Jump to content

Sony Ericsson K770i


geofil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χτες απόκτησα και εγώ το κ770i και ήθελα να ρωτήσω αν στην οθόνη αναμονής κάτω από την ημερομηνία γίνεται να μην μου εμφανιζει το my view της cosmote αλλά την επιλογή κύριο μενού;

Οχι.φανταζομαι οτι το κινητο που εχεις παρει ειναι i-mode! :cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Βασικά μόνο την συσκευή πήρα γιατί είχα επιδότηση και δεν ήξερα ότι είχε τέτοιο μενού, επειδή έχω ξαναπάρει και ήταν κανονικό χωρίς i-mode.
Link to comment
Share on other sites

Βασικά μόνο την συσκευή πήρα γιατί είχα επιδότηση και δεν ήξερα ότι είχε τέτοιο μενού, επειδή έχω ξαναπάρει και ήταν κανονικό χωρίς i-mode.

Αμα η συσκευη που πηρες ειναι i-mode δεν μπορεις να κανεις τιποτα,εκτος και αν "πειραξεις" το κινητο και βγεις εξω απο την εγγυηση σου!

δεν στο συνιστω,ασε το κινητο οπως ειναι και βγαλε την συντομευση αυτη(απενεργοποιηση,η αλλαξε τις ρυθμισεις) ωστε να μην το πατας το πληκτρο καταλαθος και να σε βαζει να χρεωθεις!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αμα η συσκευη που πηρες ειναι i-mode δεν μπορεις να κανεις τιποτα,εκτος και αν "πειραξεις" το κινητο και βγεις εξω απο την εγγυηση σου!

δεν στο συνιστω,ασε το κινητο οπως ειναι και βγαλε την συντομευση αυτη(απενεργοποιηση,η αλλαξε τις ρυθμισεις) ωστε να μην το πατας το πληκτρο καταλαθος και να σε βαζει να χρεωθεις!

 

Πώς μπορώ να την απενεργοποιήσω ή να αλλάξω τις ρυθμίσεις?

Link to comment
Share on other sites

Πώς μπορώ να την απενεργοποιήσω ή να αλλάξω τις ρυθμίσεις?

Για να μην σε παρω στον λαιμο μου καλυτερα να συμβουλευτεις το manual της συσκευης! :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδες ,

το αγορασε φιλη σε vf live εκδοση αλλά δε μπορει να στειλει sms παρά μονο mms.

 

μπηκα κ γω εδω κ επαθα πλακα με αυτα που διαβασα κ της λεω τωρα οτι εκανε μλκια.

 

δε διορθωνετε τελικα αυτο το προμπ με τους ελληνικους χαρακτηρες κ τα μμς ?

 

δεν εχει αλλαξει τπτ ?

 

ποσο απαραδεκτη ειναι πια η βοντα ?

Link to comment
Share on other sites

Στέλνει ΚΑΝΟΝΙΚΑ SMS, απλά το interface είναι όμοιο με του MMS.
Πραγματικός φίλος είναι αυτός που έρχεται, όταν οι άλλοι φέυγουν... :worry:
Link to comment
Share on other sites

παιδια, να κανω μια ερωτηση. ακουσα οτι το Κ770ι εχει ενα προβλημα με το φλας του οταν φωτογραφιζεις...ισχυει; και αν ναι, τι ακριβως ειναι αυτο;;;

 

The music mixing device.

Youtube Channel

Blog

Check it out.

Link to comment
Share on other sites

πως στελνει sms ?

αφου οτι εχει ελληνικο χαρακτηρα φευγει σαν mms

Στέλνει αφού το είχα και σε VFLive έκδοση. Μην ψαρώνεις από το περιβάλλον σύνταξης και τις επιλογές μετά.

Επίσης απενεργοποίησε τους εθνικούς χαρακτήρες.

Πραγματικός φίλος είναι αυτός που έρχεται, όταν οι άλλοι φέυγουν... :worry:
Link to comment
Share on other sites

Τρίζει το πίσω καπάκι του κινητού σε κανέναν?
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πριν το πουλήσω..
Πραγματικός φίλος είναι αυτός που έρχεται, όταν οι άλλοι φέυγουν... :worry:
Link to comment
Share on other sites

Τρίζει το πίσω καπάκι του κινητού σε κανέναν?

 

Εάν σου τρίζει στην πλάτη και όχι στα πλάγια, βάλε λίγο χαρτί και θα στρώσει. ;)

Link to comment
Share on other sites

Γιατί να μην πάει σε σερβις και να προσπαθήσει για αλλαγή καπακιού με καινουριο;;Μην ακούσω ότι δήθεν τάχα μου είναι φυσιολογική φθορά...Διότι γνωρίζουμε τα τριζάτα καπάκια του Κ770... :mad: Εγώ θα του πρότεινα πάντως να το επιχειρούσε!
Link to comment
Share on other sites

Εάν σου τρίζει στην πλάτη και όχι στα πλάγια, βάλε λίγο χαρτί και θα στρώσει. ;)

Το είχα δοκιμάσει αλλά δε πέτυχε...Βασικά είχα βάλει σελοτέιπ,κ το χα γυρίσει κάπως για να κολλάει και απο τις 2 πλευρές και δούλεψε...Τώρα όμως δε δουλεύει το κόλπο...

 

Γιατί να μην πάει σε σερβις και να προσπαθήσει για αλλαγή καπακιού με καινουριο;;Μην ακούσω ότι δήθεν τάχα μου είναι φυσιολογική φθορά...Διότι γνωρίζουμε τα τριζάτα καπάκια του Κ770... :mad: Εγώ θα του πρότεινα πάντως να το επιχειρούσε!

Φίλε παρήγγειλα ολόκληρο σώμα,το οποίο έκανε 44Ε,το φεραν και το δωσαν σε αλλον επειδη δε πηγα για 3 μερες να το ζητησω...Κ να φανταστείς έκανε να ρθει 15 μέρες...Τεσπα,ακόμα το κινητό,έχει ξεβάψει,δηλαδή,πώς να το πω,έχει "λειανθεί",δλδ φαίνεται ότι χρησιμοποιήθηκε...Έλεος

Link to comment
Share on other sites

Τρίζει το πίσω καπάκι του κινητού σε κανέναν?

 

Kι εμενα στην αρχη που το ειχα παρει ετριζε και μου ειχε σπασει τα νευρα..:mad:

Αλλα μετα το συνηθησα..:up:..παντως χαρτια και αλλες λαλακιες δεν εβαλα ποτε πισω ωστε να μην τριζει γιατι δεν μου αρεσει κιολας...γιατι σκοπος ειναι να παρεις ενα κινητο το οποιο να ειναι στιβαρο..

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

Μα είναι βλακεία,διότι η ξαδέρφη μου το χει σε ασημένιο κ είναι μια χαρά
Link to comment
Share on other sites

Ε μαλλον θα πεσαμε σε προβληματικο κινητο..:lol:

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

Και τα 2 μαύρα που πήρα το ίδιο...Τρίζαν
Link to comment
Share on other sites

Στέλνει αφού το είχα και σε VFLive έκδοση. Μην ψαρώνεις από το περιβάλλον σύνταξης και τις επιλογές μετά.

Επίσης απενεργοποίησε τους εθνικούς χαρακτήρες.

 

καποια ιδεα πως γινεται αυτο στο vf live μενου ?

Link to comment
Share on other sites

Είναι εκεί που γράφεις το μήνυμα. Πατάς επιλογές και κάπου θα το βρεις δεν το έχω υπόψη μου τώρα ακριβώς..
Πραγματικός φίλος είναι αυτός που έρχεται, όταν οι άλλοι φέυγουν... :worry:
Link to comment
Share on other sites

Αληθευει οτι το sar του συγκεκριμενου τηλεφωνου ειναι 1.69W/kg..??:blink:

Ειναι πολυ κοντα στο ανωτατο οριο που εχει θεσπιστει (2,0 W/kg)..Ομολογω πως δεν ηξερα την τιμη του sar του κ770ι και ετυχε και το ειδα σε ενα site..πωπω ψυστηρι θα γινει ο εγκεφαλος μου...αααα παω να το καταστρεψω αυτο το ραδιενεργο αντικειμενο αμεσως...:kill::rocket:

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

Και τα 2 μαύρα που πήρα το ίδιο...Τρίζαν

Εγώ το έχω από το Πάσχα του 2008 σε καφέ, χωρίς θήκη και δεν αντιμετωπίζω πρόβλημα με τριξίματα ούτε έχω απώλεια χρώματος της συσκευής. Το μόνο "προβλημα" που αντιμετώπισα είναι ότι μου πιξελάρει για περίπου μισό δευτερόλεπτο όταν ανοίγω της φωτογραφίες από τον φάκελο εικόνες για να τις δώ. Όταν όμως επιλέξω προβολή σε παρουσιάση τις προβάλει κανονικά και καθαρότατα χωρίς να παρουσιάζει αυτή την υστέρηση;!

Demis
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μάλλον θα το ξαναγοράσω. Το πούλησα λόγω μεγάλου SAR, όμως στην τιμή του είναι πραγματικά το καλύτερο που υπάρχει.

Με handsfree θα τη βγάλουμε...

 

Κάτι άκυρο, με handsfree απ'ότι ξέρω δεν μηδενίζεται η εκπέμπουσα ακτινοβολία, έ;

Πόσο μπορεί να μειωθεί όμως;

Πραγματικός φίλος είναι αυτός που έρχεται, όταν οι άλλοι φέυγουν... :worry:
Link to comment
Share on other sites

το καλύτερο είναι BT handsfree με καλώδιο και όχι ear clip

 

πχ http://www.sonyericsson.com/cws/products/accessories/overview/hbh-ds220?lc=el&cc=gr

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K770i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...