Jump to content

Mitac Mio P360 και Mio P560


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

χρησιμοποιηστε opera και ολες οι σελιδες θα παιζουν κανονικα, και παραθυρα, flash, κλπ.

 

Κι εγώ opera χρησιμοποιώ αλλά μόνο η διεύθυνση: http://www.mio-tech.com.tw δεν μου βγάζει κανονικά τους χαρακτήρες με τον Opera

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Χαιρετώ και εγώ :)

 

Υποψήφιος αγοραστής ενός 560 και εγώ, και θέλω να ρωτήσω αν το pdaplaza δέχεται προπληρωμένες κάρτες ή θα πρέπει να βρω κάποιον με πιστωτική? Η κάρτα μου είναι prepaid της Τράπεζας Κύπρου (με ονοματεπώνυμο και το 3ψήφιο verification number). Έχω και paypal account συνδεδεμένο με την prepaid. Αυτό μας κάνει? :rolleyes:

 

 

Υ.Γ. Συγγνώμη για το off-topic:O

Link to comment
Share on other sites

Μεταφορικά πόσα πλήρωσες ? Κάνει και για 560, σωστά ?

 

edit: από ότι φαίνεται 3,5 $ χρεώνει είναι σίγουρο ?

δε θυμάμαι πόσα είχα πληρώσει, μάλλον όσα λέει. Αξιόπιστο site και πάρα πολύ καλό screen protector

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πιά κινέζικη πήρατε γιατί υπάρχουν τα εξής :

CAPDASE

 

http://img134.imageshack.us/img134/163/dsc01512cw6.jpg

http://img139.imageshack.us/img139/3026/dsc01506cq7.jpg

TSIPOURO... connecting people...
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ και εγώ :)

 

Υποψήφιος αγοραστής ενός 560 και εγώ, και θέλω να ρωτήσω αν το pdaplaza δέχεται προπληρωμένες κάρτες ή θα πρέπει να βρω κάποιον με πιστωτική? Η κάρτα μου είναι prepaid της Τράπεζας Κύπρου (με ονοματεπώνυμο και το 3ψήφιο verification number). Έχω και paypal account συνδεδεμένο με την prepaid. Αυτό μας κάνει? :rolleyes:

 

 

Υ.Γ. Συγγνώμη για το off-topic:O

 

 

Μη μου αγχώνεσαι....Όλοι αυτή έχουμε ή τουλάχιστον οι περισσότεροι..... Ακριβώς δηλ όπως τα είπες..... Σίγουρα και με ασφάλεια.....Άντε και καλή αγορά.....:lol:

Link to comment
Share on other sites

Και η άλλη θηκούλα που βρήκα. Απλή και βολική. είναι απο εξωτερική θήκη δίσκου 2,5" αλλά παραδόξως ταιριάζει γάντι..

Αρκετά καλύτερη έτσι? ;)

 

http://img228.imageshack.us/img228/999/dsc01514lt8.jpg

http://img156.imageshack.us/img156/4854/dsc01517vw6.jpg

TSIPOURO... connecting people...
Link to comment
Share on other sites

Yπαρχει καποιο λινκ με οδηγιες για το πως θα μπορεσω να εχω ιντερνετ στο 560 μεσω bluetooth απο κινητο με το wind plus non stop. Εκανα μια αναζητηση αλλα δεν βρηκα κατι.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά.

So far όλα παίζουν μια χαρά. Ευχαριστώ πολύ για τη μέχρι τώρα βοήθειά σας.

Μια ακόμα ερώτηση: "Ποιό και πως θα εγκαταστήσω πρόγραμμα πλοήγησης" ;

Chatos
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά παρέλαβα σήμερα την κινέζικη θήκη σφαίρα. Σε 6 μέρες και ειμαι Κρήτη και σε χωριό, ειναι φανταστική, ολα μαζί 16 Ευρω

Ελα ρε πατριδα απο που εισαι;

Εγω απο Χανια.

Δουλεύεις πολύ, κάνεις πολλά λάθη. Δουλεύεις λίγο, κάνεις λίγα λάθη. Δεν δουλεύεις καθόλου, δεν κάνεις λάθη.

Δεν κάνεις λάθη, ΠΡΟΑΓΕΣΑΙ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ και εγώ :)

 

Υποψήφιος αγοραστής ενός 560 και εγώ, και θέλω να ρωτήσω αν το pdaplaza δέχεται προπληρωμένες κάρτες ή θα πρέπει να βρω κάποιον με πιστωτική? Η κάρτα μου είναι prepaid της Τράπεζας Κύπρου (με ονοματεπώνυμο και το 3ψήφιο verification number). Έχω και paypal account συνδεδεμένο με την prepaid. Αυτό μας κάνει? :rolleyes:

Υ.Γ. Συγγνώμη για το off-topic:O

Δεν υπαρχει προβλημα.

Και εγω με προπληρωμενη καρτα πηρα το 560 απο pdaplaza.

Δουλεύεις πολύ, κάνεις πολλά λάθη. Δουλεύεις λίγο, κάνεις λίγα λάθη. Δεν δουλεύεις καθόλου, δεν κάνεις λάθη.

Δεν κάνεις λάθη, ΠΡΟΑΓΕΣΑΙ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ελα γείτονα Βάμος Αποκορώνου

Απ' του Βαμου εισαι!!!!!!

Και δε μου λες, η Κάϊνα ειναι κοντα; :) :) :)

Δουλεύεις πολύ, κάνεις πολλά λάθη. Δουλεύεις λίγο, κάνεις λίγα λάθη. Δεν δουλεύεις καθόλου, δεν κάνεις λάθη.

Δεν κάνεις λάθη, ΠΡΟΑΓΕΣΑΙ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια. Ξερει καποιος πως τρεχουν τα video clip απο το youtube. Τα αρχεια ειναι τυπου nane.3gp και μου βγαζει μια ταμπελα που λεει οτι δεν μπορω να τα τρεξω.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια. Ξερει καποιος πως τρεχουν τα video clip απο το youtube. Τα αρχσια ειναι nane.3gp και μου βγαζει μια ταμπελα που λεει οτι δεν μπορω να τα τρεξω.

δεν ξέρω αν ο core player παίζει 3gp αλλά καλό είναι να τα κάνεις divx ή xvid

 

α....καλό είναι να βάλεις και τον core player

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια. Ξερει καποιος πως τρεχουν τα video clip απο το youtube. Τα αρχεια ειναι τυπου nane.3gp και μου βγαζει μια ταμπελα που λεει οτι δεν μπορω να τα τρεξω.

 

Χρειάζεσαι τον core player που λέει και ο nikthanos καθώς και ένα plugin που είναι freeware.

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλησπέρα παιδια. Ξερει καποιος πως τρεχουν τα video clip απο το youtube. Τα αρχεια ειναι τυπου nane.3gp και μου βγαζει μια ταμπελα που λεει οτι δεν μπορω να τα τρεξω.

 

http://www.ytpocket.com/

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Και αλλη μια ερωτηση γιατι ειμαι και λιγο ασχετος απο pda (το πρωτο μου). Εβαλα μια εικονα στο background της οθονης και τωρα δεν ξερω πως να επαναφέρω αυτη που ειχε (των windows). Ευχαριστω για την βοηθεια
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους,

 

Σκέφτομαι να αγοράσω p560 από pdaplaza, στα 348 ευρώ έπεσε η τελική τιμή του

http://www.pdaplaza.com/shop.php?id=737&subcatid=59

 

3 ερωτήσεις έχω μόνο:

α) Υπάρχει δωρέαν πρόγραμμα σε full έκδοση (όχι trial) για να γράφουμε ελληνικά στο office, στον opera, στο ημερολόγιο και ποιό είναι αυτό (αποστολή με pm καλύτερα).

β) Εκτός του destinator, μπορεί να μπει το igo, το papago και κάποιο άλλο πρόγραμμα πλοήγησης και ποιο είναι αυτό; έχει δοκιμάσει κανείς όλα τα προγράμματα πλοήγησης;

γ) Ποιες είναι οι βελτιώσεις του σε σημαντικούς τομείς (εκτός από εμφάνιση) σε σχέση με το p550;

 

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλους προκαταβολικά.

 

ΥΓ: Στο shop21 η τιμή της ελληνικής έκδοσης 512mb έπεσε στα 363 ευρώ τελική (συμπεριλαμβανομένων μεταφορικών) για όποιον ενδιαφέρεται.

http://www.skroutz.gr/s/28293/Mitac-Mio-P560.html?keyphrase=p560

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
α) Υπάρχει δωρέαν πρόγραμμα σε full έκδοση (όχι trial) για να γράφουμε ελληνικά στο office, στον opera, στο ημερολόγιο και ποιό είναι αυτό (αποστολή με pm καλύτερα).

 

Pocket CM keyboard

 

β) Εκτός του destinator, μπορεί να μπει το igo, το papago και κάποιο άλλο πρόγραμμα πλοήγησης και ποιο είναι αυτό; έχει δοκιμάσει κανείς όλα τα προγράμματα πλοήγησης;

 

Φυσικά τρέχουν όλα.

 

γ) Ποιες είναι οι βελτιώσεις του σε σημαντικούς τομείς (εκτός από εμφάνιση) σε σχέση με το p550;

 

Κυρίως η εμφάνιση (όπως προείπες) αλλά και τα Windows Mobile 6 (έναντι των 5 που είχε το Ρ550). Αυτά.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Και αλλη μια ερωτηση γιατι ειμαι και λιγο ασχετος απο pda (το πρωτο μου). Εβαλα μια εικονα στο background της οθονης και τωρα δεν ξερω πως να επαναφέρω αυτη που ειχε (των windows). Ευχαριστω για την βοηθεια

 

Βάλε ένα άλλο theme (όποιο να 'ναι) και μετά βάλε αυτό που έχεις. Θα επαναφέρει το default background.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να αγοράσω p560 από pdaplaza, στα 348 ευρώ έπεσε η τελική τιμή του

 

Αν πας Βουδαπεστη να το παρεις ναι, τοσο εχει.

Διαφορετικα αν θες να στο στειλουν, παει στα 377 ευρω τελικη τιμη μαζι με τα μεταφορικα.

Δουλεύεις πολύ, κάνεις πολλά λάθη. Δουλεύεις λίγο, κάνεις λίγα λάθη. Δεν δουλεύεις καθόλου, δεν κάνεις λάθη.

Δεν κάνεις λάθη, ΠΡΟΑΓΕΣΑΙ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αν πας Βουδαπεστη να το παρεις ναι, τοσο εχει.

Διαφορετικα αν θες να στο στειλουν, παει στα 377 ευρω τελικη τιμη μαζι με τα μεταφορικα.

 

thanks για τη διόρθωση. 400 ευρώ (χωρίς μεταφορικά, δε νομίζω πάνω από 10 ευρώ να κοστίζουν) πλέον η καλή έκδοση στην Ελλάδα.

http://www.skroutz.gr/s/28293/Mitac-Mio-P560.html?keyphrase=p560

 

Acrobat reader για διάβασμα pdf μπαίνει κανονικά, έτσι δεν είναι;

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Acrobat reader για διάβασμα pdf μπαίνει κανονικά, έτσι δεν είναι;Ευχαριστώ.
Υπολογιστής είναι ρε φίλε. Ότι γουστάρεις μπαίνει. και όλα τα προγράμματα πλοήγησης και word και excel και acrobat και οτι σου περάσει απο το μυαλό και όλα τα προγράμματα γενικώς.
TSIPOURO... connecting people...
Link to comment
Share on other sites

δεν μπορο να κανο σιχρονισμο μιποσ μπορει κανεισ να βοιτεισει το εχο παρει τορα κ δεν ξερο ποσ να ενεργοποιεισο το grs κ το ιντερνετ
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...