Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6500 Slide


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγω εχθες στο κινητο μου εκανα το πρωτο που αναφερεις ...

Πρωτα την αδειασα και μετα το φορτισα ...

Φιλε varsamis εχεις δει να αποδιδει καλυτερα μια μπαταρια μ'αυτον τον τροπο, ή πρωτη φορα το δοκιμαζεις?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αυτο κανω στα τελευταια 3-4 κινητα μου αλλα κανενας

δεν ειναι σε θεση να πει με σιγουρια την διαφορα της αποδοσης της

σε σχεση με καποια αλλη μεθοδο φορτισης :) ...

Link to comment
Share on other sites

οκ. ευχαριστω πολυ παντως :)

( εγω μια φορα το εκανα πριν 5-6 χρονια μ'ενα Τ65, και η μπαταρια του ..μαπα..:wacko: ενω του κολλητου μου που δεν εκανε αποφορτιση αλλα μονο φορτιση, του βγηκε ''σκυλι'' η μπαταρια.. Απο τοτε, το ψιλοφοβαμαι..)

Link to comment
Share on other sites

Φιλε gjimmys εννοεις οτι οταν αγοραζεις μια συσκευη δεν τη φορτιζεις αμεσως αλλα της κανεις πρωτα εκφορτιση και ΜΕΤΑ την πληρη πρωτη φορτιση..? Παντα το ειχα αυτο απορια.. Αλλοι λενε πρωτα πληρη εκφορτιση και αλλοι πρωτα πληρη φορτιση.. Εσυ τι κανεις? (Γιατι λες οτι σου αποδιδουν καλα οι μπαταριες σου.)

 

Ετσι κανω παντα στα κινητα που παιρνω,δεν τα φορτιζω αμεσως και μολις μου κλεισει τελειως τοτε το φορτιζω ολο το βραδυ κλειστο.Το κανω 5 φορες και μετα η μπαταρια ειναι σκυλι.Το εχω τσεκαρει με τα ιδια κινητα με φιλους οι οποιοι δεν κανουν αυτο που κανω εγω στις μπαταριες και τους κραταει ποιο λιγο με την ιδια χρηση.Παντως παιδες το TV OUT ειναι ολα τα λεφτα εχτες ειχα βαλει κατι παιχνιδια στο κινητο και τα επαιξα στην τηλεόραση Full screen:tease:

Link to comment
Share on other sites

πώς θα ξέρεις εάν έχουν βγεί?????

 

Κάνε επίσκεψη σε αυτό το site της nokia: http://europe.nokia.com/A4305060 ;)

Link to comment
Share on other sites

gjimmys Ευχαριστω για την απαντηση:)

Παντως παιδια, εχουν βρει ωραιους τροπους να μας τα παιρνουν συνεχως.. Εχω το Ν95, τωρα συντομα παιρνω το 6500s και μολις χτες βραδυ ειδα τυχαια σε καποιο ξενο site το Ν82...:rolleyes::D Ολα τα λεφτα λεμε..!!! (5mp, πιο λεπτο απ'το Ν95, σκετο κουκλι..ερχεται κι αυτο πολυ συντομα)

Link to comment
Share on other sites

Ετσι κανω παντα στα κινητα που παιρνω,δεν τα φορτιζω αμεσως και μολις μου κλεισει τελειως τοτε το φορτιζω ολο το βραδυ κλειστο.Το κανω 5 φορες και μετα η μπαταρια ειναι σκυλι.Το εχω τσεκαρει με τα ιδια κινητα με φιλους οι οποιοι δεν κανουν αυτο που κανω εγω στις μπαταριες και τους κραταει ποιο λιγο με την ιδια χρηση.Παντως παιδες το TV OUT ειναι ολα τα λεφτα εχτες ειχα βαλει κατι παιχνιδια στο κινητο και τα επαιξα στην τηλεόραση Full screen:tease:

Το tv out στο οποιο αναφερεσαι ειναι του N95?

Games απο που κατεβαζεις?

Link to comment
Share on other sites

Το tv out στο οποιο αναφερεσαι ειναι του N95?

Games απο που κατεβαζεις?

 

Δεν ξερω αν ειναι το ιδιο προφανώς θα ειναι:D

Παιχνιδια απο εδω:xxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Link to comment
Share on other sites

που υπαρχει αμεσα διαθεσιμο ?

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

το κινητό το πήρα απο το κατάστημα Wind στην Καλλιρόης, αλλά το παρήγγειλα πριν απο 3 εβδομάδες για να μου το φέρουν...

πάντως αξίζε τον κόπο η αναμονή. Το κινητό είναι κλάσης ανώτερο σε σχέση με το 6288 που είχα πρίν. Ποιότητα κατασκευής πολύ καλύτερη, σαν συγκρίνεις Mercedes με Fiat, πολύ ποιό στιβαρό, δεν έχει καθόλου αυτό τον άσχημο "τζόγο" του 6288 όταν είναι κλειστό, σε διαστάσεις είναι λίγο πιό λεπτό. Το brushed alluminum είναι όλα τα λεφτά, δίπλα του το μαύρο γυαλιστερό πλαστικό μοιάζει με κινέζικη απομίμηση...

Μόνο αρνητικό που με ξενέρωσε είναι ότι η microSD που έχει είναι 256ΜΒ, όταν το 6288 είχε 512 miniSD...

τέλος πάντων είμαι πολύ ευχαριστημένος.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά η series 40 πλατφόρμα του είναι 3rd ή 5th edition?

Στο site της η Nokia το έχει ως 3ης γενιάς (περίεργο δεν είναι ενώ κυκλοφορούν ήδη συσκευές 5ης γενιάς??).

Καποιός που ήδη το έχει , ας το τσεκάρει σίγουρα.

Link to comment
Share on other sites

οντως φιλε φαινεται πολυ καλο και η μνημη ειναι το λιγοτερο με 20-25 παιρνεις 2 gb!

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Τελικά η series 40 πλατφόρμα του είναι 3rd ή 5th edition?

Στο site της η Nokia το έχει ως 3ης γενιάς (περίεργο δεν είναι ενώ κυκλοφορούν ήδη συσκευές 5ης γενιάς??).

Καποιός που ήδη το έχει , ας το τσεκάρει σίγουρα.

 

για πες πως το τσεκάρουμε να το δώ...

Link to comment
Share on other sites

Η αγάπη αποτελείται απο μια μοναδική ψυχή που κατοικεί σε δύο σώματα! (Αριστοτέλης)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Proud Owner of a Xbox360 fully updated!!! (http://www.enternity.gr)

Next Generation Consoles WAR:http:// http://www.vgchartz.com/

Link to comment
Share on other sites

σήμερα ανακάλυψα ένα bug ή glitch ή πως το λέτε εσείς εκεί πέρα...

η ρύθμιση για απάντηση της κλήσης σύροντας το κάλλυμα λειτουργεί με καθυστέρηση... δηλαδή απο την στιγμή που θα ανέβει το κάλλυμα η απάντηση αργεί γύρω στα 3-4 δευτερόλεπτα! Πολύ εκνευριστικό!!!

Link to comment
Share on other sites

Εχει διατυπωθει και απο αλλα μελη η παραπανω απορια ...

Ελπιζουμε να διορθωθει σε μια απο τις επομενες αναβαθμισεις ...

 

 

 

 

Εμενα γιατι κανει λιγοτερο απο 2 :worry: ? (5610, εξαλλου "ιδια" ειναι)

Link to comment
Share on other sites

Εχει διατυπωθει και απο αλλα μελη η παραπανω απορια ...

Ελπιζουμε να διορθωθει σε μια απο τις επομενες αναβαθμισεις ...

 

 

 

 

Εμενα γιατι κανει λιγοτερο απο 2 :worry: ? (5610, εξαλλου "ιδια" ειναι)

 

εμένα στο 6288 απαντά αμέσως, και με έχει βολέψει πάρα πολύ... γιαυτό τώρα μου κακοφαίνεται...

Link to comment
Share on other sites

By the way,σημερα είδα και στο υπομενού Ατζεντα ότι η εφαρμογή Αριθμομηχανή έχει και υπολογισμό δανείου και επιστημονική αριθμομηχανή,πολύ χρήσιμα αυτά;),οσο για την απάντηση με ανοιγμα καλύμματος 1"-2",προσωπικά προτιμώ με κάθε πλήκτρο καλύτερα-πάντως σαν bug θα διορθωθεί στην επόμενη αναβάθμιση σίγουρα.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...