Jump to content

Ποιό πακέτο να προτιμήσω; Προτάσεις για νέα σύνδεση DSL


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια σας,

 

θα ήθελα να με βοηθήσετε να επιλέξω εταιρία γιατί πραγματικά δεν καταλαβαίνω αυτά που διαβάζω, είναι πολλά...

 

Αυτά που ζητάω είναι, γρήγορο και ασύρματο ίντερνετ για να το μοιράζομαι με δύο υπολογιστές (και το κινητό μου :D), αλλά αν υπάρχει κάτι μόνο για να το χρησιμοποιώ εγώ και όχι να το μοιράζομαι, όπως τα τύπου 24 mb/ps, κάτι σε 8 ή σε 12. Επίσης αν υπάρχει ένα πακέτο που να συνδυάζει τα παραπάνω, με σταθερή τηλεφωνία που να παρέχει δωρεάν χρόνο ομιλίας και βασικότατο να έχει δωρεάν χρόνο ομιλίας για εξωτερικό...

Αν υπάρχει κάτι ανάλογο μπορεί σας παρακαλώ κάποιος να μου πει ποιο είναι και τις τιμές?

Ή να μου πει πού μπορώ να δω όλα τα πακέτα συγκεντρωμένα κάπου για να μπορώ να συγκρίνω τιμές και υπηρεσίες?

 

 

Ευχαριστώ, ελπίζω να με βοηθήσετε!:cry:

:X
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 72
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εγω απο την προσωπικη μου εμπειρια με την tellas και το double play δεν ειναι και πολυ καλη στην αρχη ολα ηταν πολυ καλα μεχρι που μια φορα μου χαλασε το ιντερνετ και εδω και εναμισι μηνα η δεν εχω καθολου η εχω 1 ωρα την ημερα.. εχω παρει απειρα τηλεφωνα και ακομα τιποτα... οποτε απο αξιοπιστια η tellas ειναι αστα να πανε.. παντα μιλαω για το τι εχω δει εγω.. θα σου προτεινα λοιπον κατι σε conn-x αν και θα πληρωσεις κατι παραπανω τουλαχιστον δεν θα εχεις τοσα προβληματα... ελπιζω να βοηθησα :)
Link to comment
Share on other sites

http://www.hol.gr/default.asp?pID=23&ct=3&itmID=50

 

http://tellas.gr/default.asp?siteID=1&pageid=4&langid=1

 

http://www.forthnet.gr/templates/corporateProductsDetails2.aspx?c=10010165

 

Tα παραπάνω πακέτα είναι στα 39,9 ευρώ το μήνα, προσφέρουν απεριόριστο internet 24Mbps και απεριόριστη επικοινωνία προς σταθερά τηλέφωνα σε όλη την Ελλάδα αλλά και σε χώρες του εξωτερικού. Η HOL και η Tellas προσφέρουν επίσης και 60' προς ελληνικά κινητά. Η Forthnet όμως σου δίνει δωρεάν πρόσβαση wi-fi από τα hotspots της (π.χ Starbucks). Όσο για τον εξοπλισμό η HOL δίνει δωρεάν ασύρματο router. Το ίδιο και η Forthnet μέχρι όμως τέλη Αυγούστου. Στη Tellas τον πληρώνεις 2,9 ευρώ επιπλέον το μήνα ενώ πληρώνεις και τέλος ενργοποίησης (αν δεν κάνω λάθος 35 ευρώ). Για μένα το πιο πλήρες πακέτο είναι αυτό της HOL εκτός αν σε ενδιαφέρει η ασύρματη πρόσβαση σε μέρη όπως τα starbucks που δίνει η Forthnet.

 

 

Tσέκαρε πάντως και τους τιμοκαταλόγους για να δεις αν οι χώρες που σε ενδιαφέρει να καλείς περιλαμβάνονται στο δωρεάν χρόνο της κάθε εταιρείας.

Link to comment
Share on other sites

http://www.netone.gr/

Το συγκεκριμένο πακέτο είναι στα 37,9 ευρώ το μήνα. Και πάλι απεριόριστα σταθερά Ελλάδα και εξωτερικό και internet 24Mbps δεν δίνει όμως χρόνο προς κινητά όπως η HOL και η Tellas και δεν ξέρω αν χρεώνει τον ασύρματο εξοπλισμό.

 

 

 

http://www.ontelecoms.com/on/residential/on2play.jsp?category=on2play&main_category=residential

Το πιο φθηνό πακέτο για απεριόριστη τηλεφωνία και internet 16Mbps με ασύρματο εξοπλισμό στα 32 ευρώ το μήνα. Έχει όμως κόστος ενεργοποίησης περίπου 60-70 ευρώ.

 

Tσέκαρε πάντως και τους τιμοκαταλόγους για να δεις αν οι χώρες που σε ενδιαφέρει να καλείς περιλαμβάνονται στο δωρεάν χρόνο της κάθε εταιρείας.

netone και Ontelecoms δεν καλύπτουν Θεσσαλονίκη.;)

Link to comment
Share on other sites

netone και Ontelecoms δεν καλύπτουν Θεσσαλονίκη.;)

 

Όντως, δεν είδα τη περιοχή. Άρα ας επιλέξει μεταξύ HOL, Tellas και Forthnet.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Επειδή είμαι στην Altec και δεν σκοπεύω να μείνω κι άλλο στους καραγκιόζηδες, μήπως μπορείτε να προτείνετε αν είστε κι εσείς απο Καλαμάκι ή αν τελοσπάντων ξέρετε ποιός πάροχος "παίζει" καλύτερα στην περιοχή. Σκέφτομαι για double play απο HOL ή απο Forthnet. Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
παιδια καλημερα!μενω καματερο και ψαχνομαι για να δω τι συνδεση θα κανω!με ενδιαφερει double play!εχει κανεις υποψιν του κατι καλο απο ταχυτητα internet?γιατι απο τηλεφωνια σχεδον ολες οι εταιριες ειναι ιδιες!εχω γραμμη απλη οτε.ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα!μενω καματερο και ψαχνομαι για να δω τι συνδεση θα κανω!με ενδιαφερει double play!εχει κανεις υποψιν του κατι καλο απο ταχυτητα internet?γιατι απο τηλεφωνια σχεδον ολες οι εταιριες ειναι ιδιες!εχω γραμμη απλη οτε.ευχαριστω!

 

το καλύτερο είναι να επιλέξεις Forthnet.... είναι η πιο αξιόπιστη και πιο μεγάλη εταιρεία σε σχέση με τις υπόλοιπες...

l33t )3\/&1_[]|* &2
Link to comment
Share on other sites

εχει ο κουνιαδος μου απο πανω και ειναι πολυ χαλια η ταχυτητα!μιλαμε ουτε για 4 δεν παει!δεν ξερω τη να κανω!

 

δεν φταίει η εταιρεία σ αυτό, φταίει η μεγάλη απόσταση από το τηλεφωνικό κέντρο

l33t )3\/&1_[]|* &2
Link to comment
Share on other sites

δεν φταίει η εταιρεία σ αυτό, φταίει η μεγάλη απόσταση από το τηλεφωνικό κέντρο

 

ναι αλλα θα ειναι και σε μενα το ιδιο λογικα!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Hello σε ολους.

 

Ειμαι στον ΟΤΕ ακόμα αλλα επειδη εχω βαρεθει να πληρωνω τα μαλλιοκεφαλα μου καθε μηνα ψαχνω πακετο για να αλλαξω. Και θελω την βοηθεια σας και τις γνωμες σας ποιο να προτιμησω. Ειμαι στη Θεσσαλονικη και καλυπτομαι απο τους περισσοτερους παροχους ωστε να φυγω απο το παγιο ΟΤΕ. Θελω κατι σε double play με δωρεαν Internet και απεριοριστες κλησεις. Εχω ISDN που πρεπει να την μετατρεψω γιαυτο ψαχνω και μια εταιρια που να προσφερει ασυρματο router. Αυτο που με προβληματιζει ειναι κυριως τα παραπονα που εχω ακουσει απο αμετρητους ανθρωπους για καθυστερησεις στην ενεργοποιηση κλπ κλπ μεχρι που ξαναγυρισαν στον ΟΤΕ μερικοι. Ουσιαστικα ψαχνω μια σιγουρη εταιρια. Σαν την σιγουρια του ΟΤΕ βεβαια πουθενα αλλα...

 

Τελοσπαντων αυτο που κυριως κοιταω ειναι το Tellas double play unlimited. Κανεις καμια εμπειρια απο αυτο? Οι λογαριασμοι μειωθηκαν? Γιατι βλεπεις 40 Ευρω μονο και μετα σου ερχονται κατι τελη κατι χρεωσεις απο δω και απο κει και φουσκωνει κανονικα ο λογαριασμος. Αν εχει κανεις να προτεινει αλλη εταιρια ευχαριστως θα δεχτω συμβουλες.Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Επειδή έχω καιρό να τα ψάξω κι έχω χάσει επαφή θα ήθελα να μου πει όποιος γνωρίζει ποια είναι η βέλτιστη λύση με βάση τις παρακάτω παραμέτρους

 

1)Στο σπίτι δεν έχω ούτε καν σύνδεση οτέ, την είχα καταργήσει.(κοινώς τώρα δεν υπάρχει τίποτα απολύτως)

2)αυτό που με ενδιαφέρει κατουσίαν είναι να έχω απεριόριστη χρήση ίντερνετ με

α)πολύ καλή ποιότητα(δεν με ενδιαφέρει αν πέφτει η ταχύτητα 2 mbps (απτα 11 στα 9 πχ), αλλά να μην υπάρχει στιγμή που να βγαίνει εκτός δικτύου.ποιότητα φόρθνετ μου κάνει αλλά

β)τιμή να μην βρίσκεται στα 40 ευρώ/μήνα κοντά αλλά περίπου στα 20-30

γ)αν υπάρχει και σταθερή τηλεφωνία(νταμπλ πλει και τα συναφη) με δωρεάν κλήσεις/χρόνο κτλ καμία αντίρρηση, αν και πρωταρχικά ενδιαφέρομαι για να βρίσκομαι συνέχεια συνδεδεμένος στο ίντερνετ χωρίς προβλήματα.

δ)δεν θέλω να πληρώνω πάγιο οτέ

ε) απτα λίγα που είδα όλοι λίγο πολύ προσφέρουν εξοπλισμό

ζ) η προσφορά της vodafone στα 25ευρώ/μήνα εμπερικλείει όλα τα παραπάνω ή να μην την εμπιστευτώ με βάση τα δείγματα που έχει δώσει μέχρι τώρα.

η)αλτεκ τέλεκομς είναι αξιόπιστη?

θ)το σπίτι είναι γραμμένο σε άλλου το όνομα αλλά υπάρχει στην οικογένεια φοιτητής/τρια ο οποιος/α δεν διαμένει όμως εκεί.Μπορώ να επωφελυθώ από κάποια προσφορά με βάση αυτά?

ι)υπάρχει κάτι με βάση τα όσα θέλω κάποια προσφορά που να τρέχει τώρα?

κ) η wind προσφέρει μαζί με σύνδεση ενός χρόνου και κάτι σαν μικρό portable laptop ή λάθος μου τα είπανε?

 

Επίσης μια επιπρόσθετη απορία ανεξάρτητη με τα παραπάνω.Μπορώ ενώ έχω forthnet double play σε κάποιο σπίτι, προκειμένου να υπάρχουν 2 υπολογιστές ο καθένας με την δική του σύνδεση(ώστε να μην χ adανει σε ποιότητα και άλλους λόγους) να προσθέσω 2η γραμμή adsl?Είναι κάτι τέτοιο εφικτό?Κι αν ναι τι κάνω ακριβώς?ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

1. Είναι λίγοι αυτοί που δίνουν νέα σύνδεση από την αρχή, σου περιορίζει τις επιλογές.

2. Πές μου ποιος είναι αυτός που μπορεί να σου εγγυήθεί ότι θα πάνε όλα καλά με τη γραμμή σου; Βάλε ΟΤΕ και μάλιστα ISDN :ρ Όταν μάλιστα θες να πληρώνεις και λίγα...

3. Στα φοιτητικά τα περισσότερα αν όχι όλα απαιτούν γραμμή ΟΤΕ.

 

Μπορείς να έχεις οσες dsl σε ένα σπίτι όσες γραμμές τηλεφώνου έχει περάσει ο ηλεκτρολόγος.

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ενδιαφέρομαι να κάνω σύνδεση για ίντερνετ.. αλλά έχω ψιλομπερδευτεί με όλα αυτά που έχω διαβάσει από δω κι από κει!

1) Ειμαι φοιτητής αλλά πλέον δεν βρίσκομαι στην πόλη που σπουδάζω! Μπορώ να βάλω κάποιο φοιτητικό πακέτο? Σταθερό έχω ήδη.

2) Τι θα μου προτείνατε να βάλω? Κυρίως με ενδιαφέρει η αξιοπιστία.. αλλά γενικώς να μου πείτε γνώμες τί να προσέξω κλπ. :)

3) Ο εξοπλισμός για ασύρματο ίντερνετ είναι δωρεάν?

Link to comment
Share on other sites

(Η αληθεια ειναι οτι δεν ηξερα που αρμοζε το post, μιας και αρκετα θεματα στο sub-forum ειναι παρεμφερη. Αν πρεπει να μεταφερθει το Post, καλως! :))

 

Εδω και δυο χρονια περιπου εχω αοριστου χρονου Διοδος με την Altec στο 1Mbps/250kbps με 9 περιπου ευρω το μηνα, και ομολογω οτι ανεκαθεν ημουν ιδιαιτερα ευχαριστημενος. Μαλιστα, ακομα και τωρα με τις γνωστα μπλεξιματα της Altec παντα επιανα απολυτες ταχυτητες στο κατεβασμα (πανω απο 100kb/s), οποτε δεν ειχα λογο να αλλαξω εταιρια. Βεβαια, προφανως, τωρα που η εταιρια κηρυξε πτωχευση, παροτι συνεχιζω να εχω τις ιδιες ταχυτητες, δεν θελω να παραμεινω εγκλωβισμενος καποια στιγμη στην εταιρια χωρις να εχω ιντερνετ.

 

Τα δεδομενα ειναι τα εξης: Δεδομενου οτι δεν με ενδιαφερουν οι απεριοριστες κλησεις, οτι εχω συνδεση ISDN (δεν ξερω αν παιζει καποιο ρολο με τους εναλλακτικους παροχους), και οτι σε καμια περιπτωση δεν θα ηθελα να περιμενω καιρο για να μου κανουν τη συνδεση (πχ να μεινω χωρις συνδεση 20 μερες - μηνα), ποιο πακετο να προτιμησω;

 

Ακομα, θα πρεπει να τονισω οτι κατα κυριο λογο κατεβαζω μεσω torrents, οποτε η ταχυτητα upload ειναι ενας παραγοντας, αν και οχι καθοριστικος μιας και το rapidshare εχει γινει ιδιαιτερα ελκυστικο τελευταια! :p Επισης, ως αριστουχος φοιτητης δικαιουμαι (μαλλον) και τη δωρεαν προσφορα του ΟΤΕ.

 

Αρα οι επιλογες μου ειναι οι εξης:

 

http://www.imageshack.gr/files/voqtleu6o3e9ewhe2clt.jpg

 

Υ.Γ: Μενω Θεσσαλονικη, και συγκεκριμενα υπαγομαι (βασει κομβων ΟΤΕ) στον κομβο ΡΟΣΤΑΝ.

Ο αρνηθείς δεν μετανοιώνει. Aν ρωτιούνταν πάλι,

όχι θα ξαναέλεγε. Κι όμως τον καταβάλλει

εκείνο τ’ όχι — το σωστό — εις όλην την ζωή του.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Καλησπερα παιδια.Ενδιαφερομαι να βαλω σταθερο τηλεφωνο κ ιντερνετ(βασικα πιο πολυ αυτο με νοιαζει).Μενω Ανω Κυψελη σε πολυκατοικια κ εχω καταληξει αναμεσα σε οτε κ φορθνετ(κ οι δυο εχουνε δικτυο στην περιοχη).Σκεφτομαι τον Οτε με 2mb ταχυτητα ωστε να μου βγει γυρω στα 35 ολο μαζι το μηνα η τη Φορθνετ με το νταμπλ πλει που βγαινει στα 40.Σιγουρα η Φορθνετ δινει το πλεονεκτημα των απεριοριστων κλησεων κ της πιο γρηγορης ταχυτητας(γι αυτο δεν ειμαι τοσο σιγουρος απο οσα ακουω κ θελω τη γνωμη σας) απο την αλλη επειδη δεν εχω καθολου γραμμη τωρα νομιζω πως με τον Οτε θα εχω πιο γρηγορα γραμμη κ ιντερνετ.Με ενδιαφερει να μην ειμαι καθε τρεις κ λιγο στο τηλεφωνο εξυπηρετησης πελατων για καθε λογης πρπβληματα.Τι προτεινετε?Στη Φορθνετ που ρωτησα μου ειπανε πως ολη η διαδικασια θα χρειαστει 5 εβδομαδες περιπου.
Link to comment
Share on other sites

(Η αληθεια ειναι οτι δεν ηξερα που αρμοζε το post, μιας και αρκετα θεματα στο sub-forum ειναι παρεμφερη. Αν πρεπει να μεταφερθει το Post, καλως! :))

 

Εδω και δυο χρονια περιπου εχω αοριστου χρονου Διοδος με την Altec στο 1Mbps/250kbps με 9 περιπου ευρω το μηνα, και ομολογω οτι ανεκαθεν ημουν ιδιαιτερα ευχαριστημενος. Μαλιστα, ακομα και τωρα με τις γνωστα μπλεξιματα της Altec παντα επιανα απολυτες ταχυτητες στο κατεβασμα (πανω απο 100kb/s), οποτε δεν ειχα λογο να αλλαξω εταιρια. Βεβαια, προφανως, τωρα που η εταιρια κηρυξε πτωχευση, παροτι συνεχιζω να εχω τις ιδιες ταχυτητες, δεν θελω να παραμεινω εγκλωβισμενος καποια στιγμη στην εταιρια χωρις να εχω ιντερνετ.

 

Τα δεδομενα ειναι τα εξης: Δεδομενου οτι δεν με ενδιαφερουν οι απεριοριστες κλησεις, οτι εχω συνδεση ISDN (δεν ξερω αν παιζει καποιο ρολο με τους εναλλακτικους παροχους), και οτι σε καμια περιπτωση δεν θα ηθελα να περιμενω καιρο για να μου κανουν τη συνδεση (πχ να μεινω χωρις συνδεση 20 μερες - μηνα), ποιο πακετο να προτιμησω;

 

Ακομα, θα πρεπει να τονισω οτι κατα κυριο λογο κατεβαζω μεσω torrents, οποτε η ταχυτητα upload ειναι ενας παραγοντας, αν και οχι καθοριστικος μιας και το rapidshare εχει γινει ιδιαιτερα ελκυστικο τελευταια! :p Επισης, ως αριστουχος φοιτητης δικαιουμαι (μαλλον) και τη δωρεαν προσφορα του ΟΤΕ.

 

Αρα οι επιλογες μου ειναι οι εξης:

 

http://www.imageshack.gr/files/voqtleu6o3e9ewhe2clt.jpg

 

Υ.Γ: Μενω Θεσσαλονικη, και συγκεκριμενα υπαγομαι (βασει κομβων ΟΤΕ) στον κομβο ΡΟΣΤΑΝ.

εχμ, επειδή τώρα το είδα, τι εννοείς ότι το conn-x είναι δωρεάν και δεύτερον, otenet συνδέσεις δίνουν ακόμα;

 

Καλησπερα παιδια.Ενδιαφερομαι να βαλω σταθερο τηλεφωνο κ ιντερνετ(βασικα πιο πολυ αυτο με νοιαζει).Μενω Ανω Κυψελη σε πολυκατοικια κ εχω καταληξει αναμεσα σε οτε κ φορθνετ(κ οι δυο εχουνε δικτυο στην περιοχη).Σκεφτομαι τον Οτε με 2mb ταχυτητα ωστε να μου βγει γυρω στα 35 ολο μαζι το μηνα η τη Φορθνετ με το νταμπλ πλει που βγαινει στα 40.Σιγουρα η Φορθνετ δινει το πλεονεκτημα των απεριοριστων κλησεων κ της πιο γρηγορης ταχυτητας(γι αυτο δεν ειμαι τοσο σιγουρος απο οσα ακουω κ θελω τη γνωμη σας) απο την αλλη επειδη δεν εχω καθολου γραμμη τωρα νομιζω πως με τον Οτε θα εχω πιο γρηγορα γραμμη κ ιντερνετ.Με ενδιαφερει να μην ειμαι καθε τρεις κ λιγο στο τηλεφωνο εξυπηρετησης πελατων για καθε λογης πρπβληματα.Τι προτεινετε?Στη Φορθνετ που ρωτησα μου ειπανε πως ολη η διαδικασια θα χρειαστει 5 εβδομαδες περιπου.
Γιατί οι 5 βδομάδες σου φαίνονται λίγες; Αργεί ο ΟΤΕ να δώσει τη γραμμή στους εναλλακτικούς. Αν θες το τηλέφωνο για αρχή, θα στο βάλει πιο γρήγορα ο ΟΤΕ και μετά μπορείς να μετατρέψεις τη γραμμή σου.

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως όταν είχα κάνει αίτηση για connx, την επόμενη μέρα μου το είχαν κι όλας συνδέσει!!! :p

Βέβαια είναι και ανάλογα την περιοχή..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Μετακομίζω σε καινούριο σπίτι οπου δεν υπάρχει σταθερό τηλέφωνο και σκέφτηκα να βάλω ανεξάρτητο πάροχο διότι δεν με ενδιαφέρει το σταθερό τηλέφωνο ως τηλέφωνο (και δεν μου αρέσει να πληρώνω 30 ευρώ στον ΟΤΕ για ένα τηλέφωνο που δεν χρησιμοποιώ) παρά μόνο το adsl. Είμαι ανάμεσα στην forthnet και την hol αφού και οι 2 έχουν ιδιόκτητα δίκτυα στην πόλη που μένω

 

Στην μεν forthnet βρήκα το πακέτο Forthnet ADSL Economy ( απεριόριστο broadband ADSL έως 24Mbps, χωρίς πάγιο ΟΤΕ με 24.90 ευρώ το μήνα)

ενώ στην hol βρήκα το πακέτο hol double-play lite (σταθερή τηλεφωνία και ADSL Internet 6 Mbps χωρίς πάγιο ΟΤΕ με 21.90 ευρώ το μήνα).

 

Οι ερωτήσεις μου είναι οι εξής:

 

α)πόσο καιρό κάνουν να συνδεθούν οι τηλεφωνικές γραμμές και οι adsl?

β)πως μπορώ να δω αν υπάρχουν ελεύθερες πόρτες στην πόλη μου?

γ)επειδή οι προσφορές μου φαίνονται το ίδιο ποια από τις 2 εταιρείες έχει καλύτερη αξιοπιστία, καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών και γενικά ποια είναι πιο "συνεργάσιμη"?

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας! Σκεφτομαι να κανω μεταφορα του ΟΤΕ σε αλλο εναλλακτικο παροχο..αλλα δεν ξερω πια εταιρια να επιλεξω.Εχετε να μου προτεινετε κατι καλο?(ειναι διαθεσιμοι ολοι οι εναλλακτικοι παροχοι στην περιοχη μου)ευχαριστω! :D
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχουμε καμια απαντηση? Να σας πω τουλαχιστον μπορειται ν μου πειτε σχετικα: ο ΟΤΕ μου δινει τν δυνατοτητα να βαλω ADSL στα 8mpbs με 14,50 το μηνα φοιτητικο με ασυρματο router.Η forthnet παλι μου δινει τα 24mpbs με 9,90 τ μηνα για 6 μηνες και μετα με 19,90 το μηνα και αυτη με ασυρματο router.(ΠΑΓΙΟ ΟΤΕ) Εγω θεωρω οτι καλυτερο θα ηταν να εβαζα ΟΤΕ γιατι ειναι πιο αξιοπιστος, αλλα μου εχουν πει οταν μπαινεις στο internet και χτυπησει το σταθερο τηλεφωνο σε πεταει εξω.Αυτο ξερετε αν ισχυει??Πειτε καμια γνωμη:confused:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...