Jump to content

Sony Ericsson W960i


papathvas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ναι τα καταφερα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! εχω ιντερνετ στο κιν μ απο το λαπτοπ.......!!! ειμαι κ ο πρωτος

 

πες το μας κι εμάς που το παλεύω εδώ και πόσο καιρό με ένα mac laptop που έχω!!

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

πες το μας κι εμάς που το παλεύω εδώ και πόσο καιρό με ένα mac laptop που έχω!!

 

δεν ξερω αν θα σε βοηθησει αλλα ριξε μια ματια και δω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=200090

εκει που λεει οδηγος ασυρματης σ........

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αν θα σε βοηθησει αλλα ριξε μια ματια και δω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=200090

εκει που λεει οδηγος ασυρματης σ........

Πολύ και καλό πράμα . . .

:luck: (αν κάνω λάθος διορθώστε με.!)
Link to comment
Share on other sites

πες το μας κι εμάς που το παλεύω εδώ και πόσο καιρό με ένα mac laptop που έχω!!

 

λοιπον ακου να δεις πως το εκανα εγω , στο λαπτοπ μεσα εκει στα ασυρματα εχει καπου να φτιαξεις δικτυο ah hoc , ετσι το λεει ,τρεχεις αυτο τον οδηγο βαζεις ενα ονομα το wep κλειδι σου για να μην μπαινει ο καθενας μεσα στο δικτυο σου , και λιγο πριν τερματισεις τον οδηγο καπου πρεπει να λεει αν θα χρησιμοποιησεις αυτο το δικτυο για να παρεχεις ιντερνετ , πατας ναι κλπ τελειωνει ο οδηγος, πηγαινεις στο κινιτο ανοιγεις το ασυρματο κ πας νεος λογαριασμος, εκει π λεει ονομα δικτυου το βαζεισ να ψαξει να βρει το λαπτοπ σ... βαζεις τον κωδικο π εχεις ορισει κ κατι μικρες αλλεσ ρυθμισεις εχει κ εισαι ετοιμη.. αα επειδη ισως εχεις mac πειραματισου λιγο με αυτο π λει mac ip στο τηλ.. ελπιζω να βοηθησα:)

 

Ρε σεις τι τρομερο π ειναι αυτο το track id ακομα και τις πιο χαλια ηχογραφησεις τις αναγνωριζει..ειλικρινα με εχει σωσει..!! , α κατι αλλο , αφου καταφερα να συνδεθω με το λαπτοπ μ καθε φορα π κλεινω το ασυρματο στο κιν για να συνδεθω παλι πρεπει να ξαναφτιαξω ξανα λογαριασμο στο λαπτοπ και στο κιν..any ideas για να το γλυτωσουμε αυτο ?

Link to comment
Share on other sites

λοιπον ακου να δεις πως το εκανα εγω , στο λαπτοπ μεσα εκει στα ασυρματα εχει καπου να φτιαξεις δικτυο ah hoc , ετσι το λεει ,τρεχεις αυτο τον οδηγο βαζεις ενα ονομα το wep κλειδι σου για να μην μπαινει ο καθενας μεσα στο δικτυο σου , και λιγο πριν τερματισεις τον οδηγο καπου πρεπει να λεει αν θα χρησιμοποιησεις αυτο το δικτυο για να παρεχεις ιντερνετ , πατας ναι κλπ τελειωνει ο οδηγος, πηγαινεις στο κινιτο ανοιγεις το ασυρματο κ πας νεος λογαριασμος, εκει π λεει ονομα δικτυου το βαζεισ να ψαξει να βρει το λαπτοπ σ... βαζεις τον κωδικο π εχεις ορισει κ κατι μικρες αλλεσ ρυθμισεις εχει κ εισαι ετοιμη.. αα επειδη ισως εχεις mac πειραματισου λιγο με αυτο π λει mac ip στο τηλ.. ελπιζω να βοηθησα:)

 

Ρε σεις τι τρομερο π ειναι αυτο το track id ακομα και τις πιο χαλια ηχογραφησεις τις αναγνωριζει..ειλικρινα με εχει σωσει..!! , α κατι αλλο , αφου καταφερα να συνδεθω με το λαπτοπ μ καθε φορα π κλεινω το ασυρματο στο κιν για να συνδεθω παλι πρεπει να ξαναφτιαξω ξανα λογαριασμο στο λαπτοπ και στο κιν..any ideas για να το γλυτωσουμε αυτο ?

 

μπα.. τίποτα δεν έγινε..

προσπάθησα αλλά εις μάτην..

εχω ενα πρόγραμμα gmail μου βγάζει μήνυμα this program requires a working data connection.

κι όταν πάω από opera : αδύνατος ο εντοπισμός του απομακρυσμένου διακομιστή.

με έχει ταλαιπωρήσει απίστευτα αυτό το wi-fi...

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

μαλλον λογο mac laptop ...μην νομιζεις κ εγω εχω καποια ψιλοπροβληματακια οπως οτι καθε φορα πρεπει να δημιουργο δικτυο για να μπω ιντερνετ απο το κιν..:/ τεσπα ρωτα σε κανα αμερικανικο forum ... ξερει καποιος να μου πει αν μπορουμε να σβησουμε μια συντομευση απο αυτες στην οθονη αναμονης ωστα να ειναι και παλι ο λε ρομβος ???
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά... άλλος ένας νέος κάτοχος εδώ. Έχω μια ερώτηση σχετικά με το ιντερνετ μέσω vodafone. Τις ρυθμίσεις τις έκανα με το μύνημα που στελνει η SE από το site της διαλέγοντας Vodafone GPRS.

 

Χρειάζεται κάτι επιπλέον για να δουλευει το ιντερνετ με ταχυτητες 3G ? και αν ναι, τι ?

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά... άλλος ένας νέος κάτοχος εδώ. Έχω μια ερώτηση σχετικά με το ιντερνετ μέσω vodafone. Τις ρυθμίσεις τις έκανα με το μύνημα που στελνει η SE από το site της διαλέγοντας Vodafone GPRS.

 

Χρειάζεται κάτι επιπλέον για να δουλευει το ιντερνετ με ταχυτητες 3G ? και αν ναι, τι ?

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

Οχι δν χρειαζεσαι τιποτ αλλο:) παρα μονο σημα 3g στην περιοχη σου:p

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, στην 8άρα δεν έχουμε πρόσβαση (κανονική λειτουργία) στα Vista?

 

μπορει να θελει ειδικη εκδοση του pc suite για τα βιστα,,,μπες στη σονυ ερικσον και δες αν υπαρχει ειδικη εκδοση για vista και κατεβασε τη.

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

κοιτα στη κανονικι λειτοθργεια εχεις προσβαση κανονικα στη 8αρα κ απο τα (s)vista απλα πιηγαινεις Διαχειριση Αρχειων απο τον υπολογιστη σ, κ εκει θα καταλαβεις , εγω παντως δεν αντιμετωπισα καποιο προβλημα
Link to comment
Share on other sites

Δεν σας βολευει απλα η συνδεση του κινητου με το pc σαν usb ??

Ετσι κιολας, θελω να πιστευω πως δεν θα εχει κ προβλημα ουτε σε vista ουτε πουθενα..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Geia sas paidia...mwlis egina katoxos k gw tou w960 meta apo mia oxi k toso kali empeiria me to n95-2(den eine ths paroushs)!Ola kala k wraia alla peite mou sas parakalw pws eime tiflos k apla den vlepw tin xeirokinith leitourgia tou equalizer gt an den eime tiflos k apla den yparxei tote exe geia kahmene kosme kathws h entash apo ta akoustika me ta proepilegmena equalizer den ftanei oute sto 70% twn apaithsewn mou...ax pou eine to w900 namou parei ta aftia???????sas efxaristw prokatavolika!!!xilia sorry k gia ta greeklish!
Link to comment
Share on other sites

καταφερα μεσω free wireless που ειναι παντου στη Ροδο, να μπω επιτελους! πολυ καλο!σε εκτακτες περιπτωσεις ειναι ο,τι πρεπει!

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους έχω μερικές απορίες θέλω να βάλω skype στο w960 μπορώ? Επίσης θέλω να μάθω αν υπάρχει κάποιο πρόγραμμα gps για Ελλάδα ώστε με ένα Bluetooth gps να κάνω δουλειά
Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους έχω μερικές απορίες θέλω να βάλω skype στο w960 μπορώ? Επίσης θέλω να μάθω αν υπάρχει κάποιο πρόγραμμα gps για Ελλάδα ώστε με ένα Bluetooth gps να κάνω δουλειά

 

καλος ορισες για skype βαλε το fring για gps το garmin

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=194202 και το tom-tom

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=156585

Link to comment
Share on other sites

paidia kalimera,

thelo na kano 2 erotiseis ean kserei kapios na mou apantisei

1)to opera mini 4.1 to ekana eggatstasi sto w960 ola doulevoun mia xara,afto pou den katalaveno einai otan px vlepo to sport24.gr to deixnei olo se stin othoni ka opou theleis kaneis megenthinsi alla ta kb tou site einai poli ligotera apo afta pou fortonei to programa web tou w960 otan fortonei to site,einai ontos etsi i alla xreonei kai alla deixnei ???????

2)to vodafonei live doulevei sto w960 i oxi?? den mporo na to do me tipota ,vazo http://live.vodafone.com alla den katevazei tipota

 

thanks

Link to comment
Share on other sites

χαιρεται αντιμετωπιζω παλι ενα προβληματακι (εως προβληματαρα) με το κιν .. οταν παω στα βιντεο κ ανοιγω τους φακελους τα βιντεο δεν ειναι πουθενα (σαν να μην εχω βιντεο στους φακελους) , οταν δε παω στη διαχειριση αρχειων μ δειχνει κανονικα τα βιντεο μ αλλα οταν τα ανοιγει τα ανοιγει με κορε πλαιερ και οχι με το default προγραμμα του κιν, παρολα αυτα μ πεταει κ σφαλμα στο κορε...τελος οταν παω κ ανοιγω πρωτα το κορε κ μετα επιλεγω ενα αρχειο να ανοιξω (βιντεο) το παιζει κανονικα....καμια ιδεα γιατι θα τρελαθω ?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια, θα ηθελα να κανω 2 ερωτησεις

 

1)Υπαρχει η δυνατοτητα χειροκινητης ρυθμισης του Equalizer???

 

2)Υπαρχει καποιο αξεσουαρ(π.χ bluetooth headset,ακουστικα κτλ...) που να αυξανει την ενταση του ηχου απο τα ακουστικα???

 

Η ενταση του ηχου ειναι απο τα πιο σημαντικα για μενα κ δυστυχως ειναι το μοναδικο που με ξενερωνει στο κατα τα αλλα υπεροχο κινητο μας!

 

Σας ευχαριστω προκαταβολικα για τυχον απαντησεις....take care all

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια, θα ηθελα να κανω 2 ερωτησεις

 

1)Υπαρχει η δυνατοτητα χειροκινητης ρυθμισης του Equalizer???

 

2)Υπαρχει καποιο αξεσουαρ(π.χ bluetooth headset,ακουστικα κτλ...) που να αυξανει την ενταση του ηχου απο τα ακουστικα???

 

Η ενταση του ηχου ειναι απο τα πιο σημαντικα για μενα κ δυστυχως ειναι το μοναδικο που με ξενερωνει στο κατα τα αλλα υπεροχο κινητο μας!

 

Σας ευχαριστω προκαταβολικα για τυχον απαντησεις....take care all

distixos den iparxi xirokiniti ri8misi.....k pali distixos dn iparxi oute akoustiko pou na dinamoni tin entasi....apo oti ksero

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W960i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...