Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Cruise P3650 (Polaris)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

καλη χρονια και σε σενα δημητρη και φυσικα σε ολα τα παιδια:)θα επαιρνα με την μια το καιζερ με αυτο που ειπε ο μπαμπης:D

 

τωρα μεταξυ μας γιαννη :worry::worry:

 

την καλυτερη δουλεια θα εκανες :lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
καλα δεν το συζηταμε οτι ειναι αστερατο το καιζερ,αν δεν ειχα συσκευη με πληκτρολογιο μαλλον για εκει θα πηγαινα,αλλα μια και εχω λεω να δοκιμασω το cruise μια και ειναι μικροτερο,επειδη κουβαλαω 2 συσκευες θελω η μια να ειναι μικρη γιατι αυτη που εχω τωρα δεν παλευετε:p:D
Link to comment
Share on other sites

παιδια πως μπορω το cruise της ace με ελληνικα μενου να το γυρισω σε αγγλικα menu , γιατι η ελληνικη ορολογια των windows λογω συνηθειας με μπερδευουν.
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
στις ρυθμισεις-συστημα εκει που λεει γλωσσα θα δεις λογικα ενα σηματακι τις ace εκει θα σου λεει ποια γλωσσα θελεις,θα κανεις reset και θα εισαι οκ
Link to comment
Share on other sites

Καλισπερα παιδια και καλη χρονια σε ολους με υγεια!:)

Μηπως γνωριζετε ποτε θα κυκλοφορισει το touch cruise στα καταστηματα wind?

Link to comment
Share on other sites

καλα δεν το συζηταμε οτι ειναι αστερατο το καιζερ,αν δεν ειχα συσκευη με πληκτρολογιο μαλλον για εκει θα πηγαινα,αλλα μια και εχω λεω να δοκιμασω το cruise μια και ειναι μικροτερο,επειδη κουβαλαω 2 συσκευες θελω η μια να ειναι μικρη γιατι αυτη που εχω τωρα δεν παλευετε:p:D

 

Εκτός του καταπληκτικού slide και του πληκτρολογίου του kaizer που χάνεις,

δοκίμασε να κουβαλάς συνέχεια μαζί σου, 2 μεγάλες σοκολάτες των 100 γρ, ή 2 τηλεκοντρόλ τηλεόρασης ή μισό τούβλο και θα καταλάβεις την διαφορά.

Είναι βαρύ το άτιμο.:lol::lol::lol:

Στάθης
Link to comment
Share on other sites

πεστο σωστα ρε μινο!!!!μου εφυγε η ψυχη!!!:p:pλεω ειναι δυνατον να καναν τετοια @@@@@@@ και να μην μπορουμε να αλλαξουμε ενα themes:blink:

:lol::lol::lol::lol:

 

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΣ !!!

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα σε ολα τα παιδια του φορουμ,καλη χρονια και....μακρια απο hard resets:):):lol::lol:

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά σε όλους :D:D:D:D:D

... και καλορίζικα τα Cruise :p

@lagoudakis τελικά είσαι υποψήφιος για το club εεε...

Σε ψήσανε στον καφέ? Γι 'αυτό μας καλέσανε? :p:p:p

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά σε όλους και απο μένα! Καλορίζικα τα Cruise και βλάβη να μην μας πάθουν!!!!:p:p:p:p:D:D:D:p:p:p

στο σετάρισμα του cruise...

:respect:konadrio

Όλοι υπογράψτε για να πιεστεί η HTC να βγάλει drivers!

2' λεπτά θα σας πάρει!

http://www.petitiononline.com/tytn2vid/petition.html

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!Ειμαι και εγω ενας κατοχος του cruise.Eιναι το πρωτο μου pda.Πολυ με μπερδευει ρε παιδια η πολυπλοκοτητα του και σκεφτομαι να το πουλησω και να επιστρεψω στα κλασικα τηλεφωνα, ενδιαφερεται κανεις?
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Χρόνια Πολλά σε όλους :D:D:D:D:D

... και καλορίζικα τα Cruise :p

@lagoudakis τελικά είσαι υποψήφιος για το club εεε...

Σε ψήσανε στον καφέ? Γι 'αυτό μας καλέσανε? :p:p:p

γεια σου κωστα και καλη χρονια σε σενα και σε ολα τα παιδια:)μονο με ψησανε;μεχρι και πατατες μου εβαλαν!!!ειμουνα ετοιμος εδω και καιρο και στην συναντηση μου ηρθε το τελικο χτυπημα που τα εβλεπα και τα 3 απεναντι μου!!εσυ ομως οπως ειδα κρατησες χαρακτηρα
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!Ειμαι και εγω ενας κατοχος του cruise.Eιναι το πρωτο μου pda.Πολυ με μπερδευει ρε παιδια η πολυπλοκοτητα του και σκεφτομαι να το πουλησω και να επιστρεψω στα κλασικα τηλεφωνα, ενδιαφερεται κανεις?

 

poso??psaxnei filos ena.

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!Ειμαι και εγω ενας κατοχος του cruise.Eιναι το πρωτο μου pda.Πολυ με μπερδευει ρε παιδια η πολυπλοκοτητα του και σκεφτομαι να το πουλησω και να επιστρεψω στα κλασικα τηλεφωνα, ενδιαφερεται κανεις?
καλη χρονια,γνωμη μου κρατησε το καμμια βδομαδα να δεις πως θα τα πατε,και εγω στο πρωτο μου ppc τραβηξα ζορι αλλα τωρα δεν μπορω να πιασω κατι αλλο
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά...

Κράτα το και ρίξε λίγο διάβασμα στο φόρουμ και θα σου λυθούν οι βασικές απορίες. Αν όχι κάνε ερωτήσεις και όλο και κάποιος θα βρεθεί να βοηθήσει. Το να το χρησιμοποιήσεις σαν τηλέφωνο είναι πολύ εύκολο και με λίγη ακόμα προσπάθεια θα αξιοποιήσεις και τις υπόλοιπες δυναότητες του. ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!!

http://www.cosgan.de/images/smilie/xmas/w015.gif

Βασίλης :ninja:
Link to comment
Share on other sites

vrika ti ftaiei me to bluetooth gia na exei thn epilogi deksi klik set as wireless stereo......TA ELLINIKA TIS ACE!!!!molis to gyrisa sta agglika eftiakse..

episis to HTC HOME poy dinoun pio pano paizei mia xara opos kai to customizer episis.mono pou sou vgazei 5 eikonidia kai oxi 6(leipei afto you quikdial).gia na paiksei kai to ekto kante afto...

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=355277

 

Δηλαδή με hard reset?

Link to comment
Share on other sites

Τι να πω! Αλλο τηλεφωνο θελω να παρω αλλο τελικα καλω και με την οθονη αφης εχω καλεσει και κατα λαθος, με τις γνωστες βεβαια συνεπειες...!!! Με το Desrtinator 7 παντως ειναι τελειο.Εχω μεγαλο διλημμα.
Link to comment
Share on other sites

Kαλή χρονιά σε όλους!!!

 

Ο νέος χρόνος να είναι καλύτερος από τον περσινό!:D:D:D

 

Τι να πω! Αλλο τηλεφωνο θελω να παρω αλλο τελικα καλω και με την οθονη αφης εχω καλεσει και κατα λαθος, με τις γνωστες βεβαια συνεπειες...!!! Με το Desrtinator 7 παντως ειναι τελειο.Εχω μεγαλο διλημμα.

 

Φίλε κράτα το ακόμα 1 μήνα και μετά αποφασίζεις. Είναι πολύ νωρίς να αποφασίσεις αφού είναι το πρώτο σου. ;)

Στάθης
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή με hard reset?

 

Use 6 Tabs with htc home :

 

You need to edit your registry to get our music tab back,

 

HKLM\Software\HTC\HTCHome

 

Add new string,

 

Tabsetting = 1,2,3,4,5,6

 

You can change the order of the numbers to sort the tabs how you like

 

1 = Clock tab

2 = Favorite People tab

3 = Weather tab

4 = Launcher tab

5 = Music tab

6 = Profiles tab

 

refresh the htc home to get the tabs u can do it by unchecking the today contects and then checking it and it will refresh and

people who missed the favorites home tab delete this registry key :

 

HKLM\Software\OEM\MASD\Quickdial

 

delete it an drefresh thats alll and u will get all the 6 tabs !!

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Εκτός του καταπληκτικού slide και του πληκτρολογίου του kaizer που χάνεις,

δοκίμασε να κουβαλάς συνέχεια μαζί σου, 2 μεγάλες σοκολάτες των 100 γρ, ή 2 τηλεκοντρόλ τηλεόρασης ή μισό τούβλο και θα καταλάβεις την διαφορά.

Είναι βαρύ το άτιμο.:lol::lol::lol:

φιλε μου τιποτα δεν νομιζω οτι ειναι βαρυ!!!εαν εχεις 9000 με την μπαταρια των 3800 ολα τα βλεπεις μετα πουπουλα:D:D
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...