Jump to content

[Επίσημο] Motorola RAZR2 V8/V9


lordelesar
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να ρωτήσω κάτι παιδιά; Έχει καταφέρει κανείς να ενεργοποιήσει και να χρησιμοποιήσει σωστά τη λειτουργία του Talking Phone; Έβαλα αγγλική γλώσσα, την ενεργοποίησα και πάλι δε μου διαβάζει το Caller Id αυτού που με καλεί..κάνω κάτι λάθος;;!!

 

Ναι, όντως έτσι είναι.Δεν ξέρω τι συμβαίνει με αυτό.

 

Το gprs μπορεί να απενεργοποιηθεί?:worry:Μπα ε?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αντιμετωπίζει κανείς προβλήματα με το συγχρονισμό με το Outlook?

Το τηλέφωνο μου το βλέπει, αλλά ο συγχρονισμός πάντα αποτυγχάνει

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Αντιμετωπίζει κανείς προβλήματα με το συγχρονισμό με το Outlook?

Το τηλέφωνο μου το βλέπει, αλλά ο συγχρονισμός πάντα αποτυγχάνει

 

Πως κανεις συγχρονισμο με outlook? Θυμαμαι παλια το εκανα με αλλα μοτορολα αλλα με το v8 δεν το εχω καταφερει.... μηπως φταιει η εκδοση Phone tools που εχω? Εσυ ποια χρησιμοποιεις?

Επιτρέπεται 1 εικόνα στην υπογραφή ΟΧΙ μεγαλύτερη από 420 Χ 150 pixels και μέγιστο 16K.
Link to comment
Share on other sites

Πως κανεις συγχρονισμο με outlook? Θυμαμαι παλια το εκανα με αλλα μοτορολα αλλα με το v8 δεν το εχω καταφερει.... μηπως φταιει η εκδοση Phone tools που εχω? Εσυ ποια χρησιμοποιεις?

 

Μα αυτό λέω.

Δεν κάνω συγχρονισμό γιατί δεν μπορώ να κάνω.

Την τελευταία έκδοση έχω, την οποία μάλιστα χρειάστηκε να την βάλω και να την βγάλω καμιά 10αριά φορές μέχρι να εγκατασταθεί σωστά(γιατί μου πέταγε μπλέ οθόνες, κολλούσε και διάφορα τέτοια).

Αλλά και πάλι, τι να το κάνεις..Ενώ το κινητό συνδέεται κανονικά(είτε με καλώσιο, είτε με bt)και το phone tools το βλέπει, ενώ μπορώ να διαχειριστώ τα sms χωρίς πρόβλημα δεν μπορώ να χρησιμοποιήσω τη σουίτα συγχρονισμού γιατί μετά από λίγη ώρα μου λέει ότι ο συγχρονισμός απέτυχε.:(

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

http://a508.g.akamai.net/7/508/787/20040802192230/www.motorola.com/css/images/logo.gif

Episis ksereis na mou apantiseis ayto gia tous xartes? einai san gps?

Το V9 σύμφωνα με τα χαρακτηριστικά που έχουν ανακοινωθεί από την Motorola θα περιλαμβάνει Location Based Services τύπου GPS.

Link to comment
Share on other sites

http://a508.g.akamai.net/7/508/787/20040802192230/www.motorola.com/css/images/logo.gif

 

Το V9 σύμφωνα με τα χαρακτηριστικά που έχουν ανακοινωθεί από την Motorola θα περιλαμβάνει Location Based Services τύπου GPS.

 

Και το v8 έχει κάτι τέτοιο.

Πρόκειται για μια java εφαρμογή, τίποτα το τρομέρο.

Έχει καταφέρει κανείς να κάνει συγχρονισμό ή έστω να συνδέσει το κινητό σαν εξωτερικό δίσκο??

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

http://a508.g.akamai.net/7/508/787/20040802192230/www.motorola.com/css/images/logo.gif

Και το v8 έχει κάτι τέτοιο.

Πρόκειται για μια java εφαρμογή, τίποτα το τρομέρο.

Στην σελίδα της Motorola επιλέγοντας Location Based Services: GPS, δεν αναφέρεται το V8 οπότε δεν πρόκειται για την ίδια λειτουργία.

Link to comment
Share on other sites

http://a508.g.akamai.net/7/508/787/20040802192230/www.motorola.com/css/images/logo.gif

 

Στην σελίδα της Motorola επιλέγοντας Location Based Services: GPS δεν αναφέρεται το V8, οπότε δεν πρόκειται για την ίδια λειτουργία.

 

Το 8αρι έχει μια εφαρμογή που λέγεται rough guides.(οδηγός πόλης, ανάλογα με το που είσαι και φυσικά χρειάζεται σύνδεση στο Internet)

Μακάρι το v9 να έχει κάτι περισσότερο

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

http://a508.g.akamai.net/7/508/787/20040802192230/www.motorola.com/css/images/logo.gif

Το 8αρι έχει μια εφαρμογή που λέγεται rough guides.(οδηγός πόλης, ανάλογα με το που είσαι και φυσικά χρειάζεται σύνδεση στο Internet)

Μακάρι το v9 να έχει κάτι περισσότερο

Για να μην περιλαμβάνει και το V8 στην λίστα με τα GPS κινητά μάλλον πρόκειται για κάτι περισσότερο από μια java εφαρμογή.

 

Επίσης οι συχνότητες λειτουργίας της συσκευής είναι GSM/GPRS 850/900/1800/1900 W-CDMA 2100, HSDPA 3.6, EDGE καθιστώντας το πραγματικά παγκόσμιο τηλέφωνο.

 

Τέλος η Motorola κυκλοφόρησε φωτογραφίες της συσκευής σε μαύρο χρώμα όπου το πλήκτρο της βιντεοκλήσης έχει μπεί στην συνηθισμένη του θέση αντικαθιστώντας αυτό των μηνυμάτων.

Link to comment
Share on other sites

http://a508.g.akamai.net/7/508/787/20040802192230/www.motorola.com/css/images/logo.gif

 

Για να μην περιλαμβάνει και το V8 στην λίστα με τα GPS κινητά μάλλον πρόκειται για κάτι περισσότερο από μια java εφαρμογή.

 

Επίσης οι συχνότητες λειτουργίας της συσκευής είναι GSM/GPRS 850/900/1800/1900 W-CDMA 2100, HSDPA 3.6, EDGE καθιστώντας το πραγματικά παγκόσμιο τηλέφωνο.

 

Τέλος η Motorola κυκλοφόρησε φωτογραφίες της συσκευής σε μαύρο χρώμα όπου το πλήκτρο της βιντεοκλήσης έχει μπεί στην συνηθισμένη του θέση αντικαθιστώντας αυτό των μηνυμάτων.

Το 9 κυκλοφορει ηδη στις περισσοτερες χωρες. Από ξενα φορα μπορεις να μαθεις περισσοτερες πληροφοριες φανταζομαι. Το πλήκτρο που αναφερερεις στο 8 παραπεμπει στη μουσικη. Παντως δεκτη gps δεν έχει κανενα μοτορολα

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

σωστος!! και μενα μ εκανε αντυπωση!!

αλλα εγω ρε παιδια θελω κατι αλλο!! δεν θελω πλοηγο!! θελω τον χαρτη της ελλαδας (λεπτομεριες) και να μπορω να κανω zoom στους δρομους!!

ξερει κανεις τπτ τετοιο?:worry:

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδία, αγόρασα και εγώ το v8 (512 mb):rolleyes:. Απο την πρώτη μέρα του πέρασα την R601_G_80.44.2BR_LP0039C έκδοση. Δυστυχώς όμως δεν εχει την ελληνική γλώσσα... θα μπορούσε κανεις να μου πεί πού θα βρώ αυτό το Language pack;

 

Καλη χρονία σε όλους, Χρόνια Πολλά.:)

Link to comment
Share on other sites

Pros tous katoxous :

 

a)To xupnitiri leitourgei otan to kinhto einai kleisto ?

 

b) Exei flight mode ?

 

Euxaristo gia thn apanthsh.

 

Ναι και για τα 2 ερωτήματα.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

υπαρχουν και τα 2!!

 

Υ.Σ. ρε παιδια, ειχα απαντησει χθες και διαγραφηκε η απαντηση μου!! και γενικα, ολο διαγραφεται...γτ?

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Euxaristo polu gia tis apanthseis.

 

Mallon th Deutera tha pao na to agoraso. Tha einai to proto mou Motorola alla nomizo oti axizei. Genika h Motorola tora teleutaia exei beltiosei para polu ta kinhta ths. Tora pou to V8 exei kai Linux :D

Link to comment
Share on other sites

Euxaristo polu gia tis apanthseis.

 

Mallon th Deutera tha pao na to agoraso. Tha einai to proto mou Motorola alla nomizo oti axizei. Genika h Motorola tora teleutaia exei beltiosei para polu ta kinhta ths. Tora pou to V8 exei kai Linux :D

 

Θα βρείς μια συσκευή με φρέσκο μενού, αρκετές δυνατότητες, εξαιρετική οθόνη και γενικά άριστη κατασκευή.

Μην περιμένεις όμως multimedia δυνατότητες.

Επίσης, η μπαταρία θέλει αρκετές φορτίσεις για να στρώσει(6-7)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Όλα καλά ρε παιδιά αλλά ραδιόφωνο γιατί δεν έχει;Ειδικά για μένα που ακούω αρκετά κάθε μέρα το θεωρώ σημαντική έλλειψη..κρίμα δλδ και σκεφτόμουν σοβαρά να το πάρω..
Link to comment
Share on other sites

τωρα δεν το σκεφτεσαι?αν εχεις παρατηρησει, κανενα μοτορολα δεν εχει το απολυτο!!παντου θα υπαρχει μια ελλειψη!!

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Όλα καλά ρε παιδιά αλλά ραδιόφωνο γιατί δεν έχει;Ειδικά για μένα που ακούω αρκετά κάθε μέρα το θεωρώ σημαντική έλλειψη..κρίμα δλδ και σκεφτόμουν σοβαρά να το πάρω..

 

Νομίζω κάπου είχε πάρει το μάτι κάποιο αξεσουάρ που είχε και ράδιο.Αν σε ενδιαφέρει ψάξε το λιγάκι.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο,βρήκα to bluetοoth soundpilot s705 για motorola αλλά κάνει κοντά στα 100 ευρώ...:(Όποιος γνωρίζει πάντως κάποιο άλλο προϊόν ή κάποιον άλλο τρόπο για να παίξει ράδιο το κινητό ας ενημερώσει...
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει ενα handsfree το οποιο εχει ενσωματωμενο ραδιο!! (ειναι ελαφρως κουμουτσα..)αλλα δεν μπαινει στα καινουρια μοτορολα, γτ εχει την κλασικη υποδοχη!! οπως στα mp3! οποτε, καλυτερα ειναι να περιμενουμε μπας και η μοτορολα βγαλει κατι παρομοιο με αλλη υποδοχη!!

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...