Jump to content

[S60 1st, 2nd Edition] Εφαρμογές πλοήγησης


jojo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

kati se pio oikonomiko den iparxei? giro sta misa lefta.50-60euro?

 

δεν νομίζω να υπάρχει σε αυτά τα λεφτά αλλα είμαστε off topic εδώ..

pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση , ποιο gps χρησιμοποιητε ?

το Nokia LD-3W Wireless GPS Module ειναι καλο?

μηπως προτεινετε καποιο αλλο ?

Έχει το πλεονέκτημα ότι η μπαταρία του είναι ίδια με του Ν70 οπότε έχεις μια μπαταρία έξτρα όταν δεν το χρησιμοποιείς και επίσης η συσκευασία έχει φορτιστή αυτοκινήτου ΝΟΚΙΑ. Κατά τα άλλα το χρησιμοποιώ με Route66 χωρίς πρόβλημα. Το αγόρασα 105 ευρώ στον Γερμανό.

Link to comment
Share on other sites

δεν το βρισκω!τι πρεπει να κανω?

 

 

 

 

 

το βρηκα αλλα δεν μπορω να το εγκαταστησω...το στελνω με bt και μου λεει οτι δεν το εγκαθιστα για λογους ασφαλειας.καποιος που το εχει κανει αν μπορει να με βοηθησει παρακαλω...

συγνωμη αν σας κουραζω...

Απο 1/9/2009 απαγορεύονται τα greeklish.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! επειδή έχασα κάτι αρχεία που είχα για το route66 μπορεί κανείς να δώσει κανά link? στο Efnet μόνο ένας τα έχει αλλά δεν κατεβαίνουνε! τα αρχεία είναι τα παρακάτω: 1:route66.Mobile.2005.v1.04.Multilanguage.S60.SymbianOS.Retail-TBEPDA.zip 18.7MB)

2: (route66.Mobile.Athens.2005.S60.SymbianOS.Retail-TBEPDA.zip 4.31MB)

Αν υπάρχουνε πουθενά αλλού καλά θα ήτανε γιατί μου χάλασε το dvd που ήτανε μέσα και αναγκάστηκα να βάλω το 1ο route66.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Χαιρετώ την παρέα, είχω πρόβλημα δουλεύει κανονικά κι όταν φορτώνω μια διαδρομή κλείνει αυτόματα η εφαρμογή, μήπως ξέρει κανένας που μπορώ να βρώ αυτό το αρχείο ; Η μήπως είναι κάτι άλλο;

http://rapidshare.com/files/1095244/ActivationKey.rar

 

Ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σας

Link to comment
Share on other sites

:p Παιδια βοηθεια ψαχνω μερες για το (Route66) για το ΝΟΚΙΑ 6680 .Mπαινω στις παρακατω διευθυνσεις και δεν υπαρχει πουθενα..... Μηπως εχει καποιος τη διευθυνση; :cool:
Link to comment
Share on other sites

Guest pazios13
:p Παιδια βοηθεια ψαχνω μερες για το (Route66) για το ΝΟΚΙΑ 6680 .Mπαινω στις παρακατω διευθυνσεις και δεν υπαρχει πουθενα..... Μηπως εχει καποιος τη διευθυνση; :cool:
http://www.aivanet.com/showpost.php?p=42104 το να βρισκης κατι ευκολα η χαρα ειναι μεγαλη ομως το να ψαχνης και να βρισκης αυτο που θελης η χαρα ειναι πολυ μεγαλυτερη μολις μπηκες τα θελης ολα ετοιμα εμεις που διαβαζουμε 3 χρονια τωρα τι να κανουμε πρεπη να ψαξης λιγο γιατι τα ling εχουν σβυση τα περισοτερα
Link to comment
Share on other sites

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.....

ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΕΓΚΑΤΑΣΤΗΣΕΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΖΩ.

ΠΟΥ ΛΕΣ ...TΟ myPhone ΤΟ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΠΡΩΤΟΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΕ ΑΣΧΕΤΩΣ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕΛΟΣ.ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑΤΑΚΙ & ΤΟ ΕΧΩ ΣΤΗΛΕ ΜΟΥ & ΑΝ ΤΟ ΕΧΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ ΝΑ ΣΤΟ ΣΤΗΛΩ.:ninja:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ΓΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ.ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΣΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΠΟ ΠΟΥ ΚΑΤΕΒΑΖΟΥΜΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ(ΤΟΜΤΟΜ) ΜΕ ΤΟΝ ΧΑΡΤΗ ΓΙΑ ΕΛΛΑΔΑ. ΕΧΩ ΤΟ ROUTE66 ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΦΩΝΗ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
Link to comment
Share on other sites

ΓΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ.ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΣΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΠΟ ΠΟΥ ΚΑΤΕΒΑΖΟΥΜΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ(ΤΟΜΤΟΜ) ΜΕ ΤΟΝ ΧΑΡΤΗ ΓΙΑ ΕΛΛΑΔΑ. ΕΧΩ ΤΟ ROUTE66 ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΦΩΝΗ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Στην προηγούμενη ακριβώς σελίδα θα βρεις ολα αυτά που ζητάς. :)

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολους.

Σαν νεος κατοχος ενος Ν70 ειπα να ψαξω και γω καμια εφαρμογη GPS.

Σε οτι αφορα λοιπον το route 66, ενω εχω κανει ολα τα βηματα και εχω εγκαταστησει ολα τα αντιστοιχα αρχεια που αναφερονται στις πρωτες σελιδες, παρ ολα αυτα, η εφαρμογη κρεμαει αμεσως μετα την εκιννηση της. Οσες φορες κι αν την ξαναπερασα, restart κλπ κλπ, εκει, τα ιδια. Εχει τυχει σε κανεναν κατι τετοιο σε N70 ή υπαρχει περιπτωση να μου διαφευγει κατι?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολους.

Σαν νεος κατοχος ενος Ν70 ειπα να ψαξω και γω καμια εφαρμογη GPS.

Σε οτι αφορα λοιπον το route 66, ενω εχω κανει ολα τα βηματα και εχω εγκαταστησει ολα τα αντιστοιχα αρχεια που αναφερονται στις πρωτες σελιδες, παρ ολα αυτα, η εφαρμογη κρεμαει αμεσως μετα την εκιννηση της. Οσες φορες κι αν την ξαναπερασα, restart κλπ κλπ, εκει, τα ιδια. Εχει τυχει σε κανεναν κατι τετοιο σε N70 ή υπαρχει περιπτωση να μου διαφευγει κατι?

 

Είσαι σίγουρος πως η έκδοση της εφαρμογής,που έχεις,είναι συμβατή με το Ν70;

Πόσους χάρτες έχεις μεταφέρει στο κινητό σου τηλέφωνο;

Link to comment
Share on other sites

ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΤΟ ROUTE66 (2005) ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΩΝΗ.ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΤΑ ΑΡΧΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΗΧΟ;

 

 

ΑΓΝΩΗΣΤΕ.ΤΑ ΒΡΗΚΑ.

Link to comment
Share on other sites

Guest pazios13

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

ΓΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ.ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΣΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΠΟ ΠΟΥ ΚΑΤΕΒΑΖΟΥΜΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ(ΤΟΜΤΟΜ) ΜΕ ΤΟΝ ΧΑΡΤΗ ΓΙΑ ΕΛΛΑΔΑ. ΕΧΩ ΤΟ ROUTE66 ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΦΩΝΗ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

εδω μιλαμε για tom tom κιαν ψαξης λιγο θα βρησ πολλα xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΚΑΠΟΙΟΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΤΟΜΤΟΜ , ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ..

Φίλε μου, γιατί δεν κάνεις τον κόπο να διαβάσεις τα παραπάνω posts?:X Οι απαντήσεις βρίσκονται στην προηγούμενη ακριβώς σελίδα. :) Πιο αναλυτικά δεν γίνεται, μέχρι και βήματα έχει βάλει το παλικάρι. :D

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ψάχνω για greek voices,μπορει καποιος να μου τις στειλει με pm;Aπό το link του pipinos δεν μπορω να τις κατεβασω.Επισης εχω μια απορια: υπολογισμος διαδρομης δεν γινεται στο τομτομ αν δεν εχεις gps bt receiver (κατι δηλ. που γινεται στο r66).Ευχαριστώ προκαταβολικά.
Link to comment
Share on other sites

γεια σας φίλοι μου

έχω το nokia 6600 και έχω βάλει route 66, όταν ανοίγω το πρόγραμμα που ζητάει να συνδεθεί με το ΒΤ.

Τη συσκευή θα πρέπει να αγοράσω ώστε να δουλεύει το προγραμμα τέλεια???

και αν ξέρετε πόσο κάνει ????

trela_nera
Link to comment
Share on other sites

μπορείς να το χρησιμοποιήσεις και χωρίς gps, αλλά φυσικά δε θα έχει όλες τις δυνατότητες :) πιστεύω όμως θα σου φανεί χρήσιμο και χωρίς.

 

για προτάσεις αγοράς, δες μερικές σελίδες πίσω. είμαι και γώ καινούργιος και δεν ξέρω να σου προτείνω :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...