Jump to content

Samsung SGH-G600


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 833
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

η δε πρωτοποριακή τεχνολογία OPUS (Optimized Power Usage System) εξασφαλίζει μειωμένη κατανάλωση στις βασικές λειτουργίες, όπως ομιλία, κάμερα, MP3 player, κλπ., για αυξημένη αυτονομία της μπαταρίας.(u600,u700) Μία ακόμη πρωτοποριακή λειτουργία είναι η αναγνώριση εταιρικής κάρτας από το ίδιο το κινητό.;)+ τι διαφοράέχει το ψηφιακό ζουμ από το οπτικο?rds έχει το ράδιο?
Link to comment
Share on other sites

τι διαφοράέχει το ψηφιακό ζουμ από το οπτικο?

Το ψηφιακό γίνεται μέσω λογισμικού.

Το οπτικό ''βγαίνει΄΄ ο φακός προς τα έξω.

Το θέμα είναι ότι στο οπτικό δεν υπάρχει παραμόρφωση ενώ στο φηφιακό υπάρχει.

Αρα το καλό ζουμ είναι το οπτικό.

Link to comment
Share on other sites

rds έχει??????????ξέρει κανένας να μας πει για το opus?εάν εξασφαλίζει πράγματι καλή αυτονομία ή όχι?k μια φιλική διορθωση για τον zachar_ias ,το 6500slide trabaei k se mp4!!!!
Link to comment
Share on other sites

Το μοναδικο Samsung με οθονη αφης ηταν το SGH-i530 το οποιο βγηκε κατα τη διαρκεια της ολυμπιαδας και εχει αποσυρθει.

Αν εννοεις πληκτρα αφης, τα περισσοτερα νεα κινητα της Samsung εχουν πληκτρα αφης.

Ενδεικτικα: E900, i520, U600, U700, i620, E950

Σαμιώτης Π.

Samsung Customer Care

Link to comment
Share on other sites

Αρκετά τσιμπημένη θα έλεγα καθώς το expansys το οποίο δεν είναι καθόλου φτηνό το έχει 354.

 

Το expansys ομως φερνει τις συσκευες απο το εξωτρικο και δεν εχουν εγγυηση στην Ελλαδα....

 

Διαλεγεις και παιρνεις :)

Σαμιώτης Π.

Samsung Customer Care

Link to comment
Share on other sites

Lipon auto pou sas kei... i bataria tou se mena kratai 5 oloklires meres,an sas ekrina kala se sas tha kratisi anete 3 meres......

 

kostax

 

- Πραγματικά για μένα τουλάχιστον η διάρκεια της μπαταρίας έχει μεγάλη σημασία. Όταν λες 5 μέρες, σου κρατάει τόσο με κανονική ή περιορισμένη χρήση (βίντεο, ραδιόφωνο, φωτό, κ.λπ.);

- Έχεις δει επίσης, αν το G600 έχει δυνατότητα ρύθμισης του μεγέθους της γραμματοσειράς small, medium, large; Όπως π.χ. στο U600 (Η ρύθμιση πρέπει λογικά να γίνεται από τα Settings)

Link to comment
Share on other sites

opws ta vlepw kai ta akouw to kinitO AUTO EINAI KORIFI.. apo logismiko de xerw ti akrivws paizei... anamenw opos ki opws nar8ei kai edw gia na to parw... gia na lew kai tin ali8eia omos imuna metaxi autou kai tou ericsonT650i ... ti lete ?
Link to comment
Share on other sites

Πάντως αν η τιμή του είναι κάτω από τα 4 κατοστάρικα νομίζω ότι θα πρέπει αρκετά καλά.

Το μόνο που με χαλάει είναι ότι μάλλον όπως όλα τα SAMSUNG θα θέλει πατέντες για παιγνίδια κ.λ.π.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως αν η τιμή του είναι κάτω από τα 4 κατοστάρικα νομίζω ότι θα πρέπει αρκετά καλά.

Το μόνο που με χαλάει είναι ότι μάλλον όπως όλα τα SAMSUNG θα θέλει πατέντες για παιγνίδια κ.λ.π.

 

Παλιότερα όντως έτσι ήταν (προσωπικά δεν ασχολήθηκα καν να κάνω ολόκληρες πατέντες γιατί δεν με απασχολούσε) αλλά στο U600 είναι κάτι παραπάνω από απλά τα πράγματα και θέλω να πιστεύω πως έτσι θα είναι και στα πιο καινούρια!:)

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

to g600 θα ειναι Series 40 (3rd Edition)??????????

 

Τα Samsung δεν δουλεύουν με αυτό το λειτουργικό.

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

to g600 θα ειναι Series 40 (3rd Edition)??????????

 

Μονο το SGH-i520 εχει Symbian.....

Εκτος αυτου το s40 δεν ειναι symbian...

 

το νοκια 6500slide είναι Series 40 (3rd Edition) κινητό.τί θα μου προσφέρει παραπάνω από το g600????:happy:

 

3g,επιλογη θεματων,ευκολη εγκατασταση παιχνιδιων,και λογικα τα παραδοσιακα κολληματα των Νοκια:lol:

Link to comment
Share on other sites

μακρυά από κολλήματα φίλε......δεν τα μπορώ .Μου φαίνετε είμαι πιο κοντά στο samsung g600.τί λες καλή επιλογή?κ μακρυά από κολλήματα,έ????:)
Link to comment
Share on other sites

αναμεσα σε αυτα τα δυο φιλε G600 με χιλια!Θυμαμαι το 6280 τα κολληματα που ετρωγε και πανικοβαλομαι...:p
Link to comment
Share on other sites

Επαναλαμβάνω για μία ακόμη φορά.

Αν είναι εύκολο να βάλεις εφαρμογές κ.λ.π. τα SAMSUNG από πολλές απόψεις δεν παίζονται.

Δηλαδή οθόνη π.χ. άπαιχτη.Εχοντας πείρα με το D900 νομίζω ότι με 16εκ. χρώματα πρέπει λογικά να είναι από τις καλίτερες που υπάρχουν (Νομίζω ότι είναι η πρώτη SAMSUNG με τέτοια ανάλυση?).

Το βίντεο σίγουρα πολύ καλό.

Η κάμερα λογικά πρέπει να είναι καλή.

Αν είναι καλή και η τιμή και το τηλ. υποστηριχτεί λίγο από τη μάμα του θα περπατήσει.

Υ.Γ. Φτάνει να κυκλοφορήσει....φέτος

Link to comment
Share on other sites

Apo nin

Πραγματικά για μένα τουλάχιστον η διάρκεια της μπαταρίας έχει μεγάλη σημασία. Όταν λες 5 μέρες, σου κρατάει τόσο με κανονική ή περιορισμένη χρήση (βίντεο, ραδιόφωνο, φωτό, κ.λπ.);

- Έχεις δει επίσης, αν το G600 έχει δυνατότητα ρύθμισης του μεγέθους της γραμματοσειράς small, medium, large; Όπως π.χ. στο U600 (Η ρύθμιση πρέπει λογικά να γίνεται από τα Settings)

 

Apantisi ston nin

Exo ftasi tis 7 meres me ligosta tilefona, ligo peksimo(pexnidi),ke xrisi san kasetofono(na akouo mousiki).Ke fisika exi rithmisi megethous gramatosiras opos to U600

Link to comment
Share on other sites

το είδα απο κοντά στην Αγγλία, το είχε μια φίλη το πήρε για μια λύρα σε σύνδεση πριν ενα μήνα. είναι πανέμορφο και βγάζει απίστευτες φώτο..καλα Ελλάδα γιατι καθυστερεί τόσονα έρθει?:(
Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

Γιατί στα review τονίζουν ότι κομμάτια mp3 μπορείτε να βάζετε μέσω bluetooth, e mail, mms κλπ...;;; Αν τα φορτώσουμε όλα σε φάκελο στην κάρτα μνήμης μέσω card reader και τα βάλουμε στο κινητό δεν θα παίζουν...;;; :worry:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-G600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...