Jump to content

Sony Ericsson W960i


papathvas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μια ερώτηση θέλω να κάνω και γω σαν νέος χρήστης του w960..

πως μπορώ να εναλλάσσω τις φωτογραφίες οταν τις έχω στην προβολή???

 

Με τη ροδελα στο πλαι:p

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια να κανω μια ερωτηση δεν ειδα να αναφερετε καπου οτι εχει flash για τις foto. τελικα εχει ή δεν εχει?

 

Μα εχει!!!!!!!!!:blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση θέλω να κάνω και γω σαν νέος χρήστης του w960..

πως μπορώ να εναλλάσσω τις φωτογραφίες οταν τις έχω στην προβολή???

 

Οταν λες στην προβολη εννοεις οταν τις βαζεις να εναλλασονται μονες τους σε πληρη οθόνη;;;;:worry:

στο π1 γινεται η αλλαγη των εικονων με την ροδελα η με το βελακι στην οθονη...

επισης κοιτα στις ρυθμισεις προβολης μηπως εχει πειραχτει τιποτα:rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Βασικα αν μπεις απο τη "Διαχειριση Αρχειων" μετα "Εικονες" και επιλεξεις μια, την ανοιξεις, και θες να μεταβεις σε αλλη, δεν γινεται -εκει- με κανεναν τροπο...

Αυτο γινεται μονο μεσα απο την εφαρμογη του κινητου "Εικονες" που βρισκεται στα "Πολυμεσα" ;) (ειτε με πενακι ειτε με το ροδελακι-πιο ευκολα)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά άλλος / πιο γρήγορος τρόπος για την περιστροφή της φωτογραφίας δεν υπάρχει εκτός από αυτόν την ώρα που θέλεις να στείλεις τη φωτό με mms? Στο P1 έχει επεξεργασία photo. εμάς γιατί όχι;

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Βασικα αν μπεις απο τη "Διαχειριση Αρχειων" μετα "Εικονες" και επιλεξεις μια, την ανοιξεις, και θες να μεταβεις σε αλλη, δεν γινεται -εκει- με κανεναν τροπο...

Αυτο γινεται μονο μεσα απο την εφαρμογη του κινητου "Εικονες" που βρισκεται στα "Πολυμεσα" ;) (ειτε με πενακι ειτε με το ροδελακι-πιο ευκολα)

 

ΣΩΣΤΑ, μου διεφυγε ο τροπος αυτος :O

μαλλον ο φιλος θα ανοιξε την εικονα απο διαχειρηση αρχειων...

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

ΣΩΣΤΑ, μου διεφυγε ο τροπος αυτος :O

μαλλον ο φιλος θα ανοιξε την εικονα απο διαχειρηση αρχειων...

 

ευχαριστώ παιδια αυτό ήταν τελικα. το άνοιγα απο την διαχείρηση αρχείων....:happy::happy:

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ παιδια αυτό ήταν τελικα. το άνοιγα απο την διαχείρηση αρχείων....:happy::happy:

 

;)

Κι εγω την πατησα στην αρχη και δε μ'αρεσε και καθολου αυτο.., αλλα γρηγορα ανακαλυψα τη λυση και ηρεμησα..!

(τι φοβερη ανακαλυψη κι αυτη! :lol:)

Link to comment
Share on other sites

paidia an xerei kapios pws mporw na stelnw sms sta ellhnika oxi mono me 70 xaraktires alla me tous 160,ws twra mono me agglika exw kataferei na steilw me 160:X

 

Απενεργοποιησε το Τ9:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

paidia an xerei kapios pws mporw na stelnw sms sta ellhnika oxi mono me 70 xaraktires alla me tous 160,ws twra mono me agglika exw kataferei na steilw me 160:X

H λύση είναι η γραφή των μηνυμάτων με κεφαλαίους χαρακτήρες και παράλληλα η απενεργοποίηση του T9.

 

Η ερώτηση έχει απαντηθεί πολλές φορές, με τη χρήση του εργαλείου της αναζήτησης μπορείς να εντοπίζεις εύκολα απαντήσεις στα ερωτήματά σου δίχως τη δημιουργία νέων πόστς που ουσιαστικά αποτελούν ανακύκλωση των παλαιών.

Επιπλέον θα σε παρακαλούσα εάν δεν υπάρχει κάποιος ειδικός λόγος που να μην σου επιτρέπει την εισαγωγή ελληνικών χαρακτήρων να μην κάνεις τη χρήση λατινικών αντ' αυτών. Με τα greekglish τα μηνύματα γίνονται δυσανάγνωστα και κουραστικά, ενώ παράλληλα το εργαλείο της αναζήτησης που σου περιέγραψα προηγουμένως καθίσταται άχρηστο.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Τελικά διαβάζοντας έναν μεγάλο αριθμό σελιδών δεν κατάφερα να βγάλω άκρη...Θα μου πει κάποιος χρήστης του κινητού τα + και τα - του μαζεμένα?Είναι σημαντικό...Το ηχείο του είναι δυνατό και καθαρό?Η οθόνη του καλή?Η κάμερα?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια προσπαθω να συνδεσω κατι bluetooth ακουστικα SE αλλα το κινητο δεν μου τα βρσικει...καμια λυση? η τη μπορει να φταιει?

 

Thanks :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια προσπαθω να συνδεσω κατι bluetooth ακουστικα SE αλλα το κινητο δεν μου τα βρσικει...καμια λυση? η τη μπορει να φταιει?

 

Thanks :)

 

ΑΑΑΑ δεν ειναι τιποτα,,,αν πηγαινεις στο bluetooth και κανεις αναζητηση και δεν τα βρισκει ή τα βρισκει και δεν μπορει να συνδεθει τοτε απλα ξερυθμισε τα ακουστικα και κανε παλι την διαδικασια απο την αρχη,,,,για να ξερυθμιστουν τα ακουστικα πατα καποιο κουμπι συνεχεια η 2 μαζι ταυτοχρονα,,,πχ στα hs200 που εχω πρεπει να πατησω γι αρκετη ωρα το on/off και το πληκτρο που απαντας σε κλησεις:D ψαξτο λιγο μονο σου αν δεν εχεις τις οδηγιες των ακουστικων και θα το βρεις:D

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Τελικά διαβάζοντας έναν μεγάλο αριθμό σελιδών δεν κατάφερα να βγάλω άκρη...Θα μου πει κάποιος χρήστης του κινητού τα + και τα - του μαζεμένα?Είναι σημαντικό...Το ηχείο του είναι δυνατό και καθαρό?Η οθόνη του καλή?Η κάμερα?

 

Εχω το κινητο καπου δυο εβδομαδες. Ειναι το πρωτο μου smartaki :happy: Ειμαι ευχαριστημενη με το κινητουλι αν και δεν το εχω καλομαθει ακομα καλα καλα. Το αρνητικο που εχω να σου πω ειναι οτι αργει λιγο ο "επεξεργαστης" . Οσο για τον ηχο ειναι παρα πολυ καλος, το interface του walkman θα σε ευχαριστησει. Βεβαια εγω λιγο μπερδευομαι ακομα με τον τροπο γραφης μηνυματων αν και χρησιμοποιω τ9 κυριως. Χμ σκεφτομαι.. Παντως για πλοηγηση στο διαδικτυο ειναι φοβερο με το touchscreen. Και παιχνιδακια παιζει.. Τι αλλο θες να μαθεις! Σου ειπα τα πολυ απλα και βασικα. :O

Link to comment
Share on other sites

Για κάμερα δεν μου είπες!Και μπορείς να συγκρίνεις τον ήχο με κάποιο άλλο κινητό(ένα Κ810,Ν73κτλ)?ΤΗΧ πλύ πάντως!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το αρνητικο που εχω να σου πω ειναι οτι αργει λιγο ο "επεξεργαστης" .

 

Σωστό, αν και παρατήρησα ότι μετά την αναβάθμιση είχε αισθητή βελτίωση. :)

 

 

Camera έχει πολύ καλή, δε μπορώ να σου κάνω σύγκριση με άλλο κινητό αλλά βγάζει περισσότερο από καλές φωτογραφίες. (Ειδικά μετά αναβάθμισης επίσης)

And now all I do is sit in my darkened room

And on occasion break my silence to howl at the moon

To curse every nerve and neuron in my brain

That won't stop the pain I'm feeling

And let me stop thinking...

Link to comment
Share on other sites

Ποια είναι η τελευταία έκδοση firmware που κυκλοφορεί; Τι χρειάζεται για αναβάθμιση; Τα μηνύματα χάνονται μετά από αυτήν; Αν ναι, τι άλλο πρέπει να ξέρει κανείς πριν μπει στη διαδικασία της αναβάθμισης;

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια! Πηρα και εγω το κiνητο. Προτου ομως το χρισιμοποιησω θα ηθελα να μου πειτε που παω για να του κανω αναβαθμιση.ποιο ειναι το link! Tx:)
Nexus S The best
Link to comment
Share on other sites

Ποια είναι η τελευταία έκδοση firmware που κυκλοφορεί; Τι χρειάζεται για αναβάθμιση; Τα μηνύματα χάνονται μετά από αυτήν; Αν ναι, τι άλλο πρέπει να ξέρει κανείς πριν μπει στη διαδικασία της αναβάθμισης;

 

καλημέρα σε όλους! Αγαπητή Mariel19 η τελευταία έκδοση firmware που κυκλοφορεί από όσο ξέρω είναι η R9K009. Για την αναβάθμιση χρειάζεσε το PC suite που ήταν μαζί με το κινητό και το καλώδιο σύνδεσης με το PC το οποίο επίσης ήταν μαζί. Τα μυνήματα χάνονται όπως και οι επαφές όπως και εγκατεστημένες εφαρμογές όπως και όλα τα αρχεία τα οποία δεν είναι αποθηκευμένα στην μνήμη media του κινητού αλλά πολύ απλά επαφές μυνήματα και ρυθμίσεις που θέλεις να επαναφέρεις τα κάνεις ένα back up στο PC και μετά από την αναβάθμιση τα επαναφέρεις και είσαι οΚ το μόνο που θα πρέπει τις εφαρμογές σου να ξαναπεράσεις θέματα πράγμα εύκολο. Να θυμηθείς ότι πριν ξεκινήσει η αναβάθμιση να έχεις φορτίσει αρκετά το κινητό για να μην μήνεις από μπαταρία στο ενδιάμεσο :blink: αν και αυτό πριν ξεκινήσεις στο υπενθιμίζει και σε μύνημα στο Pc. Είναι πολύ απλή και εύκολη διαδικασια. Τέλος το ποιο πιθανό είναι όταν θα πατήσεις το κουμπί στο PC suite για να ξεκινήσει η αναβάθμιση είναι σου ζητήσει να κατεβάσεις απο το site της SE το παρακλάδι του PC suite που δεν το έχει μαζί αλλά και αυτό είναι πάρα πολύ μικρό και δεν αργεί. Αυτά από μένα ελπίζω να βοήθησα και η γνώμη μου ειναι αν δεν την έχεις κάνει ακόμα βουρ για αναβάθμιση αξίζει !!! :)

Ένα πράγμα φοβάμαι ότι μια μέρα θα φύγετε όλοι και θα μείνετε μόνοι σας:p
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια! Πηρα και εγω το κiνητο. Προτου ομως το χρισιμοποιησω θα ηθελα να μου πειτε που παω για να του κανω αναβαθμιση.ποιο ειναι το link! Tx:)

 

Δεν την κάνεις με λινκ απο το νετ αλλά με το PC suite που είχε μαζι το κινητό και αν δεν το έχεις κάπου το έχουν σηκώσει μέσα στο forum. Κοίτα το ακριβώς από πάνω Post :shifty:

Ένα πράγμα φοβάμαι ότι μια μέρα θα φύγετε όλοι και θα μείνετε μόνοι σας:p
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους σας. Μήπως γνωρίζετε εαν με το κινητό αυτό μπορώ να δω και να επεξεργαστώ κείμενα word;

το ημερολόγιο και οι υπενθυμίσεις που έχει είναι καλές για έναν επαγγελματία;

διαφέρουν σε τίποτα από το Κ810;

ευχαριστώ προκαταβολικά.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W960i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...