Jump to content

Samsung SGH-G600


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 833
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

paidia agorazw smr kinito (teleutaia mera m athina) k xreiazomai epigontws help......g600 h' lg kc550??????????......me noiazei poly h poiothta fwtografias.....alla k h poiothta genikotera t kinitou+mpataria.......sos....thnx
phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

Θα μπορεσει παρακαλω καποιος να μου πει αν το τηλεφωνο αυτο ειναι συμβατο με bluetooth ακουστικο nokia????
Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

tlk agorasa to g600 k oxi to lg kc550......to kin einai poly wraio k h kamera episis poly ikanopoihtikh, alla dystyxws einai arketa spastiko oson afora to full screen k tn sxesi t me tn karta mnhmhs.......k kati akoma: pws einai dunaton n min mporoume n kanoume markarisma pollwn arxeiwn mazi g n ta metakinisoume se fakelo???? eleos.........50% porw8ika k allo 50% ksenerwsa asxima.....

 

ps: telika apo ta kainouria nokia den leipei tpt (px apo to palio m nokia 6290, to mono pou t eleipe itan mia kali camera, se ola ta alla itan apla top)

phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

ειμαι κατοχος του sony ericsson k810 και θελω τωρα με επιδοτηση που εχω να αγορασω καποιο samsung και ειμαι μεταξυ αυτων : u600i-g600i-d880i-d900i .

τι προτεινετε???

βασικα θελω μικρο δεικτη sar , ημερολογιο με υπενθυμισεις και συγχρονισμο με outlook, αξιοπρεπεις φωτο, παιχνιδια , να μπορει να συνεργαζεται με Bt ακουστικο της nokia που εχω, να εχει για ηχο τραγουδια mp3 και να ακουγονται καπως δυνατα μαζι με δονηση..

αυτα !!! δεν νομιζω να ζηταω πολλα!!!

εχω διαβασει διαφορα στα αντιστοιχα forum και ξανα κανω εδω την ερωτηση γιατι στο φορουμ του 900 δεν απαντησε κανεις ακομη!!!

Ευχαριστω εκ των προτερων για οποια απαντηση!!

file emm_stra......afou exeis to k810i k 8es n to allakseis, tote gt psaxneis anamesa se kinita pou einai to poly isaksia tou s.e. k810i pou exeis??? symboulh m: an einai n epilekseis anamesa se ayta ta 4 tote,....krata to kinitaki pou hdh exeis.........gt einai apla kinitara(se sygkrisi me ayta ta 4)....:)

phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

file emm_stra......afou exeis to k810i k 8es n to allakseis, tote gt psaxneis anamesa se kinita pou einai to poly isaksia tou s.e. k810i pou exeis??? symboulh m: an einai n epilekseis anamesa se ayta ta 4 tote,....krata to kinitaki pou hdh exeis.........gt einai apla kinitara(se sygkrisi me ayta ta 4)....:)

 

Κινηταρα με μεγαλο sar :!:

Link to comment
Share on other sites

Κινηταρα με μεγαλο sar :!:

 

ακριβως, και γιαυτο θελω να το αλλαξω!!!

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Παιδια, περιττό να αναφέρω πως τα 5mpxls είναι ανούσια, και άθλια...

Συγκρίνοντας την φωτογραφική του k770 με τοθ sgh-600 φάνηκε η διαφορά άνετα...και έχει μόλις 3,2mpxl.

Γιατί τα 5, να είναι τόσο άθλια σε αυτό το μοντέλο?

Λες και είναι 2mpxl κάμερα.Κιαν κουνηθεί η κάμερα λίγο, όλη η εικόνα βγαίνει σκατά!!!

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, περιττό να αναφέρω πως τα 5mpxls είναι ανούσια, και άθλια...

Συγκρίνοντας την φωτογραφική του k770 με τοθ sgh-600 φάνηκε η διαφορά άνετα...και έχει μόλις 3,2mpxl.

Γιατί τα 5, να είναι τόσο άθλια σε αυτό το μοντέλο?

Λες και είναι 2mpxl κάμερα.Κιαν κουνηθεί η κάμερα λίγο, όλη η εικόνα βγαίνει σκατά!!!

 

το κ770 εχει τον μεγαλυτερο δεικτη sar.....

κατα τα αλλα συμφωνω!!!!

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Επισης θα ηθελα να ρωτησω πως γινεται η αναβαθμιση του λογισμικου...

Γινεται απο το σπιτι μεσω ιντερνετ ή πρεπει να το πας στην samsung ή γενικα ποια ειναι η διαδικασια που πρεπει να ακολουθησουμε!!!

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Παιδια, περιττό να αναφέρω πως τα 5mpxls είναι ανούσια, και άθλια...

Συγκρίνοντας την φωτογραφική του k770 με τοθ sgh-600 φάνηκε η διαφορά άνετα...και έχει μόλις 3,2mpxl.

Γιατί τα 5, να είναι τόσο άθλια σε αυτό το μοντέλο?

Λες και είναι 2mpxl κάμερα.Κιαν κουνηθεί η κάμερα λίγο, όλη η εικόνα βγαίνει σκατά!!!

 

Την εχεις ρυθμισει σωστα; Εγω που συγκρινα G600 με Κ800, η καμερα του 600 ειναι καλυτερη.

Link to comment
Share on other sites

Για συμβούλεψε καμμιά ρύθμιση...

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Για συμβούλεψε καμμιά ρύθμιση...

 

Μερικες γενικες συμβουλες

 

Ρυθμισε τη ποιοτητα "σε πολυ λεπτομερης"

την εξισορροπηση λευκου αναλογα με τις συνθηκες της ημερας,οχι στο αυτοματο

εννοειται το μεγεθος στην υψηλοτερη τιμη

επισης παιξε λιγο με το ISO αναλογα με τη περισταση, και σταθερο χερι

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια μηπως γνωριζει κανεις ποιες ειναι οι ρυθμισεις του wap για αυτο το κινητακι σε καρτοκινητο wind γιατι μπηκα στο αναλογο forum τις wind και δεν βρηκα τιποτα...

Και κατι αλλο θα ηθελα να ρωτησω πως γινετε και αν γινετε να δει κανεις τηλεοραση απο αυτο το κινητο . Και αν δεν γινετε απο αυτο τι πρεπει να εχει το κινητο πανω , δηλαδη ποια κινητα υποστηριζουν αυτη την υπηρεσια...

 

Ευχαριστω πολυ..και σορρυ αν επρεπε να το ρωτησω καπου αλλου...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Καλησπερα κ απο μενα παιδες.Μολις αγορασα κ γω αυτο το υπεροχο κινητακι.μια βοηθεια θα θελα μονο....γινεται να απενεργοποιησω τον ηχο που ακουγεται οταν δουλευω τα πληκτρα???
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κ απο μενα παιδες.Μολις αγορασα κ γω αυτο το υπεροχο κινητακι.μια βοηθεια θα θελα μονο....γινεται να απενεργοποιησω τον ηχο που ακουγεται οταν δουλευω τα πληκτρα???

 

Nαι,με το Slide ανοιχτο πατας προς τα κατω το πλαινο πληκτρο :)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Έχω το εξής πρόβλημα. Επειδή δε θέλω να αποθηκεύονται τα απεσταλμένα μηνύματα, έχω απενεργοποιήσει απ τις ρυθμίσεις τη δημιουργία αντιγράφου. Το πρόβλημα μου είναι ότι μερικές φορές όντως δεν το αποθηκεύει αλλά καποιες άλλες.....το αποθηκεύει!!!! Τί γίνεται μπορείτε να μου πείτε?????

 

Θα με βοηθήσει κανείς????? Παρόλο που είναι αποθηκευμενη η επιλογή να ΜΗ διατηρείται αντίγραφο του μηνύματος......εξακολουθει μία να αποθηκευει και μία όχι!!!

Link to comment
Share on other sites

Θα με βοηθήσει κανείς????? Παρόλο που είναι αποθηκευμενη η επιλογή να ΜΗ διατηρείται αντίγραφο του μηνύματος......εξακολουθει μία να αποθηκευει και μία όχι!!!

Κανείς???? Μόνο εγώ έχω αυτό το πρόβλημα? Πρέπει κάθε φορά που το ανοίγω να πηγαίνω στις ρυθμίσεις και να πατάω αποθήκευση για τη μη δημιουργία αντιγράφου! Δε γίνεται αυτή η δουλειά κάθε φορά. Έλεος!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
xairetw tous pantes sto forum..loipon exw edw kai 2 xronia to nokia 6270 thelw na parw kati kainourio..skefthka na paw pali pros nokia alla apo ta antistoixa forum den emeina polu euxaristhmenos..epeishs sta s.e to sar einai terastio kai me tromazei akoma kai emena pou sunhthws den dinw kai polu shmasia..loipon skeftomai polu sovara na agorasw auto to kinhto kai tha hthela thn apopsh kapoiwn pou to exoun polu kairo..kuriws oso anafora kamera,hxo kai poihthta kataskeuhs.
perasa xhmiko mhxaniko patras..e re gledia..patra s erxomai..
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εδω

http://www.skroutz.gr/s/30140/Samsung-G600.html?keyphrase=G600

 

 

βγαζει ως φτηνοτερο το http://www.pixmania.gr

Έχει αγορασει κανενας απο αυτο το μαγαζι κινητο?

Θα εχει κανονικα ελληνικα και ελληνικη εγγυηση?

 

Ευχαριστώ.

If we don't need Walls and Fences, why do we need Windows and Gates?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εδω

http://www.skroutz.gr/s/30140/Samsung-G600.html?keyphrase=G600

 

 

βγαζει ως φτηνοτερο το http://www.pixmania.gr

Έχει αγορασει κανενας απο αυτο το μαγαζι κινητο?

Θα εχει κανονικα ελληνικα και ελληνικη εγγυηση?

 

Ευχαριστώ.

 

Έλα ντε, αυτό θέλω να μάθω κι εγώ..... Η διαφορά είναι τεράστια (50€, σχεδόν 25%).

 

Από ότι γράφουν στην πλήρη περιγραφή δεν έχει κάρτα μνήμης, ακουστικά και BT αλλά για μένα καλύτερα, έχω ήδη κάρτα και BT.

 

Αλλά το θέμα είναι τι παίζεται με το μενού (είναι και Ελληνικά?) και με την εγγύηση. Γνωρίζει κανείς?

Link to comment
Share on other sites

Έλα ντε, αυτό θέλω να μάθω κι εγώ..... Η διαφορά είναι τεράστια (50€, σχεδόν 25%).

 

Από ότι γράφουν στην πλήρη περιγραφή δεν έχει κάρτα μνήμης, ακουστικά και BT αλλά για μένα καλύτερα, έχω ήδη κάρτα και BT.

 

Αλλά το θέμα είναι τι παίζεται με το μενού (είναι και Ελληνικά?) και με την εγγύηση. Γνωρίζει κανείς?

 

Ακριβως τις ιδιες αποριες εχω φιλε.

Εχω ηδη bluetooth και καρτα μνημης από το Ε590 μου.

Μακαρι να μας ενημερωσει καποιος σχετικα γρηγορα. Αλλιως αναγκαστικα πλαίσιο, αφού το eshop δεν το εχει διαθεσιμο...

If we don't need Walls and Fences, why do we need Windows and Gates?
Link to comment
Share on other sites

Ακριβως τις ιδιες αποριες εχω φιλε.

Εχω ηδη bluetooth και καρτα μνημης από το Ε590 μου.

Μακαρι να μας ενημερωσει καποιος σχετικα γρηγορα. Αλλιως αναγκαστικα πλαίσιο, αφού το eshop δεν το εχει διαθεσιμο...

 

Από ότι φαίνεται είμαστε τυχεροί, προφανώς η τιμή έπεσε και απλά έτυχε να παραλάβει πρώτο το pixmania. Τώρα βρίσκεται με την νέα τιμή και σε άλλα καταστήματα...;)

 

http://www.skroutz.gr/s/30140/Samsung-G600.html?keyphrase=g600

 

Πολύ καλό timing για αγορά του G600 θα έλεγα...:)

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω και εγω κατι μήπως ξέρει κάποιος να μου απαντήσει. εχω ΒΤ το samsung WEP 410. ενω δεν έχω καθόλου αποσυνδέσεις έχω ενα άλλο πρόβλημα στην σύνδεση του με το G600. δεν δουλεύουν τα πλήκτρα αυξομείωσης της έντασης του ήχου απο το ακουστικό και επίσης όταν πατήσω το πλήκτρο κλήσης στο ακουστικό κάνει αυτόματα κλήση της τελευταίας εξερχόμενης. εδω να αναφέρω πως με το προηγούμενο κινητό μου (samsung Ε900) σε αντίστοιχη κίνηση με έβαζε στο αρχείο κλήσεων ενω και τα πλήκτρα αυξομείωσης του ήχου δούλευαν κανονικά.

εχει κανείς κάποια ιδέα τι μπορεί να φταίει και πως μπορεί να διορθωθεί?

 

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Η τιμή του μέσα σε μία ευδομάδα έπεσε περίπου 90€!!! Τώρα στο Πλαίσιο, eshop έχει περί τα 200€ (199 από το Internet, 209 από το μαγαζί). Γιατί έτσι?
από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-G600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...