Jump to content

Sony Ericsson K770i


geofil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

περιμενεις το τελειο κινητο?αχ καλο μου,μηπως ζητας πολλα?λεω εγω τωρα:)

 

 

:lol:

πάντα ζητάω πολλά!!!!:p :lol:

 

ναι βρε παιδιά, όλοι έχουμε δικαίωμα στο όνειρο:O

 

νόμιζα ότι με κάλυπτε το Τ650 αλλά όχι και να τσουρουφλιστώ και είπα να το δω κι αυτό....αλλά μάλλον με βλέπω για χοντρή οικονομία :(:wacko:και Κ850... βέβαια αν δε τα πιάσουμε στα χέρια μας πρώτα δε το συζητώ...αλλά εκ πρώτης όψεως τα πλήκτράκια του μου φαίνονται δυσχρηστα, νιώθω ότι θα τα πατάω όλα μαζί... αλλά για να δούμε μη σπάνε κι αυτά....

'cause somewhere in the crowd there' s you!..
Link to comment
Share on other sites

Κατά μέτωπο σύγκρουση με το 6500 slide προβλέπω! Για να δούμε...

http://media.rockstargames.com/rockstargames/img/global/downloads/buddyiconsconavatars/v_franklin_chop2_80x80.jpg

Automagic * Automation @ Google Play

Link to comment
Share on other sites

Να ήταν μόνο το χρώμα που χαλάει το συγκεκριμένο κινητό... Όλος ο σχεδιασμός του, ειδικά μπροστά, χάλια είναι.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

http://www.mobileburn.com/gallery.jsp?Id=3590&source=SIDEBAR

 

Για ακόμα μια φορά, απογοήτευση το βίντεο των Sony-Ericsson... 176x144 :down:

http://media.rockstargames.com/rockstargames/img/global/downloads/buddyiconsconavatars/v_franklin_chop2_80x80.jpg

Automagic * Automation @ Google Play

Link to comment
Share on other sites

Ε δεν αξίζει ..Περιμένουμε να αντικαταστήσουμε το κινητό μας με κάτι καλύτερο αλλα αυτοί έχουν βαλθεί να κινούνται στα ίδια επίπεδα! Ποιός ο λόγος λοιπόν? Εγώ έχω το W850i κ θέλω να πάρω νέο κινητό αλλα απ'ότι βλέπω δεν αξίζει να δώσω ούτε 1 ευρό...Αυτό το ριμάδι το video δεν το αλλάζουν με τίποτα. Με αναγκάζουν να κοιτάζω τα Nokia που δεν τα συμπαθώ καθόλου...Κρίμα...:mad:
Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους πολυπλήκτρο αντί για joystick! Λέτε να εχει και τελικό σίγμα?!

 

Για την τιμή, από την άλλη, τα 300 ευρώ μου φαίνονται εξωφρενικά όταν το Κ800 με καλύτερη οθόνη, ξένον φλας και μόνο μειονέκτημα το joystick κοστίζει σήμερα μεταξύ 260 και 285 ευρώ. Από 210 ευρώ και κάτω, μπορεί να αξίζει το Κ770...

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά η τιμή του μου φαίνεται καλή. Αν και έχω πει ότι δεν πρόκειται να κοιτάξω κινητό μεγαλύτερο του w810 που έχω τώρα, από πλευράς δυνατοτήτων είναι στη σωστή τιμή, μιας και εκτός του Κ800 (δε μου αρέσει λόγω μεγέθους) δεν υπάρχει κάτι άλλο ανάλογο σε ανάλογα χρήματα, έστω και από άλλη εταιρία.

Όλα αυτά μόνο αν "παίζει" στο 300άρι φυσικά... :wink:

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Με μια γρήγορη αναζήτηση είδα ότι το σαρ θα είναι 0,5-0,6.

 

 

Μήπως θα μπορούσες να μας αποκαλύψεις τις πηγές σου; Δεν κατάφερα να βρω κάτι στο Google και με τρομάζει λίγο το SAR του T650i (1,80!!!) που θεωρείται "στενός συγγενής" του K770... :worry:

http://media.rockstargames.com/rockstargames/img/global/downloads/buddyiconsconavatars/v_franklin_chop2_80x80.jpg

Automagic * Automation @ Google Play

Link to comment
Share on other sites

Μήπως θα μπορούσες να μας αποκαλύψεις τις πηγές σου; Δεν κατάφερα να βρω κάτι στο Google και με τρομάζει λίγο το SAR του T650i (1,80!!!) που θεωρείται "στενός συγγενής" του K770... :worry:

 

Το Τ650 έχει τόσο μεγάλο σαρ;!Τι να πω έχω μείνει άφωνος τέτοια ποσοστά είναι εξωπραγματικά.Την αναζήτηση την έκανα στο google και έβαλα K770 Sar.Δεν θυμάμαι να σου πω σε ποια σελίδα ακριβώς το βρήκα:O

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους και ενα σωστο,αναβαθμισμενο,μικρο κινητο απο την SE μετα απο καιρο.Ειμαι αναμεσα σε αυτο και το samsung sgh 590 αλλα αν αποδειχθει οντως τοσο χαλια το βιντεο και υψηλο το sar, δεν υπαρχει περιπτωση να το παρω.Θα κρατησω το Κ750 μου.

Απο την αλλη,το ακομα πιο τελειο samsung δεν εχει φλας/φακο!

Μα επιτελους,ποτε θα βγει ενα πληρες μικρο κντ?!

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους και ενα σωστο,αναβαθμισμενο,μικρο κινητο απο την SE μετα απο καιρο.Ειμαι αναμεσα σε αυτο και το samsung sgh 590 αλλα αν αποδειχθει οντως τοσο χαλια το βιντεο και υψηλο το sar, δεν υπαρχει περιπτωση να το παρω.Θα κρατησω το Κ750 μου.

Απο την αλλη,το ακομα πιο τελειο samsung δεν εχει φλας/φακο!

Μα επιτελους,ποτε θα βγει ενα πληρες μικρο κντ?!

Για ποια εταιρεια αναφερεσαι?? :blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αν και δεν ειναι vs εδω θα προτιμουσα se

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

ψαχνω απεγνωσμενα για ενα κινητο το οποιο να τραβαει καλης ποιοτητας φωτογραφιες.....

ποιο προτεινετε????

το k770i η το k800....????

το k770i μ'αρεσει περισσοτερο σαν design.... το k800 ειναι αρκετα πιο χοντροκομμενο...

κ δυστυχως το k850i,που μαλλον ειναι καλυτερο κ απ'τα δυο,προβλεπεται να εχει αρκετα τσουχτερη τιμη....................

εσεις σαν ειδικοι ποιο προτεινετε...????

ευχαριστω................ :)

Link to comment
Share on other sites

ψαχνω απεγνωσμενα για ενα κινητο το οποιο να τραβαει καλης ποιοτητας φωτογραφιες.....

ποιο προτεινετε????

το k770i η το k800....????

το k770i μ'αρεσει περισσοτερο σαν design.... το k800 ειναι αρκετα πιο χοντροκομμενο...

κ δυστυχως το k850i,που μαλλον ειναι καλυτερο κ απ'τα δυο,προβλεπεται να εχει αρκετα τσουχτερη τιμη....................

εσεις σαν ειδικοι ποιο προτεινετε...????

ευχαριστω................ :)

Το κ810ι.ασε το κ770ι για κανεναν "ασχετο" :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το κ810ι.ασε το κ770ι για κανεναν "ασχετο" :)

 

λες ε...????

γιατι.....????

τοσο χαλια ειναι το καημενο το k770i...????

η κυρια διαφορα που μπορω εγω να δω προχειρα ειναι το φλας.....

επισης σημαντικη διαφορα για μενα ειναι η υπαρξη joystick που το φοβαμαι λιγο.....

Link to comment
Share on other sites

Δεν με πολυ ενθουσιάζει αυτό το κινητό ... Με ψιλοχαλάει ίσως η οθόνη ...

Έχω άδικο?

[sIGPIC][/sIGPIC]Σοφός δεν είναι μόνο αυτός που ξέρει πολλά αλλά αυτός που ξέρει που να βρει τα υπόλοιπα Bacon
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K770i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...