Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6500 Slide


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα σε ολους επειδη εχω το ε51 και σκεφτομαι να το δωσω κ να παρω το 6500 στο θεμα ιντερνετ απο τιμ πλας και στο θεμα μπαταρια τι λεει?

 

TIM(Wind)Plus μια χαρά μπαίνει,η μπαταρία 2-3 μέρες παρά κάτι(με αρκετό δούλεμα,παιχνιδια,mp3 και αρκετές φωτογραφίες κλπ.) μέχρι στιγμής(έχω κάνει 2 πλήρης εκφορτίσεις,ακόμα στο στρώσιμο είναι).

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πότε έρχεται από τη voda; Ποτέ μου δεν έχω ρωτήσει πότε έρχεται ένα κινητό, αλλά τώρα επείγομαι. Σήμερα μου βγήκε η επιδότηση και έχω 142-180 ευρώ ανάλογα με το κινητό. Πόσο περίπου λέτε να μου στοιχίσει; Έχετε μήπως υπ όψη σας σε τι χρώμα θα έρθει;
ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Επίσης..στη vodafone, η συσκευή θα είναι κλειδωμένη vodafone?

Το μενού κτλ??

 

Οχι ,το πολυ πολυ να εχει ετοιμες ρυθμισεις ..

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Όταν λες έτοιμες ρυθμίσεις, τι ακριβώς εννοείς; Δώσε ένα παράδειγμα, αν δε σου είναι δύσκολο.
ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Πότε έρχεται από τη voda; Ποτέ μου δεν έχω ρωτήσει πότε έρχεται ένα κινητό, αλλά τώρα επείγομαι. Σήμερα μου βγήκε η επιδότηση και έχω 142-180 ευρώ ανάλογα με το κινητό. Πόσο περίπου λέτε να μου στοιχίσει; Έχετε μήπως υπ όψη σας σε τι χρώμα θα έρθει;

Ένας φίλος μου το έχει πάρει, από την προηγούμενη Πέμπτη κιόλας, από vodafone shop στον Πειραιά, στα 399 ευρώ.

Παρότι δεν το έχουν βάλει στο site τους, έχει κοστολογηθεί κι έχει έρθει σε μερικά καταστήματα vodafone, αν πάρεις τηλέφωνα, όλο και κάπου θα το βρείς ετοιμοπαράδοτο.

Το χρώμα είναι ασημί και δεν έχει κανένα διακριτικό vodafone, στο μενού ή την συσκευή.

Αυτό το έργο το έχω ξαναδεί...
Link to comment
Share on other sites

Ο φίλος μου το έχει πάρει, από την προηγούμενη Πέμπτη κιόλας, από vodafone shop στον Πειραιά, στα 399 ευρώ.

Παρότι δεν το έχουν βάλει στο site τους, έχει κοστολογηθεί κι έχει έρθει σε μερικά καταστήματα vodafone, αν πάρεις τηλέφωνα, όλο και κάπου θα το βρείς ετοιμοπαράδοτο.

Το χρώμα είναι ασημί και δεν έχει κανένα διακριτικό vodafone, στο μενού ή την συσκευή.

Τι να σου πω, δεν ξέρω. Εγώ ρώτησα στη voda Καστοριάς και μου είπαν ότι δεν το έχουν. Επίσης, πήρα τηλ. και στο 11830 και μου έδωσαν ένα άλλο νούμερο που θα μου απαντούσε κάποιος υπάλληλος για τη διαθεσιμότητα και όταν τον πήρα τηλ. μου είπε ότι δεν υπάρχει ημερομηνία για το συγκεκριμένο κινητό. Οπότε σε αναμονή ή από Καστοριά ή από Γρεβενά, γιατί κινούμαι μεταξύ των δύο αυτών πόλεων λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων.

Ευτυχώς που δεν έχει κανένα διακριτικό.

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντησή σου.

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Επίσης μιας κι ο φίλος σου το πήρε απο Voda, πές μας ενημερωτικά τι περιείχε η συσκευασία ...

Ο καβγάς γίνεται για το αν περιέχει η συσκευασία την 256 κάρτα μνήμης. Minisd ή microsd χρησιμοποιεί. Έχουν διαφορετικές διαστάσεις και δεν μπορείς να χρησιμοποιήσεις τη μία στη θέση της άλλης ε;

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Όταν λες έτοιμες ρυθμίσεις, τι ακριβώς εννοείς; Δώσε ένα παράδειγμα, αν δε σου είναι δύσκολο.

 

->Δηλ ρυθμισεις για vodafone-live οταν τυχον υποστηριχτει,

shortcuts ,κλπ...

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Η αγάπη αποτελείται απο μια μοναδική ψυχή που κατοικεί σε δύο σώματα! (Αριστοτέλης)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Proud Owner of a Xbox360 fully updated!!! (http://www.enternity.gr)

Next Generation Consoles WAR:http:// http://www.vgchartz.com/

Link to comment
Share on other sites

Ο καβγάς γίνεται για το αν περιέχει η συσκευασία την 256 κάρτα μνήμης. Minisd ή microsd χρησιμοποιεί. Έχουν διαφορετικές διαστάσεις και δεν μπορείς να χρησιμοποιήσεις τη μία στη θέση της άλλης ε;

Από OTE που το πήρα εγώ, είχε μέσα στο κινητό (ναι μέσα στη συσκευή) μιά κάρτα 256ΜΒ.

MICRO SD, και όχι MINI. Είναι διαφορετικές.

Link to comment
Share on other sites

σε nokia shop στο ηρακλειο που ρωτησα για μαυρο μου ειπαν οτι δεν προβλεπεται (τουλαχιστον ακομα ) για την ελληνικη αγορα

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Πότε έρχεται από τη voda; Ποτέ μου δεν έχω ρωτήσει πότε έρχεται ένα κινητό, αλλά τώρα επείγομαι. Σήμερα μου βγήκε η επιδότηση και έχω 142-180 ευρώ ανάλογα με το κινητό. Πόσο περίπου λέτε να μου στοιχίσει; Έχετε μήπως υπ όψη σας σε τι χρώμα θα έρθει;

 

 

Εγώ το αγόρασα από Vodafone με επιδότηση.

Δεν έχει Vodafone μενού (αν είχε δεν θα το έπαιρνα).

Δεν είχε στην συσκευασία MicroSD κάρτα (Μάλλον την είχαν κλέψει στο μαγαζί Vodafone που το αγόρασα).

 

 

 

.

"Μόνο οι νεκροί βλέπουν το τέλος του πολέμου" (ΠΛΑΤΩΝ)
Link to comment
Share on other sites

to πηρα χθες.τέλειο. αλλά δεν μπορώ να δω tv.Δεν έχει video streaming? έχω wind. Ρυθμίσεις έχω. Αλλά tv τίποτα. Εννοείται ότι έχω 3g σημα,
Link to comment
Share on other sites

Απο τους κατόχους του κινητού, θα ήθελα να μου πούν άν κάτι τους δυσαρέστησε στο 6500...

Τα αρνητικά του δηλαδή ... (όλο κ κάτι θα έχει)

Link to comment
Share on other sites

εγω παλι το κρατησα 1 ημερα και μετα το σουταρα,δεν μου αρεσε,δεν μου εδινε την εντυπωση οτι ειναι συσκευη που δειχνει τα 400 σχεδον ευρω της,αυτος ο συνδιασμος ασημι μαυρο με χαλασε.και ειδικα το φινιρισμα του μαυρου.

κατα τα αλλα ηταν πολυ καλο μπορω να πω.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

εγω παλι το κρατησα 1 ημερα και μετα το σουταρα,δεν μου αρεσε,δεν μου εδινε την εντυπωση οτι ειναι συσκευη που δειχνει τα 400 σχεδον ευρω της,αυτος ο συνδιασμος ασημι μαυρο με χαλασε.και ειδικα το φινιρισμα του μαυρου.

κατα τα αλλα ηταν πολυ καλο μπορω να πω.

 

Φιλε μου ταξιδιωτη αν αυτο δεν ειναι κινητο που δικαιολογει τα λεφτα του με την ποιοτητα του τοτε ποιο ειναι;:lol:

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου ταξιδιωτη αν αυτο δεν ειναι κινητο που δικαιολογει τα λεφτα του με την ποιοτητα του τοτε ποιο ειναι;:lol:

 

κοιταξε φιλε μου εχω πιασει και καλυτερα κινητα σε αυτα τα χρηματα απο θεμα κατασκευης.γενικα η φινετσα του δεν μου αρεσε

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

πηγα και το ειδα σημερα...

πολυ ομορφο αλλα με αρκετο τζογο ανοιχτο...

θα το επερνα παντος και γενικα το περιμενα καιρο αλλα τελικα μπηκε στη μεση το p1i οπωτε μονο σαν δευτερο αλλα τσιμπαει λιγο η τιμη αν εχεις δωσει ηδη αρκετα για το π1!!

κατα τα αλλα δεν ξερω γιατι ηταν κλειστο

γενικα ομορφο κινητο και στοιβαρο εκτος του τζογου...

Link to comment
Share on other sites

κοιτα κλειστο δεν ειχε οπως το 6270 αλλα ανοιχτο το κουναγες με ενα χερι και επεζε...

βεβαια δεν ξερω αν ηταν κακοχρησιμοποιημενο λογο του οτι ειδα δειγμα!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...