Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Cruise P3650 (Polaris)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

... Μάλλον το είχα ξεχάσει (δεν είμαι σίγουρος) ... οπότε "κλάφτο" το screen protector (δεν θυμάμαι αν είχε πεδίο να το συμπληρώσω γιατί τα υπόλοιπα τα σημείωσα - το θυμάμαι - (πενάκι, μπαταρία))

... και αυτός που το πήρε ... να του καεί το βίντεο :p

 

... Πάντως επειδή πάντα θέλω να σκέφτομαι θετικά ... μια "κακή" στιγμή ήταν και τελείωσε ... ας χαρώ επιτέλους την όμορφη συσκευούλα μου ...

Ερώτηση : έχω βάλει σήμερα το HHC (HTC Home Customizer) και η συσκευούλα άλλαξε τελείως όψη :D:D το συστήνεται ; ... έχω κάνει κάποιες βασικές ρυθμίσεις σε registry για καλύτερη απόδοση της συσκευής, έχω εγκαταστήσει Advanced Configuration Tools & Kaiser Tweek για κάποιες παραμετροποιήσεις της συσκευής και από προγράμματα έχω βάλει : Battery Status, Spb Time, Pocket CM για επαφές, Resco Back up, Resco File Explorer, Spb Weather, TCPMP Player, WOW HD, Εορτολόγιο. Πως σας φαίνονται τα ανωτέρω ; συστήνεται κάτι επιπλέον ; ... Τέλος (αρκετά σας "έπρηξα" με τις ερωτήσεις μου) θέλω την βοήθειά σας. Δεν έχω εγκαταστήσει ακόμα Dest7 (με ελληνικούς χάρτες και τα λοιπά ελληνικά παρελκόμενα). Το είχα βάλει προ service και προ Hard Reset και δεν το έχω ούτε ως back up (μου το είχε περάσει φίλος που τώρα είναι μακρυά και μη διαθέσιμος). Στα γνωστά "μαγαζάκια" δυσκολεύτηκα να βρω λύση.

Καταρχην καλοριζικο.

Τα προγραμματα που εχεις μια χαρα ειναι.

Το destinator παρτο απο εδω http://rapidshare.com/files/79380413/Destinator7.zip.html

ειναι απο το navimania by panosha, το αντιγραφεις στην καρτα μνημης και με το resco explorer κανε μια συντομευση το Destinator.exe στο start/menu.

Τα υπολοιπα που θα χρειαστεις ξερεις που θα τα βρεις !!!!

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Περιλαμβάνει 20 νέες πόλεις με πλήρη δεδομένα πλοήγησης, 108 νέες πόλεις με ονόματα οδών και 62 νέες πόλεις & κοινότητες με οδικούς άξονες.

 

E... mallon einai kalyteros!!! ;)

 

Την Πτολεμαίδα την έχει??

Δεν είμαι από εκεί αλλά είναι απαράδεκτοι.

Το Καλύτερο πρόγραμμα έχει εξαφανίσει 1 πόλη 40-50 χιλιάδων κατοίκων.

Σας το λέω μην ταξιδέψει κανείς σάς τώρα τις απόκριες κ βρεθείτε στα σύνορα:ninja:

Link to comment
Share on other sites

MIA XARA EINAI

Ευχαριστω πολυ. Μια ερωτηση μονο :

εχω 2 φακελλους, ο ενας ειναι ο GreeceU και ο αλλος ο forlinks.

Σβηνω τους 2 παλιους που εχω και αντιγραφω τους 2 αυτους του νεου χαρτη η χρειαζεται να μετονομασω τους παλιους και να αντιγραψω τους νεους 2 φακελλους?

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ. Μια ερωτηση μονο :

εχω 2 φακελλους, ο ενας ειναι ο GreeceU και ο αλλος ο forlinks.

Σβηνω τους 2 παλιους που εχω και αντιγραφω τους 2 αυτους του νεου χαρτη η χρειαζεται να μετονομασω τους παλιους και να αντιγραψω τους νεους 2 φακελλους?

 

Σβησε τους 2 παλιους, τσαμπα χώρο θα σου πιανουν.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

emena pantos htc p3650 den marese polu giauto kai to poulao,opios endiaferetai as mou pei,exo 4gb sd hc karta mesa,uparxei kai apodeixei agoras apo play247.
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΟΣ ΕΩΣ ΟΤΟΥ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΕΙΣ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ.
Link to comment
Share on other sites

θα κανω μια ερωτηση εκτος θεματος λιγω και ζητω συγνωμη,αλλα ενας φιλος εχει το siemens loox,μποπρω να του βαλω wm6,γιατι τα ειδε σε εμενα και του αρεσαν(εχει wm5 τωρα)

ευχαριστω και συγνωμη παλι για το off topic:)

Link to comment
Share on other sites

θα κανω μια ερωτηση εκτος θεματος λιγω και ζητω συγνωμη,αλλα ενας φιλος εχει το siemens loox,μποπρω να του βαλω wm6,γιατι τα ειδε σε εμενα και του αρεσαν(εχει wm5 τωρα)

ευχαριστω και συγνωμη παλι για το off topic:)

 

Δες αν υπαρχει εδω http://www.xda-developers.com

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

θυμαμαι οτι εχει αναφερθει το προβλημα με τα μυνηματα εδω μεσα αλλα αντε να το βρω.πως θα λυσω το ζητημα στα μυνηματα που μου γραφει μυνημα με 70 χαρακτηρες μονο?
Link to comment
Share on other sites

θυμαμαι οτι εχει αναφερθει το προβλημα με τα μυνηματα εδω μεσα αλλα αντε να το βρω.πως θα λυσω το ζητημα στα μυνηματα που μου γραφει μυνημα με 70 χαρακτηρες μονο?

 

Eγω φιλε μου εχω βαλει το PCMKeyboard και στελνω κανονικα ενα μηνυμα με 160 χαρακτηρες αλλα μονο με κεφαλαια. Αλλα δεν με χαλαει ετσι και αλλιως με μικρα τα γραφεις με κεφαλαια τα δεχονται οι αλλοι!

Σημαντικο ειναι οταν βαλεις το πληκτρολογιο να απενεργοποιησεις την εντολη υποστηριξης unicode στις ρυθμισεις των sms αλλα προσεχε εαν στειλεις μηνυμα με το unicode απενεργοποιημενο με μικρους ελληνικους χαρατηρες ο αλλος θα παρει τετραγωνακια αστερακια και αλλες ********!

Το πληκτρολογιο μπορεις να τη βρεις στην υπογραφη του yorgos00

Konandrio thanks for everything!:respect:
Link to comment
Share on other sites

-Υπάρχει καποιο πρόγραμμα που να μπορεις να κανεις extract ta sms σε μορφη .txt ή κάτι παρόμοιο? Oxi backup

 

- Στο calendar του today screen θέλω να μου εμφανίζει μονο τα appointments της επόμενης μέρας και όχι της εβδομάδας όπως τώρα. Εχει κάπου καποια τετοια ρυθμιση γιατι δε μπορω να τη βρω (αν και εξακολου8ει στο synhronisation Vista - Outlook να μη μου περνάει recursive appointments...)

 

Ασχετο: το ppcwarez το έκλεισαν; ελπίζω να μην έρχεται η σειρα του ipmart

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
θυμαμαι οτι εχει αναφερθει το προβλημα με τα μυνηματα εδω μεσα αλλα αντε να το βρω.πως θα λυσω το ζητημα στα μυνηματα που μου γραφει μυνημα με 70 χαρακτηρες μονο?

 

Soft reset ekanes meta tin egkatastasi? Exeis balei ta ellinika kai to skin apo edw?

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Κανονικότατα.

 

Τότε το παίρνω πίσω :lol:

Για την ιστορία μόνο το dest pn την είχε από την αρχή

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γειά σας έχω φτιάξει δύο καινούργια skin και ένα layout . Εχει πιο μικρά πλήκτρα για να αφήνει χώρο στην οθόνη και αριθμούς , επι πλέον σύμβολα βγαίνουν κρατώντας πατημένο το 1,0, ή κάποιον άλλο αριθμό όπως επίσης και το πλήκτρο αλλαγής της γλώσσας.

Επίσης το blue skin το έφτιαξα για την rom του Panosha για να ταιριάζουν τα χρώματα.

Δοκιμάστε τα, εμένα με βόλεψαν πολύ.

Link to comment
Share on other sites

-Υπάρχει καποιο πρόγραμμα που να μπορεις να κανεις extract ta sms σε μορφη .txt ή κάτι παρόμοιο? Oxi backup

 

Δες εδω,εναι αρκετα καλο και μπολικες δυνατοτητες:)

http://www.zedsoft.net/

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει κανεις κατι για τα ενσυρματα ακουστικα Ε100... τελικα δεν υπαρχουν πουθενα στην Ελλαδα??? ενα μηνα κοιταω αλλα τιποτα.

μεσω bluetooth παιζει να ακουω ραδιοφωνο?

Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει κανεις κατι για τα ενσυρματα ακουστικα Ε100... τελικα δεν υπαρχουν πουθενα στην Ελλαδα??? ενα μηνα κοιταω αλλα τιποτα.

μεσω bluetooth παιζει να ακουω ραδιοφωνο?

 

http://www.expansys.com.gr/mp.aspx?i=154771

Απο εκει τα πηρα, σε τρεις μερες τα ελαβα, για να ακους ραδιο θες ενσυρματα για κεραια.

 

 

Pirgas μπραβο για τα skin.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
http://www.expansys.com.gr/d.aspx?i=160263

 

Πότε έπεσε τόσο πολύ η τιμή του???Ελλάδα ακόμα το έχουν 750€ :lol:

 

Kala... edw poulane akoma to Artemis toso!!! :wacko:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Από χθες έχω εγκατεστημένο και το dest7 (να 'σαι καλά konandrio) και δουλεύει μια χαρά ... εκτός από το ότι μόλις βγω από το πρόγραμμα η ώρα μετακινείτε πάντα 1 ώρα μπροστά !!! καμιά ιδέα κανείς ;
Link to comment
Share on other sites

Από χθες έχω εγκατεστημένο και το dest7 (να 'σαι καλά konandrio) και δουλεύει μια χαρά ... εκτός από το ότι μόλις βγω από το πρόγραμμα η ώρα μετακινείτε πάντα 1 ώρα μπροστά !!! καμιά ιδέα κανείς ;

 

Το συμβαίνει και σε μένα, καμιά ιδέα κανείς ?:confused::confused:

Λευτέρης

iPhone 3GS 32gb back in black

iPhone 4 32gb black, iPhone 4S 16gb black, samsung galaxy note,  iPhone 4S 16gb white, iPhone 5 64gb space grey, Hawai 5-0 P10 lite, iPhone 6 16gb gold, iPhone 8 64gb black

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...