Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Cruise P3650 (Polaris)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

mastelos & mino θενξ για τις απαντήσεις.. η αλήθεια είναι οτι το πήρα κ εγώ σήμερα από το expansys κ μου λέει ότι στάλθηκε η παραγγελεία μου!!! Άντε.. λογικά αύριο θευάριο θα περιμένω την παραγγελία μου.

Αναμένω....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ante kaloriziko karxariako mou !!

 

@ flamers: ELEOS ME TA FLAMES Shmera !! se opoio forum kai na mpw plakononte !!

 

mallon rtha ftaiei o anadromos ermis.,.. ;) :)

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις παιδιά, το διάβασα οτι έγινε ο χαμός, αλλα μηπως ξερει κανεις κανενα καταστημα που να εχουν το ελληνικο touch cruise διαθέσιμο, χωρις το igo?
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ρε σεις παιδιά, το διάβασα οτι έγινε ο χαμός, αλλα μηπως ξερει κανεις κανενα καταστημα που να εχουν το ελληνικο touch cruise διαθέσιμο, χωρις το igo?

 

Προς το παρόν... δεν υπάρχει.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Πλέον ειμαι και εγώ ενας χαρουμενος κάτοχος ενος HTC TOUCH CRUISE !!! χΟΧΟΧ!!

 

Το πήρα απο εδω :

http://www.vnp.gr/index.php?menu=cat&id=119&action1=details&prod=4512

 

ξένη έκδοση (χωρις το igo)

αλλα 2 πακετα στο μαγαζι

640 τελικη τιμη οποιος προλάβει πρόλαβε !

Greek Android Developers [ Facebook [Page] [Group] ] [ Google+ [Page]]

 

Google Nexus One Cyan7.2.0 v2.3.7

SAMSUNG Galaxy S 2 II v4.1.1 - Baseband: I9100XXLPW Kernel:3.0.42-Siyah-Dorimanx-V5.76B

Link to comment
Share on other sites

και τώρα πρεπει να βρούμε πως πέρναω τα contacts από το 6680 στο HTC.. :P

Greek Android Developers [ Facebook [Page] [Group] ] [ Google+ [Page]]

 

Google Nexus One Cyan7.2.0 v2.3.7

SAMSUNG Galaxy S 2 II v4.1.1 - Baseband: I9100XXLPW Kernel:3.0.42-Siyah-Dorimanx-V5.76B

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
και τώρα πρεπει να βρούμε πως πέρναω τα contacts από το 6680 στο HTC.. :P

 

Από το 6680 στο microsoft outlook του PC σου και από εκεί στο HTC.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

to opera einaii anti toy internet explorer? 'h einai allo?

 

και κάτι ακόμη. το πακέτο τι περιλαμβάνει? δεν ξερω αν το έχετε ήδη αναφέρει.

Xiaomi Mi Air 13.3 W10

Samsung Galaxy Note 9 Stock Android 10

Link to comment
Share on other sites

Από το 6680 στο microsoft outlook του PC σου και από εκεί στο HTC.

 

Πως γίνεται η επαφές που είχ από το παλιό μου κιν. να περάστηκαν μέσω outlook στο ppc ενώ κάποιες που είχα δημιουργήσει μόνο στο outlook να μην περάστηκαν αυτόματα?Με λίγα λόγια δεν πέρασε όλες τι επαφές αλλά μόνο όσες προέρχονταν από το παλιό κιν.

Βασίλης :ninja:
Link to comment
Share on other sites

παιδια το παρηγγειλα και εγω σημερα

απο ενα μαγαζι της γειτονιας μου με κινητα τηλ.το ειχε στο καταλογο

του.ηθελα να ρωτησω θα εχει ξενα η ελληνικα wm??

αυτος φερνει μονο απο ace και για αυτο τον εμπιστευομαι.

και οσοι το πηρατε απο πλαισιο εχει ελληνικα wm??

ευχαριστω και χρονια πολλα!!:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ηθελα να ρωτησω θα εχει ξενα η ελληνικα wm??

αυτος φερνει μονο απο ace και για αυτο τον εμπιστευομαι.

 

Εάν φέρνει μόνο από ACE... θα έχει σίγουρα ελληνικά.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

πηρα το απογευμα το cruise μου απο το Play247.gr κανονικα απο την ace hellas.

εβαλα την καρτα μνημης και την μπαταρια, το ανοιξα και ξεκινησε να κανει το customisation.

μαζι με το customisation αρχισε να κανει και εγκατασταση το IGO και με ρωτησε αν θελω να ξεκινησει η εγκατασταση.

το αφησα μεχρι να τελειωσει το customisation και μετα πατησα ενταξει και εκανε και εγκατασταση το IGO.

μου κανει κανονικα το Soft reset και μετα που μπηκε δεν εχει Ελληνικα μενου καθολου.

Αλλαξα και στο regional settings και εβαλα Ελληνικα, μου ζητησε να κανω reset και εκανα αλλα παλι Αγγλικα ολα.

Κατι εγινε μαλλον και δεν τελειωσε το customisation????

Να ξανακανω hard reset να κανει το customisation απο την αρχη???

μηπως θα εχω προβλημα με την εγκατασταση του IGO????

Πειτε μου γιατι εχουν σπασει τα νευρα μου

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια.το πηρα και εγω σημερα(μινο ετοιμασου ερχετε καταιγισμος ερωτησεων).σιγα μην σας αφηνα μονους μετα το αρτεμις.

1)το bluetooth δεν υποστιριζει στερεο ηχο σε ακουστικα η σε ηχειο οπως το αρτεμις με meshcle 3.1.μπορει να γραφει wirless stereo αλλα παιζει μονοφωνικα και χαλια.υπαρχει καποιο cab που να δινει στο τηλ. την λειτουργεια Α2DP που χρειαζετε για να δουλεψει σωστα???οεο??

2)στο HTC home εχει τεσσερα παραθυρα.στο αρτεμις ειχαμε εξι.γινετε να γινει το ιδιο η θα περιμενουμε για cooking rom??

3)εβαλα το battery status 1.04.203 beta.νομιζω οτι ειναι το τελευταιο.υπαρχει τροπος το εικονειδια που εχει να γινουν ασπρομαυρα για να κολλανε με το τηλ.

αντε και εγω στο γαμο σας...............

thanks.......

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

πηρα το απογευμα το cruise μου απο το Play247.gr κανονικα απο την ace hellas.

εβαλα την καρτα μνημης και την μπαταρια, το ανοιξα και ξεκινησε να κανει το customisation.

μαζι με το customisation αρχισε να κανει και εγκατασταση το IGO και με ρωτησε αν θελω να ξεκινησει η εγκατασταση.

το αφησα μεχρι να τελειωσει το customisation και μετα πατησα ενταξει και εκανε και εγκατασταση το IGO.

μου κανει κανονικα το Soft reset και μετα που μπηκε δεν εχει Ελληνικα μενου καθολου.

Αλλαξα και στο regional settings και εβαλα Ελληνικα, μου ζητησε να κανω reset και εκανα αλλα παλι Αγγλικα ολα.

Κατι εγινε μαλλον και δεν τελειωσε το customisation????

Να ξανακανω hard reset να κανει το customisation απο την αρχη???

μηπως θα εχω προβλημα με την εγκατασταση του IGO????

Πειτε μου γιατι εχουν σπασει τα νευρα μου

 

Μπορείς να κάνεις όσα hard reset θες, κάθε φορά θα κάνει εγκατάσταση στο IGO

Link to comment
Share on other sites

To mono pou anapolw sto 3300 einai to rolleraki tou to opoio den mou aresei sto cruise kai tha to protimusa kalitera// :cool::D:D

 

Παίζοντας αυτές της ημέρες με τη ροδέλλα εγώ προσωπικά δεν την βρίσκω ενοχλητική, γυρίζει πιο άμεσα και έχει το πλεονέκτημα να χρησιμοποιείται και σαν σταυρός αν την πιέζεις πάνω, κάτω, αριστερά, δεξιά. Σαφώς και το προτιμώ έτσι

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια.το πηρα και εγω σημερα(μινο ετοιμασου ερχετε καταιγισμος ερωτησεων).σιγα μην σας αφηνα μονους μετα το αρτεμις.

1)το bluetooth δεν υποστιριζει στερεο ηχο σε ακουστικα η σε ηχειο οπως το αρτεμις με meshcle 3.1.μπορει να γραφει wirless stereo αλλα παιζει μονοφωνικα και χαλια.υπαρχει καποιο cab που να δινει στο τηλ. την λειτουργεια Α2DP που χρειαζετε για να δουλεψει σωστα???οεο??

Gia kane mia volta apo edw kai psaxou ligo einai gia kaizer alla kanoun kai gia emas ta cabakia

 

2)στο HTC home εχει τεσσερα παραθυρα.στο αρτεμις ειχαμε εξι.γινετε να γινει το ιδιο η θα περιμενουμε για cooking rom??

 

Psaxou me to HTC customization (yparxei sto XDa an den to exeis einai to idio pou eixame eixame kai sto artemis) diaforetika perimene kanenan mageira ;)

 

3)εβαλα το battery status 1.04.203 beta.νομιζω οτι ειναι το τελευταιο.υπαρχει τροπος το εικονειδια που εχει να γινουν ασπρομαυρα για να κολλανε με το τηλ.

αντε και εγω στο γαμο σας...............

thanks.......

 

Pare to sinimmeno default.rar aposimpieseto kai rixe ta periexomena tou fakelou (default) ston fakelo windows\batterystatus\default antikathistontas ta exrwma eikonidia me afta ta mavroaspra pou sou stelnw :cool:

 

Enjoy

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

πηρα το απογευμα το cruise μου απο το Play247.gr κανονικα απο την ace hellas.

εβαλα την καρτα μνημης και την μπαταρια, το ανοιξα και ξεκινησε να κανει το customisation.

μαζι με το customisation αρχισε να κανει και εγκατασταση το IGO και με ρωτησε αν θελω να ξεκινησει η εγκατασταση.

το αφησα μεχρι να τελειωσει το customisation και μετα πατησα ενταξει και εκανε και εγκατασταση το IGO.

μου κανει κανονικα το Soft reset και μετα που μπηκε δεν εχει Ελληνικα μενου καθολου.

Αλλαξα και στο regional settings και εβαλα Ελληνικα, μου ζητησε να κανω reset και εκανα αλλα παλι Αγγλικα ολα.

Κατι εγινε μαλλον και δεν τελειωσε το customisation????

Να ξανακανω hard reset να κανει το customisation απο την αρχη???

μηπως θα εχω προβλημα με την εγκατασταση του IGO????

Πειτε μου γιατι εχουν σπασει τα νευρα μου

 

εγώ θα σου ελεγα να βγάλεις την καρτα να κάνεις hard reset να τελειώσει το πρωτο customisation και μετα βάλε καρτα και κανε εγκατάσταση στο igo.

 

 

καλορίζικο:D

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

1)το bluetooth δεν υποστιριζει στερεο ηχο σε ακουστικα η σε ηχειο οπως το αρτεμις με meshcle 3.1.μπορει να γραφει wirless stereo αλλα παιζει μονοφωνικα και χαλια.υπαρχει καποιο cab που να δινει στο τηλ. την λειτουργεια Α2DP που χρειαζετε για να δουλεψει σωστα???οεο??

 

η συσκευή υποστηρίζει A2DP.

 

δειτε εδώ όσοι έχετε απορίες για τη συσκευή:

http://www.htc.com/support/pdf/htctouchcruise/Polaris_HTC_English_Manual.pdf

Xiaomi Mi Air 13.3 W10

Samsung Galaxy Note 9 Stock Android 10

Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να ευχαριστησω τον Flexo και την ace hellas για την βοηθεια του μεσω email και msn. Το προβλημα λυθηκε και εχω κανονικα Ελληνικα τωρα.

Απ'οτι φαινεται ειχαν ξεχασει να περασουν το Ελληνικο customization στη συσκευη μου και μου το εστειλαν και το περασαμε τωρα. Ευτυχως που η συσκευη επεσε σε μενα και ηξερα να επικοινωνησω στο forum της ace hellas και να το λυσω με τη βοηθεια τους φυσικα, γιατι αν ηταν καποιος που επερνε πρωτη φορα ppc ακομα θα εβριζε (και θα ειχε και ενα δικιο εδω που τα λεμε) :lol:.

Πρωτη εικονα, πολυ καλο και ομορφο κινητο, οντως η ροδελα θελει συνηθεια λιγο, βαρος και μεγεθος μια χαρα (λογω του οτι εχω το p3450), οθονη πολυ καλη και μου φαινεται καλυτερη απο το p3450 στο θεμα του οτι ειναι πιο ευαισθητη και πατας πιο ευκολα τις επιλογες.

Ηδη το μικρο μου p3450 αρχισε να διαμαρτυρεται μιας και αρχισα να το παραμελω ηδη απο χθες :lol:

Καλη μερα σε ολους.

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω μινο.μονο στο battery status εγινε δουλεια.στα αλλα θα περιμνω τον meschle μαλλον να το αγορασει και να φτιαξει καμμια coocking.
Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να ευχαριστησω τον Flexo και την ace hellas για την βοηθεια του μεσω email και msn. Το προβλημα λυθηκε και εχω κανονικα Ελληνικα τωρα.

Απ'οτι φαινεται ειχαν ξεχασει να περασουν το Ελληνικο customization στη συσκευη μου και μου το εστειλαν και το περασαμε τωρα. Ευτυχως που η συσκευη επεσε σε μενα και ηξερα να επικοινωνησω στο forum της ace hellas και να το λυσω με τη βοηθεια τους φυσικα, γιατι αν ηταν καποιος που επερνε πρωτη φορα ppc ακομα θα εβριζε (και θα ειχε και ενα δικιο εδω που τα λεμε) :lol:.

Πρωτη εικονα, πολυ καλο και ομορφο κινητο, οντως η ροδελα θελει συνηθεια λιγο, βαρος και μεγεθος μια χαρα (λογω του οτι εχω το p3450), οθονη πολυ καλη και μου φαινεται καλυτερη απο το p3450 στο θεμα του οτι ειναι πιο ευαισθητη και πατας πιο ευκολα τις επιλογες.

Ηδη το μικρο μου p3450 αρχισε να διαμαρτυρεται μιας και αρχισα να το παραμελω ηδη απο χθες :lol:

Καλη μερα σε ολους.

 

Τι εννοείς σου το έστειλαν? Σου έστειλαν αρχείο που το πέρασες και έβαλε ελληνικά??? Αυτό το αρχείο το έχεις ακόμα?? :shifty:

Yπάρχουν δυο τρόποι για να πετύχεις…

1)ποτέ μη λες όλα όσα ξέρεις

2)

Link to comment
Share on other sites

M_daVinci είσαι μέσα στο μυαλό μου;):) και εγώ μόλις το είδα αυτό αναρρωτήθηκα:worry:. Αν το έχεις, φίλε μου, ακόμη ξέρεις τι να κάνεις, εεε?;)

Xiaomi Mi Air 13.3 W10

Samsung Galaxy Note 9 Stock Android 10

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς σου το έστειλαν? Σου έστειλαν αρχείο που το πέρασες και έβαλε ελληνικά??? Αυτό το αρχείο το έχεις ακόμα?? :shifty:

δυστυχως δεν το εχω, αλλα επειδη ηταν το πρωτο πραγμα που ρωτησα, το αρχειο αυτο ειναι κλειδωμενο και αν παει να το βαλει καποιος σε συσκευη που δεν ειναι της ace hellas (μεσω ελεγχου του IMEI) κλειδωνει η συσκευη.οποτε και να το ειχα δωρον αδωρον

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...