Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Cruise P3650 (Polaris)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια επειδη ειμαι αρχαριος στα windows mobile

αν παρω το αγγλικο απο το expansys εκτος απο το περιβαλον

των windows που θα ειναι στα αγγλικα και που προτειμω απο τα ελληνικα που με δισκολευουν ,

1 θα μπορω να γραφω ελληνικα ?

2 αν γραφω με το στιλο του ελληνικα θα τα αναγνωριζει ?

3 θα μπορω να διαβασω κειμενα με ελληνικα

4 τι εγγυηση θα εχω στην ελλαδα ?

5 η τελος εστω οτι το αγοραζω απο δω , επειδη προτειμω το Destinator , εχετε ακουσει για ποτε

θα δινεται χωρις Igo και που ?

 

πολλες ερωτησεις αλλα νομιζω θα βοηθησουν και αλλους "νεους" σε αυτο το forum

ευχαριστω

Χρονια πολλα σε ολους

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • Administrators
1 θα μπορω να γραφω ελληνικα ?

 

Με ένα πολύ καλό πληκτρολόγιο που θα εγκαταστήσεις, κανονικότατα.

 

2 αν γραφω με το στιλο του ελληνικα θα τα αναγνωριζει ?

 

Handwriting; Μόνο με το κατάλληλο tool επίσης.

 

3 θα μπορω να διαβασω κειμενα με ελληνικα

 

Κανονικότατα χωρίς να κάνεις τίποτα.

 

4 τι εγγυηση θα εχω στην ελλαδα ?

 

Αν σου πάθει κάτι σε θέμα hardware το στέλνεις στην ACE Hellas και είσαι καλυμμένος με την εγγύηση. Απλά δεν σε υποστηρίζει στο Software λόγω του ελληνικού μενού.

 

5 η τελος εστω οτι το αγοραζω απο δω , επειδη προτειμω το Destinator , εχετε ακουσει για ποτε

θα δινεται χωρις Igo και που ?

 

Θα αργήσει λίγο παραπάνω αυτό.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.

θα ηθελα να κανω μια ερωτηση σε οσους τυχερους εχουν στην κατοχη τους το 3650.

μεχρι στιγμης το εχετε συγκρινει με το 3300.

θα ηθελα να ρωτησω σε σχεση με το 3600(μιας και ειμαι κατοχος)τι διαφορες εχουν και αν αξιζει η ανταλαγη αυτη.

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
καλησπερα.

θα ηθελα να κανω μια ερωτηση σε οσους τυχερους εχουν στην κατοχη τους το 3650.

μεχρι στιγμης το εχετε συγκρινει με το 3300.

θα ηθελα να ρωτησω σε σχεση με το 3600(μιας και ειμαι κατοχος)τι διαφορες εχουν και αν αξιζει η ανταλαγη αυτη.

ευχαριστω

 

Αυτό που ρωτάς είναι καθαρά υποκειμενικό. Οι διαφορές είναι γνωστές και για μένα σίγουρα αξίζει σαν αναβάθμιση τόσο από το Ρ3300 όσο και από το Ρ3600.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που ρωτάς είναι καθαρά υποκειμενικό. Οι διαφορές είναι γνωστές και για μένα σίγουρα αξίζει σαν αναβάθμιση τόσο από το Ρ3300 όσο και από το Ρ3600.[/QUOT

 

 

σαν επεξεργαστης ουσιαστικα δεν εχουν διαφορες.

η μνημη ειναι ολα τα λεφτα πιστευω.

η μηπως κανω λαθος??

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά Χρόνια Πολλά,

η οθόνη του ''ζαχαριάζει'' καθόλου; Δηλαδή θολώνει καθόλου;

 

Ευχαριστώ,

Μάνος

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

παιδιά χρόνια πολλά σε όλους και καλές γιορτές

 

λοιπόν ευχαριστά νέα ήρθε το πολυπόθητο και στο expansys gr

 

http://www.expansys.com.gr/p.aspx?i=160263

 

μάλλον την πάτησαν αρκετοί λόγω τιμής του ελληνικού και λόγο IGO

 

και εγώ προσωπικά θα έδινα κάποια λεφτά παραπάνω για έχω το ελληνικό όμως δεν πρέπει να παραγνωρίζουμε το γεγονός ότι τα 166 ευρώ διαφορά που έχει το αγγλικό συμπεριλαμβανομένων των μεταφορικών σε σχέση με το ελληνικό που δίνεται με igo αυτή την στιγμή είναι ένα σεβαστό ποσό

Δεν νομιζω οτι αξιζει να κοιταξεις και να υπολογισεις τα 166 ευρω διαφορα γιατι μετα θα τρεχετε αν σας τυχει καμια ζημια να στελνετε στο καθε expansys και θα μεινετε χωρις τηλεφωνο για κανενα μηνα (να μην πω παραπανω).

Ασε που θα ψαχνεις να βρεις εξελληνησμο για sms , keyboard και ολα τα σχετικα.

Τεσπα η επιλογη ειναι προσωπικη του καθενος αλλα οχι και να λες κοροιδα οποιους την αγορασαν απο ace. Να σκεφτεστε λιγο πριν γραψετε.

 

koita na deis ti koroida yparxoun :ninja::ninja:

 

Gia na ginoume ligaki pio prosektikoi sto ti leme !! :X:X

Συμφωνω απολυτως και επαυξανω

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Δεν νομιζω οτι αξιζει να κοιταξεις και να υπολογισεις τα 166 ευρω διαφορα γιατι μετα θα τρεχετε αν σας τυχει καμια ζημια να στελνετε στο καθε expansys και θα μεινετε χωρις τηλεφωνο για κανενα μηνα (να μην πω παραπανω).

 

Προς αποφυγήν παρεξηγήσεων... η ACE Hellas παρέχει κανονικά εγγύηση στις συσκευές που είναι αγορασμένες από expansys σε όλα τα θέματα hardware, αλλά όχι software λόγω αγγλικού μενού. Όσοι δεν ενδιαφέρονται για ελληνικό μενού λοιπόν, δεν έχουν να χάσουν απολύτως τίποτα σε θέματα εγγύησης από τους υπόλοιπους.

 

Τεσπα η επιλογη ειναι προσωπικη του καθενος αλλα οχι και να λες κοροιδα οποιους την αγορασαν απο ace. Να σκεφτεστε λιγο πριν γραψετε.

 

Συμφωνώ απολύτως και είμαι και εγώ ενάντια σε τέτοιου είδους χαρακτηρισμούς!

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω athanaso77 για τις απαντησεις σου

τελικα το παραγγειλα στο expansys

Τωρα για το πληκρολογιο και ελληνκο Handwriting που μου γραφεις παραπανω

 

Θα μπορουσες να με βοηθησεις μου θα μπορουσα να τα βρω ?

εχεις μηπως καπoιο link που θα μπορουσα να κατεβασω ?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω ενα bluetooth nokia bh-701 2.0 ενω ολα δουλευουν καλα εκτος απο τον ηχο εισερχομενης κλησης το τηλ. χτυπαει με τον ηχο που εχω επιλεξει και το ακουστικο του bluetooth με το nokia tune και μαλιστα ισα που ακουγεται μπορει καποιος να βοηθησει αλλιως να μου προτεινετε καποιο αλλο bluetooth.Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

εγώ δεν είπα ότι όσοι το πήραν από την ace είναι κορόιδα, φαίνεται ότι δεν διαβάζεται καλά προτού γράψεται, εγώ εννοούσα ότι κάποιοι πιθανό την πάτησαν δίοτι έτρεξαν να πάρουν το ελληνικό ξέρωντας ότι το αγγλικό θα αργίσει να έρθει ( Ιανουάριο) σύμφωνα με τις αρχικές εκτιμήσεις του expansys και δεν μπορούσαν να περιμένουν τόσο καιρό.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω ενα bluetooth nokia bh-701 2.0 ενω ολα δουλευουν καλα εκτος απο τον ηχο εισερχομενης κλησης το τηλ. χτυπαει με τον ηχο που εχω επιλεξει και το ακουστικο του bluetooth με το nokia tune και μαλιστα ισα που ακουγεται μπορει καποιος να βοηθησει αλλιως να μου προτεινετε καποιο αλλο bluetooth.Ευχαριστω

πολυ καλο bluetooth, το εχω σχεδον 2 χρονια. Αυτονομια φτανει ακομα και 20 μερες και μιλαω περιπου 6 ωρες το μηνα.

Motorola HS850 Bluetooth Headset

http://mobile-parts.gr/catalog/product_info.php/products_id/442

 

δες κι'εδω θα σε βοηθησει ισως :

 

Τα καλύτερα Bluetooth headsets της αγοράς

http://www.kiniti.gr/index.php?col=13&sub_open=&action=article&id=299&disp_issue=10

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ευχαριστω athanaso77 για τις απαντησεις σου

τελικα το παραγγειλα στο expansys

Τωρα για το πληκρολογιο και ελληνκο Handwriting που μου γραφεις παραπανω

 

Θα μπορουσες να με βοηθησεις μου θα μπορουσα να τα βρω ?

εχεις μηπως καπoιο link που θα μπορουσα να κατεβασω ?

 

Pocket CM Keyboard

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

εγώ δεν είπα ότι όσοι το πήραν από την ace είναι κορόιδα, φαίνεται ότι δεν διαβάζεται καλά προτού γράψεται, εγώ εννοούσα ότι κάποιοι πιθανό την πάτησαν δίοτι έτρεξαν να πάρουν το ελληνικό ξέρωντας ότι το αγγλικό θα αργίσει να έρθει ( Ιανουάριο) σύμφωνα με τις αρχικές εκτιμήσεις του expansys και δεν μπορούσαν να περιμένουν τόσο καιρό.

Κατα πρωτον δεν εχω κανενα λογο να τσακωθω με κανεναν εδω, απλα αυτο μας εδωσες να καταλαβουμε οτι καναμε λαθος που το πηραμε και οτι βιαστηκαμε. Κι'εγω απλα σου ανεφερα οτι ειναι καθαρα προσωπικη επιλογη γιατι καποιοι προτιμουν να ειναι πληρως εξελληνισμενο και με ελληνικη εγγυηση, οπως επισης σε καποιους αρεσει και το igo και ειναι και ενα + για μενα που το εχει μεσα (προσωπικη γνωμη).

κατα δευτερον, το expansys το εχει βγαλει στη σελιδα του εδω και πολυ καιρο (αρχες δεκεμβριου), απλα δεν το ειχε ακομα διαθεσιμο. Εξου και το αντιστοιχο topic στο οποιο κανονιζουν για μαζικη παραγγελια για να τους ερθει πιο φθηνα.

κοιταξε το ισως να σε συμφερει να το παρεις μαζι με τα αλλα παιδια που το κανονιζουν.

φιλικα παντα,

 

Θέμα: HTC Touch Cruise - Μαζική παραγγελία

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=191175&highlight=%C1%C3%CF%D1%C1

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Κατα πρωτον δεν εχω κανενα λογο να τσακωθω με κανεναν εδω, απλα αυτο μας εδωσες να καταλαβουμε οτι καναμε λαθος που το πηραμε και οτι βιαστηκαμε. Κι'εγω απλα σου ανεφερα οτι ειναι καθαρα προσωπικη επιλογη γιατι καποιοι προτιμουν να ειναι πληρως εξελληνισμενο και με ελληνικη εγγυηση, οπως επισης σε καποιους αρεσει και το igo και ειναι και ενα + για μενα που το εχει μεσα (προσωπικη γνωμη).

κατα δευτερον, το expansys το εχει βγαλει στη σελιδα του εδω και πολυ καιρο (αρχες δεκεμβριου), απλα δεν το ειχε ακομα διαθεσιμο. Εξου και το αντιστοιχο topic στο οποιο κανονιζουν για μαζικη παραγγελια για να τους ερθει πιο φθηνα.

κοιταξε το ισως να σε συμφερει να το παρεις μαζι με τα αλλα παιδια που το κανονιζουν.

φιλικα παντα,

 

Θέμα: HTC Touch Cruise - Μαζική παραγγελία

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=191175&highlight=%C1%C3%CF%D1%C1

ολα αυτα συν το οτι ορισμενοι σε περιπτωση που η συσκευη εχει καποιο προβλημα να μην θελουν να μπουν στην διαδικασια στειλτο πισω και περιμενε την αντικατασταση καποιες μερες(προσωπικα δεν θα ηθελα σε συσκευη 2 ημερων να τις βαλουν κατσαβιδι στο σερβις) αλλα να πανε στο πλαισιο πχ εντος 8 ημερων απο την αγορα και να κανουν αμεση αντικατασταση(δυστυχως μου εχει τυχει 2 φορες και ευτυχως μου αλλαξαν την συσκευη μεσα σε 5')απλα ο καθενας κανει την επιλογη του οπως του αρεσει;)για καποιους βεβαια ειναι σημαντικα τα 100 ευρω για καποιους αλλους οχι και το καταλαβαινω αυτο
Link to comment
Share on other sites

πολυ καλο bluetooth, το εχω σχεδον 2 χρονια. Αυτονομια φτανει ακομα και 20 μερες και μιλαω περιπου 6 ωρες το μηνα.

Motorola HS850 Bluetooth Headset

http://mobile-parts.gr/catalog/product_info.php/products_id/442

 

δες κι'εδω θα σε βοηθησει ισως :

 

Τα καλύτερα Bluetooth headsets της αγοράς

http://www.kiniti.gr/index.php?col=13&sub_open=&action=article&id=299&disp_issue=10

 

Ευχαριστω φιλε tonyk για την απαντηση αυτο το motorola που εχεις χτυπαει με τους ηχους του κινητου;

Link to comment
Share on other sites

ολα αυτα συν το οτι ορισμενοι σε περιπτωση που η συσκευη εχει καποιο προβλημα να μην θελουν να μπουν στην διαδικασια στειλτο πισω και περιμενε την αντικατασταση καποιες μερες(προσωπικα δεν θα ηθελα σε συσκευη 2 ημερων να τις βαλουν κατσαβιδι στο σερβις) αλλα να πανε στο πλαισιο πχ εντος 8 ημερων απο την αγορα και να κανουν αμεση αντικατασταση(δυστυχως μου εχει τυχει 2 φορες και ευτυχως μου αλλαξαν την συσκευη μεσα σε 5')απλα ο καθενας κανει την επιλογη του οπως του αρεσει;)για καποιους βεβαια ειναι σημαντικα τα 100 ευρω για καποιους αλλους οχι και το καταλαβαινω αυτο

 

Φίλε σίγουρα τα 100 ευρώ είναι σημαντικό ποσό, πόσο μάλλον τα 300!!:lol::lol: Μαζί με τα έξοδα αποστολής αν όλα πάνε καλά θα μας κοστήσει 455, ενώ στο πλαίσιο πωλείται 750. Άρα 300 ευρώ κέρδος. Είναι περίπου σαν να αγοράζεις στην μισή τιμή.

 

Επιπλέον αν υπολογίσουμε πως κάποιος θα αγοράσει το πρόγραμμά πλοήγησης, αγοράζει όποιο θέλει πχ το igo 2008 (το οποίο αναμένουμε σε μερικούς μήνες) ή το destinator δίνοντας άλλα 100€. Σε αυτή την περίπτωση το κέρδος είναι 200€, το οποίο είναι πάλι σημαντικό.

 

Από εκεί και πέρα αν κάποιος, δεν έχει δυνατότητα αγοράς από το εξωτερικό, η τιμή των 750 είναι πολύ δελεαστική αν υπολογίσουμε πως στην ίδια τιμή πωλούνται και οι "ναυαρχίδες" των symbian. Για μένα (όσο και να συμπαθώ την symbian πλατφόρμα), η σχέση απόδοση/τιμής ενός wm είναι κατά πολύ ανώτερη ενός αντίστοιχου symbian. Και βέβαια όπως λες κι εσύ από ΠΛΑΙΣΙΟ για να έχει την 7μερη εγγύηση της άμεσης αντικατάστασης.

 

 

Το θέμα βέβαια έχει πολύ συζήτηση και όλες οι απόψεις είναι σεβαστές.

 

Anyway η συμμορία των "15" περιμένει με αγωνία το τηλέφωνο για να κάνει τρελό ντου εδώ μέσα :D:D:D:D:D

Στάθης
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω φιλε tonyk για την απαντηση αυτο το motorola που εχεις χτυπαει με τους ηχους του κινητου;

δυστυχως οχι, εχει ενα δικο του τονο μονο του οποιου μπορεις να φτιαξεις μονο την ενταση. Παντως γι'αυτο που μπορω να σου εγγυηθω ειναι οτι η μεγαλη συμβατοτητα με σχεδον ολα τα κινητα και ppc. εγω το εχω δουλεψει μεχρι τωρα με qtek s100, htc tytn, htc touch και 1-2 Nokia και δουλευει αψογα, συν τις φωνητικες κλησεις και εντολες που δουλευουν μια χαρα.

Αν προσθεσεις και οτι δεν χρειαζεται να το εχεις συνεχεια ανοιχτο, απλα ανοιγεις το μικροφωνο μολις ακουσεις την κληση , το βαζεις στο αυτι σου και μιλας, πραγμα που το κανει να μην χρειαζεται να το φορας στο αυτι ολη την ωρα (εγω το εχω στην τσεπη και οταν χτυπησει το κινητο το βαζω στο αυτι) το κανει ενα απο τα πιο εργονομικα bluetooth hands free που εχω δει εγω μεχριο τωρα.

Απ'οσο ξερω επισης υποστηριζει και το προτυπο που μπορεις να ακους και μουσικη μεσω bluetooth απο το ppc σου.

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως οχι, εχει ενα δικο του τονο μονο του οποιου μπορεις να φτιαξεις μονο την ενταση. Παντως γι'αυτο που μπορω να σου εγγυηθω ειναι οτι η μεγαλη συμβατοτητα με σχεδον ολα τα κινητα και ppc. εγω το εχω δουλεψει μεχρι τωρα με qtek s100, htc tytn, htc touch και 1-2 Nokia και δουλευει αψογα, συν τις φωνητικες κλησεις και εντολες που δουλευουν μια χαρα.

Αν προσθεσεις και οτι δεν χρειαζεται να το εχεις συνεχεια ανοιχτο, απλα ανοιγεις το μικροφωνο μολις ακουσεις την κληση , το βαζεις στο αυτι σου και μιλας, πραγμα που το κανει να μην χρειαζεται να το φορας στο αυτι ολη την ωρα (εγω το εχω στην τσεπη και οταν χτυπησει το κινητο το βαζω στο αυτι) το κανει ενα απο τα πιο εργονομικα bluetooth hands free που εχω δει εγω μεχριο τωρα.

Απ'οσο ξερω επισης υποστηριζει και το προτυπο που μπορεις να ακους και μουσικη μεσω bluetooth απο το ppc σου.

 

Ευχαριστω φιλε tonyk αφου ειναι ετσι τα πραγματα θα συμβιβαστω με αυτο που εχω γιατι κατα τα αλλα ειναι αψογο.

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι και εγω απο τα κοροιδα που εδωσε 650 αντι 580 για να το παρει Ελληνικο. Επειδη ομως θελω να εχω αμεσα επιλογη επαφων οι οποιες ειναι στα Ελληνικα και χτ9 Ελληνικο, προτιμισα να δωσω 70 ευρω παραπανω. Τα οποια βεβαια θα τα παρω πισω με το παραπανω οταν το πουλησω σε μερικους μηνες, σε σχεση με ενα αγγλικο απο το expansys. Δειτε αν πουλιουνται 3300 η ΤΥΤΝ2 αγγλικα και ποσο. Βασικα δεν τα παιρνει κανεις. Εκτος και αν θελει να το παντρευτει κανεις, μπορει να παρει Αγγλικο.

Επισης μα συγκρινετε τιμες με η χωρις ΦΠΑ, διοτι οποιος εχει εταιρικο ΑΦΜ το αφαιρει και απο την τιμη του expansys και απο την τιμη ντοπιου καταστηματος.

Θελω πολυ να δω ποιος θα αγορασει μεταχειρισμενη αγγλικη συσκευη μετα απο 3-4 μηνες για να του δωσω μεταλλιο ανδρειας. Πρεπει να ειναι πολυ παληκαρι.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε σίγουρα τα 100 ευρώ είναι σημαντικό ποσό, πόσο μάλλον τα 300!!:lol::lol: Μαζί με τα έξοδα αποστολής αν όλα πάνε καλά θα μας κοστήσει 455, ενώ στο πλαίσιο πωλείται 750. Άρα 300 ευρώ κέρδος.

 

Ειμαι και εγω απο τα κοροιδα που εδωσε 650 αντι 580 για να το παρει Ελληνικο. Επειδη ομως θελω να εχω αμεσα επιλογη επαφων οι οποιες ειναι στα Ελληνικα και χτ9 Ελληνικο, προτιμισα να δωσω 70 ευρω παραπανω.

Κάποιος από τους 2 δε μας τα λέει καλά.:p

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος από τους 2 δε μας τα λέει καλά.:p

 

Ναι γιατί στη μια περίπτωση αφαιρεί το φπα ενω στην αλλη οχι

2 μέτρα και 2 σταθμά,λες και όποιος το παίρνει απο ελλαδα με επαγγελματικό αφμ δεν αφαιρείται..........

 

αρκετά με τα κορόιδα που το πήραν απο Ελλαδα....υπάρχουν ορια σε αυατ που λέτε.

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Φίλε σίγουρα τα 100 ευρώ είναι σημαντικό ποσό, πόσο μάλλον τα 300!!:lol::lol: Μαζί με τα έξοδα αποστολής αν όλα πάνε καλά θα μας κοστήσει 455, ενώ στο πλαίσιο πωλείται 750. Άρα 300 ευρώ κέρδος. Είναι περίπου σαν να αγοράζεις στην μισή τιμή.

 

Επιπλέον αν υπολογίσουμε πως κάποιος θα αγοράσει το πρόγραμμά πλοήγησης, αγοράζει όποιο θέλει πχ το igo 2008 (το οποίο αναμένουμε σε μερικούς μήνες) ή το destinator δίνοντας άλλα 100€. Σε αυτή την περίπτωση το κέρδος είναι 200€, το οποίο είναι πάλι σημαντικό.

 

Από εκεί και πέρα αν κάποιος, δεν έχει δυνατότητα αγοράς από το εξωτερικό, η τιμή των 750 είναι πολύ δελεαστική αν υπολογίσουμε πως στην ίδια τιμή πωλούνται και οι "ναυαρχίδες" των symbian. Για μένα (όσο και να συμπαθώ την symbian πλατφόρμα), η σχέση απόδοση/τιμής ενός wm είναι κατά πολύ ανώτερη ενός αντίστοιχου symbian. Και βέβαια όπως λες κι εσύ από ΠΛΑΙΣΙΟ για να έχει την 7μερη εγγύηση της άμεσης αντικατάστασης.

 

 

Το θέμα βέβαια έχει πολύ συζήτηση και όλες οι απόψεις είναι σεβαστές.

 

Anyway η συμμορία των "15" περιμένει με αγωνία το τηλέφωνο για να κάνει τρελό ντου εδώ μέσα :D:D:D:D:D

αν μιλαμε για τελικη τιμη 455 ευρω δεν το συζηταω καν!!!ειναι οντως μεγαλη διαφορα
Link to comment
Share on other sites

Ναι γιατί στη μια περίπτωση αφαιρεί το φπα ενω στην αλλη οχι

2 μέτρα και 2 σταθμά,λες και όποιος το παίρνει απο ελλαδα με επαγγελματικό αφμ δεν αφαιρείται..........

 

αρκετά με τα κορόιδα που το πήραν απο Ελλαδα....υπάρχουν ορια σε αυατ που λέτε.

Νομίζω οτι στην ομαδική παραγγελία που ετοιμάζουν τα παιδιά δεν θα πληρώσει κανένας ΦΠΑ, ανεξάρτητα αν έχει επαγγελματικό ΑΦΜ ή όχι.

Link to comment
Share on other sites

Κατάντησε κουραστικό να λογομαχείτε για το αν θα πρέπει να το αγοράσετε ελληνικό ή αγγλικό.Στη τελική,είναι θέμα προτεραιοτήτων,αν κάποιος μπορεί να δώσει τα 650 ή 750 ευρώ που κάνει το ελληνικό,καλά κάνει και το παίρνει με αυτά.Εγώ που δε μπορώ δώσω τόσα πολλά λ7 και αφού δε με βολεύουν τα ελληνικά,δεν έχω κανένα λόγο να το πάρω από ace.(ειδικά τώρα που η τελική τιμή είναι 455ε)
He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...