Jump to content

Eσας πως σας βρήκε ο χρόνος???


Nantia
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ τα πέρασα οικογενιακά στους κουμπάρους μας.

Αλλά δυστυχώς ο πατέρας μου ήταν μακριά μας λόγο ενός προβλήματος υγείας του παππού μου.Τελεικά όλα πήγαν μια χαρά!

Αλλά ήταν η πρώτη φορά που η οικογένεια μας έκανε Πρωτοχρονιά χώρια.

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 81
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

δυστηχώς με βρήκε απροετοίμαστο...εκείνη την ώρα ξυριζομουν και όλοι μέσα στο σπιτι μετά το φιλάκι μου γυρνούσαν με "αφρισμένα" μάγουλα...

Ooooooooooooh Campione!The One and Only

We're Liverpooooooooooooool

They say our days are numbered, we're not famous anymore

But scousers rule the country like we've always done before

Link to comment
Share on other sites

Σε τραπέζι φίλων να τρώω/πίνω...Σήμερα πάλι φάι/πότο... Καλά πάει ο χρόνος προς το παρόν1 :p
Link to comment
Share on other sites

Ace Club - Πανορμου , μεχρι που μας εδιωξαν στισ 7:30 το πρωι , Τσαουσοπουλος Κορυφαιος για αλλη μια φορα , Κλαιρη και Μαρια μια χαρουλα περασαμε , Αλεχη Starbucks σε λιγο , παω να ξεφορτωσω "excess baggage" :p:p:p:p:p
Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

egw pali perasa poly wraia.. :whistle: :whistle:

h mana mou douleue to brady ths prwtoxronias kai h aderfh mou koimotane giati olh thn mera epaize sims..

mporeite na fantasteite tpt kalytero apo to na blepeis sthn tv to eortastiko tou mad? :D :D :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Σπιτι,αραχτο περιμενοντας στις 00.00 ακριβως με το τηλ στο αυτι και την τυπισσα του 141 να μιλαει να στειλω το μαζικο sms σε 300 επαφες.....το μηνυμα δεν πηγε σε καμια.......μπραβο ρε Στετ....μπραβο και στην κοτε.....το μηνυμα του κολλητου μου δεν εφτασε ποτε....:p :p
Link to comment
Share on other sites

Στο σπιτι και στα καπακια στον δρομο εξω απο το σπιτι, οπου στηθηκε ενα μικρο παρτακι με γειτονες, σαμπανια και πυροτεχνηματα! Μετα με παρεα σε Αλκαιο - Σαμιου. Καλη Χρονια σε ολους!
Link to comment
Share on other sites

Εμένα ορθιο.προσπαθόντας απεγνοσμένα να ανοίξω την σαμπάνια η οποια δεν ανοιγε βρε παίδι μου.Τελος παντων μετα πηγαμε σε φιλους και ως κλασικόν ο Θανασης (εγώ) παντα χανει στα χαρτια :lol:

Albert Einstein : "Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." :!: :)

 

<-><-><-><-><->

This signature is protected by Norton AntiVirus 2005 :cool:

Link to comment
Share on other sites

Α....όσοι με ξέρετε απο το τσατ,θα καταλάβετε τι έκανα ΚΑΙ την ώρα της αλλαγής του χρόνου! ΠΕΙΝΑΓΑ! :lol:

Έφαγα βέβαια πρίν αλλάξει ο χρόνος,μετά πέσανε φιλιά με τους υπόλοιπους της οικογένειας (Όλα αυτά στο πατρικό μου στην Κορινθία!) και μετά βγήκα με τον αδερφό μου και κάτι 15χρονα μπουμπουκια (ωραίες συμμαθήτριες έχει ο κερατάς! ) και πήγαμε σε Club,οπου εκεί θαυμάζαμε τις πανέμορφες παρουσίες να λικνίζονται υπο τους "Μαζωνακικους" ήχους :lol:

www.valder.tk

Η νεα εποχή έφτασε!

Επίσης επισκεφθείτε το forum μας! Όλοι μια παρέα!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ και μερικοί από την παρέα μέχρι τις 11.30 (μέσα στο άγχος) να τρέχουμε να μαζέψουμε τους υπόλοιπους της παρέας για να πάμε στο σπίτι μιας φίλης που μας είχε καλεσμένους.

 

Φτάσαμε. Άλλαξε ο χρόνος. Φάγαμε τον αγλέουρα. Ήπιαμε (whiskey, sagria, μαυροδάφνη, whiskey)......... και άρχισα να πέφτω λόγω βαρεμάρας. Οι μισοί παίζανε χαρτιά, οι άλλοι zapping στα εορταστικά της Tv. Ώσπου έπεσε το κατάλληλο sms την κατάλληλη στιγμή και κατά τις 3 ώρα την έκανα για κάποιο μπαράκι, προς Κορυδαλλό μεριά :p Η ΑΠΟΘΕΩΣΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

 

7 ώρα περάσαμε και μια βόλτα από το σπίτι μου..... χαΛΛΛαρά για ένα ποτό (λες και όλο το προηγούμενο βράδυ πίναμε ΜΙΛΚΟ) :D

Don't criticize... what you can't understand...!
Link to comment
Share on other sites

Με το κινητό στο χέρι.. έγραφα μια τρυφερή ευχή για την κοπέλα μου καθώς γιόρταζε!..

 

Μετά κλαμπ κτλ.. :D

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Sony Ericsson T610: SonyEricssonT610/R301 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Spiti me thn oikogeneia vlepontas Mponatso sto Star. :lol:

Meta tsifteteloxorema kai methusi mexri to prwi :p

Kglh Xronia se olous :)

Link to comment
Share on other sites

Μόλις άλλαξε ο χρόνος στο σπιτάκι μου και μετά μάζι με φίλους και γκόμενες.....

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Στη δουλεια ανοιγοντας σαμπανιες και σπαζοντας ποτηρια με τους υπολοιπους.. :p ,μετα αρχισε το service ως τις 3 το πρωι.. :( :confused:

Link to comment
Share on other sites

φετος με βρηκε με την οικογενεια μου, αλλα περισυ... στη τουαλετα. το τι χεσιμο εριξα αυτο το χρονο δε λεγεται...! (σορρυ και για την εκφραση...)
Link to comment
Share on other sites

Αυτη η χρονια με βρηκε παρεα με την παρεα μου! Ειμασταν γυρω στα 10 ατομα, οι μισοι ειχαν μεθυσει. Οι μισοι απο αυτους ξερνουσ@ν και οι υπολοιποι χαμουρεβομασταν!!! (Για να μην υπαρξουν σιαφορα υπονοϋμενα ειμασταν ανδρες+γυναικες!) :-)

 

Tipota kalitero na eisai me tous filus su!!!

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (siemens s55: SIE-S55/20 UP.Browser/6.1.0.5.c.6 (GUI) MMP/1.0)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την Fetzisjr

Αυτη η χρονια με βρηκε παρεα με την παρεα μου! Ειμασταν γυρω στα 10 ατομα, οι μισοι ειχαν μεθυσει. Οι μισοι απο αυτους ξερνουσ@ν και οι υπολοιποι χαμουρεβομασταν!!! (Για να μην υπαρξουν σιαφορα υπονοϋμενα ειμασταν ανδρες+γυναικες!) :-)

 

Tipota kalitero na eisai me tous filus su!!!

 

an eisastan 10 atoma kai oi misoi (5) ksernagan,tote eisastan 5 pou xamoureuosastan..ara kanate kai ena trio h enas emeine mpakouri..:):lol::D

Link to comment
Share on other sites

Spiti mias filis tis mamas mou giati eimaste kalesmenoi kai emena psilotsantismeno giati ithela na figo gia Koridalo 32 km einai den einia kai liga... kai osoi einai edo athina kseroun ti tha pei kinisi stin ethiniki kai stin petrou ralli... ax... Grand Vitara mou... Athanate Iapona!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/6408ktinos.jpg

 

Η ζωη αρχιζει μετα την ασφαλτο...

Link to comment
Share on other sites

Εμένα με βρήκε μόνο μου με ξύδια για παρέα , στο σπίτι. Ήθελαν να βγουν οι δικοί μου τελευταία και κάποιος έπρεπε να προσέχει την αδελφή μου...έτσι δεν πήγα με τα φιλαράκια...
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...