Jump to content

Samsung SGH-U600


skatzoxoiros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

uparxei h dunatothta eisagwghs games alla oxi k 8ematwn...h anaparagwgh mp3 ka8ws k radiofwnou nomizw krinetai ikanopoihtikh..!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπερα σε ολους

 

θα ηθελα να μου πει καποιος

αν το τηλεφωνο υποστηριζει την τεχνολογια A2DP

για το μλπε δοντι

Sagem RC922 - Nokia 3330 - Siemens S25 - Nokia 6610 - Siemens SX1 - BenQ Siemens EF81 - Siemens SXG75 - Samsung Omnia I - ZTE V970 - Sony Xperia X10 - Vodafone 527 - Meizu M2 - Samsung Pocket Neo - Xiaomi Redmi Note 4 Global - Xiaomi MI Note 10 lite

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους

 

θα ηθελα να μου πει καποιος

αν το τηλεφωνο υποστηριζει την τεχνολογια A2DP

για το μλπε δοντι

 

 

Το υποστηρίζει.:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

 

Επειδή πολλοί ζητάνε την τιμή του SAR του τηλεφωνου

στα πιο πολλά ξένα sites δίνουν τιμή 0.484

 

Η Samsung δίνει ακριβώς την ίδια τιμή

Και φια του λόγου το αληθές

http://www.samsung.com/nl/products/mobilephones/mobilephones/bsgh_u600.asp?page=Specifications

 

Από το Σάββατό θα είμαι κι εγώ κάτοχος του τηλεφώνου.

Κάλιο αργά παρά ποτέ.... :D

Sagem RC922 - Nokia 3330 - Siemens S25 - Nokia 6610 - Siemens SX1 - BenQ Siemens EF81 - Siemens SXG75 - Samsung Omnia I - ZTE V970 - Sony Xperia X10 - Vodafone 527 - Meizu M2 - Samsung Pocket Neo - Xiaomi Redmi Note 4 Global - Xiaomi MI Note 10 lite

Link to comment
Share on other sites

μπορεί να μου πεί κάποιος το μοντέλο των ακουστικών που έρχονται μαζί με το τηλέφωνο?

 

είναι πολύ καλά...και λέω να τα πάρω για ένα Ε900 που έχω:)

Link to comment
Share on other sites

Να σας πω ρε παιδιά....Εγώ έπαθα το εξής:( το είχα αφήσει στο τσαντάκι μου μεσα στο αμάξι κ γυρνάω κ το βγαζω να δω τι παίζει και μου εμφάνιζε κάτι άσπρες γραμμές σε μαύρη οθόνη σα να έχει ραγίσει κ δεν ανοιγει...δεν έχει ραγίσει πάντως ούτε έγινε τίποτα...στα ξαφνικά τελείως!!!ξέρει κανείς τι μπορεί να φταίει ή τι μπορεί να του κάνω βασικά??:(:(:(:(:cry:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, σκέφτομαι και εγω να αγορ;aσω το U600 γι αυτό μπορείτε να μου πείτε να μπορούν σε αυτο να περαστούν αρχεια word, power point h pdf ??
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, σκέφτομαι και εγω να αγορ;aσω το U600 γι αυτό μπορείτε να μου πείτε να μπορούν σε αυτο να περαστούν αρχεια word, power point h pdf ??

 

Μπορεί, (αν και για powerpoint δεν είμαι σίγουρος, δεν θυμάμαι),αλλά γενικά μην περιμένεις και πάρα πολλά.

 

Να σας πω ρε παιδιά....Εγώ έπαθα το εξής:( το είχα αφήσει στο τσαντάκι μου μεσα στο αμάξι κ γυρνάω κ το βγαζω να δω τι παίζει και μου εμφάνιζε κάτι άσπρες γραμμές σε μαύρη οθόνη σα να έχει ραγίσει κ δεν ανοιγει...δεν έχει ραγίσει πάντως ούτε έγινε τίποτα...στα ξαφνικά τελείως!!!ξέρει κανείς τι μπορεί να φταίει ή τι μπορεί να του κάνω βασικά??:(:(:(:(:cry:

Βγάλε και ξαναβάλε την μπαταρία, λογικά θα φτιάξει.Αν όχι τότε σίγουρα θέλεις σέρβις

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Να σας πω ρε παιδιά....Εγώ έπαθα το εξής:( το είχα αφήσει στο τσαντάκι μου μεσα στο αμάξι κ γυρνάω κ το βγαζω να δω τι παίζει και μου εμφάνιζε κάτι άσπρες γραμμές σε μαύρη οθόνη σα να έχει ραγίσει κ δεν ανοιγει...δεν έχει ραγίσει πάντως ούτε έγινε τίποτα...στα ξαφνικά τελείως!!!ξέρει κανείς τι μπορεί να φταίει ή τι μπορεί να του κάνω βασικά??:(:(:(:(:cry:

 

τελικά μου πανε ότι έσπασε η οθόνη κ θελει 95 ευρω να την αλλαξω....Δεν είμαι όμως διατεθημένος να δώσω τόσα λεφτά κ μετά να το χω παλι στο τσαντακι μου το κινητο κ να ξανασπασει με την παραμικρη επαφη με ότι έχω μεσα...:cry:

Link to comment
Share on other sites

τελικά μου πανε ότι έσπασε η οθόνη κ θελει 95 ευρω να την αλλαξω....Δεν είμαι όμως διατεθημένος να δώσω τόσα λεφτά κ μετά να το χω παλι στο τσαντακι μου το κινητο κ να ξανασπασει με την παραμικρη επαφη με ότι έχω μεσα...:cry:

 

Εμ, τα προσέχουν αυτά.

Και να μη σπάσει η οθόνη, θα γρατζουνιστεί το τζαμάκι και θα γίνει χάλια....

Όταν βάζω κινητό σε τσαντάκι το βάζω πάντα σε μια θέση που δεν υπάρχουν άλλα αντικείμενα

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δε μου έχει γρατζουνιστεί καθόλου το τζαμάκι γι αυτό μου φάνηκε πολύ περίεργο....Τέσπα....μη σας πρήζω με τον πόνο μου :P
Link to comment
Share on other sites

Εμένα δε μου έχει γρατζουνιστεί καθόλου το τζαμάκι γι αυτό μου φάνηκε πολύ περίεργο....Τέσπα....μη σας πρήζω με τον πόνο μου :P

 

Δεν είναι απαραίτητο να έχει γρατσουνιές το εξωτερικό πλαστικό για να σπάσει από μέσα η tft. Αρκεί να δεχτεί ομοιόμορφα μεγάλη πίεση (και με το δάχτυλό σου να την πιέσεις σπάει χωρίς ίχνος γρατσουνιάς).Το εξωτερικό πλαστικό τζάμι έχει μεγαλύτερη ελαστικότητα από την tft, με αποτέλεσμα να παραμορφώνεται και να επανέρχεται στην αρχική του κατάσταση, ενώ η tft να σπάει.Μήπως κατά λάθος έκατσες πάνω στο τσαντάκι όταν μπήκες στο αμάξι;;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει, το θέμα είναι οτι έσπασε...

Τα έχουν αυτά τα λεπτά κινητά...

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Οκ οκ τώρα το ξέρω κ δε ξαναπαίρνω λεπτό....χεχε πάντως δεν εκατσα πανω ουτε τπτ...τεσπα...περασμένα ξεχασμένα..Ευχαριστώ πάντως όλους που ασχοληθηκατε:)
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια επειδη εσπασε και εμενα το τζαμακι οχι η οθονη ξερετε ποσο παει η αντικατασταση της και που;
Link to comment
Share on other sites

κοίτα το γραψες λίγο περίεργα μάνθο21,αν εννοείς ότι σου έσπασε η οθόνη είναι 95 ευρώ είτε απο κει που το πήρες είτε από το κεντρικό σέρβις της σάμσουνγκ νομιζω καπου στην κηφισίας....αν απλά σου σπασε το μπροστινο τζαμακι φαντάζομαι θα ειναι πολύ λιγότερα...!!
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω ενα μεγαλο προβλημα με ολο το πανω πληκτρολογιο (πληκτρα μενου και επαφων, πληκτρα κλησης και πληκτρα πλοηγησης).

Οταν ανοιγω το πορτακι δεν δουλευει κανενα απο αυτα τα πληκτρα. Και ολο αυτο συνεβη εντελως ξαφνικα χωρις π.χ. να μου πεσει κατω και να παθει καποια ζημια. Καθως εψαχνα στο ιντερνετ βρηκα και καποιον αλλον που ειχε το ιδιο προβλημα σε καποιο ξενο site και ελεγε οτι τα κουμπια δουλευουν οταν κατεβασεις το πορτακι απο ανοιχτο που ειναι 2-3 χιλιοστα πιο κατω. Δουλευει και σε μενα ετσι αλλα ειναι πολυ σπαστικο. Οσον αφορα την εγγυηση καλυπτει κατι τετοιο? Το εχω περιπου 8 μηνες. Οποιος γνωριζει ας με βοηθησει. Ευχαριστω εκ των προτερον για οσες απαντησεις λαβω.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μόλις αγόρασα ένα u600 και είμαι πολύ ικανοποιημένος.

Άψογη κατασκευή.

 

Απογοητεύτηκα διαβάζοντας ότι δεν έχει video κλήση και μάλλον θα το πουλήσω....

Link to comment
Share on other sites

πειτε μου σας παρακαλω πώς μπορω να κανω αναβαθμιση στο σπιτι το u600μου? κατεβασα το λογισμικο. τι αλλο χρειαζεται να κανω και να εχω εκτος απ το καλωδιο usb? βοηθειστε με σας παρακαλω!
Link to comment
Share on other sites

πειτε μου σας παρακαλω πώς μπορω να κανω αναβαθμιση στο σπιτι το u600μου? κατεβασα το λογισμικο. τι αλλο χρειαζεται να κανω και να εχω εκτος απ το καλωδιο usb? βοηθειστε με σας παρακαλω!

 

Μπορεις να μου πεις απο που κατεβασες το λογισμικο; Ευχαριστώ:)

ΦΤΑΙΕΙ, που είμαστε αυτοί που είμαστε. Και που δεν θ' αλλάξουμε ποτέ.
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω ενα μεγαλο προβλημα με ολο το πανω πληκτρολογιο (πληκτρα μενου και επαφων, πληκτρα κλησης και πληκτρα πλοηγησης).

Οταν ανοιγω το πορτακι δεν δουλευει κανενα απο αυτα τα πληκτρα. Και ολο αυτο συνεβη εντελως ξαφνικα χωρις π.χ. να μου πεσει κατω και να παθει καποια ζημια. Καθως εψαχνα στο ιντερνετ βρηκα και καποιον αλλον που ειχε το ιδιο προβλημα σε καποιο ξενο site και ελεγε οτι τα κουμπια δουλευουν οταν κατεβασεις το πορτακι απο ανοιχτο που ειναι 2-3 χιλιοστα πιο κατω. Δουλευει και σε μενα ετσι αλλα ειναι πολυ σπαστικο. Οσον αφορα την εγγυηση καλυπτει κατι τετοιο? Το εχω περιπου 8 μηνες. Οποιος γνωριζει ας με βοηθησει. Ευχαριστω εκ των προτερον για οσες απαντησεις λαβω.

 

Μπορεί να είναι κάποια καλωδιοταινία.

Φυσικά έχεις εγγύηση!

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω ενα μεγαλο προβλημα με ολο το πανω πληκτρολογιο (πληκτρα μενου και επαφων, πληκτρα κλησης και πληκτρα πλοηγησης).

Οταν ανοιγω το πορτακι δεν δουλευει κανενα απο αυτα τα πληκτρα. Και ολο αυτο συνεβη εντελως ξαφνικα χωρις π.χ. να μου πεσει κατω και να παθει καποια ζημια. Καθως εψαχνα στο ιντερνετ βρηκα και καποιον αλλον που ειχε το ιδιο προβλημα σε καποιο ξενο site και ελεγε οτι τα κουμπια δουλευουν οταν κατεβασεις το πορτακι απο ανοιχτο που ειναι 2-3 χιλιοστα πιο κατω. Δουλευει και σε μενα ετσι αλλα ειναι πολυ σπαστικο. Οσον αφορα την εγγυηση καλυπτει κατι τετοιο? Το εχω περιπου 8 μηνες. Οποιος γνωριζει ας με βοηθησει. Ευχαριστω εκ των προτερον για οσες απαντησεις λαβω.

 

και εγω μια απο τα ιδια μονο που ουτε αν το κανω λιγο πιο πανω ή λιγο πιο κατω "ακουει" τζιφος. μονο απο την επιλογη της οθονης λειτουργει...μου εχει σπασει τα νευρα

:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

φιλε sakaflia τι εννοεις οτι σε σενα ακουει μονο απο την επιλογη της οθονης?

Μηπως εννοεις απο τα 2 πληκτρα touch που βρισκονται στην οθονη?

 

Φιλε DDR2 το γνωριζω και εγω οτι αν ειναι καμια καλωδιοταινια καλυπτεται απο την εγγυηση.Το προβλημα μου ειναι οτι δεν ακουω και τα καλυτερα λογια για τους τεχνικους και για την εγγυηση που προσφερει η euroelectronics. Καπου διαβασα οτι συνεργαζεται και η αλυσιδα Γερμανος μαζι της.Αληθευει? Αν παω δλδ σε καταστημα του Γερμανου μηπως θα ειναι καλυτερα για μενα απο το να συννενοηθω με το τεχνικο τμημα της euroelectronics?

Link to comment
Share on other sites

φιλε sakaflia τι εννοεις οτι σε σενα ακουει μονο απο την επιλογη της οθονης?

Μηπως εννοεις απο τα 2 πληκτρα touch που βρισκονται στην οθονη?

 

Ναι αυτα εννοω. γενικα το ακουσα και απο αλλους οτι υπαρχει στα πληκτρα προβλημα

:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-U600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...