Jump to content

Sony Ericsson K850


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αν γενικα εισαι τυχερος τυπος παρτο χα χα:lol::D

 

Άμα δεν είμαι εγώ τυχερός, ποιός είναι;:lol:

Το κακό είναι ότι είμαι και πολύ γρουσούζεις, ότι λέω γίνεται!

 

@user10010,

 

τι άκουσες για το W910;; :blink:

 

Από περιέργεια ρωτάω δηλαδή,επειδή έχω και το Κ850 και το W910 και είναι πιο απροβλημάτιστο από το Κ850! :)

 

Δεν μιλάω για λογισμικό αλλά για Hardware. Έχω ακούσει ότι δεν έχει καθόλου καλό ηχείο και η κάμερα ΜΑΠΑ!

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι,η αλήθεια είναι ότι το μεγάφωνο είναι πολύ αδύναμο...Δηλαδή,δεν ακούγεται για την ακρίβεια... :(

Κυριως η ανοικτή ακρόαση είναι για τα μπάζα,μιας και εξαιτίας της πολύ χαμηλής έντασης του μεγαφωνου καθίσταται άχρηστη επειδή δεν ακούς τιποτα! :p

 

Η κάμερα ειναι η κλασική απλή 2 mpixels των SE,δυστυχώς! :(

 

Πάντως,έχει τεράστια οθόνη με πάρα πολύ καλή χρωματική απόδοση,εξαιρετικά ελαφρύ επίσης και πολύ στυλάτο και λειτουργεί χωρίς προβληματα ;)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ RAVER.:)

Παρακαλώ πολύ φίλε μου.

 

Τωρα πηγα στον γερμανο για να παρω κατι..και :worry: οτι το κινητο το δινει προσφορα στα 305 ευρο!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ πολύ φίλε μου.

 

Τωρα πηγα στον γερμανο για να παρω κατι..και :worry: οτι το κινητο το δινει προσφορα στα 305 ευρο!!

 

Κάνε πλακίτσα... Καλά, πλάκα με κάνεις; Άμα είναι να πάω αυτή την στιγμή!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το προβλημα με τα παιχνιδια και τις εφαρμογες ξερει κανεις αν λυνετε χωρις να αναγκαστω να το παω στο service? Ξερει κανεις απο τυχων ιδιο προβλημα στο κινητο του?
Link to comment
Share on other sites

@billpapachristos,

 

το πρόβλημα λυνεται με πέρασμα του λογισμικού εξαρχής,που σημαίνει ότι διαγράφονται τα πάντα(η μνήμη EEPROM για την ακρίβεια)και το τηλέφωνο επιστρέφει στην αρχική του κατάσταση.

 

Μπορείς να το κάνεις με το πρόγραμμα KulanKendi,DaVinci ή D-Client.

 

Συνιστώ το KulanKendi.

Link to comment
Share on other sites

@billpapachristos,

 

το πρόβλημα λυνεται με πέρασμα του λογισμικού εξαρχής,που σημαίνει ότι διαγράφονται τα πάντα(η μνήμη EEPROM για την ακρίβεια)και το τηλέφωνο επιστρέφει στην αρχική του κατάσταση.

 

Μπορείς να το κάνεις με το πρόγραμμα KulanKendi,DaVinci ή D-Client.

 

Συνιστώ το KulanKendi.

 

Ή αν δεν μπορεις το πας στο 9Volto και με 15€ura στο κανουν καινουργιο!

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Μιας που δεν μπορώ να κάνω αναβάθμιση λογισμικού μέσω σάιτ στο τηλέφωνό μου,πως μπορω να το αναβθμίσω αλλιώς?
Link to comment
Share on other sites

volto

@billpapachristos,

 

το πρόβλημα λυνεται με πέρασμα του λογισμικού εξαρχής,που σημαίνει ότι διαγράφονται τα πάντα(η μνήμη EEPROM για την ακρίβεια)και το τηλέφωνο επιστρέφει στην αρχική του κατάσταση.

 

Μπορείς να το κάνεις με το πρόγραμμα KulanKendi,DaVinci ή D-Client.

 

Συνιστώ το KulanKendi.[/Q

Μπορεις να μου δςσεις το λινκ για να το κατεβασω κ να μου πεις αν ειναι δωρεαν?Παντως σε 9volto και τετοια δεν το παω με τιποτα!

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ πολύ φίλε μου.

 

Τωρα πηγα στον γερμανο για να παρω κατι..και :worry: οτι το κινητο το δινει προσφορα στα 305 ευρο!!

 

σαν συσκευη το δινει τοσο?

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια σημερα εφαγε μια τουμπα το κινητο και απο εκεινη την ωρα δεν δουλευουν καθολου τα πληκτρα αφης...του εβγαλα και ξαναεβαλα την μπαταρια αλλα παλι το ιδιο...τι να κανω???????
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FOR EVER!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!! Πρόσφατα αναβάθμισα το k850i με την τελευταία έκδοση αλλά προχθές εκεί που έβλεπα video έκλεισε όταν προσπάθησα να το ανοίξω άναβαν όλα τα πλήκτρα αλλά η οθόνη δεν έβγαζε κάτι ..βοηθήστε με πλσ
Link to comment
Share on other sites

 

Γιατι το πρασινο ειναι πιο φθηνο?????

 

Α! εχω και καποια θεματακια για το κινητο! να τα ποσταρω εδω?

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Γιατι το πρασινο ειναι πιο φθηνο?????

 

Α! εχω και καποια θεματακια για το κινητο! να τα ποσταρω εδω?

 

E, κάνε UpLoad στο Rapidshare και δώσε Link!;)

Link to comment
Share on other sites

E, κάνε UpLoad στο Rapidshare και δώσε Link!;)

[thread=154762]Παιχνίδια, θέματα, wallpapers κλπ. για K800, S500 κ.α. (240x320 pixels)[/thread], όχι εδώ...

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια σημερα εφαγε μια τουμπα το κινητο και απο εκεινη την ωρα δεν δουλευουν καθολου τα πληκτρα αφης...του εβγαλα και ξαναεβαλα την μπαταρια αλλα παλι το ιδιο...τι να κανω???????

 

κανεις καμμια λυση????:blink::blink::blink:

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FOR EVER!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

κανεις καμμια λυση????:blink::blink::blink:

 

Πηγαινε σε καποιο service ths SE

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος να μ πει τι ειναι εκεινο το πραμματακι στα αριστερα τοθ ακουστικου? δεξια ειναι ι καμερουλα... αριστερα εκεινο τι ειναι?:p
Link to comment
Share on other sites

O αισθητήρας φωτισμού είναι!

 

Αυτός "ευθύνεται" για την αυξομείωση της φωτεινότητας της οθόνης,αν το έχεις παρατηρήσει,για αύξηση της αυτονομίας της μπαταρίας και ταυτόχρονα για καλή αναγνωσιμότητα της οθόνης,ανάλογα με το περιβάλλον.

 

Τρόπος απενεργοποίησης της λειτουργίας του δεν υπάρχει! :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!! Πρόσφατα αναβάθμισα το k850i με την τελευταία έκδοση αλλά προχθές εκεί που έβλεπα video έκλεισε όταν προσπάθησα να το ανοίξω άναβαν όλα τα πλήκτρα αλλά η οθόνη δεν έβγαζε κάτι ..βοηθήστε με πλσ

 

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ??

Link to comment
Share on other sites

logika prepei na ftiaxnei me anavathmisi...:)pigene to sto service:)
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

to erixa egw gia anavathmisi kai kolaei sto 0%

 

Το ίδιο έκανε και σε εμένα...κολλαει στο 0%

ούτε με customize και αναβάθμιση απο servise center επανήλθε.Το έστειλαν στα κεντρικά.

www.slotgames.gr
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K850

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...