Jump to content

Sony Ericsson W960i


papathvas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημερα

Το W960 εχει την λειτουργια SensMe?

 

oxi..

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

ΑΑΑΑ δεν ειναι τιποτα,,,αν πηγαινεις στο bluetooth και κανεις αναζητηση και δεν τα βρισκει ή τα βρισκει και δεν μπορει να συνδεθει τοτε απλα ξερυθμισε τα ακουστικα και κανε παλι την διαδικασια απο την αρχη,,,,για να ξερυθμιστουν τα ακουστικα πατα καποιο κουμπι συνεχεια η 2 μαζι ταυτοχρονα,,,πχ στα hs200 που εχω πρεπει να πατησω γι αρκετη ωρα το on/off και το πληκτρο που απαντας σε κλησεις:D ψαξτο λιγο μονο σου αν δεν εχεις τις οδηγιες των ακουστικων και θα το βρεις:D

 

Ευχαριστώ πολύ :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν την κάνεις με λινκ απο το νετ αλλά με το PC suite που είχε μαζι το κινητό και αν δεν το έχεις κάπου το έχουν σηκώσει μέσα στο forum. Κοίτα το ακριβώς από πάνω Post :shifty:

α ωραια! τωρα θα του κανω αναβαθμιση και θα σου πω αν πετυχε :) tx

Nexus S The best
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά, το κόλλημα (αυτό που δεν μπορείς να κάνεις καμία κλήση, όυτε να δεχθείς, να ακούσεις ράδιο ή mp3 μέχρι να κάνεις restart) το έχετε και εσείς ή είναι μόνο σε μερικούς από εμάς. Αν το έχετε όλοι σας τότε είναι γενικό το κακό και κλαύτα Χαράλαμπε. Αλλιώς, αν είναι να αρχίσω το πρήξιμο με το service για αντικατάσταση. (γιατί και update και γενική επαναφορά του έκανα, αλλά τίποτα.)

thnx εκ των προτέρων!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγινε η αναβαθμιση. Μπορειτε να μου πειτε που παω για να δω το firmwire του κινητου μ ??? tx

 

Μπες στο κυριο μενου,,μετα περισσοτερα και μετα πληροφοριες συστηματος:);)

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Εγινε η αναβαθμιση. Μπορειτε να μου πειτε που παω για να δω το firmwire του κινητου μ ??? tx

 

Στην οθόνη την αρχική του κινητού πάταπερισσότερα > κατάσταση και εκεί που λέει τηλέφωνο CXC 162037 R9K009 το R9K009 είναι το firmware! :)

Ένα πράγμα φοβάμαι ότι μια μέρα θα φύγετε όλοι και θα μείνετε μόνοι σας:p
Link to comment
Share on other sites

Εμένα έχει την RNJ005...

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

ναι αυτη ειναι! παιδια που παω για να ρυθμισω αν το θελω επαγγελματικο για τις συντομευσεις ! αυτα τα διο εικονακια κατω αριστερα που ειναι για το μενου το ενα και το αλλο για συντομευσεις πως τα βγαζω απο κει???
Nexus S The best
Link to comment
Share on other sites

Εμένα έχει την RNJ005...

 

καινούργιο firmware άντε πάλι αναβάθμιση!!! :blink:

Ένα πράγμα φοβάμαι ότι μια μέρα θα φύγετε όλοι και θα μείνετε μόνοι σας:p
Link to comment
Share on other sites

ναι αυτη ειναι! παιδια που παω για να ρυθμισω αν το θελω επαγγελματικο για τις συντομευσεις ! αυτα τα διο εικονακια κατω αριστερα που ειναι για το μενου το ενα και το αλλο για συντομευσεις πως τα βγαζω απο κει???

 

κυριώς μενού > εργαλεία > πίνακας ελέγχου > συσκευή > εφαρμογή σε αναμονή

Ένα πράγμα φοβάμαι ότι μια μέρα θα φύγετε όλοι και θα μείνετε μόνοι σας:p
Link to comment
Share on other sites

ΟΧΙ! εγω που το αναβαθμισα πριν μιση ωρα μ εβαλε R9K009 :)

 

τι γίνεται ρε παιδιά κάπου τα μπλέξαμε ! ποιο είναι το τελευταίο firmware ξέρει κανείς ? μήπως μπορούμε να το δούμε κάπου επίσημα από την SE ?

 

 

 

 

Η mariel έχει ποιο παλιά έκδοση νόμιζα ότι ήταν post από το παλικάρι που την έκανε τώρα !!

Thanks Manos 7 τσίμα τσίμα την γλήτωσα την πατατιά!

Ένα πράγμα φοβάμαι ότι μια μέρα θα φύγετε όλοι και θα μείνετε μόνοι σας:p
Link to comment
Share on other sites

τι γίνεται ρε παιδιά κάπου τα μπλέξαμε ! ποιο είναι το τελευταίο firmware ξέρει κανείς ? μήπως μπορούμε να το δούμε κάπου επίσημα από την SE ?

 

ελος η Mariel19 δεν εχει κανει αναβαθμιση απλος σου ειπε το firmwire που ειχε μεσα απο οταν το πηρε.. Εγω εκανα αναβαθμιση πριν 35 λεπτα και μ εβαλε την R9K009 :):):):)

 

 

δεν μπορω να συνδεσω το κινητο μου με το pc! τι να πατησω γρηγορη μεταφορα η κανονικη συνδεση? μετα τι κανω??? μπορει κανεις να με help?

Nexus S The best
Link to comment
Share on other sites

xexe pali sas mperdepsa!!! ftou mou!

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

θα προσπαθήσω αργότερα να κάνω και γω update.. :) μπας και γλιτώσω από τα "κολληματάκια" που λογικό είναι να έχει..

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

εκανα μια βλακεια... διεγραψα τα πλαισια απο τις εικονες και τωρα στην φοτο δεν μπορω να βαλω διαφορες κορνιζες....που θα τις ξανα βρω?:O

 

 

ΟΚ το εφτιαξια...του ξανα περασα παλι το firmwire και εμφανιστικαν ολα

Nexus S The best
Link to comment
Share on other sites

επαναλαμβάνω την ερώτηση. μπορεί να απαντήσει κάποιος που γνωρίζει;

Καλημέρα σε όλους σας. Μήπως γνωρίζετε εαν με το κινητό αυτό μπορώ να δω και να επεξεργαστώ κείμενα word;

το ημερολόγιο και οι υπενθυμίσεις που έχει είναι καλές για έναν επαγγελματία;

διαφέρουν σε τίποτα από το Κ810;

ευχαριστώ προκαταβολικά.

Link to comment
Share on other sites

Με την αναβάθμιση χάνονται οι ρυθμίσεις των mms , wap κτλ..?? 'Η περιλαμβάνονται κι αυτές μέσα στο backup??

"Ετοιμάζω τον ασθενή για την εγχείριση" ... χεχεχε!!

 

 

edit : Κάτι δεν γίνεται σωστά.. ενώ ακολουθώ τα βήματα .. εκτός κι αν αυτή είναι η διαδικασία.

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Πόσο διαρκεί η μπαταρία του κινητού αυτού;

επειδή δεν γνωρίζω και πολλα, στο ιντερνετ μέσω wifi υπάρχει χρέωση;

Link to comment
Share on other sites

Με την αναβάθμιση χάνονται οι ρυθμίσεις των mms , wap κτλ..??

ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!

 

κράτα ένα back up πρώτα

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Back up κράτησα.. ο πατέρας μου όμως είχε τη φαεινή ιδέα την ώρα που εγώ έκανα λήψη λογισμικού να αποσυνδέσει το internet. δεν ξέρω τι έχει γίνει και αν έχω πάθει ζημιά.. ελπίζω πως όχι..

πάντως μέχρι να το συνδέσω (εκεί που ζητάει πατημένο το πλήκτρο c όταν συνδέω το usb cable) μου έβγαλε αρκετές φορές το μήνυμα ότι δεν αναγνωρίζει τη συσκευή και να αρχίσω από την αρχή..Για να δούμε..

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Ok, έχω κι εγώ τώρα την τελευταία έκδοση !!!

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Για δειτε αυτο:

http://www.uiqblog.com/2008/05/09/speed-boost-for-your-uiq3-phone/

Οποιος το κανει ας γραψει τις εντυπωσεις του

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W960i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...