Jump to content

Samsung SGH-G600


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δηλαδη το g600,einai ligo kalytero στο video από το νοκια?εσι πιο απο τα διο θα επαιρνες κ γιατι?(αναλογως και τιν τιμι βεβαια)

 

Για μενα το βιντεο ειναι πολυ καλυτερο του g600 και μην ξεχνας σε review εχει βαλει κατω στην photo και το n95..

Τιμη δεν ξερω για 6500 αλλα καπου εκει παιζει και αυτο..Εγω δεν τα πολυσυμπαθω τα νοκια γιατι οσα πηρα δεν μου βγηκανε καλα αλλοι λενε οτι ειναι καλα..Εγω ψηνομαι για το g600 αλλα θελω πιο πολυ το g800 εχει πραγματα απανω που το κανουν κορυφη!Αν σε ικανοποιει το g600 χτυπα το δεν νομιζω να μην το ευχαριστηθεις...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 833
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

kai mena mou aresei poli to g800 alla tha argisei na erthi.ase pou tha kanei kamia 600-700 evro!!!giro ston genari me flebari to kobo na erxetai.ksereis filos ean to g800 tha exei pliktra afis?

Ειχα βρει σε ενα site οτι θα κανει 500 ευρω και θα ερθει Γεναρη..600 -700 αποκλειεται!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

tha exei tipota mesa to paketo sto g800?opos to g600 karta 1gp+bloototh?

 

Δεν ξερω γιατι δεν εχει κυκλοφορησει και να το ανακοινωσουν το πιθανοτερο θα εχει ακουστικα και καμια μικρη καρτα μνημης

Link to comment
Share on other sites

exeis kamia foto apo tin kamera pou trabaei to g600+6500slide?san sinolo poio apo ta dio tha epairnes ka giati?

 

___ G600 _________6500

Οθονη + ____________- (Οι τωρινες οθονες της νοκια δεν μου αρεσουν αλλα δεν ξερω τι θα εχειβλεποντας απο αυτες..)

Φωτο +(5mp)_________-(3,2mp)

Video__+(se mp4)________-(3gp)

3g____-(με χαλαει πολυ!)___ +

 

Και τελος δικη μου γνωμη σου ειπα δεν εχω καλη εμπειρια απο νοκια και δυσκολα θα ξαναπαρω κινητο απο αυτην την εταιρια..

Οσο για την samsung ειχα και εχω d500 d600 d900 x700 λιγο u600(και λιγο γιατι μου το κλεψανε..)

Α και στο βασικο κουτι εχει 1 γιγα καρτα και bluetooth ακουστικα ενω το νοκια εχει 256mb και ακουστικα απλα

Αλλα αυτο δεν ειναι και προβλημα με 15 ευρω περνεις πια ενα γιγα και με καμια 25 ανετα μια στα 2γιγα..αλλα τα bluetooth kostizoyn...

Δυστηχως δεν εχω καμια φοτο απο κανενα..

Link to comment
Share on other sites

Οταν λες η οθονη της νοκια σε χαλαει,τι εννοεις?κ γινε λιγο πιο κατανοητος στην φωτο κ στο video,δεν σε καταλαβα.ξερω οτι το 6500 τραβαει 3,2mpφωτο!!κ οχι 2!τι ειναι το mp4?και το 3gp?
Link to comment
Share on other sites

Ναι τωρα το ειδα 3,2 ηθελα να γραψω..Η γνωμη μου (και αν ψαξεις με στα φορουμ θα δεις πολλους που το χουν πει!) οτι σε σχεση οι οθονες της νοκια δεν ειναι οσο καλες οσο της Samsung.Και σου ειπα για το βιντεο και στην προηγουμενη σελιδα ΤΟ g600 τραβαει σε μορφη mp4 και το 6500 τραβαει σε 3gp το mp4 εχει πολυ καλυτερη αναλυση απο το 3gp..

Τωρα εγω αναμεσα σε συτα τα δυο θα επερνα το g600 αν καποιος δεν εχει δοκιμασει και τις δυο εταιριες δεν μπορει να καταλαβει!Για πολλους αρνητικο στα samsung ειναι οτι δεν περνει themes και ηχους στα μνμ..Παντως σε λιγες μερες πιστευω να ερθουν και τα δυο στα καταστηματα.Πηγαινε δες τα και τα δυο και κρινε μονος σου.

--------------------------------------------------------

Το 6500 θα ειναι πιο ακριβο απο το g600

http://www.expansys.com.gr/pf.aspx?i=150294

http://www.expansys.com.gr/p.aspx?i=156370

Και οι τιμες θα ειναι πιο χαμηλες οταν θα κυκλοφορησουν στα καταστηματα..

Link to comment
Share on other sites

:cool: Ένα Review από το... Smape.com

 

http://img443.imageshack.us/img443/1318/samsungg600ly6.jpg

 

 

 

 

:D Και ένα ακόμα Review/Test Κάμερας στα 5 megapixel... Smape.com

 

http://img503.imageshack.us/img503/5610/samsungg600015oz7.jpg

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει σε άλλο χρώμα το g600,εκτος του γκρι????

 

Δεν νομιζω να υπαρχει σε αλλο χρωμα.Δεν εχω δει πουθενα κατι τετοιο.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή ήμουν κάτοχος ενός D900 το οποίο το πούλησα γιατί:

Δεν είχε καλό σήμα

Δεν έπαιρνε εφαρμογές παρά μόνο μέσω WAP

Αυτά μήπως το g600 τα ξεπέρασε?

Γιατί αν τα ξεπέρασε η ποιότητα τους δεν παίζεται.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Επειδή ήμουν κάτοχος ενός D900 το οποίο το πούλησα γιατί:

Δεν είχε καλό σήμα

Δεν έπαιρνε εφαρμογές παρά μόνο μέσω WAP

Αυτά μήπως το g600 τα ξεπέρασε?

Γιατί αν τα ξεπέρασε η ποιότητα τους δεν παίζεται.

Ευχαριστώ

 

Για το σήμα, μήπως σου έτυχε?? Εγώ με το D900 ποτέ δεν είχα πρόβλημα με το σήμα! Όσο για το Wap έχουν βγει διάφορα κόλπα για να μπορείς να τις περάσεις. Επειδή όμως το G600 δεν το έχει κάποιος δεν νομίζω οτί μπορεί να ειπωθεί με σιγουριά αν έχει αλλάξει κάτι σε αυτόν τον τομέα!

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Για το σήμα, μήπως σου έτυχε?? Εγώ με το D900 ποτέ δεν είχα πρόβλημα με το σήμα! Όσο για το Wap έχουν βγει διάφορα κόλπα για να μπορείς να τις περάσεις. Επειδή όμως το G600 δεν το έχει κάποιος δεν νομίζω οτί μπορεί να ειπωθεί με σιγουριά αν έχει αλλάξει κάτι σε αυτόν τον τομέα!

Το να περάσεις όμως εφαρμογές , παιγνίδια κλπ με ''αλχημείες''

εδν πετυχαίνει πάντα γι' αυτό ήθελα να μάθω τι παίζει με αυτό .

Τέλος πάντων ,κυκλοφορεί ή ξέρουμε πότε θα κυκλοφορήσει?

Γιατί η τιμή του απότι είδα στο expansys το οποίο είναι και λίγο τσιμπημένο πάντα είναι 364 .

Καλή τιμή σχετικά.

Link to comment
Share on other sites

Τέλος πάντων ,κυκλοφορεί ή ξέρουμε πότε θα κυκλοφορήσει?

:rolleyes: Από ότι βλέπω σε 2 μαγαζιά (eShop) υπάρχει διαθέσιμο…

 

KinitoMania => 389 ευρώ.

 

SHL systems => 399 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

πολύ καλο,αλλά ακριβώ,γύρω στα 320 θα ήταν καλά!! (1)τι ακριβώς προσφέρει μαζί στο πακέτο? κ (2)στο music player,υποστηρίζει mp4,aac,eaac+???????
Link to comment
Share on other sites

πολύ καλο,αλλά ακριβώ,γύρω στα 320 θα ήταν καλά!! (1)τι ακριβώς προσφέρει μαζί στο πακέτο? κ (2)στο music player,υποστηρίζει mp4,aac,eaac+???????

To πακέτο είναι αρκετά πλούσιο .Εχει handsfree bluetooth καρτα 1gb

κλπ. δηλ έχει τα πάντα

Link to comment
Share on other sites

ασύρματο bluetooth?????????Αυτά στοιχίζουν γύρω στα 50 ευρώ,εάν δεν κάνω λάθος και είναι αυτα που έχω στο νου μου κ στα περιέγραψα!!!:Dστο music player,υποστηρίζει mp4,aac,eaac+???????
Link to comment
Share on other sites

ασύρματο bluetooth?????????Αυτά στοιχίζουν γύρω στα 50 ευρώ,εάν δεν κάνω λάθος και είναι αυτα που έχω στο νου μου κ στα περιέγραψα!!!:Dστο music player,υποστηρίζει mp4,aac,eaac+???????

Ναι ασύρματο bluetooth , και υποστηρίζει όλα τα format που αναφέρεις.

Σαν ''πακέτο '' είναι πολύ καλό και πλούσιο.

Link to comment
Share on other sites

1)πόσα στερεοφωνικά ηχεία έχει 1 ή 2? κ 2 ) ποιά η μεταξύ τους διαφορα? 3)τι εξασφαλίζει το OPUS???????? 4)οπτικό ζούμ δεν έχει η κάμερα?
Link to comment
Share on other sites

1)πόσα στερεοφωνικά ηχεία έχει 1 ή 2? κ 2 ) ποιά η μεταξύ τους διαφορα? 3)τι εξασφαλίζει το OPUS???????? 4)οπτικό ζούμ δεν έχει η κάμερα?

:O

 

Δεν εχει οπτικο ζουμ εχει ψηφιακο..(οπτικο εχει μονο το g800 το νοκια Ν93 και δυο sharp κανενα αλλο απο οτι θυμαμαι..)

Το opus δεν το χω ξανακουσει..

Πρεπει να χει δυο στερεωφονικα οπως τα περισσοτερα sammy.Tα 2 στερεοφωνικά ηχεία ακουγονται καλυτερα που ειναι και λογικο..

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-G600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...