Jump to content

Πάμε Στοίχημα 2007-2008


porcupine
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

άστα φίλε....καταστροφή τον τελευταίο 1μιση μήνα, σχεδόν όλα τα δελτία μου σπάνε για 1 γκόλ ή σπάνε παραδόσεις των οβερ, πχ 10 οβερ σε 10 παιχνίδια και για πρώτη φορά έρχετε αντερ κτλ κτλ κτλ...

το ίδιο είχε γίνει και πέρυσι....

θα αναμείνω και αυτές τις δυο εβδομάδες και θα χτυπήσω τον τελευταίο μήνα.

είδα κάτι οβερ ήδη και έριξα μια τριάδα.

Παο,Βέρντερ και Χερενφέιν.....

αν δεν περάσουν και αυτά που είναι παραδοσιακά τσουβαλάτα οβερ με κάτι σκόρ 2-2,3-3 κτλ τι να πώ....

 

 

επιτέλους!

 

ευχαριστώ τον Οφη που έβγαλε το οβερ κόντρα στην τραγική ομάδα μου... και πληρώθηκα :lol:

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλημέρα,

 

σημεία ημέρας για μένα.... Γκρενόμπλ - Τρουά οβερ του 2.30 ή Γ/Γ στο 1.90 .

παράδοση 6 οβερ στα μεταξύ τους παιχνίδια με γκόλ και απο τους 2 με σύνηθη τα 2-2 2-3,1-2 και με παράδοση 2 ισοπαλίες 4 νίκες της Τρουά

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Τι ήταν αυτό το πράγμα με τη Χιμνάσια σήμερα; Στο 80' σε πάει ταμείο, στο 82' τρώει κόκκινη η Ολύμπο, στο 90' ισοφαρίζει με πέναλτυ, και στα εναπομείνοντα λεπτά γίνεται 4-2....Αφού γλυτώσαμε το εγκεφαλικό....

Μάλλον θα το πάθω σήμερα...Ξέχασα να ρίξω το δελτίο!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον θα το πάθω σήμερα...Ξέχασα να ρίξω το δελτίο!!!!!!!

 

:lol: δεν σε πιστευωωω :D συγνωμη αλλα δεν μπορω να κρατηθω :D:D:lol::lol::X

εν οιδα οτι ουδεν οιδα
Link to comment
Share on other sites

:lol: δεν σε πιστευωωω :D συγνωμη αλλα δεν μπορω να κρατηθω :D:D:lol::lol::X

Άσε, γιατί εγώ που νόμιζα ότι είμουν κερδισμένος 50€ και τελικά βρέθηκα μέσα 200€...Το βράδυ που το κοίταξα σκέφτηκα ότι αργήσανε να μπούνε, το πρωί ομοίως, αλλά όταν μεσημέριασε, έκατσα και έψαξα όλες τις κινήσεις μία προς μία και....τρελλάθηκα!

 

Η πλάκα είναι ότι το Σάββατο γλύτωσα έναν κουβά γιατί με πήρε ο ύπνος το απόγευμα και άλλον έναν γιατί το ξαδελφάκι μου ξέχασε να μου ρίξει το δελτίο που του είπα.

 

Αλλά η τύχη έχει και ένα όριο...

Link to comment
Share on other sites

Στο συγκεκριμένο ματς δε νομίζω να μπει πάνω από 1 γκολ κι ας παίξουν και 3 ημίχρονα...:) Στάνταρ under για μένα...80€
..κάτι μαγικό!
Link to comment
Share on other sites

Η benfica μας τσακισε χθες....Χασαμε κερδη 500+ ευρωπουλιων :fool:

 

Για οσους χασατε την μπενφικα χτες κ δεν ειδατε το ματς να σας πω οτι δεν εμπαινε με τιποτα μεσα..

Με τιποτα ομως!

Εγω το επαιξα γκολ/γκολ κ με εστειλε κουβα. Χαμενο πεναλτι της Μποαβιστα στο 1ο ημιχρονο.

Η μπενφικα να χανει τα αχαστα! Αποκρουσεις πανω στη γραμμη, τα δοκαρια ειχαν σπασει, σουτ, κεφαλιες διπλα απο το τερμα. ο jehle πρεπει να ειχε δει ονειρο το προηγουμενο βραδυ για να πιασει αυτα που επιασε..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μας μαμησε ολους δηλ η μπενφικα χτες...οχι κ τιποτα αλλο ειχα καλυψει τα αλλα δελτια κ επειδη ηρθαν τα πηρα κ δεν το καλυψα αυτο κ μετα το μετανιωσα βεβαια...αυτα παθαινεις αμα κανεις μαλακ..ς..
http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

ναι ρε γμτ..... στο 43 και 63 τα γκολ και κολλησε εκεί

πάρε τα τρουά μωρή Τρουά! που να μην ξαναδείς Α λιγκα!

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εφιάλτη πότε θα ανεβάσεις σήμερα προβλέψεις?

 

Σκέφτομαι το over της Τσέλσι,το Χ της Καρλαιρ,1 Νοτιγχαμ και πιθανόν το άντερ για Σέφιλντ Γιουν.

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον θα το πάθω σήμερα...Ξέχασα να ρίξω το δελτίο!!!!!!!

 

Άσε, γιατί εγώ που νόμιζα ότι είμουν κερδισμένος 50€ και τελικά βρέθηκα μέσα 200€...Το βράδυ που το κοίταξα σκέφτηκα ότι αργήσανε να μπούνε, το πρωί ομοίως, αλλά όταν μεσημέριασε, έκατσα και έψαξα όλες τις κινήσεις μία προς μία και....τρελλάθηκα!

 

Η πλάκα είναι ότι το Σάββατο γλύτωσα έναν κουβά γιατί με πήρε ο ύπνος το απόγευμα και άλλον έναν γιατί το ξαδελφάκι μου ξέχασε να μου ρίξει το δελτίο που του είπα.

 

Αλλά η τύχη έχει και ένα όριο...

 

Πήγε να ξαναγίνει και σήμερα το ίδιο πράγμα με την ίδια εταιρεία (betfair). Τελικά δεν ξέχασα να το ρίξω, απλά έχει κάποιο προβληματάκι ο server τους και δεν πέρνει τα δελτία κάποιες φορές.

 

 

Έχει κανείς υπόψη του κανένα προγραμματάκι για να γράφεις τι παίζεις και πού το παίζεις, σαν βάση δεδομένων ; Οχι τπτ άλλο, το excel δεν είναι πολύ βολικό και βαριέμαι να κάτσω να φτιάξω μια βάση στην access.

Link to comment
Share on other sites

Κοιταξτε διαφορα αποδοσεων σε αγωνα!

Οχι οτι ειναι κανενα ματς της προκοπης αλλα εχει μεγαλη διαφορα στις αποδοσεις.

 

ΠΑΡΤΙΚ ΘΙΣΤΛ - ΣΤΕΡΛΙΝΓΚ ΑΛΜΠΙΟΝ

OΠΑΠ 1.55 3.50 4,25

Ιντερνετ 2,15 3,40 2.80

 

 

Εκτος των αλλων ειδικων στοιχηματων που υπαρχουν παρτε και ενα εντελως κουφο που βρηκα..

 

Ποιό θα είναι το άθροισμα των αριθμών φανέλλας, όλων των σκόρερ για κάθε τέρμα; (Δεν μετράνε τα αυτογκόλ)

Over 28,5 2.00

Under 28,5 1.72

 

 

Αντε βαλε τα λεφτα σου σε τετοιο στοιχημα... :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο εμενα.Χτες η ΤΡΟΥΑ απ το 65 ηταν 2-0 και ετσι τελειωσει.Ακουω απ το πρωι οτι η Λιβερπουλ θα κερδισει και εχουν πεσει ολα τα ευρωπουλα πανω της.Εγω θα παω με το Χ και σκορακι 1-1.Με 50 ευρακια παω για 150...Παμε γερα...
Don't Talk To Me... I'm Dieting!
Link to comment
Share on other sites

έπιασα το τεράστιο οβερ της Λιβερπουλ του 2.30....και χάνω την παράδοση της Καρλάιλ στο οβερ για να κλεισω εξαιρετικό ταμείο :cry: 1 Under,9 over και απόψε το χαλάσανε....

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εκτος των αλλων ειδικων στοιχηματων που υπαρχουν παρτε και ενα εντελως κουφο που βρηκα..

 

Ποιό θα είναι το άθροισμα των αριθμών φανέλλας, όλων των σκόρερ για κάθε τέρμα; (Δεν μετράνε τα αυτογκόλ)

Over 28,5 2.00

Under 28,5 1.72

 

 

Αντε βαλε τα λεφτα σου σε τετοιο στοιχημα... :lol:

 

Μια εποχή τους έπαιρνα τα χρήματα από τα λεπτά καθυστερήσεων...και τα χανα σε κάτι απίστευτα...

Ένας στο mundial είχε παίξει ότι η μπάλα θα χτυπήσει στον πίνακα του σκορ...

Για το θείο του Ρούνι είναι γνωστή η ιστορία...

Στο mundial του 2002 είχα παίξει ότι θα κερδίσει πέναλτυ ο Owen και ότι θα βάλει γκολ ο Beckham. Κερδίζει πέναλτυ και το εκτελεί ο Beckham...Αν τα χα συνδυάσει τώρα θα μουν στις Μπαχάμες...

 

2-2 στο 84 και 3-2 στο 85...Πλακα μου κανουν?

Με πεναλντι?**** ΤΗΝ ΑΤΥΧΙΑ ΜΟΥ ****...

Εμείς στο πηγάδι κατουρήσαμε; Να μην πληρωθούμε;

Link to comment
Share on other sites

Χτες πηγαμε κουβα αυτην η Αγγλια μας καταστρεψε. Κανενα παιχνιδακι για σημερα εχουμε?? Θα τους τα παρουμε σημερα, το βλεπω:shifty::shifty:
My name was Maemo, then it became Meego and now I'm getting a third one. I am Sailfish.
Link to comment
Share on other sites

Οπα! τώρα πήρα γραμμή πως έχουμε και thread για το στοίχημα!

nice... :)

Link to comment
Share on other sites

Ταμείο χτες με μια 5δουλα... :)

215 over

223 x

225 1

231 over

232 x

 

Εγω παίζω οπαπ.. Στο ιντερνετ πως γίνεται να παίξω? Θέλω πιστωτική η μήπως γίνεται με prepaid και ένα λογαριασμό ακόμα για τις καταθέσεις?

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...