Jump to content

Sony Ericsson W910i


millis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για την αναβαθμιση εννοει οτι υπαρχει εφαρμογη και οχι για την ενταση των ηχειων!

Leave me alone/Isolation bears hope

There's something else waiting/A promised destiny

Freezing me/I feel restless and low

These days full of sadness/How joyfully changed Into fear

My freakshow will start tonight/Don't miss the right time

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα παιδιά και απο μένα.Αγόρασα σήμερα και εγώ το w910 και ομολογώ οτι είμαι ενθουσιασμένος!Μετά όμως από μερικές δοκιμές κάποιον αρχείων Java κάποια απο αυτά δεν μπορώ να τα σβήσω με τίποτα!Εχουν γαντζωθεί στην μνήμη του τηλεφώνου και δεν σβήνονται.Μέχρι και αναβάθμιση λογισμικού που έκανα αυτά παραμενουν στην θέση τους..Εχει κανείς κάποια ιδέα πώς θα τα ξεφορτωθώ?Ευχαριστώ πολύ.

 

Περιεργο....; Εχεις δηλ ανοιχτη τη λιστα με τα παιχνιδια, μαρκαρεις καποιο, πατας το C και δεν σε ρωτα για διαγραφη;

Υποπτευομαι Vodafon Live συσκευη....:worry:

Link to comment
Share on other sites

γεια σας, θα ηθελα να σας ρωτησω αν ξερει κανεις αν γινεται αλλαγη προσοψης στο w910.κ μιλαω για τισ ασημενιες επιφανειες βασικα...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά και απο μένα.Αγόρασα σήμερα και εγώ το w910 και ομολογώ οτι είμαι ενθουσιασμένος!Μετά όμως από μερικές δοκιμές κάποιον αρχείων Java κάποια απο αυτά δεν μπορώ να τα σβήσω με τίποτα!Εχουν γαντζωθεί στην μνήμη του τηλεφώνου και δεν σβήνονται.Μέχρι και αναβάθμιση λογισμικού που έκανα αυτά παραμενουν στην θέση τους..Εχει κανείς κάποια ιδέα πώς θα τα ξεφορτωθώ?Ευχαριστώ πολύ.

 

Δυστυχώς φίλε μου,δεν μπορείς να τα διαγράψεις..Ορισμένα προεγκατεστημένα αντικείμενα(εικόνες,ήχοι,εφαρμογές κλπ.),δε γίνεται να διαγραφούν ώστε να αδειάσει η μνήμη του τηλεφώνου κι άλλο!Οπότε,μην ανησυχείς,δεν έκανες εσύ κάτι λάθος!Απλά,δε γίνεται!

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω την R1CA039 το τελευτεο λογισμικο πιο ειναι???? να το βαλω? κατι ακουσα οτι δεν διορθωνει τπτ και κολαει το καινουριο :o ti lete;;
Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω την R1CA039 το τελευτεο λογισμικο πιο ειναι???? να το βαλω? κατι ακουσα οτι δεν διορθωνει τπτ και κολαει το καινουριο :o ti lete;;

 

Η τελευταία έκδοση ειναι η R1FA035.

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη εκ των προτέρων αν είμαι offtopic αλλά μήπως κάποιος από εδώ το πουλάει ?( το κόκκινο χρώμα θα προτιμηθεί) .
Link to comment
Share on other sites

Γεια ξανα :) χθες το μεσημερακι μου ηρθε τελικα η συσκευη!

 

Λοιπον ηρθε η ωρα του σκαλισματος,οποτε θα ηθελα να ρωτησω κανα 2 πραγματακια.

 

1.H Συσκευη ειναι Vodafone Live με το σπαστικο Vodafone λειτουργικο και την ακομη ποιο σπαστικη Vodafone Live συντομευση στην συντομευση του πληκτρου που αλωτε λειτουργει ως "πισω".

2.Πως μπορω να ελεγξω την εκδοση λειτουργικου?Γενικα υπαρχουν περιεργες εντολες για κρυφο μενου , κρυφες ρυθμησεις κτλ κτλ?

3.Μπορω να χρησιμοποιησω το firmware update απο την σουιτα της Sony Ericsson ή θα γινει conflict με το λειτουργικο της VF?

4.Σε περιπτωση που τα κανω θαλασσα με καληπτει η εγγυηση για δωρεαν επαναφορα?

5.Εχετε να μου προτεινετε καμια εφαρμογη για αυτη την συσκευη (γενικης χρησης εφαρμογη) ?

 

Σορρυ αν τα παραπανω εχουν ξανααπαντηθει αλλα δεν μπορεσα να βρω απαντησεις που εψαχνα!

Link to comment
Share on other sites

Η τελευταία έκδοση ειναι η R1FA035.

 

thanx gia tin pliroforia...to thema einai aksizi na tin balw???? ftiaxnei tipota??? emena me endiaferi an beltionete h taxitita genika toy kinitoy sto menu giati troei kolimata poly arga paei!

Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

2.Πως μπορω να ελεγξω την εκδοση λειτουργικου?Γενικα υπαρχουν περιεργες εντολες για κρυφο μενου , κρυφες ρυθμησεις κτλ κτλ?

 

">*<<*<*" πληκτρολογωντας το θα δεις το :ninja:"κρυφο":ninja: μενου.....:cry:

 

 

5.Εχετε να μου προτεινετε καμια εφαρμογη για αυτη την συσκευη (γενικης χρησης εφαρμογη) ?

 

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=212287

 

:!:εφαρμογες απο εδω....:!:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

thanx gia tin pliroforia...to thema einai aksizi na tin balw???? ftiaxnei tipota??? emena me endiaferi an beltionete h taxitita genika toy kinitoy sto menu giati troei kolimata poly arga paei!

 

Προσωπικά δε διαπίστωσα κάποια ιδιαίτερη αλλαγή. Περιμένω μία αναβάθμιση που να αυξάνει την ένταση του ακουστικού κατα τη συνομιλία, γιατί είναι κατ εμέ πολύ χαμηλή. Με το ζόρι ακούω τον συνομιλούντα. Απέτυχε η sony ericsson στον τομέα αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Συμ φορουμιτες

πως μπορουμε να flashαρουμε το κινητο μας? (τι σημαινει?? )

και μπορουμε να το αναβα8μησουμε εκτος απο το seus?

 

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά δε διαπίστωσα κάποια ιδιαίτερη αλλαγή. Περιμένω μία αναβάθμιση που να αυξάνει την ένταση του ακουστικού κατα τη συνομιλία, γιατί είναι κατ εμέ πολύ χαμηλή. Με το ζόρι ακούω τον συνομιλούντα. Απέτυχε η sony ericsson στον τομέα αυτό.

 

συμφωνω απολυτα!!Οταν ειμαι εξω κ μιλαω δεν ακουω τιποτα!!Σε ολους λεω "λιγο πιο δυνατα",θα με εχουν περασει για κουφο!:lol::lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια...το ηχειο του ειναι εντελως χαλια...εκανα το τελευταιο update αλλα δεν διορθωθηκε καθολου...περα απο το οτι η ενταση του ειναι πολυ χαμηλη,η ποιοτητα ηχου του ειναι χειριστη...σημερα δεν μπορουσα να καταλαβω ποιο τραγουδι ακουγα ας πουμε...το ιδιο mp3 στο PC μου ακουγεται τελεια...

 

τι παιζει?

Link to comment
Share on other sites

Μα το έχουμε ξαναπεί 1000άδες φορές..Ότι μια απ'τις λίγες αδυναμίες του τηλεφώνου είναι το τραγικό του ηχείο..Τραγικό σε όλα..Ένταση και ποιότητα!Αναμενόμενο βέβαια,δεδομένου του πολύ μικρού πάχους της συσκευής..Με τις αναβαθμίσεις δεν πρόκειται ν'αλλάξει κάτι!
Link to comment
Share on other sites

ειναι πολυ παλιο να το αγορασω τωρα?

που μπορω να το βρω σε κοκκινο?

Παλιο το κινητο δεν ειναι! αμα σου αρεσει παρ'το.

αν και ειμαι της αποψης να παρεις κανενα αλλο κινητο.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μα το έχουμε ξαναπεί 1000άδες φορές..Ότι μια απ'τις λίγες αδυναμίες του τηλεφώνου είναι το τραγικό του ηχείο..Τραγικό σε όλα..Ένταση και ποιότητα!Αναμενόμενο βέβαια,δεδομένου του πολύ μικρού πάχους της συσκευής..Με τις αναβαθμίσεις δεν πρόκειται ν'αλλάξει κάτι!

Θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω μαζί σου. Το ηχείο του W910 είναι τραγικό ανεξαρτήτως πάχους. Προφανώς και το πάχος παίζει ρόλο, αλλά της κοπέλας μου το LG KF510 το οποίο είναι πολύ λεπτότερο (10.9mm αντί για 12.5mm του 910) και δεν λανσάρεται σαν "μουσικό" κινητό, έχει πολύ καλύτερο και δυνατότερο ήχο από το ηχείο...

Link to comment
Share on other sites

ειναι πολυ παλιο να το αγορασω τωρα?

που μπορω να το βρω σε κοκκινο?

 

Κι εγώ αυτό αναρωτιέμαι...:wacko:

 

Παλιο το κινητο δεν ειναι! αμα σου αρεσει παρ'το.

αν και ειμαι της αποψης να παρεις κανενα αλλο κινητο.

 

 

Ποιο?

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν είναι μόνο το ηχείο του w910i που είναι χείριστο...

Ακόμα και με ακουστικά, η κατάσταση δε βελτιώνεται καθόλου... και δεν είναι μόνο η ένταση... τα μπάσα είναι ανύπαρκτα και συνέχεια μπουκώνει...

Ανεπίτρεπτο για κινητό που προορίζεται για μουσική (εκτός από επικοινωνία).

Walkman και @@...

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι;

Το Sony Ericsson HBH-DS200 Bluetooth Headset είναι συμβατό με το K750i; (Θεωρώ δεδομένη τη συμβατότητα με το W910i-αν κάνω λάθος διορθώστε με).

Επίσης το K750i μπορεί να δεχτεί πάνω από 1GB κάρτα μνήμης (ας πούμε 2,4,8) χωρίς να υπάρχει κάποιο πρόβλημα;

 

Εάν ξέρει κάποιος από προσωπική εμπειρία θα με υποχρέωνε αν το μοιραζόταν μαζί μου, καθώς σκέφτομαι σοβαρά να μείνω με το K750i και να δι@ολοστείλω το W910i...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W910i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...