Jump to content

Sony Ericsson K850


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μόλις το πήρα!!!!!!!!!!!!!! :D

 

****τοοοοο, δεν μπορώ να περιμένω 10 ώρες για να τ'ανοίξω....... :(:mad:

 

Αλήθεια ρε παιδιά, ξέρει κανείς γιατί πρέπει να φορτίζει 10 ολόκληρες ώρες?? :blink:

 

 

edit: loooool δεν το ήξερα αυτό με τα αστεράκια ότι ήταν αυτόματο....! :D

Link to comment
Share on other sites

εγω κανενα κινητο δεν το αφηνω ετσι να φορτισει 10 ωρες απλα τις 3 πρωτες φορτισεις το αποφορτιζω πληρως
My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

Ναι, και γω μέχρι τώρα δεν έχω αφήσει κανένα κινητό να φορτίσει για 10 ώρες...αλλά λέω να κάνω τη διαφορά με αυτό...! :D
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις να μου πει τι ειναι αυτο το μαυρο στρογγυλο κατω απο τη μεγαλη λιχνια και διπλα απο τη μικρη(xenon)?????????:confused:
----------------------------------- Φιλοκαλουμεν τε γαρ μετ' ευτελειας και φιλοσοφουμεν ανευ μαλαkιαs (θουκυδιδης)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Έπειτα από 3 μήνες άκρως προβληματικής χρήσης (αμέτρητα restarts, freezing κτλ) το κινητό μόλις νεκρώσε με το γνωστό σύμπτωμα BROD. Σημειώνω πως μόλις χθες αναβαθμίσα σε R1EA037. Με αυτή την έκδοση σε 24 ώρες είχα 3 επανεκκινήσεις & τώρα τέλος. Θέλω να ρωτήσω κάποιον που είχε την ίδια κατάληξη. Το κινητό επιδιορθώθηκε ή αντικαταστάθηκε με νέο; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Δεν είμαι εδώ για κανέναν.
Link to comment
Share on other sites

παντως πρεπει να παιζει και αν απο την αρχη πετυχεις καλη συσκευη.. το δικο μου δεν εχει κανει ποτε restart ουτε εχει κολλησει και το εχω λιγο παραπανω απο 1 μηνα.Εχω βαλει την 037 και χτες που εβγαλα πολλες φωτο εφαγε ενα κολληματακι του τυπου οτι μεσα στον φακελο που αποθηκευει της φωτο μια συγκεκριμενη μου την εμφανιζε 10 φορες και σε αλλες ωρες και οτι ναναι, με ενα κλεισιμο-ανοιγμα διορθωθηκε.. Χτες παρατηρησα σε απολυτο σκοταδι οτι τα 3 πληκτρα αφης φωτιζουν λιγο οταν το κινητο ειναι σε κατασταση αναμονης σαν να φωσφοριζουν η να εχουν εναν πολυ χαμηλο φωτισμο.. μου εκανε εντυπωση.. το εχει παρατηρησει κανενας αλλος? επισεις στα τεστ που κανεις την συσκευη στο κρυφο μενου εχει και ενα που σου λεει που βρησκετε το κινητο σε ποια θεση δηλαδη μεσα στους 3 αξονες x,y,z.. υπαρχει καμια εφαρμογη,παιχνιδι, οτιδιποτε που να το χρησιμοποιει αυτο? η και γενικα που χρειαζεται αυτο?
Link to comment
Share on other sites

Έχω κάνει backup κάποια μηνύματα με το MyPhoneExplorer και έχει δημιουργηθεί ένα αρχείο "όνομα_αρχείου".mdb νομίζω. Πως μπορώ να δω τα μηνύματα στο pc χωρίς να τα επαναφέρω στο κινητό;
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση ρε παιδιά. Αν βάλετε μια φωτογραφία σε μια επαφή σας την βγάζει σε πλήρη οθόνη όταν έχετε εισερχόμενη; Σχεδόν πλήρη για την ακρίβεια, δηλαδή όσο είναι το πλαίσιο της εισερχόμενης. Ότι μέγεθος εικόνας και να βάλω σε μία επαφή μου εμφανίζετε μια μικρογραφία της σε εισερχόμενες κλήσεις (το υπόλοιπο του πλαισίου έχει το χρώμα του φόντου). Έκτος από διάφορες διαστάσεις δοκίμασα να περάσω τις φωτογραφίες στις επαφές και από μια ειδική λειτουργία του MyPhoneExplorer που υποτίθεται ότι τις προσαρμόζει αλλά πάλι τα ίδια...

Κάνω κάτι λάθος;Υπάρχει συγκεκριμένο μέγεθος ή format που πρέπει να χρησιμοποιήσω;Στο k800 και το k810 οι ίδιες φωτογραφίες γεμίζουν το πλαίσιο των εισερχομένων-εμφανίζονται μεγάλες...!!

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει ότι κ στο κ800...κανε το απευθείας από το κινητό σου κ άσε το πρόγραμμα αυτό..
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ισχύει ότι κ στο κ800...κανε το απευθείας από το κινητό σου κ άσε το πρόγραμμα αυτό..

Μα δεν κατάλαβες, από το κινητό το έκανα και αφού δοκίμασα τα πάντα και δεν έβγαλα άκρη είπα να δοκιμάσω και το MyPhoneExplorer, αλλά πάλι τα ίδια. Δεν είναι και καμία φοβερή λειτουργιά για να πω ότι κάνω κάτι λάθος, ότι έκανα στο k800 και στο k810 κάνω, το αποτέλεσμα είναι διαφορετικό (nokia θυμίζει το μέγεθος). Ρωτάω πιο πολύ για να καταλάβω αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα με τη συσκευή μου, έχει αλλάξει κάτι ή αν αποφάσισαν να το κάνουν σαν τις μικρογραφίες των nokia.

Δηλαδή να υποθέσω ότι ότι εσένα στις βγάζει σε πλήρη μέγεθος...

Link to comment
Share on other sites

Δε μπορώ να καταλάβω τι μπορεί να φταίει.εμένα τις εμφανίζει όπως κ στο κ800 που είχα κ κ750...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έχω κάνει backup κάποια μηνύματα με το MyPhoneExplorer και έχει δημιουργηθεί ένα αρχείο "όνομα_αρχείου".mdb νομίζω. Πως μπορώ να δω τα μηνύματα στο pc χωρίς να τα επαναφέρω στο κινητό;

 

παντως πρεπει να παιζει και αν απο την αρχη πετυχεις καλη συσκευη.. το δικο μου δεν εχει κανει ποτε restart ουτε εχει κολλησει και το εχω λιγο παραπανω απο 1 μηνα.Εχω βαλει την 037 και χτες που εβγαλα πολλες φωτο εφαγε ενα κολληματακι του τυπου οτι μεσα στον φακελο που αποθηκευει της φωτο μια συγκεκριμενη μου την εμφανιζε 10 φορες και σε αλλες ωρες και οτι ναναι, με ενα κλεισιμο-ανοιγμα διορθωθηκε.. Χτες παρατηρησα σε απολυτο σκοταδι οτι τα 3 πληκτρα αφης φωτιζουν λιγο οταν το κινητο ειναι σε κατασταση αναμονης σαν να φωσφοριζουν η να εχουν εναν πολυ χαμηλο φωτισμο.. μου εκανε εντυπωση.. το εχει παρατηρησει κανενας αλλος? επισεις στα τεστ που κανεις την συσκευη στο κρυφο μενου εχει και ενα που σου λεει που βρησκετε το κινητο σε ποια θεση δηλαδη μεσα στους 3 αξονες x,y,z.. υπαρχει καμια εφαρμογη,παιχνιδι, οτιδιποτε που να το χρησιμοποιει αυτο? η και γενικα που χρειαζεται αυτο?

 

νομιζω πως εχει να κανει με το κολπο που γυρναει την φωτο οταν τις βλεπεις!

και γω το παρατηρησα οτι στο σκοταδι φωσφοριζουν

My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερωτηση, εχω μετατρεψει καποια αρχεια avi σε mp4 ωστε να μπορω να τα περασω στο κινητο και να τα δω. Παρολα αυτα ολα τα αρχεια που εχω μετατρεψει παιζουν αλλα χωρις να ειναι συγχρονισμενα ηχος με εικονα. Εχω δοκιμασει διαφορετικους converters αλλα ολοι εχουν το ιδιο αποτελεσμα.Μηπως υπαρχει καποιο setting που πρεπει να βαλω για να παιξουν σωστα?Ποιο προγραμμα να χρησιμοποιησω?

 

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όσοι ενδιαφέρεστε για το K850, το hardshop το έχει ΜΟΝΟ 243,95€!!!!

 

Το είδα και τα παιξα!!! Παίδες προλάβετε το...!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όσοι ενδιαφέρεστε για το K850, το hardshop το έχει ΜΟΝΟ 243,95€!!!!

 

Το είδα και τα παιξα!!! Παίδες προλάβετε το...!

Οντως :wacko: μεγαλη εκπληξη :whistle:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όσοι ενδιαφέρεστε για το K850, το hardshop το έχει ΜΟΝΟ 243,95€!!!!

 

Το είδα και τα παιξα!!! Παίδες προλάβετε το...!

Προσεξτε μήπως είναι κινέζικο!!!

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το πήρα!!!!!!!!!!!!!! :D

 

****τοοοοο, δεν μπορώ να περιμένω 10 ώρες για να τ'ανοίξω....... :(:mad:

 

Αλήθεια ρε παιδιά, ξέρει κανείς γιατί πρέπει να φορτίζει 10 ολόκληρες ώρες?? :blink:

 

 

 

edit: loooool δεν το ήξερα αυτό με τα αστεράκια ότι ήταν αυτόματο....! :D

Γιατί έτσι μου κρατάει 7 μέρες η μπαταρία!Υπομονή λοιπόν

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα :) φιλε giannis δεν νομιζω να ισχυει αυτο που λες γιατι και εγω ειχα την εκδοση R1DA038 και προχτες εβαλα την R1EA037 χωρις να εχω βαλει την R1EA031 η καποια αλλη.. οποτε μαλλον κατι αλλο παιζει...:(

 

Από που την κατέβασες από το τηλέφωνο η από το ιντερνετ?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K850

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...