Jump to content

Sony Ericsson K850


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οι φωτογραφίες ημέρας που έχω δει από το G800 δεν είναι άσχημες. Και μάλλον έχουν ελαφρώς λιγότερο κόκκο από το K850. Με κακό φωτισμό είναι σίγουρα καλύτερο το Κ850.

Για μένα βέβαια το μεγάλο κακό με το G800 είναι ότι έχει τα κακά των samsung. Αυτό το απίθανο μενού που θα πρέπει να είσαι μαέστρος στις σπαζοκεφαλιές για να βρεις τις όποιες επιλογές ψάχνεις. Όταν είσαι νέος στα samsung. Δεν ξέρω τι γίνεται αν το κρατήσεις για πολύ στα χέρια σου. Αν και δεν νομίζω ότι είναι θέμα συνήθειας αλλά ανοησίας. Θα μπορούσαν να γίνουν πολύ πιο απλά τα πράγματα. Όπως επίσης θα μπορούσαν επιτέλους να σ΄αφήνουν να εγκαταστήσεις ότι θες εσύ.

Link to comment
Share on other sites

Οι φωτογραφίες ημέρας που έχω δει από το G800 δεν είναι άσχημες. Και μάλλον έχουν ελαφρώς λιγότερο κόκκο από το K850. Με κακό φωτισμό είναι σίγουρα καλύτερο το Κ850.

Για μένα βέβαια το μεγάλο κακό με το G800 είναι ότι έχει τα κακά των samsung. Αυτό το απίθανο μενού που θα πρέπει να είσαι μαέστρος στις σπαζοκεφαλιές για να βρεις τις όποιες επιλογές ψάχνεις. Όταν είσαι νέος στα samsung. Δεν ξέρω τι γίνεται να το κρατήσεις για πολύ στα χέρια σου. Αν και δεν νομίζω ότι είναι θέμα συνήθειας. Αλλά ανοησίας. Θα μπορούσαν να γίνουν πολύ πιο απλά τα πράγματα. Όπως επίσης θα μπορούσαν επιτέλους να σ΄αφήνουν να εγκαταστήσεις ότι θες εσύ.

 

ακριβως αυτο το μενου ειναι που δεν μπορω να συνηθισω..και το g600για αυτο το εδωσα κατα κυριο λογο την 1η βδομαδα που το πηρα :O

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω εχω το κινητο 2 εβδομαδες τωρα και μου εβγαζε προβλημα στα πολυμεσα και συγκεκριμενα στις μενου Φωτογραφια,οταν εμπαινα μεσα στο μενου φωτογραφια το κινητο εκανε επανεκκινηση,το προβλημα λυθηκε με την αναβάθμιση σε 037.Αλλα εξακολουθω να εχω προβλημα με τα παιχνιδια,οταν πας να μπω μου βγαζει το μηνυμα"Η ενεργεια απετυχε".Μηπως εχει κανενας καμια λύση γι αυτο????????

 

to stelins se...

to perimenis 5 6 meres ke ine olla ok

a rota mia sto katastima pou to pires mipos ine mesa sto xroniko orio pou sou to allazoune,ean den kano lathos ine 28 imerologiakes meres.pernis kenourio kouti sfragismeno!!!

Link to comment
Share on other sites

to stelins se...

to perimenis 5 6 meres ke ine olla ok

a rota mia sto katastima pou to pires mipos ine mesa sto xroniko orio pou sou to allazoune,ean den kano lathos ine 28 imerologiakes meres.pernis kenourio kouti sfragismeno!!!

Αυτό με την αλλαγή σε 28 ημέρες πως το ξέρεις; Σε ποια βάση γίνεται αυτό;

Had: Philips Diga, Nokia 6110, Nokia 6210, Nokia 7110, Nokia 5210, Nokia 8310, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson T230, Samsung E700, Sony Ericsson T290i, LG KU990 Viewty, Nokia Lumia 620.

Have: Xiaomi Mi A1, Sony Ericsson K750i.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με την αλλαγή σε 28 ημέρες πως το ξέρεις; Σε ποια βάση γίνεται αυτό;

 

ti enois pos to ksero?se ola ta katastimata pou poulane se kanonika tha eprepe na sou to lene!tora pali gia tin ali sou erotisi se pia basi ginete afto,

:blink: den katalaba me tin leksi basi ti enois file?

Link to comment
Share on other sites

ti enois pos to ksero?se ola ta katastimata pou poulane se kanonika tha eprepe na sou to lene!tora pali gia tin ali sou erotisi se pia basi ginete afto,

:blink: den katalaba me nin leksi basi ti enois file?

Όταν λέω σε ποια βάση γίνεται αυτό, εννοώ που βασίζεται αυτή η δυνατότητα του αγοραστή. Υπάρχει κάποιος νόμος π.χ.; Θα έπρεπε να ήμουν πιο σαφής. Μάλλον το προχωρημένο της ώρας...

 

Τώρα, απ' ότι κατάλαβα, μου είπες ότι όλα τα καταστήματα που πουλάνε SE δίνουν αυτή τη δυνατότητα και, μάλιστα, θα έπρεπε να ενημερώνουν. Αυτό δεν το ήξερα. Δηλαδή, αν πάω και πάρω κάποιο SE -ας πούμε το Κ850- από οποιοδήποτε μαγαζί, έχω την δυνατότητα, αφού το ανοίξω και το χρησιμοποιήσω, να το πάω πίσω και να πω π.χ. δε μου κάνει και να πάρω κάποιο άλλο ίδιο ή κάποιο άλλο SE ή κάποιο άλλο κινητό ή κάποιο άλλο είδος γενικότερα ή και τα λεφτά μου πίσω;

Had: Philips Diga, Nokia 6110, Nokia 6210, Nokia 7110, Nokia 5210, Nokia 8310, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson T230, Samsung E700, Sony Ericsson T290i, LG KU990 Viewty, Nokia Lumia 620.

Have: Xiaomi Mi A1, Sony Ericsson K750i.

Link to comment
Share on other sites

Όταν λέω σε ποια βάση γίνεται αυτό, εννοώ που βασίζεται αυτή η δυνατότητα του αγοραστή. Υπάρχει κάποιος νόμος π.χ.; Θα έπρεπε να ήμουν πιο σαφής. Μάλλον το προχωρημένο της ώρας...

 

Τώρα, απ' ότι κατάλαβα, μου είπες ότι όλα τα καταστήματα που πουλάνε SE δίνουν αυτή τη δυνατότητα και, μάλιστα, θα έπρεπε να ενημερώνουν. Αυτό δεν το ήξερα. Δηλαδή, αν πάω και πάρω κάποιο SE -ας πούμε το Κ850- από οποιοδήποτε μαγαζί, έχω την δυνατότητα, αφού το ανοίξω και το χρησιμοποιήσω, να το πάω πίσω και να πω π.χ. δε μου κάνει και να πάρω κάποιο άλλο ίδιο ή κάποιο άλλο SE ή κάποιο άλλο κινητό ή κάποιο άλλο είδος γενικότερα ή και τα λεφτά μου πίσω;

 

kita i singekrimeni diadikasia energpiite efoson to kinito sou ne imeroliaka entos tou oriou pou exi thesi i se.ke to kinito sou na exi problima ixi giati sen sou erese i tidipote alo!i diadikasia afti nomizo pos legete doa

Link to comment
Share on other sites

kita i singekrimeni diadikasia energopiite efoson to kinito sou ne imeroliaka entos tou oriou pou exi thesi i se.ke to kinito sou na exi problima ixi giati den sou erese i otidipote alo!i diadikasia afti nomizo pos legete doa
Link to comment
Share on other sites

kita i singekrimeni diadikasia energopiite efoson to kinito sou ne imeroliaka entos tou oriou pou exi thesi i se.ke to kinito sou na exi problima ixi giati den sou erese i otidipote alo!i diadikasia afti nomizo pos legete doa
Link to comment
Share on other sites

Εμενα σημερα παρουσιασε προβλημα ο αισ8ητηρας που ειναι στα δεξια..(οταν πχ παταω το κατω πολυπληκτρο να δω επαφες μου...πατιεται απο μονο του αυτο δεξια)καποιος αλλος παρομιο προβλημα?
Link to comment
Share on other sites

kita i singekrimeni diadikasia energpiite efoson to kinito sou ne imeroliaka entos tou oriou pou exi thesi i se.ke to kinito sou na exi problima ixi giati sen sou erese i tidipote alo!i diadikasia afti nomizo pos legete doa

Μάλιστα. Οπότε αυτό ισχύει για τις περιπτώσεις Dead on Arrival.

Thanks. δεν το ήξερα. :)

Had: Philips Diga, Nokia 6110, Nokia 6210, Nokia 7110, Nokia 5210, Nokia 8310, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson T230, Samsung E700, Sony Ericsson T290i, LG KU990 Viewty, Nokia Lumia 620.

Have: Xiaomi Mi A1, Sony Ericsson K750i.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα το δικό μου και είχα το πρόβλημα με το καπάκι της κάμερας που δεν άνοιγε, είχε κλείσει 7 μέρες η αγορά από το πλαίσιο.

Το πήγα πίσω και ζήτησα αντικατάσταση, το άφησα μια μέρα εκεί και την άλλη με ενημέρωσαν και πήγα πήρα το καινούριο.

Μάλιστα το καινούριο είχε και την τελευταία αναβάθμιση και μου επέστρεψαν και 15 ευρω γιατί είχε πέσει η τιμή.:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα το δικό μου και είχα το πρόβλημα με το καπάκι της κάμερας που δεν άνοιγε, είχε κλείσει 7 μέρες η αγορά από το πλαίσιο.

Το πήγα πίσω και ζήτησα αντικατάσταση, το άφησα μια μέρα εκεί και την άλλη με ενημέρωσαν και πήγα πήρα το καινούριο.

Μάλιστα το καινούριο είχε και την τελευταία αναβάθμιση και μου επέστρεψαν και 15 ευρω γιατί είχε πέσει η τιμή.:D:D:D

Σου επεστρεψαν χρηματα!! :blink: πρωτη φορα το ακουω αυτο.:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγω έμεινα στο ταμείο, είχα πάρει και κάτι dvd και είχα τα λεφτά στα χεριά και ξαφνικά μου δίνει η ταμίας λεφτά , της λέω δεν σε πλήρωσα και μου κάνει είναι επιστροφή γιατί έπεσε η τιμή του κινητού. :X:X

Δεν το περίμενα αυτό με τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Εγω έμεινα στο ταμείο, είχα πάρει και κάτι dvd και είχα τα λεφτά στα χεριά και ξαφνικά μου δίνει η ταμίας λεφτά , της λέω δεν σε πλήρωσα και μου κάνει είναι επιστροφή γιατί έπεσε η τιμή του κινητού. :X:X

Δεν το περίμενα αυτό με τίποτα.

 

ontos poli koufo afto....

Link to comment
Share on other sites

Εμενα σημερα παρουσιασε προβλημα ο αισ8ητηρας που ειναι στα δεξια..(οταν πχ παταω το κατω πολυπληκτρο να δω επαφες μου...πατιεται απο μονο του αυτο δεξια)καποιος αλλος παρομιο προβλημα?

 

malon membrani pliktrologiou to pio pithanon!!!

den dokimazeis mia epanfora olon mpas ke ...an ke den to blepo!

:blink::blink::blink::blink:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα το δικό μου και είχα το πρόβλημα με το καπάκι της κάμερας που δεν άνοιγε, είχε κλείσει 7 μέρες η αγορά από το πλαίσιο.

Το πήγα πίσω και ζήτησα αντικατάσταση, το άφησα μια μέρα εκεί και την άλλη με ενημέρωσαν και πήγα πήρα το καινούριο.

Μάλιστα το καινούριο είχε και την τελευταία αναβάθμιση και μου επέστρεψαν και 15 ευρω γιατί είχε πέσει η τιμή.:D:D:D

 

 

Το δικο μου με προβλημα στο κλειστρο, μετα απο διμηνη κατοχη,

με συμφωνια αντικαταστασης 2 ημερων [ και 15Ε ] τελικα μου

δωσανε καινουριο του κουτιου και χωρις 15Ε. e-germanos.

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Το Πλαίσιο τα κάνει κάτι τέτοια. Κι σε μένα έχει τύχει να μου επιστρέψουν χρήματα λόγο επιστροφής και μείωσης της τιμής πώλησης.

Had: Philips Diga, Nokia 6110, Nokia 6210, Nokia 7110, Nokia 5210, Nokia 8310, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson T230, Samsung E700, Sony Ericsson T290i, LG KU990 Viewty, Nokia Lumia 620.

Have: Xiaomi Mi A1, Sony Ericsson K750i.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K850

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...