Jump to content

Sony Ericsson W960i


papathvas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για να κάνετε το κινητο σας πιο γρηγορο απενεργοποιήστε την χειρογραφη εισαγωγη κειμενου και την αναγνωριση χειρογραφου κειμενου ως εξης :

πίνακας ελεγχου -> συσκευή-> εισαγωγή κειμένου -> χειρογραφη -> μόνο πληκτρολογιο και εικονικο πληκτρολογιο -> κανενα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

To back up αρχείο των επαφών σε ποιόν φάκελλο αποθηκεύεται;

Αν κάνω firmware update οι επαφές χάνονται;

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

S7  SM-G 930F

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια,μια απορια....πως μπορω να απενεργοποιησω το 3g?

1.διαβάζεις το manual

2.διαβάζεις το FAQ

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

To back up αρχείο των επαφών σε ποιόν φάκελλο αποθηκεύεται;

Αν κάνω firmware update οι επαφές χάνονται;

1.M2/άλλο/backup

2.ναι.κράτα ένα αντίγραφο στην κάρτα μνήμης (αυτο που ρωτάς που αποθηκεύεται) κ μετά επανέφερέτο απο εκεί.(επίσης να ξέρεις ότι χάνονται τα πάντα στο κινητό.σαν να κάνεις format στο pc)

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

ή εγω ειμαι τυφλος ή δεν ξερω τιγίνεται.....στο manual δεν λεει πουθενα τίποτα για την απενεργοποιηση του 3g.Μια βοηθεια βρε παιδια!!!!
Link to comment
Share on other sites

ή εγω ειμαι τυφλος ή δεν ξερω τιγίνεται.....στο manual δεν λεει πουθενα τίποτα για την απενεργοποιηση του 3g.Μια βοηθεια βρε παιδια!!!!

Ψαξε λιγο καλυτερα και θα το βρεις.πηγαινε προτιμηση δικτυου και εκει θα κανεις την αλλαγη σε gsm :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

1.M2/άλλο/backup

2.ναι.κράτα ένα αντίγραφο στην κάρτα μνήμης (αυτο που ρωτάς που αποθηκεύεται) κ μετά επανέφερέτο απο εκεί.(επίσης να ξέρεις ότι χάνονται τα πάντα στο κινητό.σαν να κάνεις format στο pc)

Ευχαριστώ...

Ωστόσο μόνο το GMXT και το Foxytag έχω εγκαταστήσει,οπότε μικρό το κακό,αλλά και πάλι αυτα τα δύο είναι εγκατεστημένα στη M2 (8GB),θα χαθούν και αυτά;

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

S7  SM-G 930F

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια ερώτηση ρε παιδιά; Γιατί το $#@&$*!^ το ξυπνητήρι δεν χτυπάει όταν είναι κλειστή η συσκευή;
http://mowned.com/sig/don-fedon-kon.jpg
Link to comment
Share on other sites

και δηλώνω online την απορία μου: Garmin σε W960 έχει βάλει κανένας εδώ και να δουλέψει σωστά?? Αν υπάρχει κάποιος ας μου στήλει βρε παιδιά ένα μύνημα ΠΛΙΖ!!!
Ένα πράγμα φοβάμαι ότι μια μέρα θα φύγετε όλοι και θα μείνετε μόνοι σας:p
Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια ερώτηση ρε παιδιά; Γιατί το $#@&$*!^ το ξυπνητήρι δεν χτυπάει όταν είναι κλειστή η συσκευή;

 

Φαντάζομαι επειδή η πολιτική της SE για τα κινητά αυτά είναι πως δεν χρειάζεται να τα κλείνουμε και αντί αυτού απλά να απενεργοποιούμε το δίκτυο, flying mode, για να μην χρειάζεται μετά να φορτώνονται όλα κατά την εκκίνηση.

Κάτι σαν, αλλά όχι ακριβώς, τον τρόπο λειτουργίας και των WM phones που δεν κλείνουν αλλά μπαίνουν σαν σε sleeping - stand by mode.

 

Προσωπικά δεν με ενοχλεί καθόλου.

Life is good with what you love !!!
Link to comment
Share on other sites

και δηλώνω online την απορία μου: Garmin σε W960 έχει βάλει κανένας εδώ και να δουλέψει σωστά?? Αν υπάρχει κάποιος ας μου στήλει βρε παιδιά ένα μύνημα ΠΛΙΖ!!!

 

Ναί το έχω βάλει εγώ ( Mobile XT και με Garmin City Navigator Europe NT 2008 ) αφού δεν έχω πρόβλημα με την μνήμη, αλλά παρόλο που είναι πολύ καλό ο χάρτης δεν έχει καθόλου κρήτη και γενικά έχει μόνο μεγάλες πολιτείες και στην Ελλάδα αλλα και στο εξωτερικό. Τελικά μάπα όπως και το Τοm Τοm, μόνο αν βγει το Destinator για smartphones αλλά δεν το βλέπω!

Link to comment
Share on other sites

Ναί το έχω βάλει εγώ ( Mobile XT και με Garmin City Navigator Europe NT 2008 ) αφού δεν έχω πρόβλημα με την μνήμη, αλλά παρόλο που είναι πολύ καλό ο χάρτης δεν έχει καθόλου κρήτη και γενικά έχει μόνο μεγάλες πολιτείες και στην Ελλάδα αλλα και στο εξωτερικό. Τελικά μάπα όπως και το Τοm Τοm, μόνο αν βγει το Destinator για smartphones αλλά δεν το βλέπω!

 

τι κεραία πήρες? σε πλούγηση στην οδήγηση είναι εντάξει?

Ένα πράγμα φοβάμαι ότι μια μέρα θα φύγετε όλοι και θα μείνετε μόνοι σας:p
Link to comment
Share on other sites

τι κεραία πήρες? σε πλούγηση στην οδήγηση είναι εντάξει?

 

Holox BT-321, όποιο receiver και να βάλεις θα το δει αν του κάνεις σύζευξη και η πλοήγηση είναι εντάξει αλλά όπως έχω αναφέρει μόνο για μεγάλες πολιτείες.

Κατά τα άλλα είναι πολύ καλό.

Ψάξε και στο γνωστό μαγαζάκι θα βρεις πολλά καλούδια και για το W960i και για το P1!

Link to comment
Share on other sites

Holox BT-321, όποιο receiver και να βάλεις θα το δει αν του κάνεις σύζευξη και η πλοήγηση είναι εντάξει αλλά όπως έχω αναφέρει μόνο για μεγάλες πολιτείες.

Κατά τα άλλα είναι πολύ καλό.

Ψάξε και στο γνωστό μαγαζάκι θα βρεις πολλά καλούδια και για το W960i και για το P1!

 

Αυτό που θέλω είναι σωστή πλούγηση μέσα στην αθήνα. Εχω το w960 εδώ και τρεις μέρες και δεν έχω προλάβει να ασχοληθώ ακόμα. Είδα στο expansys ένα ωραίο εξωτερικό Gps που είναι κυριολεκτικά όσο το κοντρολ του συναγερμου και είναι μπρελοκ! Αλλά θα δουλέωει σωστά? για αυτό ρωτάω για δοκιμασμένες λύσεις. Από ότι κατάλαβα το Garmin δουλεύει και σε p1 και σε w960 αλλά είμαι λίγο "φοβιτσιάρης" σε τέτοια θέματα και το ψάχνω όσο μπορώ. Ευχαριστώ για τις πληροφορίες και για τον χρόνο σου!

Ένα πράγμα φοβάμαι ότι μια μέρα θα φύγετε όλοι και θα μείνετε μόνοι σας:p
Link to comment
Share on other sites

παράξενο, είχα ρωτήσει εδώ μέσα πριν καιρό αν αυτή η συσκευή έχει δέκτη gps, και μου είπαν πως μόνο το P1 έχει :\

 

Δεν έχει αλλάξει κάτι, μόνο το P1i έχει.

Life is good with what you love !!!
Link to comment
Share on other sites

Πρόγραμμα για you tube μπορούμε να βρούμε για το συγκεκριμένο;

 

Mexri na bgei to Opera 9 to opoio upostirizei Flash... mporeis na blepeis kai na kaneis download ola ta video tou YouTube, Daily Motion kai polla alla apo to:

 

http://tinytube.net/

 

Einai teleio site ! Rikse mia matia kai sto Advanced Search...

''Absence of evidence is not evidence of absence'' - Carl Sagan
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W960i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...