Jump to content

Πάμε Στοίχημα 2007-2008


porcupine
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΠΑΤΑΓΟΣ...!! Σημερα τους τα πηραμε χοντρα! 40.85 αποδοση

Δεν θυμαμαι να εχω βγαλει ποτε τετοιο δελτιο..

Δεν πηγαινε αλλο αυτη η γκαντεμια που με κυνηγουσε...

http://www.imageshack.gr/files/gubtvpd7qlpnpq4ubew1.jpg

Σε ποιον να πεις οτι πας κουβα για ενα οφσαϊντ και να σε πιστεψει... (βλεπε μπαρτσελονα-μαντσεστερ)

http://www.imageshack.gr/files/2uh6nyle1tjz1y85iicu.jpg

 

Να πιανεις την τσελσι στο 94' κ να χανεις την μπαστια στο 89' (1-0) κ τα οφσαιντ για ενα (ηρθαν 2 στο 2ο ημιχρονο)

 

http://www.imageshack.gr/files/e0xqonse6nmk7o3q0z8t.jpg

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Σήμερα είπα να πάω κατά των προγνωστικών και έπαιξα Χ/2 ημιχρ/τελικο την Μπαρτσελόνα. Μάλιστα μου ήρθε και μια φλασιά για σκοράκι 0-2, αλλά δεν είμαι πολύ θαρραλέος με τα λεφτά μου..

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα είπα να πάω κατά των προγνωστικών και έπαιξα Χ/2 ημιχρ/τελικο την Μπαρτσελόνα. Μάλιστα μου ήρθε και μια φλασιά για σκοράκι 0-2, αλλά δεν είμαι πολύ θαρραλέος με τα λεφτά μου..

Καλα εκανες..

Εχει παιχτει τοσο πολυ ο ασσος που τον φοβαμαι... Αν κ καλυτερα να επαιζες "Χ" ή Οβερ. Δυσκολα θα βγαλει διπλο η μπαρτσα εκει μεσα αλλα ποτε δεν ξερεις. Μπαλα ειναι κ γυριζει. Εγω να πω την αληθεια τον επαιξα τον ασσο. Στο 1.85 ,οριακη τιμη βεβαια αλλα οκ.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλα εκανες..

Εχει παιχτει τοσο πολυ ο ασσος που τον φοβαμαι... Αν κ καλυτερα να επαιζες "Χ" ή Οβερ. Δυσκολα θα βγαλει διπλο η μπαρτσα εκει μεσα αλλα ποτε δεν ξερεις. Μπαλα ειναι κ γυριζει. Εγω να πω την αληθεια τον επαιξα τον ασσο. Στο 1.85 ,οριακη τιμη βεβαια αλλα οκ.

 

Οχι η barcha θα παει under:O:O:O:O

Youtube΄s Channel:Kamilaririder

check out my bikepics account

http://64.19.142.11/p1.bikepics.com/pics/2010%5C12%5C15%5Cbikepics-2114379-200.jpg

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ πάντως over το έριξα...

 

Καλα ενταξει.................

 

Μα δεν την εχετε μαθει την barcha ακομα?????

Youtube΄s Channel:Kamilaririder

check out my bikepics account

http://64.19.142.11/p1.bikepics.com/pics/2010%5C12%5C15%5Cbikepics-2114379-200.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ρε ειδατε τι γκολαρα εβαλε ο scholes της barchas χθες???????

Youtube΄s Channel:Kamilaririder

check out my bikepics account

http://64.19.142.11/p1.bikepics.com/pics/2010%5C12%5C15%5Cbikepics-2114379-200.jpg

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας. Παίδες μπείτε να τσεκάρετε το blogspot μου με προγνωστικά,pavlosbet.blogspot.com

Ο αλήτης ο Ιταλός μας στέρησε τη δυνατότητα να βρούμε τους μισητούς στον τελικό. Εντεταλμένη υπηρεσία....Ας είναι...Η Λίβερπουλ απέδειξε για πολλοστή φορά την αξία της...Αν και το πρωτάθλημα Αγγλίας και δη η κατάκτηση του είναι πονεμένη ιστορία για εμάς.

Στείλτε μου και post...sas perimeno...

Link to comment
Share on other sites

TAMEIO!

 

Μπρομαποϊκάρνα - Χάκεν under2.5

Αμιάν - Παρί Σεν Ζερμέν under2.5

Πάντερμπορν - Μόναχο 1860 1

Nybergsund IL-Trysil - Σόγκνταλ X

 

 

και στο αλλο κουβα για ενα γκολ (τι πρωτοτυπο) που δεν εβαλε ποτε η Μποχουμ..

 

Μπόχουμ - Σάλκε goal/goal

Neuchatel Xamax - Βασιλεία Over 2,5

Αννόβερο - Χάνσα Ρόστοκ 1

Καϊζερσλάουτερν - Σαν Πάουλι 1

Nybergsund IL-Trysil - Σόγκνταλ goal/goal

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ποια καρτα ειναι καλυτερη για ιντερνετικο παιχνιδι;μιλαμε για χρεωστικες ή προπληρωμενες και ποια η διαφορα τους;

απο αποψη εξυπηρετησης (να γινονται γρηγορα οι καταθεσεις-αναληψεις)

απο αποψη οικονομιας (προμηθειες καταθεσεων-αναληψεων)

σε μερικες νομιζω οτι δεν μπορεις να κανεις αναληψη αν δεν εχεις καποιον λογαριασμο στην τραπεζα

εν οιδα οτι ουδεν οιδα
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλησπέρα σε όλους!

Υπαρχει κανενα site να παίξω τη νικήτρια για τα καλλιστεία?

 

 

Για πια καλλιστεία λες?

Buy, Sell or Rent Properties Around The World! - Real Estate Listings
Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να θέλω να προκαταβάλω κανέναν και να χάσει τα λεφτά του, ακούω εδώ και καιρό για το Νο15. [inside tip :ninja: -περισσότερα σε πμ όποιος θέλει]

Απο 'κει και πέρα εγώ αν έπαιζα θα έβαζα και μερικά ψιλά στο Νο8 που το έχω δει από κοντά και φυσάει.. :D

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να θέλω να προκαταβάλω κανέναν και να χάσει τα λεφτά του, ακούω εδώ και καιρό για το Νο15. [inside tip :ninja: -περισσότερα σε πμ όποιος θέλει]

Απο 'κει και πέρα εγώ αν έπαιζα θα έβαζα και μερικά ψιλά στο Νο8 που το έχω δει από κοντά και φυσάει.. :D

 

Αδερφε ευχαριστόυμε για τα προγνωστικα..

Δεν μας λες και που να το παίξουμε μιας και δν εχω βρει κανενα σαιτ ακομα...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Έχω κάτι μέρες και ακολουθώ αυτόν τον τύπο στο στοίχημα...Τυχαία τον βρήκα και δεν ξέρω τι φρούτο είναι αλλά φαίνεται σταθερός στο κέρδος.Μου έκανε εντύπωση ότι έχει ταμείο ενώ τα περισσότερα στοιχηματικά δεν έχουν.Τέλοσπαντων blog είναι και δεν ξέρω από που ξεφύτρωσε.Θα τον παρακολουθώ όμως...http://bethammer.blogspot.com/
Link to comment
Share on other sites

Σκεφτηκα να θυμηθω τον παλιο καλο μου εαυτο με το στοιχημα... αλλα εχω καιρο να ασχοληθω!!

Πως μου προτεινετε να ξεκινησω?

 

Θεωρω πως αν ξεκινησω με επιτυχια,τοτε θα ψηθω περισσοτερο να συνεχισω, αν ξεκινησω με @@ , τοτε θα το ξαναπαρατησω!!

 

Δηλωνω πως δεν ειμαι φανατικος ουτε τρελαμενος με στοιχηματα, και δεν προκειται να ακολουθησω αυτον τον δρομο,αλλα θα ηθελα να κονομησω κατι χρηματακια για Γαλλια!! :p

 

Καποια στανταρ αποτελεσματα που πιθανον να πετυχουμε, υπαρχουν ? Τι μπορω να παιξω τωρα?

 

Οποιος θελει να με βοηθησει και να φτιαξουμε κομμα , με κοινα στοιχηματα, ειμαι διαθεσημος και προθημος!!

ευχαριστω!!:)

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

 

Δηλωνω πως δεν ειμαι φανατικος ουτε τρελαμενος με στοιχηματα, και δεν προκειται να ακολουθησω αυτον τον δρομο,αλλα θα ηθελα να κονομησω κατι χρηματακια για Γαλλια!! :p

 

 

 

Παίξε 10 euro στοίχημα την Αυστρία για να πάρει το ευρωπαϊκό. Αν το πάρει, με τα λεφτά που θα κερδίσεις θα πας τσάμπα διακοπές :lol:

Buy, Sell or Rent Properties Around The World! - Real Estate Listings
Link to comment
Share on other sites

Έχω κάτι μέρες και ακολουθώ αυτόν τον τύπο στο στοίχημα...Τυχαία τον βρήκα και δεν ξέρω τι φρούτο είναι αλλά φαίνεται σταθερός στο κέρδος.Μου έκανε εντύπωση ότι έχει ταμείο ενώ τα περισσότερα στοιχηματικά δεν έχουν.Τέλοσπαντων blog είναι και δεν ξέρω από που ξεφύτρωσε.Θα τον παρακολουθώ όμως...http://bethammer.blogspot.com/

 

Kαι ποιός μας λέει πως δεν είσαι εσύ? :):p

Επίσης κάτι μου θυμίζει αυτό το nick με την εικονίτσα που έχει, το σφυρί. :rolleyes::D

Link to comment
Share on other sites

Παίξε 10 euro στοίχημα την Αυστρία για να πάρει το ευρωπαϊκό. Αν το πάρει, με τα λεφτά που θα κερδίσεις θα πας τσάμπα διακοπές :lol:

 

αποδοση στο full?:lol::lol::lol:

σκατα τελειως πηγαινει ε?:lol::lol:

~~~

Καποιος που να θελει να φτιαχνουμε μαζι ενα στοιχημα και να το παιζουμε? δλδ να ενονουμε κατα καποιο τροπο τις πληροφοριες μας, ωστε να παιξουμε καποιο στανταρ παιχνιδι, μπας και βγαλω κανα €!!!

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

αποδοση στο full?:lol::lol::lol:

σκατα τελειως πηγαινει ε?:lol::lol:

~~~

Καποιος που να θελει να φτιαχνουμε μαζι ενα στοιχημα και να το παιζουμε? δλδ να ενονουμε κατα καποιο τροπο τις πληροφοριες μας, ωστε να παιξουμε καποιο στανταρ παιχνιδι, μπας και βγαλω κανα €!!!

 

Πες στους γονείς σου να σου δώσουν χαρτζιλίκι και άσε το τζόγο.

Ασε που απαγορεύεται για τους ανηλίκους.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...