Jump to content

Unwired.GR is Back!!


keysmith
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 84
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

epidi moy epititheste sto alo forum

------------------------------------

Eixa gini MODERATOR sto unwired proytoy ta tsakothoyn o jonathan kai o MsK.

To oti o jonathan me diatirise mod ine dikaioma toy kai dikaioma moy na ekfrazo tin eleytheri apopsi.

Den zhthsa na ime mod sto neo unwired.

An dis ta posts moy ton teleyteo xrono sto unwired tha dis oti elaxista postaro kai egina moderator prin pesi to site kai prin tsakothoyn o jonathan me ton MsK xoris na to zhthso.

tora gia to an ime kapoios shmantikos i oxi tha soy apantiso legontas soy pos prosopika exo na ziso,to kalokairi pira neo aytokinito kai den eksartomai apo to myphone i apo to unwired kai epidi moy aresoyn ta thlefona apo ton dekembrio toy 2002 eos tora exo pari 4 kinita aksias toylaxiston 2000 eyro(toso ta pira kenoyria) apo to pathos moy gia ta thlefona.

An enoxloyn oi apopsis moy ine alo thema kai den ekfrastika iper kapoioy apo ta dio sites opote den mporo na katigoritho oti ekana propaganda iper kapoioy site.kai oti ime moderator akoma ine entelos tixeo kai itan apofasi mallon toy jonathan poy me diatirise.Alla oti egina moderator eixa gini apla perase sta psila to kalokairi kai emena me minima me idopoisan oti eixa ginei moderator xoris na to zitiso.alla meta sto my-phone apofasistike na min ime moderator kai ine apolitos apodekto

χρηστης:9210i,3650,GD87,8310,3510i,

P800

παλαιοτερα : 768,V50,Τ28S,T68,7650

Link to comment
Share on other sites

Να δείτε τι αισχρά λένε για τον MsK,θα κάνω νικ και θα γράφω συνέχεια του κόσμου τα αιχρά και συνέχεια το http://www.myphone.gr είναι καλύτερο :mad:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Tomorrow ( 1 Ιαν. 2004 , 02:59)

 

an moy epitrepete tha po kai ego tis apopsis moy

1.o vampyre thimamai pos mas diabebeone oti den iparxei tropos recovery toy palioy unwired.

 

 

KAI

 

epidi moy epititheste sto alo forum

------------------------------------

Eixa gini MODERATOR sto unwired proytoy ta tsakothoyn o jonathan kai o MsK.

To oti o jonathan me diatirise mod ine dikaioma toy kai dikaioma moy na ekfrazo tin eleytheri apopsi.

Den zhthsa na ime mod sto neo unwired.

An dis ta posts moy ton teleyteo xrono sto unwired tha dis oti elaxista postaro kai egina moderator prin pesi to site kai prin tsakothoyn o jonathan me ton MsK xoris na to zhthso.

tora gia to an ime kapoios shmantikos i oxi tha soy apantiso legontas soy pos prosopika exo na ziso,to kalokairi pira neo aytokinito kai den eksartomai apo to myphone i apo to unwired kai epidi moy aresoyn ta thlefona apo ton dekembrio toy 2002 eos tora exo pari 4 kinita aksias toylaxiston 2000 eyro(toso ta pira kenoyria) apo to pathos moy gia ta thlefona.

An enoxloyn oi apopsis moy ine alo thema kai den ekfrastika iper kapoioy apo ta dio sites opote den mporo na katigoritho oti ekana propaganda iper kapoioy site.kai oti ime moderator akoma ine entelos tixeo kai itan apofasi mallon toy jonathan poy me diatirise.Alla oti egina moderator eixa gini apla perase sta psila to kalokairi kai emena me minima me idopoisan oti eixa ginei moderator xoris na to zitiso.alla meta sto my-phone apofasistike na min ime moderator kai ine apolitos apodekto

 

Δεν θέλω να σχολιάσω σχετικά με τα υπόλοιπα που γράφονται εδώ μέσα, αυτό είναι δουλειά άλλου.

 

Μόνο επί προσωπικού στον νέο Moderator του unwired Μιχάλη. (tomorrow) . Μιχάλη στα έγραψα και στό άλλο φόρουμ. (Και μάλιστα 10 φορές (λόγω bug) :lol: μπας και τα εμπεδώσεις.)

 

Πάρε ένα copy-paste και εδώ. :!:

 

Μια προσωπική απάντηση στον νέο moderator Μιχάλη. (Tomorrow).

 

Μιχάλη , υπάρχουν εταιρίες στην αμερική που τις πληρώνεις για να ξαναζωντανεύουν καμμένους σκληρούς δίσκους. Οταν είπα εγώ ότι το unwired χάθηκε ολοκληρωτικά δεν είχε γίνει θέμα να χρησιμοποιηθεί κάποια τέτοια εταιρία.

 

Θα σε παρακαλούσα λοιπόν στο μέλλον να μην ξαναβάλεις το ονομά μου στο στόμα σου, :!: γιατί όπως ίσως θα γνωρίζεις από την τσέπη μου πληρώνω την dsl μου και τον προσωπικό ελεύθερο χρόνο μου έβαζα στο unwired και βάζω στο myphone.

 

Επίσης δεν ήσουν ΠΟΤΕ :!: moderator στο unwired και μην λες ότι σου κατέβει στο κεφάλι. Αφού είσαι moderator βλέπεις το forum "Mods Club" ? Μια πλάκα πήγαμε να σου κάνουμε τότε και μη μας βγει και μπούμερανγκ από πάνω. Φτάνουν τα ψέμματα. Αρκετά. :mad:

 

Τέλος προσωπικής απάντησης προς Μιχάλη.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Link to comment
Share on other sites

Pros agapito Vampyre

Signomi alla den gnoriza oti xalasmenoi diskoi epanaferontai.Den fteo ego poy egine recovery oyte an ime mod edo.

Ilikrina den ksero an esi prosopika bazis apo tin tsepi soy i oxi.

eipa omos oti ine themito kai katanoito na iparxoyn diafimisis se ena site kai oti ta melh anadiknioyn poio forum ine to kalytero.

O Dromeas moy eixe pei oti egina moderator kai moy eipe oti tha to diapistona an eblepa tin pinakida moderator dipla sto nick moy.

I proti moy skepsi itan oti itan plaka alla o Dromeas to arnithike.

To endexomeno na itan plaka den me pirakse katholoy.Apla leo ti entiposi moy edose o Dromeas.

Den thelo na leo psemata kai den nomizo oti i ekfrasi oti leo psemata ine sosti giati oydepote koroidepsa kanenan.

To oti kapoios apo to my-phone moy stelni ioys kai worms kai moy xalase kai ta antibiotika kai oti 4 fores os tora exo kanei format kai ek neoy egkatastasi olo ton programmaton pos to blepeis ?

Den ekdilosa tin epithimia na ime moderator sto neo unwired kai mporo na se diabebeoso gia ayto.

me sena prosopika den exo tipota ektos apo to parapono oti den apantas sta pm moy pros esena.Alitheia ta diabazis ?

Tora gia ton xrono soy exeis dikio alla kai oi perissoteroi energoi xrhstes toy forum afieronoyn ton prosopiko toys xrono.

Kali protoxronia kai oti pothis.

Flika,

Mixalhs

χρηστης:9210i,3650,GD87,8310,3510i,

P800

παλαιοτερα : 768,V50,Τ28S,T68,7650

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος akatsim ( 1 Ιαν. 2004 , 03:36)

 

Καλα ρε σεις τι φανατιζεστε λες και ειναι κανενας πολεμος? Τα ιδια με το ποδοσφαιρο, τα ιδια με τις θρησκειες, τα ιδια θα γινονται και εδω? Πατε καλα? Ο ΜσΚ και οι αλλοι που ηταν εκει εχουν λογο στο θεμα, οι αλλοι τι ζορι τραβατε? Ο αλλος εγραφε μια χαρα 400 μηνυματα στο παλιο και τωρα λεει θα κανει μυνηση. Τι ειναι αυτα τα καραγκιοζιλικια? Στηριζω λεει τον ΜσΚ... Τι εισαι, πολιτικος παραγοντας και στηριζεις? Ρε δεν παμε καθολου καλα...

 

 

Έλα ντε. Αυτό είδα κι εγώ και συμπεραίνω πως δεν πάμε καλά. Τι θα γίνει τώρα, θα βγάλουμε και τα .. μουσκέτα; Γιατί να μην αφήσουμε τα 2 site να αποδείξουν την αξία τους, αντί να αρχίσει φαγωμάρα; Εγώ εύχομαι να υπάρξει -αν υπάρξει- ανταγωνισμός γιατί εμείς κερδίζουμε στο τελικό του πράγματος.

 

Μπαίνω να δω το unwired και βλέπω κάτι τζένη χειλουδάκη, κουφοντίνες και δε ξέρω γω τι άλλο, να δίνουν μαθήματα .. ευπρέπειας στον άλλο, αποκαλώντας τον μλκ μέσα στο site του; Αρχίσανε από τώρα οι φιδιές και τα τσαλίμια; Έτσι θα το πάμε; Ποιος θα κερδίσει επί των εντυπώσεων και όχι επί της ουσίας; Αν ναι, να το ξέρω για να φύγω και από τα δύο site.

 

Ψυχραιμία και αξιοπρέπεια. Φρένο!

 

PS. Άκρως ανάλογο παρασκήνιο είχε διαδραματιστεί όταν προετοιμαζόταν το myphone, σε άλλα forum, με λυπεί πολύ που τα ίδια σχεδόν βλέπω και τώρα!

Δεν ξέρω, δε θέλω να ξέρω, ούτε να θυμάμαι ότι κάποτε ήξερα..
Link to comment
Share on other sites

Πήγα και εγώ εκεί ωs επισκέπτηs βέβαια και διαπίστωσα με λύπη μου πωs σαν βασικό θέμα για ορισμένουs ειναι για το άν λαδώθηκαν ωστε να γίνουν moderators στο άλλο σάιτ. Θα ήθελα να παρατηρήσω επ αυτού πωs θα έπρεπε να υπάρχει και λίγο ταπεινότητα αλλα και προσγείωση του μυαλού τουs. Διοτι, δεν κατάλαβα, τι εστί να είσαι mod; Καμμια καρέκλα υπουργού μηπωs; Σαs παρακαλώ. Αs μην ευτελίζεται μόνοι σαs τιs θέσειs, διοτι θα εκλάβω πωs ορισμένοι κατα νού έχουν το "αξίωμα" και όχι την δουλειά και τιs γνώσειs που μπορούν(εαν μπορούν τελικά) να προσφέρουν.(το αξίωμα το βάζω σε εισαγωγικά, διοτι για μένα δεν υπάρχει, απλά oι mod's ειναι συντονιστικά πρόσωπα) Σεβασμόs λοιπόν στο ρόλο που έχει ο καθέναs να επιτελέσει.

Αυτά τα έγραψα γι'αυτούs που κρύβωνται πίσω απο τιs συγκεκριμένεs συζητήσειs στο άλλο forum και που σίγουρα βρίσκωνται και στο myphone.

Link to comment
Share on other sites

signomi alla to na se xleyazoyn epidi ipotithete egines moderator eno den eixes simfonisi me to jonathan na gineis moderator kai den ekdiloses epithimia na ginis moderator ine zitima ithikis taksis.

Prosopika thixtika giati den ime mod kai oyte epidioko na gino mod sto neo unwired oyte perno pososta apo to unwired i apo to myphone.

kai simplirono sto minima pros ton agapito vampyre epidi eipe tin leksi pote gia kapoio mikro diastima eixa iparksi moderator sto unwired.apla to leo ayto gia na min leme megales koybentes kai gia na min dimioyrgoyme entiposis poy den antapokrinontai sthn pragmatikothta.

Episis den ime mod sto unwired kai den me apasxoli na ime mod sto neo unwired giati oydepote imoyn me tin pleyra toy jonathan i toy msk.

ego ime iper toy kaliteroy dinatoy forum kai as iparxoyn kai diafimisis.

o antagonismos kanei kalo kai prosopika ime kata ton monopolion.

χρηστης:9210i,3650,GD87,8310,3510i,

P800

παλαιοτερα : 768,V50,Τ28S,T68,7650

Link to comment
Share on other sites

Πλάκα πλάκα ρε παιδιά, είναι τουλάχιστον κακομοιριά να γράφετε σε άλλα Forum και να τα βρίζετε. Ο καθένας ας κάνει ό,τι ξέρει καλύτερα να κάνει και στην τελική ο καλύτερος θα επικρατήσει. Εκτιμώ ιδιαίτερα το MyPhone για την ποιότητά του και τον κόσμο που το απαρτίζει και είναι κρίμα κάποιοι ανεγκέφαλοι να κάνουν τέτοια πράγματα. Θεωρώ ότι πρέπει οι MODS να τοποθετηθούν επί του θέματος (και είμαι βέβαιος ότι καταδικάζουν τέτοιες τακτικές) για δώσουν ένα στίγμα στους νεότερους οι οποίοι κάνονουν αυτά τα ανεπίτρεπτα POSTS.
Flying is easy, just throw yourself at the ground and miss...
Link to comment
Share on other sites

Oπαδοποιησαμε και τα sites...!

Ειναι ανεπιτρεπτα αυτα που γινονται στο αλλο φορουμ και θλιβομαι ιδιαιτερα επειδη οι περισσοτεροι ειναι απο το myphone!

Ειλικρινα δεν καταλαβαινω το μισος των ΑΠΛΩΝ ΧΡΗΣΤΩΝ!

Τι σας εκανε ρε παιδια το unwired εσας??

Το ιντερνετ ειναι πηγη γνωσης και δεν μπορουμε να την φυλακιζουμε σε συγκεκριμενα sites!

Eλπιζω να ηρεμησουν τα πνευματα και να τραβηξει ο καθενας τον δρομο του!

Ο ΧΡΟΝΟΣ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΠΟΛΛΑ...

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΓΚΕΣ ΚΑΙ ΜΑΓΚΙΤΙΣΕΣ!

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Προς όλους αυτούς που αναρωτιούνται για κάποιοι χαλιόμαστε: Αν κάποιος σας έκλεβε και εσάς την δουλειά σας και την παρουσίαζε σαν δικιά του τι θα σκεφτόσασταν??? Να υποθέσω ότι θα χοροπηδούσατε από την χαρά σας???..................................

Όσο για αυτά που γράφονται στο σχετικό θρεντ του πρώτος είπα ότι είναι ακρότητες και δεν βοηθάνε, και απλώς οι παλιοί χρήστες να αλλάξουν την υπογραφή τους και να αποχωρήσουν ευπρεπώς! Τα βρισίδια δεν βοηθάνε κανένα! Ωστόσο δεν είδα καμία μα καμία ουσιαστική απάντηση στα λεγόμενα κάποιων σε εκείνο το θρεντ και αυτό φυσικά προσωπικά μου αρκει. Οτιδήποτε άλλο είναι περιττό!

 

Ευχαριστώ

 

Υ.Γ. Από ένα τέτοιο unwired εγώ προσωπικά δεν φοβάμαι τίποτα! Απλά πράγματα!

Link to comment
Share on other sites

Ena pragma tha po kai teleytaio:

Oi mods na kleidosoun ayto to thema dioti prosvallei tous sovarous xristes edo mesa alla pano apo ola prosvallei kai meionei ton MsK kai tous allous syn-idioktites tou. Exoun na kanoun mia douleia, pou einai na kanoun to myphone kalytero kathe mera. E, as tin kanoun kai ta alla erxontai mona tous. Deikste ligo anoterotita. Kai an exoun mpei me alla nicknames ekei kai vrizoun einai megalo lathos kai prepei na stamatisei. Den tima kanenan.

Link to comment
Share on other sites

Nα σου πω κατι.Οσο και να προσπαθησουν δεν προκειται να καταφερουν τιποτα..Πλεον εχασαν το παιχνιδι...Οσο ο Μανος ηταν εκει..ολα ροδινα.Μολις εφυγε εχασαν τον μπουσουλα!
Link to comment
Share on other sites

signomi alla to na se xleyazoyn epidi ipotithete egines moderator eno den eixes simfonisi me to jonathan na gineis moderator kai den ekdiloses epithimia na ginis moderator ine zitima ithikis taksis.

Prosopika thixtika giati den ime mod kai oyte epidioko na gino mod sto neo unwired oyte perno pososta apo to unwired i apo to myphone.

kai simplirono sto minima pros ton agapito vampyre epidi eipe tin leksi pote gia kapoio mikro diastima eixa iparksi moderator sto unwired.apla to leo ayto gia na min leme megales koybentes kai gia na min dimioyrgoyme entiposis poy den antapokrinontai sthn pragmatikothta.

Episis den ime mod sto unwired kai den me apasxoli na ime mod sto neo unwired giati oydepote imoyn me tin pleyra toy jonathan i toy msk.

ego ime iper toy kaliteroy dinatoy forum kai as iparxoyn kai diafimisis.

o antagonismos kanei kalo kai prosopika ime kata ton monopolion

 

Και γώ ειμαι κατά του Μονοπωλίου! Αλλα σαυτή τη περίπτωση δεν έχει να κάνει με μαγαζί.. αλλα ενα δικτυακό τόπο που ΕΜΕΙΣ συμμετείχαμε .. και ΕΜΕΙΣ ήμασταν μεσα στους factors χτισήματος και στερεωματος του σαιτ.. Ετσι δεν θέλουμε καποιος που ξύπνησε ένα πρωι και έιπε.. θελω να γινω αντμιν, να χρησιμοποιεί οτι γράψαμε ΟΤΙ ΣΚΕΦΤΗΚΑΜΕ και να τα παρουσίαζει οτι ειναι ΔΙΚΑ ΤΟΥ επί 4 ΧΡΟΝΙΑ.. 1999-2003... ΕΛΕΟΣ!!!

Οσο για σένα ρε Τομορρο.. τι να πω! διαβαστο και στο unwired.gr τι είπα για σένα.. ένα παιδάκι είσαι! Τι καταλάβεις απο αυτά; Απλά και σύ ξύπνησες μια μέρα κι είπες θέλω να γίνω Μοντ και έγινες! Τόσο απλά .. χωρίς σκέψη χωρίς τσίπα.. τιποτα =) και μου γινες μοντ και λες και ψέμματα! Αντε γιορτάρες μέρες με ξεσήκωσες!

 

Καλή χρονια...

Ανδρέας

 

What you spend years building, someone could destroy overnight; Build anyway. If you find serenity aserenity and happiness,they may be jealous; Be happy anyway. Give the world the best you have..

Μητέρα Τερέζα

Αφιερωμένο στο Μανο

It's what you do to me..
Link to comment
Share on other sites

Egw psifizw sti dimoskopisi poy exete :wacko: myphone.gr giati moy aresoyn ta xrwmata toy :rolleyes: to allo einai pio moynto :blink: E re me ti katheste kai asxoleiste... gia gelia eiste :lol: an den sas aresei ena site mi patate! ama pia!!!! :p Den exoyme na :worry: gia tpt! eimaste edw, milame mas akoyne! We are fine!!! :whistle:
:)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Datum Processor ( 1 Ιαν. 2004 , 14:33)

 

Egw psifizw sti dimoskopisi poy exete :wacko: myphone.gr giati moy aresoyn ta xrwmata toy :rolleyes: to allo einai pio moynto :blink: E re me ti katheste kai asxoleiste... gia gelia eiste :lol: an den sas aresei ena site mi patate! ama pia!!!! :p Den exoyme na :worry: gia tpt! eimaste edw, milame mas akoyne! We are fine!!! :whistle:

 

 

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου.. :) Το να καθόμαστε και να πιανόμαστε από τα μαλλιά δεν ωφελεί...

 

Πάντως, έστω και ετεροχρονισμένα, εμφανίστηκε και η άποψη του Jonathan.. έπρεπε να ακουστεί και αυτός, έστω κι αν χρησιμοποιεί τη δουλειά άλλων (του MsK) για δική του. Το ότι έκανε όμως λόγο για διαφημιστικές εταιρείες κλπ... νομίζω ότι αυτό είναι το ζουμί :whistle:

Entexnos Fm

Το νέο μουσικό ραδιόφωνο!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος valerio ( 1 Ιαν. 2004 , 09:01)

 

Πλάκα πλάκα ρε παιδιά, είναι τουλάχιστον κακομοιριά να γράφετε σε άλλα Forum και να τα βρίζετε. ... Θεωρώ ότι πρέπει οι MODS να τοποθετηθούν επί του θέματος (και είμαι βέβαιος ότι καταδικάζουν τέτοιες τακτικές) για δώσουν ένα στίγμα στους νεότερους οι οποίοι κάνονουν αυτά τα ανεπίτρεπτα POSTS.

 

 

Σίγουρα είναι κακομοιριά. Και είναι ντροπή και αίσχος mods να πηγαίνουν σε άλλα forums και να βρίζουν έτσι αισχρά :(

Δηλαδή παιδιά στα forums που κάνετε moderating σας αρέσει να έρχεται ο άλλος και να βρίζει; Κρίμα. Τουλάχιστον από τον έναν δεν το περίμενα.

 

Ο Bayern ένα καλησπέρα είπε στο unwired και γλύφτη τον ανεβάζανε κωλομπαρά τον κατεβάζανε. Θέλει λέει να γίνει moderator :wacko: Δηλαδή όλοι έχουν τον ευσεβή πόθο να αποκτήσουν αυτό το ύπατο αξίωμα που λέγεται moderator ε?

 

Μερικοί είναι ... βασιλικότεροι του βασιλέως. Και δεν αναφέρομαι στον vampyre και τον Trobocop (το λέω επειδή αυτοί μίλησαν εδώ) τους οποίους αμφότερους σέβομαι αλλά κάποιοι νομίζουν ότι το ότι γράφει moderator κάτω από το όνομά τους ή Co-Admin ή super δεν ξέρω τι ότι το site έγινε δικό τους. Ανοίξτε κανά λεξικό (και οι απλοί χρήστες) και δείτε λίγο τι σημαίνει η λέξη moderator. Δε σημαινει ούτε πρωθυπουργός ούτε διευθυντής ούτε administrator του site.

 

Το ποιοι δουλεύουν και ποιοι όχι το ξέρουμε, με τις βρισιές το μόνο που κατεφέρνουμε/καταφέρνετε είναι να ρίχνουμε το επίπεδο.

 

Όσο για το αν έπρεπε να ξεκινήσει το unwired από την αρχή, το μόνο που θα έπρεπε να μην υπάρχει είναι τα άρθρα και τα reviews. Το forum δε μπορεί και δεν έπρεπε να χαθεί. Όποιος δεν του αρέσει και δε θέλει ας μην γράφει, ας μην παρακολουθεί, όπως ίσως θα κάνω κι εγώ. Ίσως πάλι όχι.

 

Αυτά από έναν απλό χρήστη που είναι "εδώ" από την εποχή του gsm.eos.gr

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν καταλαβαίνω πώς κάποιος που δεν ξέρει τι ακριβώς παίχτηκε το καλοκαίρι μεταξύ του MsK και του Jonathan παίρνει θέση και βρίζει τον έναν από τους δύο.

Αν δεν ξέρεις απλά το βουλώνεις και μένεις σε όποιο forum σε εκφράζει περισσότερο ή τέλος πάντων πιστεύεις ότι έχει δίκιο. Το κακό του internet είναι ότι είναι απρόσωπο, δε μπορείς να γνωρίσεις τον άλλον παρά μόνο μέσα από όσα γράφει, έτσι είναι πάρα πολύ εύκολο να υποκριθεί.

Προσωπικά θεωρώ ελεεινούς όσους πήραν θέση στο θέμα χωρίς να γνωρίζουν.

Μεταξύ myPhone και unwired ψηφίζω "δεν ξέρω/δεν απαντώ" και θα συνεχίσω να γράφω και στα δύο αν τα παιδιά του unwired δεν απογοητευτούν από το μίσος με το οποίο τους αντιμετωπίζουν κάποιοι χωρίς να τους δώσουν την ευκαιρία να υπερασπιστούν τον εαυτό τους και τις πράξεις τους.

Ελπίζω οι administrators του myPhone να κατάλαβαν ότι δεν είμαι αρνητικά προκατειλημμένος εναντίον τους. Όποιος με θεωρεί εγκάθετο του unwired μπορεί να ψάξει το προφίλ μου και στα δύο forums καθώς και τα μηνύματα που έχω δημοσιεύσει.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος gmac ( 1 Ιαν. 2004 , 15:42)

 

Και δεν αναφέρομαι στον vampyre και τον Trobocop (το λέω επειδή αυτοί μίλησαν εδώ) τους οποίους αμφότερους σέβομαι

 

Αγαπητέ gmac, το μόνο που ζήτησα εγώ γράφοντας στο πρώην unwired επώνυμα (με το nick της κοπελιάς μου γιατί το δικό μου είναι κλειδωμένο - υπόγραψα όμως ως vampyre) ,πριν σβηστεί το ποστ μου από τον εκεί αντμίν ήταν νομίζω σε κόσμιο επίπεδο να σβήσει τις προσωπικές μου φωτογραφίες από το site του , γιατί δεν ήθελα να βρίσκονται άλλο εκεί.

 

Και το account μου μπλοκαρίστηκε, και οι φωτογραφίες μου δε σβήστηκαν. Ουσία 0 δυστυχώς. Δεν ξαναγράφω. :confused:

 

Τελικά σβήστηκαν όλα τα ποστς (ή μάλλον όσα δεν λένε καλά λόγια για το "νέο" unwired).

 

Πρωτοχρονιάτικα άλλη όρεξη δεν είχα να ασχολούμαι με τον κύριο εκεί. :mad:

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Link to comment
Share on other sites

Οσο για σένα ρε Τομορρο.. τι να πω! διαβαστο και στο unwired.gr τι είπα για σένα.. ένα παιδάκι είσαι! Τι καταλάβεις απο αυτά; Απλά και σύ ξύπνησες μια μέρα κι είπες θέλω να γίνω Μοντ και έγινες! Τόσο απλά .. χωρίς σκέψη χωρίς τσίπα.. τιποτα =) και μου γινες μοντ και λες και ψέμματα! Αντε γιορτάρες μέρες με ξεσήκωσες!

 

Καλή χρονια...

 

Den isxyoyn ayta poy les.

Den zitisa apo ton Dromea na mesolabisi gia na gino mod.

Eixa zitisi na ginei mod mono otan eixe proigithei email toy MsK poy elege metaksi alon oti tha gino mod.

Kai an ithela na gino mod tote itan epidi theoroysa oti mporoysa na prosfero kai giati to aksiza.

Ti kako ekana kai les an exo tsipa ?

Isa isa poy epidi ime entimos den tha ksanapostaro sto unwired epidi den mporo na akoyo pragmata poy den stekoyn.

Exo perissotera pragmata kai shmantikotera poy me apasxoloyn opos to na kano pedi,na olokliroso tis spoydes,na odigo ktl alla otan soy lene pos egines mod ego amfitalanteyomoyna akoma kai tote gia to an itan sosto na ime mod tin dedomeni xroniki stigmi epidi ime entimos,eilikrinis kai den exo na krispo tipote.

Kali xronia kai se sena.

χρηστης:9210i,3650,GD87,8310,3510i,

P800

παλαιοτερα : 768,V50,Τ28S,T68,7650

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος gmac ( 1 Ιαν. 2004 , 15:42)

 

Σίγουρα είναι κακομοιριά. Και είναι ντροπή και αίσχος mods να πηγαίνουν σε άλλα forums και να βρίζουν έτσι αισχρά :(

Δηλαδή παιδιά στα forums που κάνετε moderating σας αρέσει να έρχεται ο άλλος και να βρίζει; Κρίμα. Τουλάχιστον από τον έναν δεν το περίμενα.

 

Ο Bayern ένα καλησπέρα είπε στο unwired και γλύφτη τον ανεβάζανε κωλομπαρά τον κατεβάζανε. Θέλει λέει να γίνει moderator :wacko: Δηλαδή όλοι έχουν τον ευσεβή πόθο να αποκτήσουν αυτό το ύπατο αξίωμα που λέγεται moderator ε?

 

Μερικοί είναι ... βασιλικότεροι του βασιλέως. Και δεν αναφέρομαι στον vampyre και τον Trobocop (το λέω επειδή αυτοί μίλησαν εδώ) τους οποίους αμφότερους σέβομαι αλλά κάποιοι νομίζουν ότι το ότι γράφει moderator κάτω από το όνομά τους ή Co-Admin ή super δεν ξέρω τι ότι το site έγινε δικό τους. Ανοίξτε κανά λεξικό (και οι απλοί χρήστες) και δείτε λίγο τι σημαίνει η λέξη moderator. Δε σημαινει ούτε πρωθυπουργός ούτε διευθυντής ούτε administrator του site.

 

Το ποιοι δουλεύουν και ποιοι όχι το ξέρουμε, με τις βρισιές το μόνο που κατεφέρνουμε/καταφέρνετε είναι να ρίχνουμε το επίπεδο.

 

Όσο για το αν έπρεπε να ξεκινήσει το unwired από την αρχή, το μόνο που θα έπρεπε να μην υπάρχει είναι τα άρθρα και τα reviews. Το forum δε μπορεί και δεν έπρεπε να χαθεί. Όποιος δεν του αρέσει και δε θέλει ας μην γράφει, ας μην παρακολουθεί, όπως ίσως θα κάνω κι εγώ. Ίσως πάλι όχι.

 

Αυτά από έναν απλό χρήστη που είναι "εδώ" από την εποχή του gsm.eos.gr

 

 

Αυτα γραφω κι εγω πιο πανω αλλα φωνη βοωντος εν τη ερημω...

Παντως με καλυψες απολυτα.

Λιγη μετριοπαθεια ρε παιδια...

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος vampyre ( 1 Ιαν. 2004 , 14:27)

 

Αγαπητέ gmac, το μόνο που ζήτησα εγώ γράφοντας στο πρώην unwired επώνυμα (με το nick της κοπελιάς μου γιατί το δικό μου είναι κλειδωμένο - υπόγραψα όμως ως vampyre) ,πριν σβηστεί το ποστ μου από τον εκεί αντμίν ήταν νομίζω σε κόσμιο επίπεδο να σβήσει τις προσωπικές μου φωτογραφίες από το site του , γιατί δεν ήθελα να βρίσκονται άλλο εκεί.

 

Και το account μου μπλοκαρίστηκε, και οι φωτογραφίες μου δε σβήστηκαν. Ουσία 0 δυστυχώς. Δεν ξαναγράφω. :confused:

 

Τελικά σβήστηκαν όλα τα ποστς (ή μάλλον όσα δεν λένε καλά λόγια για το "νέο" unwired).

 

Πρωτοχρονιάτικα άλλη όρεξη δεν είχα να ασχολούμαι με τον κύριο εκεί. :mad:

 

 

Δεν είδα το post σου καθόλου :( αλλά όπως είπα δεν αναφερόμουν σε αυτό.

 

Πάντως έχεις καταλάβει σε ποια posts αναφέρομαι πιστεύω ;) τα οποία πλέον δεν υπάρχουν εκεί. Κάποια προσβλητικά και ανώνυμα τα οποία προσέβαλαν πρώτα αυτούς που τα έγραφαν και έδειχναν και το επίπεδό τους. Κρίμα πολύ κρίμα για κάποιους.

 

Λιγη μετριοπαθεια ρε παιδια...

 

Και λιγότερη φανατίλα να προσθέσω.

Link to comment
Share on other sites

Για μένα απλά ότι γίνεται στο παλιό καλό unwired,όπου είμουν για χρόνια απλός αναγνώστης με άλλο όνομα,επιεικώς το χαρακτηρίζω γελοίο και τουλάχιστον αστείο! Ειλικρινά κρίμα!

Συμφωνώ και επαυξάνω με ότι λέει ο Μsk απλά και ωραία εδώ http://gsm.eos.gr/

 

Καλή Χρονιά σε όλους! :)

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει εκανα και εγω μια βολτα μεσα στο unwired το οποιο δεν ηξερα.Ουτε καν το myPhone δεν ηξερα καλα καλα...Ε,δεν παρατηρησα καποια ιδιαιτερη διαφορα..Διαβασα και κατι ψιλομαλακιες που εχουν να κανουν με καποιες εχθρες υποθετω.Παντως δεν νομιζω το unwired να μου προσφερει τιποτα παραπανω απο το myPhone.Αλλιως θα ημουνα ΚΑΙ εκει.Εξαλλου το μονο που μου προσφερει το myPhone ειναι ενημερωση.Γι'αυτο ηρθα ουτως η αλλως...Keep walking:happy:
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...