Jump to content

Sony Ericsson W960i


papathvas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια μολις μου ηρθε το τηλεφωνο που το πηρα απο ebay αλλα μεσα εχει κινεζικα σαν input language. μπορω να βαλω καποιο firmware που να μπορω να γραφω αγγλικα κ ελληνικα?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Kαλημερα! Βασικα χτες δοκιμασα το track ID στο ραδιοφωνο και δουλευει μια χαρα ;) Αυτο που θελω να μαθω ειναι εαν αποθηκευει καπου τις πληροφοριες που βρεθηκαν για να τις ξαναδω μια στιγμουλα? Το εχω κλεισει ομως το κινητο το βραδυ (το λεω σε περιπτωση που χαθηκαν)
Link to comment
Share on other sites

ΕΥΡΗΚΑ-ΕΥΡΗΚΑ!!!!!!

 

Οποιος ξενερωνει με την χαμηλη ενταση απο τα ακουστικα του ας ξυλωθει περιπου 70 euro για να παρει το SE stereo Bluetooth Headset HBH-DS220 κ θα βρει το φως του(οπως ακριβως εγω δλδ...:D)...μιλαμε για απιστευτα μεστο κ δυνατο ηχο...

 

Επισης προτεινω κ τις sony ψειρες MDR-E931LP!

Link to comment
Share on other sites

ΕΥΡΗΚΑ-ΕΥΡΗΚΑ!!!!!!

 

Οποιος ξενερωνει με την χαμηλη ενταση απο τα ακουστικα του ας ξυλωθει περιπου 70 euro για να παρει το SE stereo Bluetooth Headset HBH-DS220 κ θα βρει το φως του(οπως ακριβως εγω δλδ...:D)...μιλαμε για απιστευτα μεστο κ δυνατο ηχο...

 

Επισης προτεινω κ τις sony ψειρες MDR-E931LP!

και δεν παιρνει καλυτερα ενα σετ ψειρες ακουστικα! πιο φθηνα θα του ερθει :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μα τον μεστο κ δυνατο ηχο τον δινει αποκλειστικα το bluetooth headset....οι ιδιες ψειρες (MDR-E931LP)συνδεδεμενες απευθειας με το κινητο δινουν τον παλιο χαμηλο ηχο απλα λιιιιιιιγο πιο δυνατα....:lol:
Link to comment
Share on other sites

ΕΥΡΗΚΑ-ΕΥΡΗΚΑ!!!!!!

 

Οποιος ξενερωνει με την χαμηλη ενταση απο τα ακουστικα του ας ξυλωθει περιπου 70 euro για να παρει το SE stereo Bluetooth Headset HBH-DS220 κ θα βρει το φως του(οπως ακριβως εγω δλδ...:D)...μιλαμε για απιστευτα μεστο κ δυνατο ηχο...

 

Επισης προτεινω κ τις sony ψειρες MDR-E931LP!

ontos....auto to headset to exo...kai 8a elega oti i diafora stin entasi tou ixou....ine akreta es8iti

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια τι παιζει με την μπαταρια ? ειναι δυνατον να πεφτει 2 μοναδες μεσα σε 15 λεπτα? εχω απεργοποιημενο τα 3g-wifi-bluetooth με την ελπιδα να βελτιωθουν τα πραγματα. κατι αλλο που μπορει να επηρεαζει την μπαταρια κ να μην το ξερω?
Link to comment
Share on other sites

Δες ποιες εφαρμογές έχεις ανοιχτές... εγώ έτσι την είχα πάθει όταν είχα ανοιχτή την κάμερα και "έτρεχε" από πίσω...

και σε 1.30 ώρα είχε τελειώσει από 100% που ήταν..!

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Τι να πω? δεν ξέρωωω! εμένα πάντως η μπαταρία κρατάει σε κατάσταση αναμονής με ελάχιστες κλήσεις και sms και 3.5 - 4 μέρες...

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Τι να πω? δεν ξέρωωω! εμένα πάντως η μπαταρία κρατάει σε κατάσταση αναμονής με ελάχιστες κλήσεις και sms και 3.5 - 4 μέρες...

 

:blink:

Οι τυχεροι αριθμοι ειναι 9, 25, 42, 31, 11 και.. τζοκερ για σημερα: η mariel19 !!!

:lol: (;))

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

:blink:

Οι τυχεροι αριθμοι ειναι 9, 25, 42, 31, 11 και.. τζοκερ για σημερα: η mariel19 !!!

:lol: (;))

 

Δεν ξέρω για τους άλλους αλλά το joker το έχεις! :)

Κι εμένα με τέτοια χρήση και με ενεργό το bluetooth λόγο handsfree στο χαλαρό 4 μέρες ;)

Life is good with what you love !!!
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι , οταν δεχεσαι μια κληση την οποια δεν απαντας (κοινως αναπαντητη) οταν μετα πατας κληση, το κινιτο για μια στιγμη δειχνει οτι κανει κληση κ μετα σε πεταει σε οθονη αναμονης , αλλα την κληση την πραγματοποιει...:mad: , επισης αμα πατησεις προβολη της αναπαντητης τοτε για 2 δευτερολεπτα σ δειχνει τον αριθμο π σε καλλεσε κ μετα επιστρεφει παλι μονο του στη οθονη αναμονης...το εχει αντιμετωπισει κανεις αλλος αυτο ???
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι , οταν δεχεσαι μια κληση την οποια δεν απαντας (κοινως αναπαντητη) οταν μετα πατας κληση, το κινιτο για μια στιγμη δειχνει οτι κανει κληση κ μετα σε πεταει σε οθονη αναμονης , αλλα την κληση την πραγματοποιει...:mad: , επισης αμα πατησεις προβολη της αναπαντητης τοτε για 2 δευτερολεπτα σ δειχνει τον αριθμο π σε καλλεσε κ μετα επιστρεφει παλι μονο του στη οθονη αναμονης...το εχει αντιμετωπισει κανεις αλλος αυτο ???

 

emena oxi kanonika...! emena kanei kati allo...! molis klidwnw ta pliktra kai meta apo ligo to kseklidwnw kamia fora mou emfanizei tin ruthmisei tis entasis...alla den kserw to giati...

Nexus S The best
Link to comment
Share on other sites

emena oxi kanonika...! emena kanei kati allo...! molis klidwnw ta pliktra kai meta apo ligo to kseklidwnw kamia fora mou emfanizei tin ruthmisei tis entasis...alla den kserw to giati...

 

isws patas kata la8os ta koumpia tis entasis ...min anusixeis auta einai psilopragmata...ti ta 8elame to UIQ kinita...:D:p

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα παίδια.. Είμαι κάτοχος του w960 αλλά δεν μπόρεσα εξοικειωθώ οπότε το πουλάω. επειδή δεν ύπαρχει ανάλογο thread το γράφω εδώ.
:D
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα παίδια.. Είμαι κάτοχος του w960 αλλά δεν μπόρεσα εξοικειωθώ οπότε το πουλάω. επειδή δεν ύπαρχει ανάλογο thread το γράφω εδώ.

Υπάρχει ανάλογο thread αλλα πρεπει να εχεις καποιες προυποθέσεις για να βάλεις αγγελία.:)

Εδω δεν γινετε!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

SOS.......to kinito ta epekse......re pedia.....akouson akouson....xoris na fai kamia saboura....xoris na to pirakiso ka8olou....to bgazo mia meta apo tin tsanta m....k i o8oni afis itan nekri...den antapokrinotan se kanena aggigma se oli tis tn ektasi...to ekana anaba8misi kai pali tipota........ti na kano????
Link to comment
Share on other sites

SOS.......to kinito ta epekse......re pedia.....akouson akouson....xoris na fai kamia saboura....xoris na to pirakiso ka8olou....to bgazo mia meta apo tin tsanta m....k i o8oni afis itan nekri...den antapokrinotan se kanena aggigma se oli tis tn ektasi...to ekana anaba8misi kai pali tipota........ti na kano????

Πηγαινε'το σε Service.αυτο ειναι προβλημα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

γεια σας εχω ενα προβλημα...περασα στο κινιτο μου 2 θεματα τα εκανα εγκατασταση και λειτουργουν μια χαρα...! μετα παω να περασω και 2 παιχνιδια με μορφη .sis και εκει που παω στιν εγκατασταση δεν τα εχει...παω λοιπον δειαχ.αρχειων τα βρισκω παω να τους κανω εγκατασταση και μ λεει κατι για την εκδοση .με λιγα λογια δεν με εφεινει...γιατι???
Nexus S The best
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξερετε αν γίνεται να αλλάξουμε το μενού του w960 ή το μενού εμφάνισης των φωτογραφιών (να γίνει για παράδειγμα όπως του n95 που είναι καταπληκτικό??????)

 

 

:D

ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΤΕ ΠΑΝΤΑ

ΕΤΣΙ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΟΥΝ

:D

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας..Μετά από 2 μέρες χρήσης του κινητού μπορώ να πώ ότι τα αξίζει κ με το παραπάνω τα λεφτά του..!Είναι ακριβώς αυτό που έψαχνα! Όλη μέρα στο νετ μέσω wifi είμαι :D Το μόνο πρόβλημα που αντιμετωπίζω είναι τα βίντεο του youtube - m.youtube ...Φορτώνουν κανονικά μέχρι το 100% αλλά δεν παίζουν κ μετά κολλάει ο player.Έχετε κ σεις το ίδιο πρόβλημα?
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας..Μετά από 2 μέρες χρήσης του κινητού μπορώ να πώ ότι τα αξίζει κ με το παραπάνω τα λεφτά του..!Είναι ακριβώς αυτό που έψαχνα! Όλη μέρα στο νετ μέσω wifi είμαι :D Το μόνο πρόβλημα που αντιμετωπίζω είναι τα βίντεο του youtube - m.youtube ...Φορτώνουν κανονικά μέχρι το 100% αλλά δεν παίζουν κ μετά κολλάει ο player.Έχετε κ σεις το ίδιο πρόβλημα?

 

και γω φιλε αντιμετωπιζω το ιδιο προβλημα...καποιοι χρηστες ομως εδω μπορουν να δουν βιντεακια:( τεσπα πρεπει να σ τρωει αρκετη μπαταρια αν κανεις την χρηση π λες...:p

Link to comment
Share on other sites

Ναι η αλήθεια είναι πως μου τρώει σχεδόν όλη τη μπαταρία από το πρωί ως το βράδυ με αρκετή χρήση...Oκ το βάζω να φορτίζει το βράδυ αλλά δν ξέρω αν είναι καλό για την μπαταρία :confused:...Κανείς για το πρόβλημα με τα βίντεο:(?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W960i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...