (ή κάθε μέρα όπως μπορείτε) και να μόνο γράφετε 1-2 μαθήματα εφ'όλης της ύλης στο 3ωρο που προβλέπεται, στο ίδιο επίπεδο με αυτό των πανελλαδικών.

 

Δεν φαντάζεστε πόσο θα σας βοηθήσει να μπείτε στο κλίμα των εξετάσεων. Μερικοί θα ξεαγχωθείτε ( θα δείτε ότι δεν είναι και τίποτα το σοβαρό) και οι υπόλοιποι θα αγχωθείτε :rolleyes::lol: αλλά θα έχετε όλο το χρόνο μπροστά σας να αποβάλλετε το άγχος.

 

πάντως μην τρομάζετε παιδιά. Θα δείτε, στο τελευταίο μάθημα (για εμένα προγραμματισμός :cool: ) κυριολεκτικά θα βαρεθείτε.

[sIGPIC][/sIGPIC]Thessaloniki's Wireless Metropolitan Network member

a.k.a. TWMN community

Link to comment
Share on other sites

πάντως μην τρομάζετε παιδιά. Θα δείτε, στο τελευταίο μάθημα (για εμένα προγραμματισμός :cool: ) κυριολεκτικά θα βαρεθείτε.

 

Πράγματί! Κι εγώ πήγα να γράψω χημεία λες και θα πήγαινα σε πάρτυ! Βέβαια δεν περίμενα τέτοια θέματα,αλλά ήμουν ανίδεη(=ηλίθια=χαρούμενη!!:lol:)... Και να ξέρετε ότι αν έχετε διαβάσει,δεν υπάρχει περίπτωση να σας εγκαταλείψει το μυαλό σας! Αρκεί να κάνετε σωστή διαχείριση του χρόνου-και του πανικου! Εγώ χημεία ακόμα απορώ πως έμεινα τόση ψύχραιμη...

Link to comment
Share on other sites

Πράγματί! Κι εγώ πήγα να γράψω χημεία λες και θα πήγαινα σε πάρτυ! Βέβαια δεν περίμενα τέτοια θέματα,αλλά ήμουν ανίδεη(=ηλίθια=χαρούμενη!!:lol:)... Και να ξέρετε ότι αν έχετε διαβάσει,δεν υπάρχει περίπτωση να σας εγκαταλείψει το μυαλό σας! Αρκεί να κάνετε σωστή διαχείριση του χρόνου-και του πανικου! Εγώ χημεία ακόμα απορώ πως έμεινα τόση ψύχραιμη...

 

καλα μην λες μεγαλα λογια...Δυστηχως τοτε συμβαινουν τα πιο δυσαρεστα καθως,εφοσον εχεις διαβασει,περιμενεις πιο πολλα απο τον εαυτο σου

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αυτά νομίζω είναι μικρότητες

Κανείς δεν πρέπει να τα βάζει με τον εαυτό του.

Δε λέω alexis_18 ότι έχεις άδικο, αλλά ειδικά για τα παιδιά που δίνουν πανελλαδικές είναι ότι χειρότερο να υποτιμάς τον εαυτό σου με την πρώτη αναποδιά

 

Φαντάσου να μην τα πας τόσο καλά στο 1ο μάθημα :cry::cry::cry:

 

Υπάρχει κάτι. Όταν μπαίνεις στην τάξη να λες "Δε με νοιάζει τι θα βάλουν. Εγώ είμαι μεγάλο @ρχ1δ1 (sorry κιόλας) και θα τα πάω θαυμάσια, άσχετα αν άλλοι έχουν διαβάσει περισσότερο από εμένα"

 

pankoutr εγώ πάντως έμεινα ψύχραιμος σκεπτόμενος εσάς που γράφετε χημεία :lol::lol::lol::lol::lol::lol::p

 

όχι πλάκα κάνω, απλώς είχα διαβάσει, αυτό είναι το κλειδί!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]Thessaloniki's Wireless Metropolitan Network member

a.k.a. TWMN community

Link to comment
Share on other sites

 

pankoutr εγώ πάντως έμεινα ψύχραιμος σκεπτόμενος εσάς που γράφετε χημεία :lol::lol::lol::lol::lol::lol::p

 

όχι πλάκα κάνω, απλώς είχα διαβάσει, αυτό είναι το κλειδί!!!

 

:lol::lol: Φυσάγαμε-ξεφυσάγαμε,τα βγάλαμε πέρα τελικά!!

Συμφωνώ,άμα είσαι διαβασμένος έχεις πολύ περισσότερες πιθανότητες να κρατήσεις την ψυχραιμία σου-και μ αυτή την έννοια δεν σε προδίδει το μυαλό σου.:blink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...