Jump to content

Sony Ericsson W960i


papathvas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για δειτε αυτο:

http://www.uiqblog.com/2008/05/09/speed-boost-for-your-uiq3-phone/

Οποιος το κανει ας γραψει τις εντυπωσεις του

 

Καλό ακούγεται.. αλλά είναι "αληθινό";

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν ξερω και δεν μπορω να το δοκιμασω γιατι δεμ εχω καποιο UIQ αυτη την στιγμη. Παντως οσοι το δοκιμασανε γραφουν τα καλυτερα.

Ας το δοκιμασει καποιος να δουμε τελικα αν ισχυει.

Link to comment
Share on other sites

Πόσο διαρκεί η μπαταρία του κινητού αυτού;

επειδή δεν γνωρίζω και πολλα, στο ιντερνετ μέσω wifi υπάρχει χρέωση;

 

Λοιπόν η μπαταρία του κινητού είναι τελείως σχετική με την χρήση που του κάνεις εμένα μου κρατάει τρεις μέρες αλλά το βράδυ το έχω πάντα στο Flight mode. Οταν συνδέεσε στο νετ μέσω Wifi σε χώρους που υπάρχει κάλυψη δεν υπάρχει καμία απολύτως χρέωση και στο λέω 100% γιατί αν υπήρχε τώρα θα ήμουν φυλακή γιατί ειμαι συνέχεια συνδεδεμένος. Το κινητό για επαγγελματική χρήση είναι μια χαρά αρκή να σε βολέψει το λογισμικό του το οποίο δεν έχει καμία σχέση με το Κ810 που λες (είχα το Κ800 πριν) στην δουλειά μου πάντως επειδή το χρησιμοποιώ συνεχώς μου έχει λύσει πολλά προβήματα! αλλά πάρχουν και πολλές άλλες εφαρμογές που θα συμπληρώσουν τα κενά του. Αρχεία word xlc pdf μπορείς να δεις και να επεξεργαστείς. Η camera του με χάλασε λίγο μετά την πρώτη επαφή μαζί της είχα συνηθίσει από το το Κ800 αλλά μετά από την αναβάθμιση βελτιώθηκε η κατάσταση. Αυτά έστω και λίγο καθυστερημένα ελπίζω να βοήθησα για οτιδήποτε άλλο εδώ είμαστε Καλημέρα σε όλους:)

Ένα πράγμα φοβάμαι ότι μια μέρα θα φύγετε όλοι και θα μείνετε μόνοι σας:p
Link to comment
Share on other sites

Οταν συνδέεσε στο νετ μέσω Wifi σε χώρους που υπάρχει κάλυψη δεν υπάρχει καμία απολύτως χρέωση και στο λέω 100% γιατί αν υπήρχε τώρα θα ήμουν φυλακή γιατί ειμαι συνέχεια συνδεδεμένος.

 

Δηλαδή, όταν είσαι σε wi-fi spot μπαίνει μέσω αυτού κι έχω μέσω του wap του κινητού; και τότε η σφαίρα του wap γιατί στριφογυρνάει; και καταγράψει στο προφίλ του internet κανονικά δεδομένα και χρόνο χρήσης; (θα φανεί στο λογαριασμό..)

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Για δειτε αυτο:

http://www.uiqblog.com/2008/05/09/speed-boost-for-your-uiq3-phone/

Οποιος το κανει ας γραψει τις εντυπωσεις του

 

Σωστος... ! Που το ανακαλυψες εσυ αυτο?

Μολις πριν μερικες μερες διαβαζα στο ipmart γι'αυτο, που το δοκιμασαν καποιοι.

Λειτουργει, κανει οντως δουλεια, απλα απ'οτι καταλαβα σε αλλους (για την ακριβεια σε αλλες συσκευες) φαινεται περισσοτερο η διαφορα και σε αλλους λιγοτερο..

 

Οπως γινεται δηλαδη και με διαφορα 'θεματα' στα κινητα μας που σε αλλους -κατι- μπορει να παιζει σωστα και σε καποιους αλλους, οχι.. :)

 

Βασικα θα το δοκιμασω εγω σε λιγο αν ειναι και θα ξαναγραψω. Δεν ειναι τιποτα επικυνδυνο ομως, μπορεις να τα περασεις κι εσυ αν θες.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή, όταν είσαι σε wi-fi spot μπαίνει μέσω αυτού κι έχω μέσω του wap του κινητού; και τότε η σφαίρα του wap γιατί στριφογυρνάει; και καταγράψει στο προφίλ του internet κανονικά δεδομένα και χρόνο χρήσης; (θα φανεί στο λογαριασμό..)

 

αν την ώρα που είσαι συνδεδεμένη με Wifi μπεις στους λογαριασμούς ιντερνετ και δεις δεν υπάρχει σύνδεση wap αν υπάρχει πάλι την απενεργοποιείς και βάζεις σε προτεραιότητα την σύνδεση default Wifi. Οσο για την σφαίρα του Wap γυρνάει γιατί υπάρχει σύνδεση. Αν κάνω κάπου λάθος παρακαλώ να με διορθώσετε :rolleyes:

Ένα πράγμα φοβάμαι ότι μια μέρα θα φύγετε όλοι και θα μείνετε μόνοι σας:p
Link to comment
Share on other sites

Σωστος... ! Που το ανακαλυψες εσυ αυτο?

Μολις πριν μερικες μερες διαβαζα στο ipmart γι'αυτο, που το δοκιμασαν καποιοι.

Λειτουργει, κανει οντως δουλεια, απλα απ'οτι καταλαβα σε αλλους (για την ακριβεια σε αλλες συσκευες) φαινεται περισσοτερο η διαφορα και σε αλλους λιγοτερο..

 

Οπως γινεται δηλαδη και με διαφορα 'θεματα' στα κινητα μας που σε αλλους -κατι- μπορει να παιζει σωστα και σε καποιους αλλους, οχι.. :)

 

Βασικα θα το δοκιμασω εγω σε λιγο αν ειναι και θα ξαναγραψω. Δεν ειναι τιποτα επικυνδυνο ομως, μπορεις να τα περασεις κι εσυ αν θες.. ;)

 

 

Ποιος μπορει να μου εγγυηθεί ότι δεν είναι τίποτα επικίνδυνο ??? Γενικότερα θεωρώ ασφαλές ένα πράγμα που μπορώ να καταλάβω έστω και εν μέρη ποια η λειτουργία αυτού το προγράμματος που κάνει το κινητό ποιο γρήγορο? Δεν θέμω σε καμία περίπτωση αν αμφισβητήσω το λογισμικό την άποψη μου λέω

και θα ήθελα πολύ να το εγκαταστήσω :)

Ένα πράγμα φοβάμαι ότι μια μέρα θα φύγετε όλοι και θα μείνετε μόνοι σας:p
Link to comment
Share on other sites

Ποιος μπορει να μου εγγυηθεί ότι δεν είναι τίποτα επικίνδυνο ???

Σιγουρα δε λεω...

Παντως οχι εγω :whistle: δεν φταιω αν παθεις τιποτα τωρα που το γκαντεμιασες.. :X :lol:

 

Το περασα πριν λιγο εγω (καταρχην λειτουργει μια χαρα το κινητο.!) και τελικα ενταξει, - στο δικο μου κινητο - βλεπεις οτι τρεχει λιγο πιο ανετα σε αυτα που αναφερει οτι βοηθαει, αλλα οχι κατι τοσο εντονο... οπως εχω διαβασει απο αλλους. Ισως να εκανε κατι ουσιαστικο στα μηνυματακια.. οπου δεν αναβοσβηνει 4-5 φορες πχ το [Ανοιγμα μηνυματων], αλλα μονο μια περιπου.

 

Άλλος ?

Link to comment
Share on other sites

αν την ώρα που είσαι συνδεδεμένη με Wifi μπεις στους λογαριασμούς ιντερνετ και δεις δεν υπάρχει σύνδεση wap αν υπάρχει πάλι την απενεργοποιείς και βάζεις σε προτεραιότητα την σύνδεση default Wifi. Οσο για την σφαίρα του Wap γυρνάει γιατί υπάρχει σύνδεση. Αν κάνω κάπου λάθος παρακαλώ να με διορθώσετε :rolleyes:

 

Ακριβώς όπως τα λες είναι

Link to comment
Share on other sites

αν την ώρα που είσαι συνδεδεμένη με Wifi μπεις στους λογαριασμούς ιντερνετ και δεις δεν υπάρχει σύνδεση wap αν υπάρχει πάλι την απενεργοποιείς και βάζεις σε προτεραιότητα την σύνδεση default Wifi. Οσο για την σφαίρα του Wap γυρνάει γιατί υπάρχει σύνδεση. Αν κάνω κάπου λάθος παρακαλώ να με διορθώσετε :rolleyes:

 

1000%σωστος αν βαλεις πρωτη τη συνδεση wifi δεν χρεωνει τιποτα το κανω καθε μερα:cool:αν χρεωνε.....

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν η μπαταρία του κινητού είναι τελείως σχετική με την χρήση που του κάνεις εμένα μου κρατάει τρεις μέρες αλλά το βράδυ το έχω πάντα στο Flight mode. Οταν συνδέεσε στο νετ μέσω Wifi σε χώρους που υπάρχει κάλυψη δεν υπάρχει καμία απολύτως χρέωση και στο λέω 100% γιατί αν υπήρχε τώρα θα ήμουν φυλακή γιατί ειμαι συνέχεια συνδεδεμένος. Το κινητό για επαγγελματική χρήση είναι μια χαρά αρκή να σε βολέψει το λογισμικό του το οποίο δεν έχει καμία σχέση με το Κ810 που λες (είχα το Κ800 πριν) στην δουλειά μου πάντως επειδή το χρησιμοποιώ συνεχώς μου έχει λύσει πολλά προβήματα! αλλά πάρχουν και πολλές άλλες εφαρμογές που θα συμπληρώσουν τα κενά του. Αρχεία word xlc pdf μπορείς να δεις και να επεξεργαστείς. Η camera του με χάλασε λίγο μετά την πρώτη επαφή μαζί της είχα συνηθίσει από το το Κ800 αλλά μετά από την αναβάθμιση βελτιώθηκε η κατάσταση. Αυτά έστω και λίγο καθυστερημένα ελπίζω να βοήθησα για οτιδήποτε άλλο εδώ είμαστε Καλημέρα σε όλους:)

ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις στις ερωτήσεις μου!

το αγόρασα ήδη και είμαι ενθουσιασμένος με τη συσκευή!

πολύ καλό organizer και γενικότερα πολύ εύχρηστο κινητό κατά την άποψή μου πάντα.

θεωρώ επίσης ότι πρόκειται για ένα κινητό που ξεχωρίζει με τις δυνατότητες που έχει.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις στις ερωτήσεις μου!

το αγόρασα ήδη και είμαι ενθουσιασμένος με τη συσκευή!

πολύ καλό organizer και γενικότερα πολύ εύχρηστο κινητό κατά την άποψή μου πάντα.

θεωρώ επίσης ότι πρόκειται για ένα κινητό που ξεχωρίζει με τις δυνατότητες που έχει.

 

Μαζί σου και εγώ φίλε μου! μιας και είσαι επαγγελματίας δοκίμασε να το βάλεις σε επαγγελματικό mode όταν είναι σε κατάσταση αναμόνης και να βγάλεις το walkman γιατί κάθε φορά που θα το πατάς θα σου σπάει τα νεύρα και πέραν τουτου σε επαγγελματική λειτουργία έχεις πρόσβαση σε πολλά πράγματα ποιο γρήγορα. Σου συνιστώ ανεπιφύλακτα πριν το φορτώσεις να του κάνεις μια αναβάθμιση λογισμικού πράγμα που κάνει το τηλέφωνο ποιο σταθερό και άμεσο και αλλάζει αρκετά την λειτουργία της κάμερας προς το καλύτερο. Τέλος καλό θα ήταν να του βάλεις και μια μεμβράνη προστασίας στην οθόνη του γιατί είναι λίγο ευπαθής και όχι τόσο ανθεκτική σε χτυπήματα και γραζουνιές αν τελικά προβείς σε αγορά πάρε μόνο Martin Fields με τις περισσότερες από τις υπόλοιπες και με όλες αυτές που κυκλοφορούν στα γνωστά μεγάλα μαγαζιά αλλά και σε μικρότερα έχουμε ξενερώσει αρκετοί από δω μέσα μαζί τους και εγώ. Αν θέλεις περισσότερες πληροφορίες στήλε μου πμ να σου πώ που να δεις. Καλοτάξιδο καλοφόρετο καλορίζικο το καινούργιο κινητάκι και για ότι χρειαζστείς εδώ είμαστε!!! :):):)

Ένα πράγμα φοβάμαι ότι μια μέρα θα φύγετε όλοι και θα μείνετε μόνοι σας:p
Link to comment
Share on other sites

1000%σωστος αν βαλεις πρωτη τη συνδεση wifi δεν χρεωνει τιποτα το κανω καθε μερα:cool:αν χρεωνε.....

 

4 ώρες και μισή ήμουν κολημένος με το κινητό στο νετ μέσω wifi :blink: απίστευτο πήξιμο!!!

Ένα πράγμα φοβάμαι ότι μια μέρα θα φύγετε όλοι και θα μείνετε μόνοι σας:p
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, μιας και ο λόγος για surfing, εσάς σας εμφανίζει κανονικά όλες τις σελίδες, με ελληνικούς χαρακτήρες κτλ? Εμένα σε αρκετές σελίδες (πχ. http://www.sportfm.gr) μου εμφανίζει ενα μύνημα του στυλ:

Αποτυχία ανάλυσης XML

και κάτι τέτοια...

Αφου έχω απογοητευτεί και εγκατέστησα την Opera Mini 4 που μπαίνει παντού και πάντα.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, μιας και ο λόγος για surfing, εσάς σας εμφανίζει κανονικά όλες τις σελίδες, με ελληνικούς χαρακτήρες κτλ? Εμένα σε αρκετές σελίδες (πχ. http://www.sportfm.gr) μου εμφανίζει ενα μύνημα του στυλ:

Αποτυχία ανάλυσης XML

και κάτι τέτοια...

Αφου έχω απογοητευτεί και εγκατέστησα την Opera Mini 4 που μπαίνει παντού και πάντα.

 

Bασικα αν μπαινεις με wap πολυ πιθανο να μην μπαινει με τον web σε ολες τις σελιδες,,,θελει κανονικο ιντερνετ για να δουλεψει,,ειτε wifi ειτε ιντερνετ(gint):)

 

με τον οπερα μινι δεν εχεις προβλημα

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Bασικα αν μπαινεις με wap πολυ πιθανο να μην μπαινει με τον web σε ολες τις σελιδες,,,θελει κανονικο ιντερνετ για να δουλεψει,,ειτε wifi ειτε ιντερνετ(gint):)

 

με τον οπερα μινι δεν εχεις προβλημα

Κάτι τέτοιο παρατηρώ και εγώ, οτι δηλ. μεσω wifi δεν έχει τέτοιο πρόβλημα...

Link to comment
Share on other sites

Εχω παρατηρήσει το εξής.. έχω κανονικά τη συσκευή ενεργοποιημένη, οι ρυθμίσεις ήχων κλήσης είναι οκ (όπως θέλω να χτυπάει), αλλάζω σε flight mode και μετά πάλι πίσω.. όταν με καλούν δεν ακούγεται κανένας ήχος κλήσης, είτε έχω αντιστοίχιση σε επαφή είτε όχι. Ξανααλλάζω σε flight mode επιστρέφω πάλι το ίδιο.. Μόνο με απενεργοποίηση της συσκευής επανέρχεται.. Γιατί συμβαίνει αυτό;

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, μιας και ο λόγος για surfing, εσάς σας εμφανίζει κανονικά όλες τις σελίδες, με ελληνικούς χαρακτήρες κτλ? Εμένα σε αρκετές σελίδες (πχ. http://www.sportfm.gr) μου εμφανίζει ενα μύνημα του στυλ:

Αποτυχία ανάλυσης XML

και κάτι τέτοια...

Αφου έχω απογοητευτεί και εγκατέστησα την Opera Mini 4 που μπαίνει παντού και πάντα.

 

βαλε και το opera-mini 4.1beta ειναι καλυτερος απο τον 4.0 :cool:μπορεις να κανεις upload & download kai γενικα ειναι ποιο γρηγορος

Link to comment
Share on other sites

Paidia swste me sas parakalw...paw menu , polumesa , eikones kai pataw anoigma kai mou leei (Den vrethike) me ena thaumastiko. giati???? pws tha dw tis eikones mou??? pleaze help me

:!::O

 

PFFF eskasa paidia tou ekana mia epanekinish kai eftiakse!!!! pf pf pf

Nexus S The best
Link to comment
Share on other sites

geia xara k apo mena apo deutera 8a eimai k egw enas paneutixis katoxos w960... :) den blepw tin wra na parw to kin ... san empeiroi p eiste me to sugkekrimeno kin 8a i8ela na m peite ti na prosexw stin arxi , to kin auto epeidi exei symbian k den exw 3anaxrisimopoiisei symbian 8elei kati sugkekrimeno stin prwti tou leitourgeia ? i fortisi poso peripou prepei na einai gia prwti fora ?? diabasa se proigoumena posts gia anaba8meiseis p beltiwnoun tin kamera to autofocus klp , 8a prepei prwta na tin kanw auti k meta na perasw ola ta upoloipa pragmata apo to palio m kin , giati akousa oti svinontai meta apo update ... :/ to update ginetai kanonika apo tis ericsson to programmataki swsta ?? kati allo p 8a prepei na prosexw ?? thx in advance..!! a kai kati teleutaio apo efarmoges ti proteinetai na perasw ? p.x. auti tin efarmogi gia to flash .. isws kapoia alli ??
Link to comment
Share on other sites

geia xara k apo mena apo deutera 8a eimai k egw enas paneutixis katoxos w960... :) ......... thx in advance..!! a kai kati teleutaio apo efarmoges ti proteinetai na perasw ? p.x. auti tin efarmogi gia to flash .. isws kapoia alli ??

 

Καλορίζικο φίλε το καινούργιο σου τηλέφωνο καλή συμβίωση! Στην αρχή δεν υπάρχει κάτι που πρέπει να προσέξεις φόρτισε το κινητό (για το πόσο οι απόψεις διαφέρουν) εγώ θα πρότινα πρώτη φόρτιση 7-8 ώρες με το τηλ. κλειστό για τις επόμενες 3-5 φορτίσεις σου προτίνω να το αφήνεις να ξεφορτίζεται μεχρι περίπου το 5% τις μπαταρίας του ποτέ μην το αφήνεις να κλείνει μόνο του. Μετά άνοιξε το κινητό διάβασε το manual όπου θα βρεις πάρα πολλά πράγματα και από εκεί και πέρα πειραμτίσου και φέρε τις ρυθμίσεις στα μέτρα σου. Για την αναβάθμιση που ρώτησες καλό θα ήταν να την κάνεις πριν περάσεις πράγματα στο κινητό όπως θέματα και εφαρμογές για να γλυτώσεις το να τα ξαναεγκαταστήσεις όσο για μυνήματα ρυθμίσεις επαφές κάνεις backup πριν την αναβάθμιση στον υπολογιστή σου και δεν χάνεις τίποτα. Η αναβάθμιση ναι γίνεται με το PC suite που περιέχεται στο πακέτο του κινητού και μέσω την SE οπότε δεν υπάρχει θέμα ανισηχίας. Το να σου προτίνω εγώ η κάποιος άλλος εφαρμογές δεν το θεωρώ σωστό γιατί εξαρτάται από το τι ακριβώς θέλεις να κάνεις. Εφαρμογές υπάρχουν πολλές κοίτα στο φόρουμ για εφαρμογές Symbian OS Uiq 3.0 και θα βρεις πολλά ενδιαφέροντα πράγματα!

 

Ps : Για απόφυγή παρεξηγίσεων το θέμα φόρτιση το έχουμε δει να συζητιέται πάρα πολλές φορές και πάντα ακούγονται πάρα πολλές διαφορετικές απόψεις πάντα με επιχειρήματα παραπάνω θέτω μόνο την άποψη μου που ίσως να μην είναι η καλύτερη.

Ένα πράγμα φοβάμαι ότι μια μέρα θα φύγετε όλοι και θα μείνετε μόνοι σας:p
Link to comment
Share on other sites

Σε αυτή τη κλάση είναι το καλύτερο κινητό που παίζει. Αν μπορεί να το ψάξει κάποιος, έχω μια απορία. Όταν είσαι σε wifi και για κάποιο λόγο αποσυνδεθείς, το κινητό προσπαθεί μέσω του 3G να μείνει στο Internet? Το λέω γιατί δεν έχω ιδέα από αυτά και βρέθηκά σε μία καφετέρια με ένα φίλο μου που είχε Cosmote HTC συσκευή και μας πέταξε και τους δύο εκτός Wifi αλλά το δικό μου συνέχιζε να είναι online... :worry:
Link to comment
Share on other sites

Σε αυτή τη κλάση είναι το καλύτερο κινητό που παίζει. Αν μπορεί να το ψάξει κάποιος, έχω μια απορία. Όταν είσαι σε wifi και για κάποιο λόγο αποσυνδεθείς, το κινητό προσπαθεί μέσω του 3G να μείνει στο Internet? Το λέω γιατί δεν έχω ιδέα από αυτά και βρέθηκά σε μία καφετέρια με ένα φίλο μου που είχε Cosmote HTC συσκευή και μας πέταξε και τους δύο εκτός Wifi αλλά το δικό μου συνέχιζε να είναι online... :worry:

Ναι.

δηλαδή περίπου όπως τα λες.

Βασικά στις συνδέσεις Internet βάζεις εσύ την προτεραιότητα στους λογαριασμούς με τους οποίους θες να συνδέεσαι.έτσι,μόλις χάσεις το wifi,θα προσπαθήσει με το ακριβώς επόμενο,είτε αυτό είναι κάποιο άλλο wifi,είτε gprs είτε 3G

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Ναι.

δηλαδή περίπου όπως τα λες.

Βασικά στις συνδέσεις Internet βάζεις εσύ την προτεραιότητα στους λογαριασμούς με τους οποίους θες να συνδέεσαι.έτσι,μόλις χάσεις το wifi,θα προσπαθήσει με το ακριβώς επόμενο,είτε αυτό είναι κάποιο άλλο wifi,είτε gprs είτε 3G

 

Αυτή την "προτεραιότητα" πως την ορίζεις;;; Υπάρχει κάτι που πρέπει να αλλάξω/ επιλέξω στις συνδέσεις internet;

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Αυτή την "προτεραιότητα" πως την ορίζεις;;; Υπάρχει κάτι που πρέπει να αλλάξω/ επιλέξω στις συνδέσεις internet;

 

ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ---ΣΥΝΔΕΣΕΙΣ---ΛΟΓΑΡΙΣΜΟΙ ΙΝΤΕΡΝΕΤ---ΟΜΑΔΕΣ---ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΙΝΤΕΡΝΕΤ και μετα πατα σε καποια συνδεση και ορισε την προτεραιοτητα που θες:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W960i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...