Jump to content

Τι σας ενοχλεί στις παραλίες;


keftes
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γενικά συμφωνω με τον bored01. LOL Τα 'πες ολα μεγαλε.

 

Παντως ξεχνατε και κατι αλλο. Εκεινα τα τεραστια μυρμηγκια ρε φουστη μου που ειναι λες και τρωνε ορμονες. Περπατανε πανω μου και ανατριχιαζω.

http://i77.photobucket.com/albums/j72/Ferryman_rx7/PB3.jpg Έχω να φάω κουραμάνα ...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 236
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το μόνο πράγμα που με ενοχλεί πραγματικά είναι τα σκουπίδια που αφήνει ο κάθε πικραμένος ασυνείδητος συμπεριλαμβανομένου και των τσιγάρων που μόλις τελειώσουν αφήνουν τη γόπα στον άμμο...

 

Ζαχάρω beach, έρχομαι!!

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου τη σπάνε αυτοί που κάνουν παρατηρήσεις στους άλλους.

«Πηγαίντε παίξτε παραπέρα.»

«Έλεος ρε μαγκες, μας ζαλίσατε τάκα τούκα όλη την ώρα.»

Λες και στη παραλία πάμε για να διαβάσουμε βιβλίο και να κοιμηθούμε.

 

την Κυριακη 2 τυποι που επαιζαν ρακετες με χτυπησαν 4 φορες με το μπαλακι!

(πιο διπλα η παραλια ηταν τελειως αδεια) θα ειχα αδικο αν τους ελεγα κατι αναλογο?

Link to comment
Share on other sites

Ενα ακομα που με ενοχλει ειναι μερικοι που ερχονται απο τα χαραματα και στηνουν ομπρελα σε μερος τους αρεσει για να το "ποιασουν".

 

Επισης το οτι απαγορευουν να βγεις εως την ακτη με την μηχανη αναμενη στο σκαφος, κουπια με σκαφος δεν κολλαει :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

την Κυριακη 2 τυποι που επαιζαν ρακετες με χτυπησαν 4 φορες με το μπαλακι!

(πιο διπλα η παραλια ηταν τελειως αδεια) θα ειχα αδικο αν τους ελεγα κατι αναλογο?

Αυτό λέγεται αλλιώς και καμάκι :rolleyes: :p

Link to comment
Share on other sites

Αυτό λέγεται αλλιώς και καμάκι :rolleyes: :p
το εχω δοκιμασει κι εγω και καλα για να γινει κονεδακι και να πεσει η πρωτη κουβεντα. απετυχα παταγωδως γιατι αντι να την πετυχω στο ποδι, πηρε περιεργα φαλτσα η μπαλα και την βρηκε στο ... βυζ!....:ninja:

ερχοταν καθε μερα σε αυτο το μερος, μετα δεν ξαναπατησε! :lol:

τελος οφφ τοπικ!:rolleyes:

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

m'enoxloun oi gynekes megalhs hlikias koinos k@@@gries pou mou kanoun parathrhsh epeidh kapnizw san araphs k tis enoxlei o kapnos se apostash 2 xiliometron,epeidh vgazoun na kolatsisoun ena oloklhro estiatorio k strwnoun k trapezomantilo k gia epidorpio vgazoun ena karpouzi k otan to trwne toys trexoun ta salia k arzizoun na mazeyontai miges melisses k diafoara alla iptamena entoma.m'enoxloun ta pitsirikia giati klaine gia na fane,klaine giati gkremistike o pyrgos apo ammo,klaine giati ksefouskwsan ta mpratsakia tous k klaine k xwris logo mono k mono gia na mou spasoun ta @@.

 

aytaaaaaaa

den nomizw na menoxloun k polla....:lol:

mhpws fetos na paw se vouno????:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Σκουπίδια, πολυκοσμία ο ένας επάνω στον άλλο, τα ταχύπλοα - βάρκες στα 2 μέτρα και τα μικρά που χτυπιούντε και κλαίνε, είναι αυτά που με ενοχλούν. Και φυσικά κάποιοι που οικιοποιούντε τις παραλίες ήτε ως κατοικίες ήτε ως καφετέριες και βάζουν ταμπέλες "private".
Link to comment
Share on other sites

m'enoxloun oi gynekes megalhs hlikias koinos k@@@gries pou mou kanoun parathrhsh epeidh kapnizw san araphs k tis enoxlei o kapnos se apostash 2 xiliometron,epeidh vgazoun na kolatsisoun ena oloklhro estiatorio k strwnoun k trapezomantilo k gia epidorpio vgazoun ena karpouzi k otan to trwne toys trexoun ta salia k arzizoun na mazeyontai miges melisses k diafoara alla iptamena entoma.m'enoxloun ta pitsirikia giati klaine gia na fane,klaine giati gkremistike o pyrgos apo ammo,klaine giati ksefouskwsan ta mpratsakia tous k klaine k xwris logo mono k mono gia na mou spasoun ta @@.

 

aytaaaaaaa

den nomizw na menoxloun k polla....:lol:

mhpws fetos na paw se vouno????:cool:

 

lol lol lol :lol: :lol: :lol:εμένα πάντως με εκνευρίζουν τα σκουπίδια να μην έχει άμμο οι τσούχτρες και οι αχινοί :vava: :vava: :vava:

Bazinga!!!
Link to comment
Share on other sites

lol lol lol :lol: :lol: :lol:εμένα πάντως με εκνευρίζουν τα σκουπίδια να μην έχει άμμο οι τσούχτρες και οι αχινοί :vava: :vava: :vava:

 

exw petyxei typo sthn kerwmwth ton koinos kameno apo xeri na foraei lastixenia papoutsakia giati fovotan tous axinous k kolympouse sta dyo metra apo thn akth :blink: :blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

κοιτα για να λεμε την αληθεια ειναι εκνευριστικος ο θορυβος για οσους δεν παιζουν κ δεν εχουν συνηθισει τον ηχο αυτον!κ να μην διαβαζεις δεν πας κ πανω στο αυτι του αλλου να παιξεις!αλλα οπουδηποτε δεν συμβαινει αυτο,να υπαρχουν καποιοι σπαστικοι!

Ε κοίτα δημοσιος χώρος είναι. Δεν μπορείς στον άλλο να του πεις «μη μιλάς» «μην παίζεις» «μη σφυρίζεις». Δεν είσαι σε νεκροταφείο...

Τώρα να πας απάνω από τον άλλο να παίξεις ρακέτες είναι υπερβολικό, μιας και δεν έχει χώρο να κάνεις μπλον ζον και τέτοια.:lol:

Συνήθως πας εκεί που σκάει το κύμα για να μην καίγονται τα πόδια και τα δίνεις όλα σαν άλλος Ρότζερ Φέντερερ.:happy:

Αμα έχει και πολύ κόσμο η παραλία αναγκαστικά θα είσαι κοντά σε κάποιον...

 

την Κυριακη 2 τυποι που επαιζαν ρακετες με χτυπησαν 4 φορες με το μπαλακι!

(πιο διπλα η παραλια ηταν τελειως αδεια) θα ειχα αδικο αν τους ελεγα κατι αναλογο?

Σου ζήτησαν συγγνώμη; Όπως είπε και ο gkr μάλλον θα ήθελαν να σου επιδείξουν τα αθλητικά τους προσόντα. :p

Από τη στιγμή που είναι άδεια η παραλία και έρχεται ο άλλος δίπλα σου, κάποιος απώτερο σκοπό θα χει.;) :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Συνήθως πας εκεί που σκάει το κύμα για να μην καίγονται τα πόδια και τα δίνεις όλα σαν άλλος Ρότζερ Φέντερερ.:happy:

συνηθως δεν πας εκει που σκαει το κυμα για να μην βρεχεται το μπαλακι (και αλλαζει αποτομα βαρος) και για να μην βρεχεται και χαλαει η ρακετα!!! :p :p

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

Δεν παίζει και μεγάλο ρόλο, αφού μερικοί δεν καταλαβαίνουν από τέτοια :p

Mέχρι να τις φάνε και να ησυχάσουν βέβαια :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

ξεχασα να πω οτι μενοχλουνε κ αυτοι που πουλανε νερα σαντουιτς καλαμποκια λουκουμαδες cd πινακες κοσμηματα τσαντες νεροχυτες μπανιερες ψυγεια κλιματιστικα κ οτι @@ρια του καπνισει του καθενα

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Αυτοι που παιζουν ρακετες μπροστα μου :rolleyes:
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

συνηθως δεν πας εκει που σκαει το κυμα για να μην βρεχεται το μπαλακι (και αλλαζει αποτομα βαρος) και για να μην βρεχεται και χαλαει η ρακετα!!! :p :p

Μα δεν μου πέφτει ποτέ το μπαλάκι εμένα. :whistle:

Οπότε πάω εκει που σκάει το κύμα για να μην καίγονται τα πόδια!! :lol:

 

Parte raketes oloi kai ntou stis paralies na goustarete. :p

Link to comment
Share on other sites

ξεχασα να πω οτι μενοχλουνε κ αυτοι που πουλανε νερα σαντουιτς καλαμποκια λουκουμαδες cd πινακες κοσμηματα τσαντες νεροχυτες μπανιερες ψυγεια κλιματιστικα κ οτι @@ρια του καπνισει του καθενα

 

σαλεπάκι παιδιά! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:shifty:
Link to comment
Share on other sites

τοτι πρεπει να πληρωσεις στις περισσοτερες για να μην πηξεις στις ελευθερες απο τον κοσμο...
[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

σαλεπάκι παιδιά! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

salepaki sto ghpedo otan paw sthn paokara

twra sthn paralia me thn zesth fwnazoun

granitoula k milksheik exw paidiaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...