Jump to content

How I Met Your Mother (CBS)


jim19
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Eμένα με χάλασε εντελώς η φωνή της Lily. Γενικά όλο το επεισόδιο το βρήκα ανέμπνευστο, τελείως άσχετο
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 271
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

δεν μου αρεσει καθολου η καινουρια σεζον ...

 

ας ελπισουμε να βελτιωθει στην συνεχεια !!!

LG G2 32GB WHITE, 1+ 5T WHITE
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Άλλο ένα -κατά τη γνώμη μου- πολύ μέτριο επεισόδιο. Τουλάχιστον έφτασε μέχρι το διαμέρισμα της μητέρας. Πλησιάζουμε :|

Αλλά αυτό το τραγούδι στο τέλος πολύ fail :|

Link to comment
Share on other sites

Άλλο ένα -κατά τη γνώμη μου- πολύ μέτριο επεισόδιο. Τουλάχιστον έφτασε μέχρι το διαμέρισμα της μητέρας. Πλησιάζουμε :|

Αλλά αυτό το τραγούδι στο τέλος πολύ fail :|

 

Πραγματικά πολύ άκυρο το τραγουδάκι...

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Το μονο καλο στο επεισοδιο ηταν η barwoman!!!
Link to comment
Share on other sites

ναι το τελευταιο επεισοδιο μπορω να πω οτι με εξεπληξε ευχαριστα ιδιαιτερα η θυσιες του barney

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

Kρίμα που η Amanda Peet δεν είχε μεγαλύτερο ρόλο στο επεισόδιο! :love:

 

Kατά τα άλλα, δεν ήταν κακό, είχε τις καλές του στιγμές, ενώ for the record το προηγούμενο με τα κοστούμια μου άρεσε πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Noμιζω δεν είναι big news ότι το HIMYM ανανεώθηκε για 6η σεζόν!

 

Άλλωστε έτσι όπως πάμε, θα χρειαστούν άλλες 6 για να γνωρίσουμε τη μητέρα! :p :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Δεν είχαμε χθες επεισόδιο. Γιατί; (επίσης δεν είχε Big Bang Theory και Two and a half men)
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω, αλλά όντως κάτι πρέπει να είναι αυτή η βδομάδα στις ΗΠΑ, γιατί δεν παίζουν επεισόδια από πολλές σειρές. Νομίζω πως έχει τελικούς περιφερειών για το Super Bowl, αλλά δεν ξέρω αν είναι αυτός ο λόγος.

Link to comment
Share on other sites

Άλλωστε έτσι όπως πάμε, θα χρειαστούν άλλες 6 για να γνωρίσουμε τη μητέρα! :p :ninja:

 

Όχι, βέβαια ότι το θυμάται ή ενδιαφέρεται κανείς πια για αυτό :p

 

Δεν είχαμε χθες επεισόδιο. Γιατί; (επίσης δεν είχε Big Bang Theory και Two and a half men)

 

Μια βδομάδα χωρίς Two & A Half Men είναι μια καλύτερη βδομάδα για τον κόσμο, in my book :rolleyes: ;)

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Όχι, βέβαια ότι το θυμάται ή ενδιαφέρεται κανείς πια για αυτό :p

Έλα, μην είσαι κακός, φέτος έχουν κάνει περισσότερες αναφορές στη μητέρα από οποιαδήποτε άλλη σεζόν! :p Φυσικά δεν μπορώ να φανταστώ τη σειρά να τραβάει για πολύ αφού τη γνωρίσουμε.

 

Όσο έχουμε Barney, Marshal, Robin, έξυπνες και αστείες ιστορίες, είμαι ευχαριστημένος από την πλευρά μου. Και παρόλο που ανά επεισόδια μπορεί να πέφτει η απόδοση της σειράς (είναι αναμενόμενο κάτι τέτοιο) δεν με έχει κάνει ούτε λεπτό να αμφιβάλλω για ποιο λόγο την παρακολουθώ ακόμα. :)

Link to comment
Share on other sites

Ναι, μαζί σου είμαι.

Απλά, δε με νοιάζει πια και τόσο πολύ το θέμα της Μητέρας. Όπως στα Φιλαράκια, μετά από κάποια φάση δε με πολυ-ένοιαζε τι θα γίνει τελικά με το κεντρικό ζευγάρι (Ross-Rachel) έτσι και εδώ έχει περάσει αρκετός καιρός από τότε που με ένοιαζε να μάθω ποια είναι η μητέρα ή ήθελα να εξελίσεται προς τα εκεί η υπόθεση.

 

Πλέον, απλά διασκεδάζω με τον Barney, τη Lily και τον Marshal, τη Robin και (αρκετά πιο σπάνια) με τον Ted.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

χαχα!Ποσο τελεια ηταν η σκηνη στο 5x13 στο τελος που

η Lilly ριχνει μπουνια στη Jenkins στο ασχετο???

 

 

Οπως πολυ καλο και το 5x12!!Γενικα μπορει να εχει πεσει λιιιγο η σειρα αλλα εχει ακομα τις πολυ καλες στιγμες της!!

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

A barneys perfect week :) απλα απο τα πιο ωραια της σαιζον

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
ρε παιδια...νεο επεισοδιο ποτε θα βγει;;;εχουν περασει 3 εβδομαδες ή εγω κανω λαθος....;

Across the satellite beams Across the oceans or seas

To the lighthouse I could be I see some soldiers with guns

And they are killing for fun They are killing to entertain me

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Άλλα δύο επεισόδια έμειναν, νομίζω.

 

Το τελευταίο ήταν από τα πιο αδιάφορα. Οι έξω-από-τα-νερά-της-σειράς ...κλανιές της παρέας ως αντίδραση στον εξυπνακισμό του Ted (δεν πίστευα ότι έβλεπα κάτι τέτοιο στο HIMYM, μήπως μπερδεύτηκαν με το Family Guy ή κάτι παρόμοιο; ) μπορεί να δικαιολογήθηκαν κάπως προς το τέλος του επεισοδίου με την πορεία που ακολούθησε η ιστορία, και η σκηνή Robot vs Wrestler μπορεί να μέτρησε κάπως, αλλά ως σύνολο τίποτα!

 

Περιμένω στο μεθεπόμενο επεισόδιο που ονομάζεται Doppelgangers να δω τον σωσία του Barney [όπως είναι προφανές ότι θα γίνει μετά και την υπενθύμιση των υπόλοιπων σωσιών που είχαμε δει], και όπως είχα πει και στο προηγούμενο post, να γίνει κάτι που θα μας ανανεώσει το ενδιαφέρον για του χρόνου (μήπως να σκεφτούν σοβαρά η επόμενη σεζόν να είναι η τελευταία; )

 

Κατά τ'άλλα νιώθω ότι έχω "αδικήσει" φέτος άλλες σειρές που αφήνω να τις δω πιο μετά, ενώ το HIMYM το βλέπω αμέσως μόλις βγαίνει από συνήθεια...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Το χθεσινό φινάλε μπορώ να πω ότι μου άρεσε περισσότερο από το περσινό -ήταν ένα καλό επεισόδιο που "ελυσε" κάποια θέματα, "ωρίμασε" κάπως τους χαρακτήρες, είχε την πλάκα του

(o Barney ως Εσθονός street performer έγραψε!)

, και κάποιες ακόμα καλές στιγμές.

 

Όχι, δεν θα κάνω παραλληλισμό με το Lost για να πω ότι κι εδώ στο τέλος θα μας πουν "δεν έχει σημασία να μάθετε ποια ήταν η μητέρα, σημασία είχε το ταξίδι". :p Θα ελπίζω μέχρι το τέλος! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...